Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Ceturtdiena, 28. janvāris

Kārlis, Spodris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:10

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 27. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

27. sērija Baibas un Roberta mājās atmosfēra ar katru dienu paliek aizvien nokaitētāka. Martas ofisā darbi rit ar aizvien lielāku sparu. Roberts pēc viesošanās pie Samantas mēģina saprast, kas noticis un kā lai atgūst savas mantas, kuras atstājis pie Samantas. Roberta telefonsarunu noklausās Šmakovs. Izskatās, ka pieredzējušā Fēliksa rokās beidzot ir iekritis trumpis cīņā pret savu vislielāko ienaidnieku – sievas dēlu. Vai Fēlikss šo trumpi arī izmantos?

00:40

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 28. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

28. sērija Olgas mājās notiek spraiga saruna starp divām tirgus biznesmenēm. Izskatās, ka Olga ir atradusi sev jaunu biznesa partneri. Pašā sarunas karstumā ierodas Konstantīns. Fēlikss tomēr atklāj noslēpumu, ka Robertam ir mīļākā, par ko Irēnas kundze ir ļoti saniknota. Pats Roberts pēc pavadītās nakts pie Samantas, atkal satiek viņu aci pret aci. Jauno Silvestra kafejnīcu aizvien biežāk un biežāk apmeklē Marija un izskatās, ka viņa ir atradusi sev īstu dvēseles radinieku un domu biedru.

01:10

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 29. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

29. sērija Silvestra kafejnīcā negaidīta iepazīšanās -satiekas kafejnīcas saimnieks Silvestrs un Māra meita Marija, savukārt Roberta mājās Irēna izprašņā Robertu, vai viņš nav atradis citu sievieti un kas patiesībā ir Samanta? Kā apzinīgais dēls reaģēs uz šādu mammas izprašņāšanu, vai būs spiests melot un apmānīt mīlošo mammu? Interesantākais, ka pēc šīs sarunas Roberta un viņa mammas mājās sāk notikt dīvainas lietas. Arvja un Marijas attiecības joprojām saspīlētas. Māris Arvim pastāsta, kā viņam veicas ar viņiem piederošā zagtā mākslas darba realizēšanu.

01:40

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 30. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

30. sērija Roberts izdomājis, kā atriebties Šmakovam par to, ka viņš atklājis viņa noslēpumu. Ligita klāsta Simonai un Martai savu sapni par rozēm un Konstantīnu. Bet izskatās, ka meitenes šis stāsts galīgi neinteresē. Kostju garāžā gaida pārsteigums – dāvana. Arvja un Marijas attiecības joprojām saspīlētas. Roberta un Mammas mājās aizvien turpina notikt dīvainas lietas. Māris Arvim pastāsta, kā viņam veicas ar mākslas darba realizāciju. Ligitas mājās norisinās negaidīta, romantiska tikšanās ar Kostju.

02:10

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 31. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

31.sērija Konstantīns atgriežas savās otrajās mājās – garāžā, kur viņu jau gaida Olga. Silvestrs ierodas Viestura fotostudijā. Šķiet, ka pēc šķiršanās ar Margaritu Viesturu gaida grūti laiki. Ligita Martai pastāsta par viņas un Konstantīna romantisko randiņu, taču pašā sarunas kulminācijā birojā ierodas Silvestrs ar jaunu biznesa piedāvājumu. Irēna beidzot noskaidrojusi, kāpēc viņu mājas daļā pazudusi elektrība un kurš pie tā vainīgs. Silvestra bārā mīklainos apstākļos no kases pazūd nauda – diezgan liela summa. Bez Keitas neviena cita aizdomās turamā nav, taču bāra saimniekam ir cita versija, kas varēja nozagt naudu.

02:40

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 32. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

32. sērija Jubilejas ballei gatavojas arī Katrīna ar Induli. Simona sagaida kurjeru ar lielu un skaistu puķu pušķi, taču pārsteiguma sūtītājs nav zināms. Tas ļoti ieintriģē ne tikai viņu, bet arī Martu. Beidzot iesākusies Katrīnas un Induļa jubileja, tikai vai izdosies Konstantīnam ievērot sievas noteikumu un iztikt bez alkohola lietošanas? Šķiet, ka balle, kas iesākās tik lēni un mierīgi, pamazām uzņem apgriezienus, un var negaidīti beigties ne tikai jubilāriem, bet arī Olgai un Konstantīnam.

