Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Sestdiena, 6. marts

Vents, Centis, Gotfrīds

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:50

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 51. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

51. sērija Uz Skaistkalniem brauks Jēkaba mamma. Jēkabs un Modris nu ir pavisam nobijušies. Olgai atkal jauns priekšlikums – pašām noturēt lūgšanas baznīcā. Nevienam par to nesakot. Vai kāds brīnums, ka tas rada jaunas jukas.

01:20

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 52. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

52. sērija Viesu namā jauns apmeklētājs. Un Ritai viņš patīk. Līdz vienam brīdim. Sandis ir atgriezies no Parīzes. Astra ir tik laimīga un lepna! Bet Tīnai ir brālim jautājumi. Krista ar Dāvi strīdas, jo viņš ir kļuvis pārāk aizņemts. Atslodzei labāk jaunajam viesim izrādīt Skaistkalnus un parunāt arī par laimi.

01:50

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 53. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

53. sērija Dāvis un Kārlis meklē atbalstītājus vēlēšanās un aicina Miķeli par galvotāju. Tāpat kā Augusts. Un priekšvēlēšanu laiks kļūst varen saspringts. Jēkabs ir gatavs realizēt savu bērnības sapni – viņi kļūs par burvju māksliniekiem. Tas nekas, ka Modris to negrib.

02:25

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 54. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

54. sērija Miķelis jau nožēlo, ka iesaistījies vēlēšanu jezgā, jo jātiek galā ne tikai ar kandidātiem, bet arī ar māti un sievu. Jēkabs un Modris gatavi lielajai burvju izrādei. Ne viss izdodas maģiski. Karjera jāglābj, tāpēc kāršu triks tiek translēts radio. Jā, brālēni vienmēr prot pārsteigt.

02:50

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 55. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

55. sērija Kārlis priekšvēlēšanu aģitāciju uztver nopietni – viņš atradis vecos skolas materiālus un liks tos lietā! Ne visas idejas der, bet spars ir liels. Augusts arī cenšas, kā var. Gatis grib pamēģināt azartspēles internetā. Tam vajag kredītkarti, un Naurim tāda ir.

03:25

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 56. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

56. sērija Gatim veicas pokera spēlē. Viņš tiek finālā. Bet tur jāpiedalās klātienē. Un jābūt pilngadīgam. Nauris jau tagad ir savējais. Kārlis pārdzīvo, ka viņu neviens neuztver nopietni. Viņš ir gatavs izmest vecos aģitācijas materiālus. Bet par tiem ļoti interesējas Augusts. Kārlim un Dāvim ir jaunas idejas, kā veidot vēlēšanu kampaņu. Jurim un Zane profesionāla nesaprašanās – Zane nerespektēs Albertu, ja tas pārkāpj noteikumus. Visu pārējo Jurī Zane novērtē.

03:55

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 57. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

57. sērija Žanna ķeras pie darba – jāaprunājas ar vietējām sievietēm. Katrs vēlētājs ir svarīgs. Kārlis saņēmis sūtījumu, bet to nedrīkst rādīt Norai. Puišiem puišu lietas. Pat, ja tās ir bērnišķīgas. Olga katrā situācijā atradīs iespēju pievērst sev uzmanību. Pat, ja jāizdomā neeksistējoša slimība.

04:25

Atkārtojums

Sāras dizaina padomi

2. sezona, 13. sērija. 2011. g.

Sāras dizaina padomi ir mācību kurss TV sēriju veidolā par dizainu no pašiem pamatiem. Sāra Ričardsone dalās ar eksperta viedokli un knifiem par to, kā atrisināt dažādas dizaina dilemmas.

05:15

Bernards

2. sezona, 19. sērija. 2007. g.

Stāsts par polārlāci Bernardu, kura milzīgā ziņkārība sagādā viņam daudz piedzīvojumu un smieklīgu brīžu. Bernards savas neveiklības dēļ bieži vien iekuļas nepatikšanās un pat pamanās arī sevi pamatīgi satraumēt. Bernardam ir arī vairāki draugi – pingvīni, ķirzaka un čivava.

