Svētdiena, 28. novembris

Rita, Vita, Olita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

01:50

Atkārtojums

Slepkavība Mori kalnos

2019. g.

Militāro mācību laikā karavīri mežā uzgājuši vīrieša mirstīgās atliekas. Viņa ķermenī iedūrušās bultas, un viss liecina, ka viņš ar tām arī nogalināts. Izmeklēšanā tiek noskaidrots, ka bultas ir kopija bultām, kuras izmantoja mītiskām leģendām apvītais, vēsturiskais varonis Melnais strēlnieks, kurš senos laikos aizsargāja vietējos iedzīvotājus no laupītājiem. Vai kāds mēģina attēlot šo vēsturisko varoni? Lai to noskaidrotu, nāksies rūpīgāk papētīt upura dzīves stāstu, kurš atklās daudz ko interesantu.

03:45

Iepazīstot Franciju ar Manū!

1. sezona, 5. sērija. 2014. g.

Šefpavārs Manū Feildels, viens no šova Mani virtuves noteikumi tiesnešiem, atgriežas dzimtajā zemē, lai apciemotu draugus un ģimeni un gatavotu ēdienu dažādās Francijas vietās.

05:20

Mani virtuves noslēpumi 9

9. sezona, 32. sērija. 2018. g.

07:00

Mani virtuves noslēpumi 9

9. sezona, 33. sērija. 2018. g.

09:30

Dzīvīte brīvdienās

7. sezona, 30. sērija. 2021. g.

10:30

Biznesa attīstība

1. sezona, 20. sērija. 2021. g.

Biznesa attīstība

Informatīvs raidījums – tikšanās ar dažādu nozaru speciālistiem par panākumiem, kvalitāti un aktuālo mūsdienās.

11:05

Šefpavāru duelis. Liels pret mazu

1. sezona, 12. sērija. 2015. g.

Katru nedēļu viena komanda, kurā darbojas pieci talantīgi bērni vecumā no deviņiem līdz 16 gadiem, izaicina pieredzējušu šefpavāru sacensībām trīs kārtās.

12:05

Šefpavāru duelis. Liels pret mazu

1. sezona, 13. sērija. 2015. g.

Katru nedēļu viena komanda, kurā darbojas pieci talantīgi bērni vecumā no deviņiem līdz 16 gadiem, izaicina pieredzējušu šefpavāru sacensībām trīs kārtās.

13:05

Emīlija tikko beigusi augstskolu un gatavojas spožai dizaineres karjerai Stokholmā. Tomēr tēva apciemošana izmaina visus viņas plānus. Pirms diviem gadiem Emīlijas māte Izabella devās uz Dienvidameriku, un ar viņas lidmašīnu pazuda jebkādi sakari. Viņa tiek uzskatīta par mirušu, taču Emīlijas tēvs Kaspars atsakās pieņemt tādu domu. Viņš ir nolīdzis privātdetektīvu un tic, ka tam izdevies atrast kādu pavedienu. Ieradusies dzimtajā pilsētā, Emīlija satiek Viktoru, kurš ieradies apciemot brāli Timu. Tims ieplānojis pārdot ģimenes māju, lai iegūtu finansējumu draudzenes veikala attīstīšanai, taču Viktors ir kategoriski pret to. Risinot savas ģimenes problēmas, Viktors un Emīlija atrod kopēju valodu un satuvinās. Taču vai viņu attiecības izturēs visas šīs problēmas?

15:05

Atkārtojums

Ziemassvētku brīvdienas

2020. g.

Skolotāja Edisone šos Ziemassvētkus saviem audzēkņiem grib padarīt īpašus, jo vairāk tāpēc, ka saņemta nepatīkama ziņa – šie ir skolas pēdējie Ziemassvētki – tā tiks slēgta. Edisone nodomājusi uzvest svētku lugu, un palīdzēt šajā pasākumā viņa lūdz slavenu Holivudas aktieri Dilanu, kurš, noguris no publikas uzmanības, uz svētkiem iegriezies savā dzimtajā pilsētā. Abi labi saprotas un apvieno spēkus ne tikai skolas ludziņas uzvešanā, bet pat skolas glābšanā un kopīgajās cīņās pamazām uzplaukst jūtas.

17:10

Ziemassvētku ledus festivāls

Emmas pavadītie gadi juristu skolā atmaksājas ar uzviju! Uzzinājusi, ka pilsētā atcelts viņas iemīļotās Ziemassvētku ledsusskulptūru sacensības, kuras vienmēr bijušas neatņemama svētku sastāvdaļa, Emma nolemj cīnīties. Lai festivāls notiktu, Emma iesaista gan sponsorus, gan māksliniekus, kuri vēlētos piedalīties, un tā viņa iepazīstas ar Niku. Niks šogad pat nebija plānojis piedalīties sacensībās, taču Emma uzskata, ka abi varētu būt lieliska komanda.

19:05

Mīlestība rudenī

Lunas diena ir noslogota un rūpju pilna. Viņa strādā par ķirurģi un pēc vīra nāves viena audzina dēlu Endiju. Nogurusi un noraizējusies par to, ka darba dēļ ir attālinājusies no Endija, Luna paņem atvaļinājumu un dodas atpūsties lauku fermā. Šis brauciens atnesīs Lunai ne tikai atpūtu, dvēseles mieru, labākas attiecības ar dēlu, bet arī jaunu mīlestību…

21:05

Nozieguma māksla

1. sezona, 3. sērija. 2017. g.

3.sērija Nākamajā dienā pēc ballītes Parīzes tēlotājmākslas skolā tiek atrasts miris ballītes rīkotājs Žeroms Barjērs. Nozieguma vieta izskatās kā imitēta kāda no Vato gleznām – Galantie svētki. Kaptenis Pardo nekavējoties zvana Florensei, jo viņas konsultācija varētu būt noderīga. Verlē ir neapmierināts, ka atkal tiek iesaistīta Florense.

22:10

Nozieguma māksla

1. sezona, 4. sērija. 2017. g.

4.sērija Jautājumu joprojām ir daudz. Vai Žeroms veda dubultu dzīvi? Iespējams, ka tā, taču kāpēc nozieguma vieta izskatījās kā glezna? Florense un Verlē izmanto ļoti atšķirīgas metodes, lai noskaidrotu, kas īsti notika, un muzeja koridoros tiek atrasts svarīgs pavediens.

01:40

Atkārtojums

Ar Klāru nejoko

2017. g.

Klāra strādā slepenpolicijā un gatavojas bildinājumam. Visas pazīmes liecina, ka mīļotais Jens drīz bildinās viņu. Liels un nepatīkams ir Klāras pārsteigums, kad bildinājuma vietā Jens paziņo, ka vēlas no viņas šķirties. Kas vēl sliktāk – izrādās, ka viņam ir jau citas attiecības. Klāra kļūst vai apsēsta – viņa izmanto visus līdzekļus, visus darbā pieejamos instrumentus, izmeklēšanas metodes un pat kolēģus, lai izjauktu Jena attiecības.

03:40

Iepazīstot Franciju ar Manū!

1. sezona, 6. sērija. 2014. g.

Šefpavārs Manū Feildels, viens no šova Mani virtuves noteikumi tiesnešiem, atgriežas dzimtajā zemē, lai apciemotu draugus un ģimeni un gatavotu ēdienu dažādās Francijas vietās.