Šovasar ar pārsteigumiem neizpaliek arī TV3 Mini kanāls bērniem – ar jaunām un foršām multfilmām tieši tavam bērnam! “Grāmatlāči”, “Kikumba” un “Radošā galaktika” – viss, lai vasaru pavadītu vēl košāk, interesantāk un izklaidējošāk!

Grāmatlāči

Sagaidi zinātkāros un lasītkāros grāmatlāčus! No 26. jūnija darbdienās plkst. 12.20 ar atkārtojumu tās pašas dienas plkst. 20.15 TV3 Mini piedāvā jaunu animācijas seriālu pirmsskolas vecuma bērniem ”Grāmatlāči”. Grāmatlāči ir četri draugi – Būmers, Melodija, Kristela un Skauts –, kuri katru dienu dodas kopīgos piedzīvojumos ar vienu mērķi – lai meklētu grāmatas un dalītos stāstos ar mazajiem skatītājiem.

Katrs viņu pārgājiens beidzas ar to, ka draugi atrod kādu populāru bērnu grāmatu un visi kopā to izlasa. Lāči komentē grāmatā notiekošo, vērš skatītāju uzmanību uz bildēm, tādējādi labāk izskaidrojot bērniem lasīto un rosinot viņus domāt līdzi.

Taču jautrie un zinātkārie lācēni ne tikai meklē un lasa grāmatas! Viņi katru dienu uzzina, iemācās un izmēģina ko jaunu. Viņi satiek un iepazīst citus pasaules iedzīvotājus – putnus un zvērus. Draugi atklāj, kā tie dzīvo, no kā pārtiek, kā arī palīdz viņiem, ja nepieciešams. Metīsimies jautros un aizraujošos piedzīvojumos kopā ar sirsnīgajiem lācēniem, lasīsim grāmatas un iepazīsim pasauli animācijas seriālā ”Grāmatlāči” no 26. jūnija darbdienās plkst. 12.20 ar atkārtojumu tās pašas dienas plkst. 20.15 TV3 Mini!

Kikumba

Kurš ir zvēru karalis? Tas ir lielais, spēcīgais lauva Kikumba! Ar ko gan nodarbojas zvēru karalis Kikumba? Viņš varētu uzraudzīt karaļvalsti un baudīt dzīvi kopā ar meitu un sievu, taču šis gads būs savādāks kā pārējie. Savannā valda tāds likums – ik pa tūkstoš gadiem visi karaļvalsts dzīvnieki var izaicināt karali un mēģināt gāzt viņu no troņa. Diemžēl tieši nu ir pienācis šis gads, un tas nesola vieglas dienas.

Šis būs smags, sarežģīts un piedzīvojumiem bagāts laiks – katru dienu Kikumbu apciemos kāds no dzīvniekiem un izaicinās viņu dažādos pārbaudījumos. Starp karaļa kroņa kārotājiem ir talantīgākie no talantīgākajiem savannas iedzīvotājiem, un katrs vēlas pārbaudīt savus spēkus – varbūt tieši viņam izdosies!

365 dienas, 365 kroņa kārotāji, 365 izaicinājumi – vai Kikumba tiks ar visiem galā? Zaudējums viņam būtu ļoti sāpīgs – tas nozīmētu ne tikai zaudētu kroni, bet atgriešanos savu senču zemē – Kilimandžāro ledājos. To Kikumba nevēlas. Tāpēc nāksies būt ne tikai spēcīgākam, veiklākam, ātrākam, gudrākam, viltīgākam, sportiskākam par citiem, bet arī jāgatavo labāk, jādejo elegantāk un jāprot izveidot skaistākas frizūras, nekā tas padodas citiem karaļa troņa kārotājiem! Pārbaudījumi ir visdažādākie – uz zemes un gaisā, virtuvē, golfa laukumā, sporta laukumos un ar friziera šķērēm rokās.

No 16. jūnija katru dienu plkst. 11.55 un plkst. 19.45 TV3 Mini dzīvosim līdzi karalim Kikumbam un uzzināsim – vai viņam izdosies nosargāt savu troni, vai arī savannai būs jauns karalis?

Radošā galaktika

TV3 Mini turpina izglītojošo animācija filmu ciklu bērniem ar seriālu ”Radošā galaktika”. Seriāla galvenais varonis Māksliņš ir mazs citplanētiešu puika, kurš piedzīvojumos sev līdzi aicina pašus mazākos – pirmsskolas vecuma skatītājus –, lai kopā ar viņiem iepazītu pasauli, uzzinātu daudz ko jaunu un mudinātu darboties radoši!

Māksliņš kopā ar mazo palīgu – savu Iztēli – drošiem soļiem iet pa galaktiku un risina dažādas problēmas, liekot lietā savu radošumu un izmantojot mākslu. Ja viņa mammas projektētās bibliotēkas sienas ir pārāk bālas un garlaicīgas, un tāpēc cilvēki nelabprāt tur uzturas, šī problēma ir jārisina! To var izdarīt, apgleznojot bibliotēkas sienas, tādējādi padarot telpas patīkamākas. Ja Māksliņš satiek nosalušu trusīti, viņam ir skaidrs – trusītim vajag māju! Un viņš to uzbūvēs. Ja mammai tuvojas dzimšanas diena – nepieciešama dāvana! Ja mazā māsiņa Džordžija nebeidz vien raudāt, kaut kas ir jāpasāk!

Idejas, kā šīs problēmas atrisināt, Māksliņš meklē galaktikā. Kopā ar Iztēli viņš sēžas kosmosa kuģī un dodas izplatījumā, lai smeltos iedvesmu papildinātu savu Ideju kārbu. Viņi nolaižas uz dažādām planētām, uzzina par interesantām iespējām, noskaidro, kā tās realizēt, un dodas atpakaļ uz mājām, lai risinātu problēmu. To Māksliņš vienmēr dara radoši, reizē iepazīstinot mazo skatītāju ar dažādām krāsām, formām, izmēriem, virsmām, dzīvniekiem un daudz ko citu.

Vecāki, gatavojiet zīmuļus, otas, papīru, plastilīnu, līmi un citus radošām nodarbēm piemērotus piederumus! Māksliņš iedvesmos zīmēt, krāsot, lipināt un veidot! Dodamies līdzi uzņēmīgajam puikam viņa piedzīvojumos pa ”Radošo galaktiku” no 15. jūnija darbdienu rītos plkst. 8.55 un atkārtojumu tās pašas dienas plkst. 18.00 TV3 Mini!