TV3 Mini piedāvā jaunu piedzīvojumu seriālu par draudzīgo Hanzenu ģimeni – mammu Aneti, tēti Filipu un meitām Grētu un Liliju – ”Dzīvnieku pilna māja”. Galvenais, kas vieno šo ģimeni, ir mīlestība pret dzīvniekiem.

Tētis strādā par veterinārārstu, tāpēc viņa darbs ir rūpēties par sasirgušajiem ciema iedzīvotājiem, taču visa ģimene iesaistās visur un vienmēr, kur ir tikai aizdomas, ka kāds dzīvnieks varētu būt nonācis nelaimē. Kad grūtībās nonāk mammas Anetes draudzene Zūze, viņa kopā ar meitu Nelliju un suņuku uz laiku ievācas Hanzenu ģimenes mājā, un dzīve visiem zem viena jumta kļūst tikai vēl jautrāka!

Rūpēm par dzīvniekiem īpaši nodevusies Grēta kopā ar saviem draugiem Jonasu un Selīnu. Tieši viņi pamana, ka pilsētā atgriezies kaimiņš Rojs Freitāgs, kurš, iespējams, nelegāli tur dzīvniekus. Ja tādas aizdomas ir radušās, tās ir jāpārbauda!

Darba ģimenei netrūkst – vienmēr kaut kas notiek, un viņu palīdzība nepieciešama gan sīkiem zirneklīšiem, gan plēsīgām lauvām, gan mīļiem un pūkainiem mājdzīvniekiem, gan savvaļas plēsoņām!

Seriāls ieskatās ģimenes ikdienā, attiecībās un problēmās, kā māca bērniem mīlestību pret dabu un dzīvniekiem – tas būs saistošs gan lieliem, gan maziem – skaties ”Dzīvnieku pilna māja” no 27. janvāra darbdienās plkst. 9:15 no rīta un 21:15 vakarā TV3 Mini!