Kanāls TV6 tev piedāvā svētkus svinēt kopā un baudīt labāko filmu un pārraižu izlasi šajos Jāņos. Ar svētku programmu iepazīsties zemāk!

Īpašā svētku programma TV6 kanālā:

22.06.

07:00 – 18:00 Makgaivers
18:00 Savā ziņā jocīgs stāsts
Bruklinā ir svētdiena, pieci no rīta. Kreigs Gilners ar divriteni piebrauc pie psihiatrijas slimnīcas ieejas. Gudrais, sešpadsmit gadus vecais pusaudzis netiek galā ar ikdienas stresu. Pirms viņa vecāki un jaunākā māsa ir pamodušies, viņš pēc psihiatra konsultācijas iestājas slimnīcā. Diemžēl bērnu nodaļa uz laiku ir slēgta, tāpēc viņam gribot negribot jāārstējas pieaugušo nodaļā…

20:00 Izdzīvošanas skola
Trīs draugi – Raiens, Veids un Emits – izbauda pirmo dienu vidusskolā. Viņu sajūsma noplok brīdī, kad viņu ceļā parādās Filkins – jauniņo vidusskolēnu terorizētājs. Bailes no kārtējā pazemojuma un izdzīvošanas instinkts liek jaunekļiem ķerties pie pēdējā salmiņa – viņi ar sludinājuma palīdzību sameklē vislētāko miesassargu Drilbitu Teiloru, kurš ir ar mieru iemācīt vārguļu trijotnei gan fiziskos, gan arī psiholoģiskos aizsardzības paņēmienus.

22:00 Brālis daba
Topošais kongresmenis Rodžers gatavojas bildināt savu sapņu meiteni Gvenu. Viņi plāno apciemot Gvenas vecākus viņu mājā pie ezera, un Rodžers domā, ka tieši tā varētu būt piemēroti romantiska vieta un laiks izteikt savu priekšlikumu. Tomēr visu draud sabojāt Gvenas māsas draugs Tods. Todam ir liela sirds, mežonīga humora izjūta, un viņš ļoti vēlas sadraudzēties ar Rodžeru ciešāk. Tas nozīmē tikai vienu – pamatīgas nepatikšanas. Vai Rodžers tiešām ir gatavs uzņemties mūža saistības ar šo ģimeni?

00:00 Cīsiņu klubs
Holivudas skandalozākā komiķa Seta Rogena (Sliktie kaimiņi, Sekss, narkotikas un zvaniņš skan, Intervija ar diktatoru) pirmā animācijas komēdija pieaugušajiem – stāsts par pārtikas neticamajiem piedzīvojumiem lielveikalā! Ēdiena draugiem būs jānoskaidro atbilde uz svarīgāko jautājumu pasaulē – vai pastāv arī dzīve ārpus lielveikala un kas notiek ar pārtiku, kad tā nonāk cilvēku virtuvē.

23.06.

07:00 – 18:00 Makgaivers
18:00 – 21:00 Pa Zīda ceļu Vidusāzijā
21:00 – 23:10 Pa Saules ceļu Āfrikā
23:10 TV6 leģendārais ugunskurs

24.06.

7:00 – 18:00 Makgaivers
18:10 Mafija
Gadsimtu ilgais stāsts par Kortino ģimeni sākas ar to, ka jaunais un godīgais Vinčenso Kortino pamet mājas Sicīlijā un ir spiests nokļūt Amerikā. Tur viņš ar laiku kļūst par ietekmīgas noziedznieku ģimenes galvu. Bet mūža nogalē Vinčenso saprot, ka vadības groži ir jānodod kādam no dēliem: vai nu nevaldāmajam Džouijam, vai arī kara varonim Entonijam…

20:00 Karsēju vasara
Šons Kolfaks un Nikijs Bredi ir Gerald R. Ford augstskolas futbolu komandas zvaigznes. Abi jaunieši baidās par kārtējo futbola vasaras nometni, līdz Niks izdomā plānu kā abiem pievienoties viņu skolas karsējmeiteņu nometnē, kur abi atrodas neskaitāmu skaistu meiteņu ielenkumā. Zēni lieliski pavada laiku līdz Šons iemīlas Kerlijā, kura ir skaista karsējmeiteņu līdere un ļoti aizdomīga attiecībā pret abiem zēniem un viņu motīviem. Lai pārliecinātu Kerliju par viņu nodomiem, zēniem nākas izdomāt jaunas kustības pirms lielā karsējmeiteņu sacīkšu fināla.

22:00 Stulbais Gēte 2
Millers nav apmierināts ar savu jauno darbu skolā. Agri jāceļas, dienas jāpavada ar nepaklausīgiempusaudžiem, jālabo eksāmeni – tas viss dzen viņu izmisumā. Kad skolas direktors izdomā, ka grib uzlabot skolas reputāciju un tam varētu noderēt sadraudzība ar kādu Taizemes skolu, Milleram kopā ar visu viņa audzināmo 10b klasi jādodas ceļā uz tālo zemi.