05:20

Bernards

2. sezona, 20. sērija. 2007. g.

Stāsts par polārlāci Bernardu, kura milzīgā ziņkārība sagādā viņam daudz piedzīvojumu un smieklīgu brīžu. Bernards savas neveiklības dēļ bieži vien iekuļas nepatikšanās un pat pamanās arī sevi pamatīgi satraumēt. Bernardam ir arī vairāki draugi – pingvīni, ķirzaka un čivava.

05:25

Atkārtojums

Mana meita

1. sezona, 51. sērija. 2019. g.

51. sērija. Demirs paslēpj dimantus Džemala mājās. Demirs satiek Džandanu un atzīstas viņai savās jūtās. Ūrs pārģērbjas par sievieti, lai varētu apciemot Sevgi un Ojku. Džemals un Žilets nolaupa Ojku, šantažējot Demiru.

06:30

Lorēna jau trīs gadus dzīvo Sietlā un strādā modes žurnāla redakcijā, kur atbild par visām modes kolekcijām – tāda kā modes bibliotekāre. Taču nu ir pienācis laiks pārmaiņām – kad priekšniecība nereaģē uz Lorēnas izteikto vēlmi pēc paaugstinājuma, viņa pieņem lēmumu atgriezties mājās. Lielpilsēta tā arī nav viņai iepatikusies. Pārvest mantas Lorēnai palīdz Robs, kurš, uzzinājis, ka viņai nepatīk Sietla, vēlas iepazīstināt viņu ar visu, ko šī pilsēta var piedāvāt.

08:25

Atkārtojums

Sāras dizaina padomi

2. sezona, 8. sērija. 2011. g.

Sāras dizaina padomi ir mācību kurss TV sēriju veidolā par dizainu no pašiem pamatiem. Sāra Ričardsone dalās ar eksperta viedokli un knifiem par to, kā atrisināt dažādas dizaina dilemmas.

08:55

Dizaina idejas

1. sezona, 1. sērija. 2017. g.

Dizainere Sāra Ričardsone uzsākusi realizēt savu pagaidām ambiciozāko ideju, projektējot nestandarta sapņu māju ar sava vīra Aleksa un divu meitu palīdzību.

10:00

Laimīgs un vesels

13. sezona, 5. sērija. 2021. g.

Laimīgs un vesels

Raidījums par veselību un skaistumkopšanu "Laimīgs un vesels", ar mērķi – sniegt praktiskus padomus un atspoguļot mūsdienu iespējas ārstniecības un estētiskās skaistumkopšanas jomā. Katrs raidījums tiks veltīts noteiktai aktuālai tēmai, tajos piedalās medicīnas eksperti un vadošo jomu speciālisti, lai plašāk diskutētu par veselības un skaistumkopšanas problēmām, meklētu risinājumu, atbildētu uz studijas viesu jautājumiem un kliedētu mītus. Studijā uz vietas ir iespējams sekot izmeklēšanas gaitai un uzklausīt ekspertu skaidrojumu par jaunākajām ārstēšanas metodēm, tai skaitā- ir iespēja vērot video no operāciju norises. Mēs būsim kopā ar Jums, lai palīdzētu, iedrošinātu un sniegtu pārliecību, ka slimība ir uzveicama un atklāsim estētiskās skaistumkopšanas noslēpumus. Atcerieties, ka ne viss ir vesels, kas jūtas vesels! Sekojiet līdzi raidījumam "Laimīgs un vesels" un neatlieciet vizīti pie ārsta!

10:30

Izstāsti Latvijai

2. sezona, 4. sērija. 2021. g.

11:00

Superaukle

1. sezona, 15. sērija. 2019. g.

