Šā gada 25. novembrī sporta pasauli pāršalca sēru vēsts – tik tikko nosvinējis 60 gadu jubileju, miris viens no visu laiku labākajiem, zināmākajiem un reizē arī skandalozākajiem futbolistiem – leģendārais Djego Maradona.

TV6 piedāvā skatītājiem ieskatīties slavenā Argentīnas sportista dzīvē un karjerā dokumentālajā filmā ”Djego Maradona”. Šī dokumentālā filma koncentrējas uz futbolista karjeru, sākot no tās pirmsākumiem, kad jauniņais sportists tikai ielauzās profesionālajā futbolā, līdz pēc aktīvās futbola karjeras beigām viņš pievērsās trenera darbam.

Dokumentālā filma ir veidota no vairāk kā piecsimt stundu gara dokumentālā materiāla, kas uzņemts sportista dzīves laikā, un tajā redzami spilgtākie notikumi no Djego Maradonas dzīves. Redzēsim kadrus no intervijām, paša sportista un viņa tuvāko cilvēku stāstiem un atmiņām, līdzjutēju, fanu un žurnālistu viedokļus, un gūsim ieskatu viņa dzīves nozīmīgākajās spēlēs.

Filma stāsta arī par sportista ne tik gaišajiem dzīves periodiem – 1991. gadā viņš iekūlās nepatikšanās ar kokaīnu, kad tika diskvalificēts no lielā sporta uz 15 mēnešiem.

Ieskaties leģendārās futbola zvaigznes dzīves stāstā dokumentālajā filmā ”Djego Maradona” sestdien 5. decembrī plkst. 18.20 ar atkārtojumu svētdien plkst. 11.45 TV6!