Sestdienu un svētdienu rītos pašus mazākos TV3 Mini skatītājus uzrunās un priecēs bērnu iemīļotā Tuta video stāstu sērijā ”Tutas lietas”.

”Tutas lietas” ir pēc Martas Seleckas idejas Latvijas vecāku no kino un TV nozares radīta video stāstu sērija bērniem līdz pieciem gadiem.

Īso video galvenā varone ir Tuta, kuru atveido Liene Sebre, un kura vienkāršā, pat pašiem mazākajiem bērniem viegli uztveramā un saprotamā valodā stāsta par interesantām un aizraujošām tēmām.

Tuta palīdz iepazīt pasauli, izzināt tajā notiekošo, iepazīt tās iemītniekus, māca formas, krāsas, skaitļus, burtus un citas noderīgas lietas. Savās rotaļās Tuta iesaista arī bērnus, aicinot viņus darboties līdzi, bet Tutas labākais draugs ir rotaļlieta – lapsēns, kurš visos darbos un nedarbos ir kopā ar Tutu!

Par rotaļlietām, par dārzu un to, kas tajā aug, par leļļu ģimeni un tās piedzīvojumiem, par mūzikas instrumentiem, par ceļojumiem, par daudz ko citu – skaties un uzzini video stāstu sērijā ”Tutas lietas” no 4. septembra sestdienās un svētdienās plkst. 8:35 un 17:15 TV3 Mini!