Nedēļas noslēgums kanālā TV6 solās būt mazliet kriminālāks un krietni vien jautrāks – katru svētdienu plkst. 20:00 darbu sāks Griša Izmailovs seriālā ”Rubļovkas policists”.

Kriminālkomēdijseriāla centrā ir Griša Izmailovs – izskatīgs, veiksmīgs, brīvs un diezgan labi nodrošināts vīrietis labākajos gados. Viņš strādā par policistu un norīkots uzraudzīt kārtību bagātākajā Maskavas rajonā – Rubļovkā. Šeit dzīvo neiedomājami bagāti cilvēki, un Griša steidz palīgā, kad ar viņiem notikusi kāda nelaime. Kur liela nauda, tur tradicionāli arī lielas problēmas, tāpēc par darba trūkumu nevar sūdzēties.

Griša gan pret dzīvi un arī darbu izturas viegli, daudz neuztraucas par to, vai pats vienmēr ievēro likumus – ka tikai darbiņš padarīts. Vai vismaz izskatās, ka tas ir padarīts. Vai vismaz priekšnieks domā, ka tas padarīts. Pie kam dzīve jau nesastāv tikai no darba!

Brīvo laiku Griša labprāt pavada skaļā un vētrainā uzdzīvē, darbā pēc tam mēdz ierasties saguris un saņurcīts. Viņam nav īpaši jāpiepūlas, lai iekarotu sieviešu uzmanību, un viņš nekautrējas to izmantot. Šķiet, ka vienīgā nelielā problēmiņa viņa dzīvē ir jaunākā māsa – tā vienmēr pamanās iekulties nepatikšanās, un kurš cits gan mazo negantnieci no tām pestīs ārā, ja ne brālis – policists…

Dzīvosim līdzi ”Rubļovkas policista” Grišas Izmailova piedzīvojumiem bagāto un izvirtušo pasaulē no 17. maija svētdienu vakaros plkst. 20:00 TV6!