TV6 piedāvā jaunu BBC veidotu spiegu drāmu – seriālu ”Nakts menedžeris”. Šis britu seriāls izpelnījies skatītāju un kritiķu atzinību visā pasaulē, izrādīts vairāk kā 180 valstīs, nominēts dažādām balvām gandrīz piecdesmit reizes un deviņpadsmit no tām arī ieguvis.

Seriāls veidots pēc tāda paša nosaukuma grāmatas motīviem un vēsta par britu izlūkdienesta mēģinājumiem atmaskot vērienīgu nelegālu ieroču tirdzniecības tīklu. Seriāla galvenais varonis ir vienkāršs brits Džonatans Pains, kurš strādā par luksus klases viesnīcas nakts menedžeri Kairā laikā, kad tur sākusies pilsoņu sacelšanās.

Nejauši Džonatans uzzina slepenu un svarīgu informāciju, ar kuru rīkojas pēc labākās pārliecības, tomēr tas noved arī pie nevēlamām sekām un nepatīkamām atmiņām. Kad pēc vairākiem gadiem pavisam citā valstī Džonatans sastopas ar šīm atmiņām aci pret aci, viņš ir gatavs uz visu, lai sodītu atbildīgos. Un bīstamākais posms Džonatana dzīvē var sākties…

Liela daļa no seriāla panākumiem noteikti ir tā aktieru nopelns – biznesmeņa un ieroču tirgotāja Roupera lomā iejuties Hjū Lorijs, kuru Latvijas skatītāji labi iepazinuši kā nīgro, raksturā nejauko, bet ļoti talantīgo doktoru Hausu.

Pats Hjū Lorijs gan uzskatījis, ka labāk būtu piemērots Džonatana Paina lomai un pat sastādījis sarakstu ar aktieriem, kuri pēc viņa domām būtu labāk piemēroti Roupera lomai, tomēr seriāla režisorei Sjūzanai Brīrai izdevies pārliecināt Loriju, ka īstais ir tieši viņš.

Džonatana Paina lomā iejuties jaunais, talantīgais britu smukulītis Toms Hidlstons, kurš par lomu seriālā ”Nakts menedžeris” ieguvis Golden Globe balvu kā labākais aktieris. Pirms seriāla iznākšanas kompānija BBC paziņoja, ka ”Nakts menedžeris” ir dārgākais televīzijas seriāls tās vēsturē, un katra tā sērija ir izmaksājusi ap trim miljoniem mārciņu.

Vai iztērētā nauda ir bijusi to vērta, skaties spraigajā, neparedzamajā un bīstamajā seriālā ”Nakts menedžeris” no 8. janvāra piektdienu vakaros plkst. 22:00 TV6!