TV6 svin 13. dzimšanas dienu! Jā, šīs vasaras sākums solās būt vēl karstāks – no 1. līdz 7. jūnijam kanāls reāliem večiem piedāvā šos svētkus svinēt visiem kopā. Svinības norisināsies septiņus vakarus, piedāvājot aizraujošu filmu izlasi – ”Kriminālās ekselences fonds”, ”Pludmales patruļa”, ”Spiegs, kurš mani pameta” u.c., kā arī ik vakaru no 1. līdz 6. jūnijam skatītājus sagaidīs konkurss TV6 “Facebook” lapā, ar iespēju laimēt dāvanu karti 100 eiro vērtībā!

Sešus vakarus pēc kārtas – no 1. līdz 6. jūnijam plkst. 22.00 kanāls TV6 piedāvās sešas lieliskas filmas, par kurām TV6 Facebook lapā ik vakaru plkst. 21.00 skatītājus sagaidīs īpašais jautājums par filmu, uz kuru atbildi būs iespējams iesniegt līdz plkst. 23.59! Katru dienu viens laimīgais tiks pie dāvanu kartes 100 eiro vērtībā no sporta preču interneta veikala ”Balticsport.lv”.

Kāda filmu programma Tevi sagaida TV6 svētku nedēļā? Skaties ik vakaru plkst. 22.00!

1. jūnijā – ”Spiegs, kurš mani pameta” – šajā piedzīvojumu komēdijā divas labākās draudzenes pašas pret savu gribu tiek ierautas starptautiskā sazvērestībā. Izrādās, ka Odrijas bijušais draugs ir spiegs, kuru vajā algoti slepkavas, no kuriem tagad ir jāglābjas arī abām draudzenēm. Bēgot draudzenes neticamā kārtā sveikā izkļūst no visām briesmām, turklāt pa ceļam vēl izdomā plānu, kā izglābt pasauli.

2. jūnijā – ”Pludmales patruļa” Filma, kas tapusi pēc pasaulslavenā seriāla ”Pludmales patruļa” motīviem! Šajā komēdijā Mičs (Dveins Džonsons) kopā ar jauno kolēģi Metu (Zaks Efrons) nejauši atklāj, ka pludmales nākotne ir apdraudēta – to plāno pārņemt ietekmīga naftas kompānija.

3. jūnijā – ”Piparmētra” Trilleris, kurā ielu apšaudē nogalina Railijas vīru un meitu. Atgriežoties pie samaņas, Rallija saprot, ka tiesu sistēma apzināti sargā slepkavas no soda, un no likumpaklausīgas pilsones kļūst par skarbu taisnības cīnītāju. Vairākus gadus slepeni izkopusi kaujas prasmes, Railija mērķtiecīgi īsteno savu izpratni par taisnīgumu, atriebjoties noziedzniekiem, pērkamiem policistiem un negodīgiem advokātiem.

4. jūnijā – ”Draiskule” Komēdija par Eimiju, kuras tēvs jau kopš bērnības pārliecinājis viņu, ka monogāmija nav iespējama. Un tagad dzīvo ar šādu pārliecību, baudot dzīvi, kas ir brīva no smacējošām, garlaicīgām romantiskajām saistībām. Eimijas jaunā raksta varonis ir NBA ārsts Ārons Konerss, un, vai iespējams, ka viņš izmainīs viņas dzīves filozofiju?

5. jūnijā – ”xXx: reaktivēts” Spriedzes filma, kurā aģents Ksanders atgriezies pēc 8 gadiem. Viņam un komandai – ekstrēmu piedzīvojumu un adrenalīna medniekiem jāatrod un jāneitralizē ierocis ”Pandoras lāde”. Uzdevums nav nemaz tik vienkāršs, jo ātri vien kļūst skaidrs, ka īstie ienaidnieki slēpjas augstākajos varas gaiteņos.

6. jūnijā – ”Viesnīca “Artemīda”” Trilleris, kura notikumi risinās tuvā nākotnē kādā nelegālā slimnīcā Losandželosā, kur slepus ārstējas pilsētas nežēlīgākie noziedznieki. Slimnīca, kas slēpjas aiz viesnīcas ”Artemīda” izkārtnes, ir miera osta visiem ļaundariem, taču viss mainās, kad iestādījuma vadītāja Džīna Tomasa atklāj, ka viens no pacientiem patiesībā te atrodas ar mērķi nogalināt otru pacientu.

7. jūnijā, nedēļas svinību noslēdzošajā dienā – jāatiet! Lieliskā, asprātīgā un kriminālā latviešu filma ”Kriminālās ekselences fons” noslēps sešu dienu īstu veču ballītes pēdas. Imants Veide raksta scenāriju seriālam par krāpniekiem un kopā ar čomu Hariju Kuharjonoku izmēģina dažādas krāpšanas shēmas. Taču Imants tik ļoti iejūtas jaunajā tēlā, ka pašam sakārojas kļūt par kriminālo autoritāti.

Spridzinām kopā ar reāliem večiem kanālā TV6!