Kurš ir pasaules slavenākais kaķis? Tas, protams, ir slinkais un šarmantais runcis Gārfīlds, kuru pazīst teju jebkurš! No 24. jūlija darbdienās plkst. 10.45 ar atkārtojumu tās pašas dienas plkst. 19.15 TV3 Mini piedāvā iespēju sekot līdzi Gārfilda piedzīvojumiem animācijas seriālā ”Gārfīlds un draugi”.

Gārfīlds ir amerikāņu karikatūrista Džima Deivisa 1978. gadā radīts komiksa tēls – ruds un dzīvespriecīgs kaķis, kurš savas dienas vada kopā ar saimnieku Džonu un suni Odiju. Komikss un tā galvenais varonis iekaroja lasītāju mīlestību un popularitāti visā pasaulē, kā izskatās, uz palikšanu un visiem laikiem.

Gārfīlds ir pazīstams un iemīļots tēls joprojām, nekas neliecina, ka viņa popularitāte varētu mazināties, bet 2013. gadā stāsts par rudo runci iekļuva pat Ginesa rekordu grāmatā kā visbiežāk publicētais komikss.

1988. gadā pēc populārā komiksa motīviem tika uzņemts arī animācijas seriāls ”Gārfilds un draugi”, kuru varēsim skatīties TV3 Mini. Gārfilda galvenie pienākumi ir slinkošana, snauduļošana, sapņošana par lazanju un Odija kaitināšana. Par spīti savam laiskajam dzīvesveidam, Gārfilds pamanās iekulties piedzīvojumos ik uz soļa.

Galu galā – ne jau jebkurā vietā var ērti un netraucēti gulšņāt, baudot mieru un klusumu. Vienmēr ir kādi traucēkļi un šķēršļi, un ar tiem jātiek galā! Dāmas un kungi, sagaidiet – pasaulslaveno slinko kaķi Gārfildu un viņa draugus varēs satikt no 24. jūlija darbdienās plkst. 10.45 ar atkārtojumu tās pašas dienas plkst. 19.15 TV3 Mini!