Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Ceturtdiena, 25. februāris

Alma, Annemarija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:05

Atkārtojums

Izstāsti Latvijai

2. sezona, 2. sērija. 2021. g.

00:40

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 50. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

50. sērija Ritai ir dzimšanas diena, kuru viņa nemaz negrib svinēt. Visi viņu sveic, un Rita nejūtas ērti. Maija gatavojas iet uz tikšanos ar bijušo klases biedru Andri, Patrīcija – uz grāmatas atvēršanas svētkiem kopā ar Jāni. Krista pārsteidz Dāvi un sarīko viņam romantisku pikniku. Rita tomēr nolemj rīkot dzimšanas dienas vakariņas un ir nepatīkami pārsteigta, ka Jānim ir citi plāni.

01:10

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 51. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

51. sērija Jānis atzīstas Patrīcijai, ka viņam labāk patīk būt kopā ar viņu, nevis sievu. Tomēr ir Ritas dzimšanas diena, tāpēc viņam jāpaliek. Patrīcija visu saprot, bet vienalga ir saskumusi, tāpēc Maija viņu ņem līdzi uz tikšanos. Arī Inesei ir randiņš, tāpēc viņa uz mammas dzimšanas dienas vakariņām nebūs. Maijas un Patrīcijas randiņš ar Andri izvēršas mazliet citādi, kā plānots. Inesei satraukums, ka viņas draugs tagad "laikus" liek citām meitenēm. Jānis ir greizsirdīgs, un Patrīcija pieņem lēmumu.

01:40

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 52. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

52.sērija Kafejnīcā lielā zoles spēle – Juris, Kārlis, Harijs un Bernhards ir iekarsuši. Nora ir dusmīga, ka Kārlis uzmanību un laiku velta tikai draugiem un kāršu spēlei. Viņa dodas uz viesu namu vienatnē izdzert glāzi vīna. Tur viņa satiek bērnības draugu Raimondu, kurš ieradies apskatīt dzimtās vietas. Raimonds metas Noru mierināt. Saruna turpinās Raimonda viesu nama numuriņā. Naktī Kārlis meklē, kur palikusi viņa sieva, bet neviens nesaka.

02:10

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 53. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

53. Santai piemeties mokošs klepus. Nauris viņu ārstē. Jūtas noslēpt kļūst neiespējami, lai cik ļoti Santa un Nauris censtos. No rīta Nora satiek Kārli un pasaka, ka pavadījusi nakti ar Raimondu. Kārlis metas uz viesu namu skaidroties.

02:45

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 1. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

1.sērija Skaistkalnos ierodas Alises māsīca Madara. Rita pārmet savam vīram kārtīga darba trūkumu. Jāņa meita Inese nejauši "pamet" domu, ko iesākt ar grāmatu. Vai Alise var uzticēt Madarai savu mīļoto puisi Sandi?

03:10

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 2. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

2.sērija Dāvis iepriecina Kristu, dāvinot viņai jaunu kleitu. Jānis saņemas un izstāsta Patrīcijai par grāmatu. Kristai šķiet, ka viņa kļuvusi apaļāka. Santai un Naurim ieplānotas kopīgas vakariņas. Sandis, pēc notikuma ar Madaru, cenšas salabt ar Alisi. Krista un Dāvis bauda romantisku vakaru. Alise atmasko savu māsīcu Madaru.

03:50

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 3. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

3.sērija Alberts atgādina Harijam par viņu norunu. Kārlis un Nora sniedz Dāvim padomus attiecību uzlabošanā. Viesu namā sāk notikt dīvainas lietas. Skaistkalnos neviens neizprot dīvaino Jura izturēšanos. Dāvis izlabo kļūdu un salabst ar Kristu. Jurim tiek sagādāts īpašs pārsteigums.

04:20

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 4. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

4.sērija Rita, Santa un Krista nolemj palikt viesu namā pa nakti, lai saprastu dīvaino trokšņu iemeslus. Maija mēģina noskaidrot, kur iepinies Harijs. Inese nejauši dzird sava tēva sarunu ar Patrīciju. Harijs saņem labu atalgojumu par paveikto. Lauris cenšas mazināt spriedzi un atslābst pēc darba kopā ar Maiju. Inese pastāsta mātei par sava tēva un Patrīcijas sarunu.

06:00

Atkārtojums

Mana meita

1. sezona, 44. sērija. 2019. g.

44. sērija Tiesa, pēc sarunas ar Ojku, piespriež aizbildnību Asu. Džemals ar Žiletu izdomā plānu, kā ielikt Demiru un Ūru cietumā. Demirs izbauda iegūto brīvību. Ojku palikusi pēdējā zāļu tablete.

07:00

Atkārtojums

Grejas anatomija 15

15. sezona, 18. sērija. 2017. g.

