Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Piektdiena, 26. februāris

Evelīna, Aurēlija, Mētra

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:25

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 5. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

5.sērija Maija neslēpj, ka vēlas būt kopā ar Lauri un uzzina būtiskus jaunumus. Rita pārdzīvo par krīzi savā ģimenē. Krista atklāj Dāvim savas bailes un dodas dzīvot uz viesu namu. Kārlis un Dāvis "krata" viens otram sirdi. Rita pieņem nopietnu lēmumu. Janis lūdz Patrīcijai otru iespēju.

01:00

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 6. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

6.sērija Kārlis beidzot uztic radio studijas vadību Jurim. Kristīne nevēlas ticēt jaunumiem, ko viņai pavēsta ārsts. Astrai ļoti sāp zobs, bet ir paniskas bailes no zobārsta. Alberts, strīdoties ar Kristīni, uzzina jaunumus. Dāvis atrisina problēmu, lai Krista varētu atgriezties pie viņa. Alberts nododas svinībām.

01:30

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 7. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

7.sērija Sandis aizmirst nokārtot automašīnai tehnisko apskati, tāpēc saņem pārmetumus no vecākiem par disciplīnas trūkumu. Dāvis ļoti cer tikt pie papildus zemes un piedalīties konkursā par labākajiem dārzeņiem. Patrīcija jūsmo par savu jauno četrkājaino draugu. Dāvis tiek pie līdzekļa, kas palīdzēs uzvarēt konkursā.

02:00

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 8. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

8.sērija Olga nevēlas palikt meitas ēnā, tāpēc viesu nama dāmas sāk cienāt ar pašas ceptām kūkām. Sandis sācis pievērsties disciplīnai. Dāvja cerība uzvarēt konkursā ir apdraudēta. Alberts cenšas glābt savas attiecības ar Kristīni.

02:35

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 9. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

9. sērija Policists Juris pamet darbu Skaistkalnos, jo viņu te nonovērtē. Viņa vietā darbu sāk Zane – laipna un skaista policiste. Nauris un Santa uzņemas rūpes par pamestu mazuli, bet Kārlis un Dāvis saplēšas ar savām meitenēm par sieviešu un vīriešu darbiem.

03:10

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 10. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

10. sērija Juris mēģina sabotēt jaunās policistes Zanes darbu. Krista un Nora cīņu par darbu radio uztver nopietni, bet puišu zaudējums sanāk smieklīgs.

03:40

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 11. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

11. sērija Skaistkalnos notiks tradicionalais senlietu tirdziņš. Uz to ielūgts arī pilsētas slavenais senlietu eksperts. Viņš te cer atrast īstas pērles.

04:05

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 12. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

12. sērija Jēkabam un Modrim atkal ir plāns kā kļūt bagātiem, taču tam pietrūkst krāsas. Rita cenšas aizmirst Jāni, bet tas nav tik vienkārši.

06:00

Atkārtojums

Mana meita

1. sezona, 45. sērija. 2019. g.

45. sērija Demirs, gan bez īpašas sajūsmas, atkal dzīvo brīva vecpuiša dzīvi un gatavojas jaunai laupīšanai. Ojku ir grūti piemēroties Asu alkoholisma izraisītajām straujajām garastāvokļa maiņām. Asu cenšas noskaidrot, kāpēc Ojku tiesā izvēlējusies palikt pie viņas, nevis pie Demira, bet meitene neatbild. Ūrs salabst ar Sevgi. Pazūd advokāts, kurš kārtoja Asu mantojuma lietas. Vai tiešām Asu un Džemals ir apkrāpti, vai arī advokāts darbojies uz vienu roku ar Džemalu?

07:00

Atkārtojums

Grejas anatomija 15

15. sezona, 19. sērija. 2017. g.

19.sērija Slimnīcā ievesta sieviete pēc piedzīvota seksuāla uzbrukuma, taču apgalvo, ka savainojusi sevi pati. Džo saprot, kas noticis patiesībā, un kopā ar Tediju palīdz viņai rīkoties pareizi šajā situācijā. Džo atsakās runāt ar Aleksu par to, kas notika, kad viņa satika savu bioloģisko māti, kura atklājusi Džo šokējošas lietas par viņas bērnību. Beilija un Bens uzzina, ka Takam ir draudzene.

10:05

Džada Itālijā

1. sezona, 12. sērija. 2015. g.

10:35

Džada Itālijā

1. sezona, 13. sērija. 2015. g.

11:05

Viens no noslēpumainākajiem un labākajiem mākslas kolekcionāriem Džiemss Raizends piekritis izrādīt savu kolekciju, un Elija ieradusies fotografēt šīs izstādes atklāšanu. Atklāšanas runas laikā pēkšņi nodziest gaisma un kādam no viesiem kļūst slikti. Izmantojot šo apjukumu, tiek nolaupīta vērtīga kaklarota. Tā kā izstādes rīkotāja ir Elijas draudzene, un tieši viņu kaklarotas īpašnieks vaino notikušajā, Elija palīdz ar izmeklēšanu. Taču drīz vien notiek arī slepkavība…

13:15

Sāras dizaina padomi

2. sezona, 7. sērija. 2011. g.

Sāras dizaina padomi ir mācību kurss TV sēriju veidolā par dizainu no pašiem pamatiem. Sāra Ričardsone dalās ar eksperta viedokli un knifiem par to, kā atrisināt dažādas dizaina dilemmas.

13:50

Sirds dakteris

1. sezona, 9. sērija. 2016. g.

