TV6 zina, cik ļoti skatītājiem patīk izsmieties, tādēļ ceturtdienu vakari veltīti jokiem. Jūlijā TV kanāls sagādājis īpašu pārsteigumu – katru ceturtdienas vakaru pa lieliskai pirmizrādei kopā ar divas ”Emmy” balvas un kaudzi skatītāju mīlestību ieguvušo Zaku Galifanaki un viņa lieliskajiem partneriem!

Zaks Galifanakis (Zach Galifianakis) dzimis 1969. gadā Ziemeļkarolīnā. Pēdējā gadā izkritis koledžā, viņš devās iekarot Ņujorku, kur debitēja kā komiķis aiz hamburgeru ēstuves Taimskvērā un pēc tam sāka apceļot valsti, uzstājoties kafejnīcās.

Pēc desmit gadiem, uzstājoties kā improvizācijas komiķim un piedaloties TV šovos, Galifanakim izdevās izlauzties līdz slavai un lielajiem ekrāniem ar filmu ”Paģiras” (Hangover). Tad jau gals maisam bija vaļā un lomas viena sekoja otrai.

Kad starp filmēšanām ir kāds brīvs brīdis, viņam vislabāk patīk braukt uz kalniem dzimtajā Ziemeļkarolīnā, kur sapņo reiz atvērt vietu, kur braukt rakstniekiem un nodoties radošajam darbam.

”Kampaņa: vēlēšanu cirks” (The Campaign) 6. jūlijā plkst. 22.05

Komēdiju lielmeistari – diviem Zelta globusiem nominētais Vils Ferels (Will Ferell) un Zaks Galifanakis apvienojuši savus talantus politiskās satīras komēdijā ”Kampaņa: vēlēšanu cirks”.

Ilggadējais kongresmenis Kems Breidijs (Vils Ferels) pirms vēlēšanām iekuļas skandālā, tāpēc ietekmīgi uzņēmēji izlemj iegūt ietekmi savā Ziemeļkarolīnas rajonā, sponsorējot konkurējošu kandidātu – naivo Mārtiju Haginsu (Zaks Galifanakis) – vietējā tūrisma centra direktoru. Sākumā Mārtijs šķiet nenozīmīgs kandidāts, taču ar savu jauno labvēļu palīdzību viņš ātri vien sagādā pamatīgas raizes harizmātiskajam Kemam.

”Tu esi šeit” (Are You Here) 13. jūlijā plkst. 22.05

Šajā filmā Galifanaki smīdina tandēmā ar “Oskaram” nominēto komēdiju lielmeistaru Ouvenu Vilsonu (Owen Wilson).

Bens (Zaks Galifanakis) un Stīvs (Ouvens Vilsons) ir labākie draugi kopš bērnības, taču ir ļoti atšķirīgi. Stīvam ir samērā veiksmīga laiku ziņu reportiera karjera, viņš ir uzdzīvotājs un izskatīgs sieviešu mīlulis, kurš vienkārši bauda dzīvi. Bens ir kā liels bērns, un viņš dzīvo pie drauga uz dīvāna, savas dienas pavadot vieglā narkotiku reibumā.

Kad pienāk ziņa, ka Bena tēvs ir miris, viņš kopā ar Stīvu dodas pie ģimenes – savas veiksmīgās māsas un pamātes, kura ir savu audžubērnu vecumā. Izlasot tēva atstāto testamentu, Benam beidzot rodas mērķis, un to sasniegt viņam palīdzēs tieši Stīvs.

”Gudrinieki” (Masterminds) 20. jūlijā plkst. 22.05

Foto: Publicitātes foto

Deivida dzīve līdz šim ritējusi rāmi un samērā monotoni. Dienu pēc dienas viņš sēžas pie bruņumašīnas stūres, lai pārvadātu citu cilvēku naudu – miljoniem dolāru. Un nekas neliecina, ka kaut kas varētu mainīties.

Vienīgais saules stariņš šajā rutīnā ir Deivida aizraušanās – kolēģe Kellija. Drīz vien Kellija ir ievilinājusi Deividu viņa dzīves lielākajā piedzīvojumā – kopā ar ne īpaši gudriem noziedzniekiem viņš paveic gandrīz vai neiespējamo – aizbēg ar 17 miljoniem dolāru. Tiesa, atstājot aiz sevis virkni pierādījumu. Un diezgan muļķīgi izrīkojoties ar laupījumu. Kā lai tagad izkļūst no nepatikšanām?

”Paspēt laikā” (Due Date) 26. jūlijā plkst. 22.05

Arī šajā filmā uzmirdzēs spožs komiķu duets, Galifanakim saspēlējoties ar “Oskaram” nominēto Robertu Dauniju junioru (Rober Downey jr.)

Topošais tētis Pīters (Roberts Daunijs juniors) atrodas uz nervu sabrukuma robežas, kā arī vairāku tūkstošu kilometru attālumā no savas sievas, kurai ir palikušas piecas dienas līdz bērna nākšanai pasaulē. Piedevām Pītera psiholoģiskajam stāvoklim galīgi nenāk par labu apstāklis, ka garajā un neprātīgajā ceļojumā, kas viņam būs jāveic, par viņa kompanjonu kļūst godkārīgais aktieris Ītans (Zaks Galifanakis).

Iekuļoties vienā ķezā pēc otras, Pīteram ir jābūt gatavam pārvarēt dažādus šķēršļus, lai uz gaidāmajām dzemdībām paspētu laikā.

Baudi lielisku humoru kopā ar TV6!