Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Sestdiena, 8. maijs

Staņislavs, Staņislava, Stefānija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

01:05

Augstākā sabiedrība

1. sezona, 9. sērija. 2016. g.

9. sērija Kerems aizved Širinu uz vietu, kur domā celt māju. Širina nav sajūsmā. Metins, lai izlīgtu ar Sureiju, uzdāvina viņai mašīnu, bet Sureija to noraida. Pie Kerema darbā ierodas viņa māte, un arī Bedija izlemj apciemot savu mazdēlu.

02:05

Atkārtojums

Augstākā sabiedrība

1. sezona, 10. sērija. 2016. g.

10.sērija Džansu iegūst tēva atļauju dzīvot kopā ar Edži. Džans apsola aprunāties ar Sureiju un izstāstīt par Džansu lēmumu. Bedija ierodas paslepus veikalā un iepazīstas ar Edži, kura viņai izstāsta, ka “Merta kungs” taisās precēties. Kerems uzaicina Širinu uz tikšanos, lai pārtrauktu ar viņu attiecības. Širina saprot, ka Keremam ir kāda cita.

03:10

Atkārtojums

Sievišķīgās atriebības

1. sezona, 12. sērija. 2017. g.

12.sērija Sapratusi, ka Mehmetam ir mīļākā, Nilaja sola Arzu palīdzēt atriebties. Marve panāk, ka Oijas klīnika uz nenoteiktu laiku tiek slēgta un pret Oiju tiek uzsākta izmeklēšana par pacientu veselības apdraudēšanu. Oija ir satriekta un nolemj pamest Sarmašiku.

04:10

Svešā seja 2

2. sezona, 48. sērija. 2018. g.

05:00

Bernards

3. sezona, 42. sērija. 2008. g.

Stāsts par polārlāci Bernardu, kura milzīgā ziņkārība sagādā viņam daudz piedzīvojumu un smieklīgu brīžu. Bernards savas neveiklības dēļ bieži vien iekuļas nepatikšanās un pat pamanās arī sevi pamatīgi satraumēt. Bernardam ir arī vairāki draugi – pingvīni, ķirzaka un čivava.

05:05

Bernards

3. sezona, 43. sērija. 2008. g.

Stāsts par polārlāci Bernardu, kura milzīgā ziņkārība sagādā viņam daudz piedzīvojumu un smieklīgu brīžu. Bernards savas neveiklības dēļ bieži vien iekuļas nepatikšanās un pat pamanās arī sevi pamatīgi satraumēt. Bernardam ir arī vairāki draugi – pingvīni, ķirzaka un čivava.

05:10

Bernards

3. sezona, 44. sērija. 2008. g.

Stāsts par polārlāci Bernardu, kura milzīgā ziņkārība sagādā viņam daudz piedzīvojumu un smieklīgu brīžu. Bernards savas neveiklības dēļ bieži vien iekuļas nepatikšanās un pat pamanās arī sevi pamatīgi satraumēt. Bernardam ir arī vairāki draugi – pingvīni, ķirzaka un čivava.

06:00

Ievainotā mīlestība

1. sezona, 11. sērija. 2017. g.

11. sērija Jildiza izstāsta tēvam, ka Tevfiks grib apprecēt viņu māti. Azize negaidīti ierodas ballē un veic paziņojumu, kas šokē Vasili. Azizes ģimenes māju, tajā esot Hilalai un Hasibei, aizdedzina nemiernieki. Dževdetam izdodas abas izglābt. Dževdeta ģimenei, kas palikusi uz ielas ugunsgrēka dēļ, savas mājas durvis atver ģenerālis Vasilis.

10:00

Laimīgs un vesels

13. sezona, 14. sērija. 2021. g.

Laimīgs un vesels

Raidījums par veselību un skaistumkopšanu "Laimīgs un vesels", ar mērķi – sniegt praktiskus padomus un atspoguļot mūsdienu iespējas ārstniecības un estētiskās skaistumkopšanas jomā. Katrs raidījums tiks veltīts noteiktai aktuālai tēmai, tajos piedalās medicīnas eksperti un vadošo jomu speciālisti, lai plašāk diskutētu par veselības un skaistumkopšanas problēmām, meklētu risinājumu, atbildētu uz studijas viesu jautājumiem un kliedētu mītus. Studijā uz vietas ir iespējams sekot izmeklēšanas gaitai un uzklausīt ekspertu skaidrojumu par jaunākajām ārstēšanas metodēm, tai skaitā- ir iespēja vērot video no operāciju norises. Mēs būsim kopā ar Jums, lai palīdzētu, iedrošinātu un sniegtu pārliecību, ka slimība ir uzveicama un atklāsim estētiskās skaistumkopšanas noslēpumus. Atcerieties, ka ne viss ir vesels, kas jūtas vesels! Sekojiet līdzi raidījumam "Laimīgs un vesels" un neatlieciet vizīti pie ārsta!

10:30

Izstāsti Latvijai

2. sezona, 13. sērija. 2021. g.

11:05

Apģērb un savaldzini

1. sezona, 22. sērija. 2017. g.

Apģērb un savaldzini

Trīs dažādas personības piedalās sacensībā, kuras uzdevums ir izvēlēties un nopirkt drēbju kombināciju vientuļniekam. Uzvarētājs dodas uz randiņu ar vientuļās sirds īpašnieku.

12:05

Atkārtojums

Slepkavība Bordo

2018. g.

