Pirmā skolas diena – kas var būt aizraujošāks? Tas vienmēr ir interesanti un reizē nedaudz biedējoši, bet četrpadsmit gadus vecajam Ādamam šī diena ir vēl jo īpašāka – viņš savā bijušajā skolā atgriežas kā skolotājs! TV3 Mini piedāvā jaunu kanādiešu komēdijseriālu bērniem ”Misters Jangs”, kurš stāsta par brīnumbērnu Ādamu Jangu.

Skolotājs pusaudzis – tas saistīts ar dažādiem izaicinājumiem! Jau pirmajā dienā bērni Ādamu uztver kā klases biedru un nespēj aptvert, ka viņš būs skolotājs. Arī kolēģi – citi skolotāji –Ādamu sajauc ar skolēniem, un par to, ka bērns izglīto citus bērnus, īsti apmierināts nav pat skolas direktors.

Kā tādā situācijā Ādamam kļūt par autoritāti skolēnu acīs? Kā iekarot kolēģu cieņu un uzticību? Šajā ceļā netrūks kuriozu un neveiklu situāciju, humora, joku, smieklu un pārpratumu.

Seriāls koncentrējas uz pusaudžu savstarpējām attiecībām, skolas dzīvi un ikdienu, sociālo iekļaušanos starp citiem, mācībām, kā arī skolēnu un pasniedzēju attiecībām.

Sekosim jaunā skolotāja Ādama gaitām seriālā ”Misters Jangs” no 15. marta darbdienās plkst. 9:15 un plkst. 21:15 TV3 Mini!