Vēsturisku notikumu un antīku ieroču cienītājiem – iespēja aplūkot un iepazīt vēstures iespaidīgākos un interesantākos pasaules ieročus šovā ”Ieroču mednieks” TV6!

Šova vadītājs Pola Šala aizraušanās un kaislība ir pasaules militārā vēsture un laikmeta liecības – nozīmīgākie ieroči, kas izmantoti karos un izšķirošās kaujās. Pie kam Polu interesē ne tikai izlasīt par tiem vai paskatīties kādas filmas par šiem ieročiem, bet pašam visu izdzīvot – aptaustīt, izpētīt, veiksmes gadījumā pat izmēģināt.

Pols Šals apciemo zinošākos un kaislīgākos senu priekšmetu un ieroču kolekcionārus un ekspertus, cilvēkus, kas vēlas glābt un saglabāt vēsturi, lai savām acīm aplūkotu retus vēsturiskus ieročus un kopīgiem spēkiem mēģinātu tos atjaunot, padarot atkal izmantojamus. No snaiperu ieročiem līdz lielgabaliem, no granātām līdz tankiem – Pols Šals apskatīs visdažādākos ieročus, meklēs to rezerves daļas, tīrīs un atjaunos, kā arī izmēģinās darbībā.

Pols Šals vēlas izstāstīt vēsturi, lai tā paliktu atmiņā, un to viņš arī izdarīs – aizraujoši stāsti par vēsturiskām cīņām un kariem, par slavenākajiem karavīriem, snaiperiem un cīnītājiem un viņu izmantotajiem ieročiem, kas bieži vien izšķīra cīņu iznākumus.

Skaties šovu ”Ieroču mednieks” no 8. janvāra piektdienās plkst. 21.00 TV6!