Jaunā arheoloģe Sabīne atklāj fotoizstādi par mūmijām un sev par lielām šausmām atklāj izstādē novietotu īstu mūmiju. Mūmija izrādās viņas māte, kas gāja bojā autoavārijā pirms 35 gadiem. Nākošajā dienā līdzīgos apstākļos tiek atrasts vīrieša līķis. Ātri vien atklājas, ka tas ir autovadītājs, kurš pirms 35 gadiem tika vainots Sabīnes mātes nāvē. Šīs lietas izmeklēšana atklās pārsteidzošus pagātnes noslēpumus, kas ievijas Sabīnes un izmeklētāja dzīvēs.

16:00

Vakariņas mammai

1. sezona, 3. sērija. 2020. g.

3.raidījums Dailes teātra aktieris Gints Andžāns bērnībā bijis bērns – dzīvsudrabs. Viņš mācījis vistām peldēt, domājis, ka viņa mamma spēj redzēt cauri sienām, bet pusaudža gados eksperimentējis ar frizūrām un reiz uz skolu pat aizgājis svārkos! Pateicībā par to, ka viņa mamma vienmēr bijusi līdzās un viņu atbalstījusi, Gints kopā ar savu bērnības draugu, viesmīlības ekspertu Arvi Zēmani, gatavos pārsteiguma vakariņas savai mammai. Vai Gintam izdosies pārsteigt mammu, skaties "Vakariņas mammai" 3.sērijā.

17:00

Vakariņas mammai

1. sezona, 4. sērija. 2020. g.

4.raidījums Mūziķis Dons dodas uz Saldu pie savas mammas, lai gatavotu viņai īpašas vakariņas – viņa bērnības ēdienus, kuriem mūsdienu "odziņu" palīdzēs piešķirt viesmīlības eksperts Arvis Zēmanis. Dons bērnībā bijis īsts "razbainieks", un viņa mamma Dona darbu un nedarbu dēļ, ieguvusi ne vienu vien sirmu matu. Toties tagad mamma iedvesmojas no Dona dziesmām un ļoti lepojas ar savu dēlu. Kādas "ziepes" Dons vārījis un kā viņam izdosies pārsteigt mammu, skaties "Vakariņas mammai" 4.sērijā.

18:00

Vakariņas mammai

1. sezona, 5. sērija. 2020. g.

5.raidījums Aktrise Ieva Florence-Vīksne bērnībā bijusi mammas princesīte, bet dzīves rūdījumu ieguvusi laukos pavadītajās vasarās kopā ar 3 brālēniem un vecāko brāli. Ieva mammai gatavos trīs ēdienu vakariņas, bet viņas bērnības ēdieniem jaunus akcentus piešķirs viesmīlības eksperts Arvis Zēmanis. Par ko savai mammai paldies vēlas pateikt Ieva un vai mammai īpaši izvēlētie ēdieni garšos, skaties "Vakariņas mammai" 5.sērijā

19:00

Vasara Algarvē

2019. g.

Jūlija ir jūras bioloģe, un viņa atvaļinājumā ieradusies apciemot draudzeni Natāliju, kas dzīvo Portugālē, Algarves piekrastē. Viņa tikko nepatīkamā veidā zaudējusi darbu, un atelpa viņai tiešām nepieciešama. Šis apciemojums izvēršas ne tikai par atpūtas braucienu, bet par īstu sākumu jaunai dzīvei, kad Jūlija iepazīstas ar sērfotāju Migelu un saņem arī darba piedāvājumu.

22:35

Svešzemniece

1. sezona, 9. sērija. 2014. g.

Svešzemniece

9.sērija Džeimijs izglābj Klēru no Džeka Rendala, taču viņu laulības attiecības nonāk pārbaudījumu priekšā – katram ir savs priekšstats par sievas un vīra vietu šajā savienībā. Džeimijs cenšas mazināt konfliktu, kas pēc Klēras glābšanas izvēršas starp Kolumu un Dugalu. Džeimijs atraida Lēriju, kura pēc tam atstāj sliktas veiksmes amuletu zem Klēras un Džeimija gultas.

23:50

Sandhamnas slepkavības 6

6. sezona, 2. sērija. 2012. g.

2.sērija Daži no vecākajiem puikām izturas pret Bendžaminu kā savu peramo zēnu, kamēr vadītāji neko nepamana. Apcelšana kļūst arvien ļaunāka ar katru dienu, bet kāds, kas slēpjas ēnā, vēro katru bērnu soli.

01:50

Heilija beidzot jūtas gatava stāties pretī savas dzīves svarīgākajai un sāpīgākajai mistērija – noskaidrot patiesību par to, kas pirms daudziem gadiem notika ar viņas līgavaini Vilu. Pierādījumu kaste tiek atvērta, Heilija gremdējas atmiņās un mēģina rekonstruēt notikumus dienā pirms Vila slepkavības.

03:40

Visu laiku skaļākie noziegumi

1. sezona, 3. sērija. 2017. g.

3.raidījums Pēc skata pavisam vienkārši vīrieši, kas ne ar ko īpašu neizceļas, taču glabā šausminošus noslēpumus – sieviešu slepkavas. Raidījums pēta vairākus patiesi šokējošus gadījumus, kad par vīriešu upuriem kļuvušas neskaitāmas sievietes. Kāds no slepkavām Amerikas savienotajās valstīs netika noķerts gadu desmitiem, un varēja netraucēti noslepkavot desmitiem meiteņu. Kanādietis rīkoja pie sevis mājās mežonīgas ballītes, pēc kurām noslepkavoja pie viņa ciemojušās meitenes. Tā kā šīs ballītes apmeklēja arī ietekmīgas vietējās amatpersonas, izmeklētājiem bija grūtības dabūt pat tiesas orderi, lai slepkavu atmaskotu.