03:10

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 33. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

33. sērija Kur un kāpēc Konstantīns pamostas pēc Induļa un Katrīnas kāzu jubilejas svinībām? Un kāpēc Kostjam ir zila acs? Ar kādu mērķi Margaritas tēvs Silvestrs ierodas Viestura darbnīcā? Ligita stāsta Martai par savu un Konstantīna īso tikšanos, kuru negaidot pārtrauc Silvestra ierašanās. Viņš ir ieradies, lai izklāstītu jaunu biznesa piedāvājumu.

03:40

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 34. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

34. sērija Marija atkal viesojas Silvestra bārā pie savas jauniegūtās draudzenes Keitas. Kādi notikumi risināsies kafejnīcā pēc Marijas viesošanās? Sen neredzētās paziņas – Simona un Baiba saskrienas pilsētā. Kas gan būs pārrunājams abām dāmām pēc tik ilga laika? Skaidrs, ka saruna par Martu ir neizbēgama. Marija stāsta Arvim ar Māri par Silvestra apsūdzību naudas zagšanā. Kā šādā situācijā rīkosies un reaģēs viņas tēvs Māris?

04:10

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 35. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

35. sērija Māris kopā ar Silvestru mēģina risināt radušos situāciju un noskaidrot, kurš ir patiesais zaglis. Olgas mājās jauns hobijs – alternatīvais "kinoteātris"! Olgas izvietotās novērošanas kameras Kostjas garāžā ļauj kontrolēt katru vīra soli, lai viņš ne tikai nedzertu, bet arī neuzņemtu nevēlamas viešņas. Uz "kino seansiem" pievienojas arī Olgas jaunā biznesa partnere un nu jau draudzene Agnese. Arvja un Māra mājā viesojas Silvestrs. Vai šī tikšanās atrisinās nozagtās naudas jautājumu? Iespējams, senie paziņas atradīs kopīgu biznesa tēmu.

06:00

Atkārtojums

Mana meita

1. sezona, 24. sērija. 2019. g.

24.sērija. Ugurs un Demirs piekrīt riskantam darbam, bet Džandana atsaka pieskatīt Ojku.Demirs atklāj Uguram savas aizdomas. Ojku nodarbības laikā uznāk lēkme. Džemals pārliecina Asu tikties ar tēvu. Demirs atļaujas nopirkt meitai zāles. Korkmazs ar Džemalu sāk īstenot nodevīgo plānu, bet Demirs nojauš, ka tās ir lamatas. Asu tēva plāns nerealizējas. Demirs atmasko Korkmazu un Džemalu, Ugura sajūsma nebeidz rimties.

07:05

Grejas anatomija 14

14. sezona, 22. sērija. 2017. g.

22.sērija Alekss un Džo dodas uz Aiovu, lai atrastu Aleksa mammu, un uzzina, ka viņas veselība ir krietni uzlabojusies – viņa ir pat atguvusi darbu. Ričards un Beilija cenšas nepieļaut, lai Vikrams iesūdz slimnīcu tiesā. Amēlija palīdz Betijai detoksikācijas procesā, bet Arizonai ir grūtības pieņemt faktu, ka Sofija nozagusi naudu. Lai mazinātu uztraukumu, Meredita ieiet krodziņā un iepazīstas ar ķirurgu, kurš ieradies uz viņas prezentāciju.

08:00

Atkārtojums

Viņš. Robertiņš

1. sezona, 8. sērija. 2020. g.

10:05

Būvējot sapni! 2

2. sezona, 48. sērija. 2016. g.

11:10

Atkārtojums

Karaliski līdz mūža beigām

2018. g.

