Sūrais Čads, īstajā vārdā Čads Hiltss, ir ģēnijs, kurš izgatavos automašīnu no tukša gaisa. Kur daudzi redzēs lūžņu kaudzi, Čads uzreiz saskatīs iespējas un ko no šīs kaudzes varētu izveidot.

Čada vadītais šovs atšķiras no citiem automašīnu atjaunošanas raidījumiem, jo viņš necenšas neko atjaunot tādu, kāds tas bijis – Čads improvizē un rada jaunus, ekskluzīvus, nekad iepriekš neredzētus auto! Viņš ļauj fantāzijai vaļu – motors viņa automašīnām var būt vidū, bet kravas nodalījums priekšā – nav taču likumu, kas to regulētu.

Čada dzīve nav bijusi no vieglajām – skolu viņš nav pabeidzis, un ticis atlaists no visiem darbiem, kurus strādājis. Viņš pats uzskata, ka tas tāpēc, ka vienīgi darbs ar automašīnām sagādā viņam patiesu prieku. Tomēr Čads nekad nebija sapņojis, ka kādu dienu ne tikai remontēs vai atjaunos auto, bet pat vadīs pats savu šovu.

Viņš kopā ar draudzeni dzīvoja Kanādas mazpilsētā, kur atvēra savu auto remonta darbnīcu. Tā kā Čads īpaši negribēja labot traktorus, bet daudz līdzekļu viņam nebija, viņš sāka meistarot elegantas un smalkas automašīnas no lūžņiem. Šajā procesā Čads izmanto jebko – tām pat nav jābūt auto detaļām, no kurām Čads uztaisīs kārtējo auto.

Viņa misija – pārvērst rūsu zeltā. Cits, redzot kārtējo lūžņu čupu, teiktu – žēl, ka viss aizgājis postā, un nekas vairs nav glābjams, bet tie nav vārdi, ko teiks Čads – viņš ir gatavs glābt jebko, un no jebkā radīt īstu sapņu auto.

Ar savu darbu, kaislību un aizraušanos Čads mēģina iedvesmot arī citus sekot saviem sapņiem un ticēt, ka tie piepildīsies. Viņš ne tikai rada šovu un automašīnas, viņš ļoti labprāt dalās arī ar padomiem, ieteikumiem, idejām, un ir izveidojis savu Youtube kanālu, kur to visu var apskatīt. Interesanti, ka tieši sociālie tīkli bija iemesls, kā Čads tika pie sava šova vadīšanas.

Viņa bijusī draudzene, nu jau sieva un arī biznesa partnere Džolīna, kura redzama arī šovā, savos sociālajos tīklos ievietoja fotogrāfijas, kā Čads taisa viņai mašīnu no lūžņiem. Šos foto pamanīja “Discovery Channel” producentu komanda, un paši arī uzrunāja Čadu un Džolīnu.

Skaties, kā sūrais Čads kopā ar savu uzticamo komandu atdzīvinās totālus graustus un gruvešu kaudzi pārvērtīs automašīnās, kādas neviens nav redzējis – šovs ”Sūrais Čads un viņa vāģi” no 4. marta ceturtdienās plkst. 21.00 TV6!