18.sērija Megija pēta, vai ar vides palīdzību var ietekmēt pacientu garastāvokli un varbūt pat veselību, izmēģinot dažādu noskaņu telpas. Pēc tēva sabrukuma Endrjū nespēj atgūties, un tas ietekmē gan viņa darbu, gan attiecības ar Mereditu. Amēlija un Links aprūpē pacientu, kam draud paralīze, un mēģina slēpt savas simpātijas viens pret otru. Tedijai sākas kontrakcijas, un ātri vien rodas konflikts starp Ouvenu un Korasiku.

10:20

Džada Itālijā

1. sezona, 11. sērija. 2015. g.

10:55

Atkārtojums

Kas gaidāms, kad gaidāms bērns

2012. g.

Kas gaidāms, kad gaidāms bērns

Komēdijā stāstīts par to, kā televīzijas zvaigznes Džūlza un Evans cenšas apvienot darbu ar bērniņa gaidībām; par Vendiju, kas jau sen vēlējās bērnu, taču nav gatava grūtniecībai, un viņas vīru Gēriju, kuram ir ļoti sliktas attiecības ar tēvu. Filma „Kas gaidāms, kad gaidāms bērns” palīdzēs paraudzīties uz grūtniecību no jauna skatupunkta.

13:15

Sāras dizaina padomi

2. sezona, 6. sērija. 2011. g.

Sāras dizaina padomi ir mācību kurss TV sēriju veidolā par dizainu no pašiem pamatiem. Sāra Ričardsone dalās ar eksperta viedokli un knifiem par to, kā atrisināt dažādas dizaina dilemmas.

13:50

Sirds dakteris

1. sezona, 8. sērija. 2016. g.

8.sērija Hjū vēlas atklāt Eidžakam, ka ir viņa tēvs, tomēr tēvs un māte tam iebilst. Hjū rīkojas viltīgi, lai panāktu savu, tomēr ne viss sanāk, kā ieplānots. Ir arī labas ziņas – saprotot, ka slimnīcā noderētu ķirurgs, Penija ir lūgusi, lai Hjū atļauj atkal operēt, un viņas lūgums ir apmierināts. Hjū ir stāvā sajūsmā – viņš atkal var operēt un dara to pie pirmās izdevības. Ifa tikmēr noskaņojusi pret viņu visus savus draugus.

14:50

Aklais randiņš

1. sezona, 34. sērija. 2019. g.

34.sērija Darba uzdevuma laikā Ingrīda saslimst ar vējbakām. Telma uzzina, ka Bobijam veikta vasektomijas operācija. Eduardo atklāj, ka Telmai un Bobijam ir attiecības, kuras vairs nevar saukt tikai par draudzīgām.

15:55

Saldās ambīcijas

1. sezona, 94. sērija. 2019. g.

94. sērija Vivī ir dziļi nelaimīga, sākot laulības dzīvi kopā ar Kamilu, kurš tur viņu savā mājā kā gūstekni. Beatrisa nojauš, ka ar meitu kaut kas nav kārtībā, un lūdz palīdzību Šikleti. Žo investējot kārtējo reizi zaudē naudu. Kad Fabjana atkal ierodas viņu šantažēt, Žo vairs nevalda pār sevi.

16:55

Mana meita

1. sezona, 45. sērija. 2019. g.

45. sērija Demirs, gan bez īpašas sajūsmas, atkal dzīvo brīva vecpuiša dzīvi un gatavojas jaunai laupīšanai. Ojku ir grūti piemēroties Asu alkoholisma izraisītajām straujajām garastāvokļa maiņām. Asu cenšas noskaidrot, kāpēc Ojku tiesā izvēlējusies palikt pie viņas, nevis pie Demira, bet meitene neatbild. Ūrs salabst ar Sevgi. Pazūd advokāts, kurš kārtoja Asu mantojuma lietas. Vai tiešām Asu un Džemals ir apkrāpti, vai arī advokāts darbojies uz vienu roku ar Džemalu?

20:00

Grejas anatomija 15

15. sezona, 19. sērija. 2017. g.

19.sērija Slimnīcā ievesta sieviete pēc piedzīvota seksuāla uzbrukuma, taču apgalvo, ka savainojusi sevi pati. Džo saprot, kas noticis patiesībā, un kopā ar Tediju palīdz viņai rīkoties pareizi šajā situācijā. Džo atsakās runāt ar Aleksu par to, kas notika, kad viņa satika savu bioloģisko māti, kura atklājusi Džo šokējošas lietas par viņas bērnību. Beilija un Bens uzzina, ka Takam ir draudzene.

21:00

Viens no noslēpumainākajiem un labākajiem mākslas kolekcionāriem Džiemss Raizends piekritis izrādīt savu kolekciju, un Elija ieradusies fotografēt šīs izstādes atklāšanu. Atklāšanas runas laikā pēkšņi nodziest gaisma un kādam no viesiem kļūst slikti. Izmantojot šo apjukumu, tiek nolaupīta vērtīga kaklarota. Tā kā izstādes rīkotāja ir Elijas draudzene, un tieši viņu kaklarotas īpašnieks vaino notikušajā, Elija palīdz ar izmeklēšanu. Taču drīz vien notiek arī slepkavība…

22:50

Atkārtojums

Grejas anatomija 15

15. sezona, 19. sērija. 2017. g.

