Savvaļas, izdzīvošanas un eksotiskas dzīvās radības cienītājiem – TV6 piedāvā jaunu raidījumu ”Mežonīgs un vēl mežonīgāks” trešdienu vakaros plkst. 21.00!

Šajā raidījumā Austrālijas izdzīvotājs, savvaļas eksperts un piedzīvojumu meklētājs Endrū Jūkls dodas uz tālām, nomaļām vietām Āfrikā, Dienvidamerikā un Austrālijā, lai pārbaudītu savu spēju robežas, stātos aci pret aci eksotiskiem dzīvniekiem un parādītu tos arī skatītājiem.

Endrjū Jūkls jau no bērnu dienām ir aizrāvies ar dabu – kamēr citi bērni skatījās televizoru vai spēlēja bumbu, viņš izmantoja jebkuru iespēju iepazīt pasauli ap sevi – augus, dzīvniekus, kukaiņus. Viņa lielākā aizraušanās – notvert savvaļas dzīvniekus kailām rokām, lai izpētītu un iepazītu tos tuvāk. Viņu sajūsmina savvaļā atrastie vienam pašam, viņš ir iemācījies sadzīvot ar dabu un izdzīvot no tās dāvātām veltēm.

Endrū viens pats, bruņojies tikai ar pašu nepieciešamāko un vairākām kamerām, dosies Amazones džungļos, kur pavadīs mēnesi un satiks, nofilmēs un parādīs skatītājiem desmitiem interesantu dzīvnieku. Viņš dosies uz Zambiju Āfrikas dienvidos, lai tuvplānā apskatītu lielus, bīstamus un apbrīnas vērtus dzīvniekus. Viņš dosies savas dzīves grūtākajā piedzīvojumā – gandrīz 600 km garā, bīstamā 40 dienu ilgā pārgājienā kopā ar zirgu Austrālijas ziemeļos. Šā pārgājiena laikā viņš zaudēja 15 kilogramus svara.

Endrū parāda tuvplānā interesantas, līdz šim neizpētītas vietas un dzīvniekus, kā arī dalās savās zināšanās par tiem, sniedz izdzīvošanas padomus un stāsta interesantus notikumus no savas dzīves.

Meties aizraujošos piedzīvojumos kopā ar ekstrēmistu Endrū Jūklu jaunajā raidījumā ”Mežonīgs un vēl mežonīgāks” no 14. jūlija trešdienu vakaros plkst. 21.00!