”Krāsu blīkšķis” ir jautrs un aizraujošs sacensību un spēļu šovs bērniem. Tikai divas komandas, katrā pa diviem dalībniekiem, un pavisam vienkāršs uzdevums – pēc iespējas mazāk nosmērēties ar krāsu!

Komandas sacenšas trīs dažādos uzdevumos, pēc kuriem viņu ķermeņi tiek noskanēti, lai noteiktu – kuram labāk izdevies izvairīties no krāsas šļācieniem. Pirmajā uzdevumā viens no komandas dalībniekiem stāv nekustīgs – viņš ir mērķis. Otrs komandas biedrs ir sargs, kura uzdevums sargāt mērķi.

No trim vietām uz mērķi tiek šļākta krāsa, un sargam jācenšas nosargāt mērķi no sasmērēšanās. Krāsas ir tikai trīs, piedevām bērni zina, kādā secībā krāsas tiks šļāktas, tomēr spriedzē un uztraukumā daudz kas aizmirstas…

Šī spēle neprasa daudz atjautības, taču vairāk vērsta uz komandas darbu, sadarbību, veiklību, reakciju un droša ir tikai viena lieta – neviens pēc šīs spēles nebūs pilnīgi tīrs! Pēc trim pieveiktiem uzdevumiem uzvarētāju komanda dodas izšķirošajā pārbaudījumā, kuru pieveicot, komandai ir iespēja nopelnīt līdz pat 10 tūkstošiem dolāru!

Viss atkarīgs, cik veiksmīgi pārbaudījums tiks izpildīts – jo tīrākiem izdosies nonākt galā, jo vairāk naudas iespējams nopelnīt! Vienkārša spēle, vienkārši noteikumi, un varbūt tieši tāpēc – jautri, azartiski un spilgti!

Kurš tīrāks, tas arī uzvarējis, un tas arī ticis pie iespējas nopelnīt kārdinošu naudas balvu! Spēlējam ”Krāsu blīkšķi” no 6. marta plkst. 8:45 un plkst. 17:30 TV3 Mini!