Karaliski līdz mūža beigām

Skolotāja Sāra ar savu draugu Deniju, samērā neveiksmīgu rakstnieku no Lielbritānijas, satiekas jau gadu un ir pilnīgi pārliecināta, ka viņš ir īstais. Tomēr Sārai un viņas labākajai draudzenei Keitlinai ir pamatotas aizdomas, ka Denijam ir kas slēpjams – viņš nav atrodams nevienā no sociālajiem tīkliem. Abu tikšanās gadadienā, kad Denijs bildina Sāru, viņš atklāj arī savu noslēpumu – Denijs patiesībā nav nekāds rakstnieks, bet gan Lielbritānijas salas Seintaivsas kroņprincis – pirmais rindā uz karaļa vietu. Tā kā tradīcija pieprasa, ka princim nepieciešama karaļa un karalienes piekrišana, lai apprecētos, Sārai nākas doties uz Seintaivsu. Un te sākas problēmas…

13:25

Atkārtojums

Viņš. Robertiņš

1. sezona, 8. sērija. 2020. g.

14:00

Ģēnijs uzvalkā 8

8. sezona, 14. sērija. 2018. g.

14.sērija Hārvijs nejauši satiek Skotiju un ir pārliecināts, ka viņai ir kāda lieta pret Hārvija uzņēmumu. Samanta dodas pie tiesneses un pretī viņai stājas Skotija, kurai ir ļoti daudz materiālu pret Samantu. Samanta sola atriebties un atrod Skotijas vājās vietas. Hārvijs piedāvā Skotijai darījumu, taču viņa to noraida. Aleksam ir problēmas lietā, kurā vīrietis apsūdz insulīna kontroles ierīces ražotāju savas sievas nāvē.

14:55

Aklais randiņš

1. sezona, 14. sērija. 2019. g.

14.sērija Lai arī Lūsijai neveicas ar diētas ievērošanu tik labi, kā cerēts, viņa vienojas ar Mauru, ka to turpinās, ja vien Maura dosies uz terapiju. Marselo mēģina sākt attiecības ar Ingrīdu, taču nespēj beigt domāt par Lūsiju.

15:55

Saldās ambīcijas

1. sezona, 74. sērija. 2019. g.

Marija ir cēlusies no Ramiresiem, un iemīlas Amadeu, advokātā no sāncenšu biznesa klana, Mateusiem.

17:00

Mana meita

1. sezona, 25. sērija. 2019. g.

25.sērija. Ūrs pārdevis rokrakstu. Demirs un Ūrs tikuši pie naudas. Demirs noīrē māju sev un Ojku. Džandana pieņem darba piedāvājumu un paziņo Demiram, ka dodas prom. Džemals kūda Asu. Ūrs atvainojas skolotājai par negadījumu, izraisot nākamo. Ojku aizkustināta līdz asarām par tēta pārsteigumu. Asu ierodas uz sarunu ar Demiru. Džemals ārdās, ka Asu nav paveikusi plānoto.

18:00

Viņš. Robertiņš

1. sezona, 9. sērija. 2020. g.

19:35

Grejas anatomija 14

14. sezona, 23. sērija. 2017. g.

23.sērija Arizona iesniedz Beilijai atlūgumu, bet pēc tam kopā ar Amēliju konsultē dakteri Hermani, un viņa piedāvā Arizonai kopīgu projektu. Slimnīcā ieved Metjū Teiloru, kurš avarējis ar automašīnu, un viņš izstāsta, ka arī Eiprila bijusi automašīnā. Ouvens dodas viņu meklēt un atrod bezsamaņā. Ārsti izmisīgi cīnās, lai glābtu Eiprilas dzīvību, bet Arizona atklāj visiem, ka viņa jau mēnešiem satikusies ar Metjū, un abi ir iemīlējušies.

20:30

Atkārtojums

Viņš. Robertiņš

1. sezona, 9. sērija. 2020. g.

21:00

Noslēpums 101:Nāvējošais paziņojums

Eimija dodas uz Sietlu uzstāties Izzinošajās sarunas, kurās dalībnieki apspriež svarīgus jautājumus un piedāvā atšķirīgus viedokļus. Eimija uzstāsies ar prezentāciju par to, kāpēc cilvēkiem patīk detektīvstāsti. Sietlā viņa satiek savu bijušo draugu – profesoru Timu Bišopu, kurš ir arī Izzinošo sarunu aizsācējs. Uzzinājis, ka Eimija devusies vakariņās Timu, uz Sietlu dodas arī detektīvs Treviss. Un tieši laikā, jo notiek noziegums.