Šovs un tā vadītāja superaukle Džo Frosta viesojas ģimenēs, kurā vecāki īsti netiek galā ar bērnu audzināšanu. Džo Frostai ir vairāk kā 30 gadu pieredze bērnu audzināšanā, viņa ir uzrakstījusi vairākas grāmatas par šo tēmu un vadījusi vairākus televīzijas šovus un raidījumus, lai izglītotu vecākus bērnu audzināšanas jautājumos, palīdzētu viņiem identificēt problēmas un to iemeslus, kā arī rast risinājumus. Superaukle palīdzēs pārgurušiem vecākiem, kuri netiek galā ar bērnu audzināšanu.

12:05

Klausi savai sirdij

Bens Volkers, reslinga treneris, kopā ar labdarības fonda vadītāju Moru ir kopā jau kopš agras jaunības. Piedzīvojuši grūtības un brīnišķīgu laulību, izaudzinājuši divus bērnus, pāris nonāk grūtībās. Ir jāizvēlas, vai turpināt laulību, vai viņu ceļiem ir jāšķiras, lai atgūtu katram savu brīvību. Mora atgriežas savā dzimtajā pilsētā, lai sakārtotu domas un izlemtu, kā dzīvot tālāk. Seni ģimenes draugi un tuvākie cilvēki mudina pāri saglabāt ģimeni par spīti visam. Vai laulības dzīvi izdosies saglabāt? Vai Mora un Bens piedzīvos otro medusmēnesi? To visu uzzināsiet viegli skaudrajā un romantiskajā drāmā Klausi savai sirdij . Lomās - slavenā aktiera Aleka Boldvina brālis Viljams Boldvins, un elegantā kanādiešu aktrise Kerija Mačeta.

19:00

Rozamunde Pilčere. Maģiskais autobuss

Nikolass Ārlingtons renovē un kārto ģimenes īpašumu – Ārlingtonu viesu māju. Lai arī tā nav vēl pabeigta, viesi jau ierodas – tikko savu biznesu uzsākusī Olīvija Volša ir atvedusi savu pirmo tūristu grupu. Viņa rīko tematisku ekskursiju vecā autobusā, un viņas viesnīcas rezervācija ir atcelta plīsuša ūdensvada dēļ, tāpēc nepieciešams risinājums. Tikko šī problēma ir atrisinājusies, rodas nākamā – pazudis vecākais grupas dalībnieks Artūrs Talbots. Nikolass, kurš pārzina vietējo apvidu, dodas palīgā Olīvijai Artūru meklēt, tomēr viņi nenojauš, ka Artūrs ir aizbēdzis labprātīgi. Viņš noguris no savas māsas uzraudzības – savā laikā viņš aizrāvās ar azartspēlēm un gandrīz iznīcināja savu aristokrātisko ģimeni, tāpēc parakstījis līgumu, kas ierobežo viņa brīvību.

22:30

Nogalināt Īvu 3

3. sezona, 5. sērija. 2020. g.

5.sērija Vilanela atgriežas Krievijā un satiek savu ģimeni, kas sagaida viņu ar aizdomām. Viņai izdodas iegūt brāļa Pjotra un ar Eltonu Džonu apsēstā pusbrāļa Borka uzticību, kā arī atjaunot saikni ar māti Tatjanu. Kādu laiku Vilanela laimīgi dzīvo ar ģimeni, taču viss mainās Ražas svētkos, kad izceļas konflikts starp Tatjanu un Borku. Vilanela pieprasa mātei paskaidrojumus, kāpēc viņa pametusi Vilanelu, un tas beidzas traģiski.

23:30

Sandhamnas slepkavības

1. sezona, 1. sērija. 2010. g.

