TV3 Mini piedāvā jaunu izglītojošu animācijas seriālu bērniem ”Meteospēki”. Šis animācijas seriāls jautrā un saistošā veidā vērš bērnu uzmanību tādiem jautājumiem kā laika apstākļi, cīņa ar klimata pārmaiņām, ekoloģija un cieņa pret dabu.

Seriāla centrā ir seši draugi – Termo, Nūbesa, Niksa, Ventums, Plūvija un Ugunīgais, kas visi kopā tiek saukti par Meteospēkiem. Katram no viņiem piemīt kādas superspējas, un viņu kopīgais uzdevums – glābt planētu Zeme!

Katrā no sērijām Meteospēki saņem ziņojumu par kādu vides vai laika apstākļu problēmu – vai tie ir lavīnas draudi Himalaju kalnos Nepālā, vai izgāzti indīgie atkritumi upē uz ASV un Meksikas robežas, vai Ziemeļjūrā parādījies melns pleķis, jo salūzis naftas tornis. Lai kāda ir problēma vai draudi – tas ir jārisina!

Ir jāglābj apdraudētie cilvēki, dzīvnieki, zivis vai daba. Katrai glābšanas operācijai tiek izvēlēti vairāki Meteospēki, kuriem ir piemērotas superspējas, lai atrisinātu situāciju, un viņi dodas ceļā.

Šajā planētas glābšanas procesā Meteospēki palīdz mazajiem skatītājiem saprast, kas ietekmē klimatu, ko planētai nodara atkritumi vai laika apstākļi un ko mēs katrs varam darīt, lai glābtu mūsu planētu.

Uzzināsim atbildes, piemēram, uz jautājumiem – kā rodas lavīnas un kā no tām glābties, ko darīt ar upē izgāztiem bīstamiem atkritumiem un kā tie apdraud dabu, kas notiek ar tuksnešiem klimata pārmaiņu ietekmē, kā arī citiem.

Iepazīsti mazos, spējīgos un apņēmīgos planētas glābējus Meteospēkus un noskaidro, kā arī tu vari palīdzēt planētai – animācijas seriālā ”Meteospēki” no 18. marta darbdienās plkst. 10:15 un plkst. 18:15 TV3 Mini!