22:55

Ģēnijs uzvalkā 8

8. sezona, 14. sērija. 2018. g.

14.sērija Hārvijs nejauši satiek Skotiju un ir pārliecināts, ka viņai ir kāda lieta pret Hārvija uzņēmumu. Samanta dodas pie tiesneses un pretī viņai stājas Skotija, kurai ir ļoti daudz materiālu pret Samantu. Samanta sola atriebties un atrod Skotijas vājās vietas. Hārvijs piedāvā Skotijai darījumu, taču viņa to noraida. Aleksam ir problēmas lietā, kurā vīrietis apsūdz insulīna kontroles ierīces ražotāju savas sievas nāvē.

23:50

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 36. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

36. sērija Kamēr Olga un Agnese seko Kostjas kustībām garāžā, viņa "svētnīcā" ierodas negaidīts viesis. Kurš ir šis viesis? Silvestrs pirmo reizi uzzina, ka Arvja un Māra rokās nonākusi tik ļoti vērtīgā glezna. Kādu jautājumu vecais biznesa buks saņems no saviem jaunajiem partneriem? Ligita ieradusies ciemos pie Konstantīna garāžā. Vai Olgas modrā acs pamanīs "saldā pārīša" tikšanos?

00:20

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 37. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

37. sērija Baiba atkal ierodas Induļa darbnīcā, taču tieši tajā pašā brīdī pie mākslinieka ierodas Māris un Arvis. Viņi mēģina no Induļa izdabūt informāciju, lai noskaidrotu, kas ir vērtīgās gleznas autors. Roberts sāk strādāt par Silvestra apsargu un uzreiz saņem svarīgu uzdevumu – viņam kopā ar savu bosu jāapmeklē bijušais Margaritas dzīvesbiedrs Viesturs. Vai Robertam izdosies līdz galam izpildīt bosa doto svarīgo uzdevumu?

00:50

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 38. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

38. sērija Keita un Genādijs atkal atgriežas pie pazudušās naudas tēmas, un Keita sāk aizvien vairāk saprast, ka Genādijs nav tas vīrietis, ar kuru viņa grib ilgi un laimīgi dzīvot kopā. Kostjas garāžā viesojas Agnese, taču tajā pašā laikā garāžā iegriežas arī Olga. Draudzenes un kolēģes ļoti sastrīdas, pat iziet pagalmā kauties. Taču jautājums ir sekojošs – vai kautiņš ir īsts vai abām draudzenēm ir kāds plāns attiecībā uz Kostju? Taču notikumi ar to vien nebeidzas, jo uz garāžu atnāk arī Ligita. Viņu sagaida ļoti nopietna saruna ar Olgas draudzeni Agnesi.

01:20

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 39. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

39. sērija Agnese Olgai izstāsta, kā iedarbojies viņu abu izdomātais plāns, bet viņa atklāj arī to, ka garāžā satikusi Ligitu un ka pēc viņu sarunas Ligita Olgai tagad nav konkurente. Arī Ligita Martai un Simonai izstāstījusi, kas ar viņu noticis Kostjas garāžā, bet sarunu pārtrauc Silvestra apsargs Arnis, kas iegriezies birojā. Keita Marijai izstāsta par viņas un vīra Genādija sarunu, savukārt meiteņu birojā izplatās jaunas biznesa idejas – viņām tagad vissvarīgākais šķiet pārdot pēc iespējas vairāk stilīgo apavu.

01:50

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 40. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

40. sērija Irēna un Baiba apmeklē izcirsto mežu. Viņas beidzot saprot, ka ideja izcirst un pārdot mežu tik lielā platībā varēja rasties tikai Fēliksam Šmakovam. Un Linča tiesa pret Fēliksu ir sākusies! Fēliksam arī ir spēcīgi argumenti, kāpēc viņš izcirtis mežu, taču pat ļoti slīpētais afērists ir bezspēcīgs pret Baibas gudrību un metodēm.

