Drosmīgos piedzīvojumos sev līdzi aicina britu dabaszinātnieks, pētnieks, rakstnieks, pasniedzējs un televīzijas zvaigzne – Stīvs Bekšals. Savā raidījumā ”Ekspedīcija ar Stīvu Bekšalu”, kurš būs skatāms no 23. septembra trešdienu vakaros plkst. 21:00 pētnieks dodas ceļojumos uz nomaļām, attālām un skarbām vietām, kurās cilvēks vēl nav spēris savu kāju. Vismaz līdz šim. Tas būs vēl nebijis piedzīvojums, kāds notiek pirmoreiz cilvēces vēsturē.

Stīvam Bekšalam patīk dzīvot kā uz naža asmens – viņa dzīve ir azarta, piedzīvojumu, briesmu un adrenalīna pilna, tomēr viņš nav pārgalvīgs. Savus ceļojumus uz cilvēka kājas neskartajām vietām viņš plāno rūpīgi un līdzi sev ņem pieredzējušu ekspertu komandas. Stīvs uzticas attiecīgās jomas un vietas profesionāļiem, medicīnas un drošības ekspertiem.

Ja jākāpj kalnos, ar Stīvu kopā dosies pieredzējuši alpīnisti, ja jānirst zem ūdens – tie būs pieredzējuši nirēji. Kopā ar saviem uzticamajiem ceļabiedriem Stīvs Bekšals ar kajakiem cauri ledus gabaliem mēģinās sasniegt vienu no pasaules tālākajam un nemīlīgākajām vietām – Grenlandes nomali.

Viņš centīsies uzkāpt arktiska Grenlandes kalna virsotnē, kuru vēl nevienam cilvēkam nav izdevies sasniegt. Viņš izpētīs lielāko zemūdens alu sistēmu un atklās senu Maiju noslēpumu Jukatanas pussalā Meksikā. Viņš dosies uz Dienvidamerikas džungļiem, lai meklētu Zudušo pasauli.

Stīvs Bekšals dosies uz vietām, kas jau gadiem, gadu desmitiem, pat gadu simtiem ir interesējušas pētniekus. Viņš pārvarēs briesmas un grūtības, kuru priekšā padevušies citi, lai parādītu arī mums – kā izskatās tur, kur cilvēks vēl nav bijis. Kā izskatās vēl neatklātie dabas brīnumi.

Dodies ”Ekspedīcijā ar Stīvu Bekšalu” no 23. septembra trešdienu vakaros plkst. 21:00 TV6 un atklāj pasauli kā no jauna!