Seriāla notikumi sākas mierīgā un saulainā dienā, kas ir kā radīta rāmai atpūtai. Tieši to dara Sandhamnas, vienas no Stokholmas arhipelāga salām, iedzīvotāja Nora. Viņa ir devusies izpeldēties kopā ar bērniem, taču ūdenī viņu sagaida ļoti nepatīkams atradums – zvejas tīklos sapinies cilvēka līķis. Šo lietu izmeklēt ierodas detektīvs Tomass no Stokholmas, un, iztaujājot Noru, abi saprot, ka ir jau tikušies – mācījušies vienā skolā. Abu ceļi krustosies ne reizi vien. Nora ir ļoti vērīga, pazīst vietējos iedzīvotājus, zina viņu paradumus un ikdienas gaitas, tāpēc ik pa laikam atceras, pamana vai iedomājas ko vērtīgu, kas varētu noderēt arī detektīviem lietas izmeklēšanā. Šī informācija viņai, protams, jānogādā līdz Tomasam, līdz abi soli pa solim satuvinās. Nora gan ir precējusies, bet viņas laulībā ir zināmi sarežģījumi. Arī Tomasa pagātne nav ne viegla, ne vienkārša, viņa sirdi nospiež kāds smags un drūms notikums.

00:25

Atkārtojums

Jaukā sieviete

1990. g.

Turīgais uzņēmējs Edvards dodas uz Losandželosu darījumu braucienā un nolemj izklaidēties kopā ar prostitūtu. Jaukā sieviete Edvardam ļoti iepatīkas un viņš salīgst viņu uz visu nedēļas nogali, lai kopā izietu sabiedrībā. Starp uzņēmēju un prostitūtu uzvirmo īstas kaislības. Bet varbūt tā ir mīlestība no pirmā acu uzmetiena?

02:30

Atkārtojums

Dizaina idejas

1. sezona, 1. sērija. 2017. g.

Dizainere Sāra Ričardsone uzsākusi realizēt savu pagaidām ambiciozāko ideju, projektējot nestandarta sapņu māju ar sava vīra Aleksa un divu meitu palīdzību.

03:20

Atkārtojums

Sandhamnas slepkavības

1. sezona, 1. sērija. 2010. g.

Seriāla notikumi sākas mierīgā un saulainā dienā, kas ir kā radīta rāmai atpūtai. Tieši to dara Sandhamnas, vienas no Stokholmas arhipelāga salām, iedzīvotāja Nora. Viņa ir devusies izpeldēties kopā ar bērniem, taču ūdenī viņu sagaida ļoti nepatīkams atradums – zvejas tīklos sapinies cilvēka līķis. Šo lietu izmeklēt ierodas detektīvs Tomass no Stokholmas, un, iztaujājot Noru, abi saprot, ka ir jau tikušies – mācījušies vienā skolā. Abu ceļi krustosies ne reizi vien. Nora ir ļoti vērīga, pazīst vietējos iedzīvotājus, zina viņu paradumus un ikdienas gaitas, tāpēc ik pa laikam atceras, pamana vai iedomājas ko vērtīgu, kas varētu noderēt arī detektīviem lietas izmeklēšanā. Šī informācija viņai, protams, jānogādā līdz Tomasam, līdz abi soli pa solim satuvinās. Nora gan ir precējusies, bet viņas laulībā ir zināmi sarežģījumi. Arī Tomasa pagātne nav ne viegla, ne vienkārša, viņa sirdi nospiež kāds smags un drūms notikums.

04:10

Nogalināt Īvu 3

3. sezona, 5. sērija. 2020. g.

5.sērija Vilanela atgriežas Krievijā un satiek savu ģimeni, kas sagaida viņu ar aizdomām. Viņai izdodas iegūt brāļa Pjotra un ar Eltonu Džonu apsēstā pusbrāļa Borka uzticību, kā arī atjaunot saikni ar māti Tatjanu. Kādu laiku Vilanela laimīgi dzīvo ar ģimeni, taču viss mainās Ražas svētkos, kad izceļas konflikts starp Tatjanu un Borku. Vilanela pieprasa mātei paskaidrojumus, kāpēc viņa pametusi Vilanelu, un tas beidzas traģiski.