02:20

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 41. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

41. sērija Simona Martai izrāda jauno pirkumu – automašīnu. Olga un Agnese priecājas, ka viņu viltīgais plāns izšķirt Konstantīnu un Ligitu, šķiet, ir izdevies, taču Agnese Olgai paziņo arī kādu ne pārāk priecīgu ziņu – izrādās, ka Konstantīns vēlas šķirties. Baibas, Irēnas un Roberta mājās valda dažādas noskaņas – kādam ir bēdīgi, bet kādam – priecīgi. Kristaps apmeklē Konstantīnu garāžā. Viņam ir vilinošs biznesa piedāvājums, un līdzi viņš ir atnesis leģendāru vācu spirta pudeli. Vai Konstantīns spēs pretoties Kristapa un spirta kārdinājumam? Simona satiekas ar Kristapu un tikai tagad uzzina, kur viņa agrāk viņu ir redzējusi, un kas ir tas slepenais pielūdzējs, kas sūtīja viņai puķes. Konstantīns beidzot atgriežas savās mājās, bet šoreiz ne ar savām kājām.

02:50

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 42. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

42. sērija Simonu kāpņu telpā sagaida Kristaps ar vilinošu piedāvājumu kopā pavakariņot. Vai Simona pieņems Kristapa piedāvājumu? Olga mātišķi rūpējas par Konstantīnu, kurš vēl nav īsti atguvies pēc uzdzīves. Tajā pašā bārā, kur vakariņo Simona un Kristaps, iegriežas arī Marta un Arnis, kardināli izmainot vakara noskaņu. Marta no rīta pamostas Arņa dzīvoklī jaukā noskaņojumā, savukārt Konstantīnu, kas pamazām atgūstas no "komas" stāvokļa, gaida nežēlīgs Olgas sods.

03:20

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 43. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

43. sērija Martas un Arņa sirsnīgo sarunu iztraucē Arņa māsa Samanta, kas negaidīti ierodas mājās, savukārt Olga ar savām metodēm mēģina pāraudzināt Konstantīnu. Martas birojā valda sarunas, kas galīgi nav saistītas ar darbu – visas runā tikai par jauno Simonas draugu Kristapu. Olga beidzot piekāpjas un atlaiž Konstantīnu brīvībā, atdodot garāžas atslēgas, taču ar stingriem nosacījumiem. Kristaps iegriežas Martas birojā, lai satiktu Simonu, bet Marta netīšām šo vizīti sabojā. Ligita ierodas darbā ar priecīgu ziņu – viņa ar grāmatu izdevēju parakstījusi līgumu par viņas pirmās pavārgrāmatas izdošanu.

03:50

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 44. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

44. sērija Māris un Arvis ierodas norunātajā vietā, lai vienotos par dārgās gleznas pārdošanu, savukārt Keita un Marija izbauda dzīvi un nododas sievišķīgiem priekiem. Māri un Arvi viesnīcas vestibilā gaida Silvestrs, un pēc neilga brīža tur ierodas arī potenciālais gleznas pircējs, oligarhs Boriss. Viņš ierodas ne tikai ar apsardzi, bet arī ar mākslas darbu ekspertu. Keita tik ļoti uzticas vīram un pat nenojauš, ka vīram ir divas dažādas dzīves un divas ģimenes. Iesākas sarunas par dārgās gleznas pirkšanu. Samanta pārmet savai draudzenei Agnesei par viņas dzīves uzskatu un īpaši par attieksmi pret bērna tēvu Genādiju.

04:20

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 45. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

45 sērija Agnese notic, ka Genādijam pietrūkst naudas, lai nopirktu dzīvokli, tāpēc viņa lūdz savai draudzenei Samantai aizdot naudu. Tiklīdz viņa saņem naudu, viņa to aizdod savas meitas tēvam. Ligita pirmo reizi mūžā sniedz interviju žurnālistei un gatavojas fotosesijai. Genādijs pamatoti saņem pārmetumus no sievas Keitas, jo parādās mājās tikai no rīta. Māris un Arvis atgriežas mājās pēc tikšanās ar potenciālo gleznas pircēju un no rīta sagaida mājās divus viesus ar ļoti negaidītu ziņu.