TV6 piedāvā jaunu piedzīvojumu šovu ”Kūpera dārgumi: apslēpto bagātību medības”! Šovs stāsta par dārglietu mednieku Darelu Miklosu, kurš mēģina atšifrēt sava bērnības elka, bijušā NASA astronauta Gordona Kūpera zīmētās kartes par no kosmosa pamanītajiem kuģu vrakiem.

Viņa mērķis – atrast dārglietas, kas varētu atrasties uz šiem kuģu vrakiem. Gordons Kūpers ir ASV kosmosa programmas Merkūrijs astronauts – tās ietvaros pirmoreiz kosmosā devās cilvēki. Gordons Kūpers bija īsta sava laika zvaigzne – viņš uzstādījis veselu rindu NASA lidojumu rekordu.

Darels Mikloss ar kuģu vraku atgūšanas biznesu nodarbojas jau kopš bērnības – to darīja gan viņa tēvs, gan vectēvs. Tieši pateicoties tēvam, Darelam izdevās iepazīties un pat strādāt kopā ar slaveno astronautu Gordonu, kurš atklāja Darelam noslēpumu – no gaisa meklējot kodolraķešu siluetus, viņš pamanīja kuģu vrakus un tos iezīmēja jūras kartēs.

Astronauta kartes, fotogrāfijas, apraksti un piezīmes vēsta par 150 kuģu vrakiem visās pasaules malās, un Darels ir noskaņots tos atrast. Filmēšanas grupa gada garumā sekoja dārgumu mednieka Darela Miklosa ceļojumam un piedzīvojumiem, lai atklātu vienu no visu laiku lielākajiem noslēpumiem.

Dosimies viņiem līdzi šovā ”Kūpera dārgumi: apslēpto bagātību medības” no 2. aprīļa piektdienās plkst. 21:00 TV6 un noskaidrosim – vai kuģu vraki ir atrodami un kādas bagātības tie glabā!