9. sērija Džoī pēkšņi atgriežas, pat vēl nesācis klīniskā izmēģinājuma zāles. Hjū ir satriekts, saprotot, ka Džoī vēzim ir mestastāzes smadzenēs, un vēl vairāk viņu šokē Džoī lūgums. Eidžaksam jau piecas dienas ir krīze, un viņš nevienu nevēlas satikt. Penija iepazīstas Tinderī, aiziet uz randiņu un tiek pie pārāk jauna pielūdzēja. Merila saka savu pirmo runu mēra vēlēšanu kampaņā, taču tā nebeidzas tā, kā iecerēts.

14:50

Aklais randiņš

1. sezona, 35. sērija. 2019. g.

35.sērija Lūsiju pārsteidz negaidīts viesis, kurš piedevām atnes nepatīkamas ziņas. Marselo cieš no paranojas saasinājuma. Maura mēģina salīgt mieru ar Marinu. Ingrīda dara visu, lai mazinātu vējbaku radīto diskomfortu.

15:55

Saldās ambīcijas

1. sezona, 95. sērija. 2019. g.

95.sērija Kad atklājas, ka Šiku ir sazāļojis Roku un tāpēc viņš zaudējis boksa mačā, Kornēlija viņu patriec no mājas, un arī pārējie mājinieki viņu nežēlo. Marija atver jauno konditoreju, un uz pasākumu ierodas visi draugi un radi. Tikmēr fabrika ir tukša, tikai Fabjana tur gaida Žo, lai saņemtu no viņas šantāžas naudu. Taču Žo ierodas, bruņojusies ar ieroci.

16:55

Mana meita

1. sezona, 46. sērija. 2019. g.

46. sērija. Demirs un Ūrs dodas uzdevumā, tomēr viņi tiek iegāzti. Policija uzsāk viņu meklēšanu. Ojku viena pamet mājas un apmaldās. Asu uzzina par Ojku slimību un izlemj pamest valsti. Demirs un Ūrs slepus pamet pilsētu.

20:00

Grejas anatomija 15

15. sezona, 20. sērija. 2017. g.

20.sērija Ouvenu un Tediju pārsteidz Ouvena māsas Meganas negaidīts apciemojums. Uzzinot, ka Tedija gaida bērnu, viņai ir daudz kas sakāms. Ketrīna gatavojas veikt pirmo operāciju kopš atgriešanās darbā, taču uzzina, ka viņas pacients melojis, lai tiktu pie transplanta. Links vēlas uzmundrināt Džo pēc viņas tikšanās ar savu bioloģisko māti, taču saprot, ka ar Džo ir krietni sliktāk, nekā viņš un Alekss domājis.

22:40

Superhondriķis

2014. g.

Superhondriķis

Romēns Fobērs cieš no hipohondrijas – viņš regulāri nonāk slimnīcā, lai arī fiziski ar viņu viss ir kārtībā. Pats Romēns ir pārliecināts, ka ir smagi slims, piedevām viņš ir apsēsts ar tīrību un baidās no cilvēku pieskārieniem un mikrobiem. Nu tas viss beidzot ir apnicis viņa vienīgajam draugam un ārstam Dimitri Zvenkam – viņš no Romēna atsakās. Gan kā draugs, gan kā ārsts. Dimitri uzskata, a Romēnam ir tikai viena iespēja sakārtot dzīvi – viņam nepieciešama sieviete.

00:45

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 13. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

13. sērija Herta uzaicina Astru un Miķeli uz pusdienām. Kurš gan gatavo labāk – sieva vai mamma? Rita ir satraukta, jo viņai paredzēta svarīga tikšanās, bet galīgi nelaikā sākas alerģija. Krista vēlas noskaidrot, kā Dāvis iztēlojas dzīvi pēc pieciem gadiem.

01:20

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 14. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

14. sērija Dāvis, Astra un Jānis cer ar ziediem dzēst strīdus un nesaprašanos. Saruna varētu palīdzēt labāk. Pēteris vēlas kļūt par ārstu, bet matemātiku gan nemācīsies. Taču praktizēšanās var beigties ar jaunām nepatikšanām. Santa pazaudējusi savu rokassprādzi un nu viņai šķiet, ka tāpēc viņu vajā neveiksmes.

01:50

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 15. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

15. sērija Dāvis saņem dāvanu no brālēna – spēļu konsoli. Viņš aizraujas ar spēli, par ko Krista nemaz nav priecīga. Augusts atnes uz kafejnīcu šautriņas un mērķi. Arī te sākas kaislīga spēle. Pie Hertas notiek dāmu vakars, Olga arī vēlas būt klāt.

02:20

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 16. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

16. sērija Tīna mēģina pierunāt Inesi piedalīties Eiropas projekta modes skatē, bet Inesei tas nemaz nešķiet interesanti. Modris un Jēkabs mostas smagā noskaņojumā. Un tas ir bīstami, jo viņi vairs neatceras, kur noslēpuši kārtējo kontrabandas kravu. Rita ar Krista sastrīdas, jo Krista skarbi izturējusies pret klientu. Sandim un Alisei arī nopietni jāaprunājas, kā tad sadzīvot tālāk.

02:55

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 17. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

17.sērija Skaistkalnos jaunieši gatavojas modes skatei. Apbedītāji meklē kontrabandas kravu. Nu viss atkarīgs, vai Jēkabs tiks galā ar policisti Zani. Krista un Rita mēģina atrast iemeslu saviem strīdiņiem. Jebkurš iemesls ir labs, lai salabtu ar draudzeni.

03:25

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 18. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

18. sērija Zanei patīk teātris. Un, ja Zanei patīk, Juris viņu pārsteigs – noorganizēs Skaistkalnos teātra izrādi! Jānis uzrakstīs lugu. Olga pārmet, ka mācītājs par maz dara, lai piesaistītu baznīcai cilvēkus. Santa cieš auto negadījumā.