19.sērija Slimnīcā ievesta sieviete pēc piedzīvota seksuāla uzbrukuma, taču apgalvo, ka savainojusi sevi pati. Džo saprot, kas noticis patiesībā, un kopā ar Tediju palīdz viņai rīkoties pareizi šajā situācijā. Džo atsakās runāt ar Aleksu par to, kas notika, kad viņa satika savu bioloģisko māti, kura atklājusi Džo šokējošas lietas par viņas bērnību. Beilija un Bens uzzina, ka Takam ir draudzene.

23:50

Atkārtojums

Laimīgs un vesels

13. sezona, 3. sērija. 2021. g.

Laimīgs un vesels

Raidījums par veselību un skaistumkopšanu "Laimīgs un vesels", ar mērķi – sniegt praktiskus padomus un atspoguļot mūsdienu iespējas ārstniecības un estētiskās skaistumkopšanas jomā. Katrs raidījums tiks veltīts noteiktai aktuālai tēmai, tajos piedalās medicīnas eksperti un vadošo jomu speciālisti, lai plašāk diskutētu par veselības un skaistumkopšanas problēmām, meklētu risinājumu, atbildētu uz studijas viesu jautājumiem un kliedētu mītus. Studijā uz vietas ir iespējams sekot izmeklēšanas gaitai un uzklausīt ekspertu skaidrojumu par jaunākajām ārstēšanas metodēm, tai skaitā- ir iespēja vērot video no operāciju norises. Mēs būsim kopā ar Jums, lai palīdzētu, iedrošinātu un sniegtu pārliecību, ka slimība ir uzveicama un atklāsim estētiskās skaistumkopšanas noslēpumus. Atcerieties, ka ne viss ir vesels, kas jūtas vesels! Sekojiet līdzi raidījumam "Laimīgs un vesels" un neatlieciet vizīti pie ārsta!

00:25

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 5. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

5.sērija Maija neslēpj, ka vēlas būt kopā ar Lauri un uzzina būtiskus jaunumus. Rita pārdzīvo par krīzi savā ģimenē. Krista atklāj Dāvim savas bailes un dodas dzīvot uz viesu namu. Kārlis un Dāvis "krata" viens otram sirdi. Rita pieņem nopietnu lēmumu. Janis lūdz Patrīcijai otru iespēju.

01:00

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 6. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

6.sērija Kārlis beidzot uztic radio studijas vadību Jurim. Kristīne nevēlas ticēt jaunumiem, ko viņai pavēsta ārsts. Astrai ļoti sāp zobs, bet ir paniskas bailes no zobārsta. Alberts, strīdoties ar Kristīni, uzzina jaunumus. Dāvis atrisina problēmu, lai Krista varētu atgriezties pie viņa. Alberts nododas svinībām.

01:30

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 7. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

7.sērija Sandis aizmirst nokārtot automašīnai tehnisko apskati, tāpēc saņem pārmetumus no vecākiem par disciplīnas trūkumu. Dāvis ļoti cer tikt pie papildus zemes un piedalīties konkursā par labākajiem dārzeņiem. Patrīcija jūsmo par savu jauno četrkājaino draugu. Dāvis tiek pie līdzekļa, kas palīdzēs uzvarēt konkursā.

02:00

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 8. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

8.sērija Olga nevēlas palikt meitas ēnā, tāpēc viesu nama dāmas sāk cienāt ar pašas ceptām kūkām. Sandis sācis pievērsties disciplīnai. Dāvja cerība uzvarēt konkursā ir apdraudēta. Alberts cenšas glābt savas attiecības ar Kristīni.

02:35

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 9. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

9. sērija Policists Juris pamet darbu Skaistkalnos, jo viņu te nonovērtē. Viņa vietā darbu sāk Zane – laipna un skaista policiste. Nauris un Santa uzņemas rūpes par pamestu mazuli, bet Kārlis un Dāvis saplēšas ar savām meitenēm par sieviešu un vīriešu darbiem.

03:10

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 10. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

10. sērija Juris mēģina sabotēt jaunās policistes Zanes darbu. Krista un Nora cīņu par darbu radio uztver nopietni, bet puišu zaudējums sanāk smieklīgs.

03:40

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 11. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

11. sērija Skaistkalnos notiks tradicionalais senlietu tirdziņš. Uz to ielūgts arī pilsētas slavenais senlietu eksperts. Viņš te cer atrast īstas pērles.

04:05

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 12. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

12. sērija Jēkabam un Modrim atkal ir plāns kā kļūt bagātiem, taču tam pietrūkst krāsas. Rita cenšas aizmirst Jāni, bet tas nav tik vienkārši.