Klāt oktobris, un laiks iepazīt jauno TV6 mēneša meiteni. Šomēnes TV6 ekrānos biežāk būs manāma 24 gadus vecā rīdziniece Sintija Birule. Iepazīsimies tuvāk ar tumšmataino skaistuli!

Sintijai atšķirībā no daudzām savām priekšgājējām TV6 mēneša meitenes atlase bija pirmā reize, kad viņa piedalījusies konkursā, kurā uzvarot ir iespēja filmēties. Taču meitenei ir kāds sapnis par darbu televīzijā: ”Šovi nebūs mans lauciņš, bet, ja būtu iespēja, es labprāt pamēģinātu kļūt par reportieri.”

TV6 mēneša meitenes klipā Sintija iejutusies koķetas autoservisa darbinieces lomā.

”Puisis atbrauc ar savu automašīnu, un tai vajag nomainīt riepas. Beigās es viņam pašam palūdzu to izdarīt. Viņš arī uzņemas iniciatīvu, protams, ar nedaudz dusmīgām acīm uz mani skatoties, bet beigās to izdara,” klipa sižetu sarunā ar portālu Skaties.lv komentē TV6 oktobra meitene.

Sintija stāsta, ka dzīvē gan viņa neesot tik koķeta kā attēlota klipā.

”Esmu komunikabls un ļoti pozitīvs cilvēks.

Kad man pastāstīja sižetu, es cerēju, ka man būs jāmaina riepas, jo es gribēju parādīt, ka esmu viena no tām meitenēm, kuras to var izdarīt. Dzīvē esmu mainījusi auto riepas,” stāsta Sintija.

Meitenei viena no dzīves kaislībām bijusi dejošana: ”Kopumā dejoju četrus gadus dažādās deju studijās. Ilgāko laiku nodejoju deju studijā ”Pro X”. Šobrīd gan dejošana atlikta otrajā plānā, bet, tā kā tā ir sirdslieta, gribas šajā lauciņā atgriezties.”

”Ļoti patīk ceļot, īpaši kalnainas vides un okeāns,” vienu no hobijiem atklāj TV6 mēneša meitene. Ja būtu iespēja sakravāt čemodānu un ceļā doties jau rīt, Sintija brauktu uz Spāniju vai Portugāli, kur ir siltāks.

Sintija ir no cilvēkiem, kuriem patīk visi četri gadalaiki, tādēļ gada aukstajā periodā viņa labprāt bauda kalnu slēpošanu.

Meitene ir saimniece mīlīgai Amerikāņu Stafordšīras terjera kucītei.

”Daudziem ir ļoti lieli aizspriedumi pret šo šķirni, jo bieži tie tiek pasniegti kā cīņas un kaujas suņi. Bet tas viss ir ļoti atkarīgs no suņa audzināšanas. Manuprāt, tas ir mīļākais suns pasaulē,” norāda Sintija.