Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Trešdiena, 24. februāris

Diāna, Dina, Dins

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:25

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 42. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

42.sērija Alberts nodod Dāvim ziņu – viņam jābūt kafejnīcā pulksten vienpadsmitos vakarā. Tas ir ļoti svarīgi, ja viņš grib būt Skaistkalnos savējais. Vairāk ne vārda. Un nu Dāvis kopā ar Skaistkalnu vīriem sēž un spriež par tradīcijām un kā tās pareizāk piekopt. Mācītājam arī jāpiedalās. Tikmēr Krista, Santa un Rita atnākušas ciemos pie Kristīnes, lai aprunātos un uzmundrinātu viņu.

01:00

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 43. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

43.sērija Meiteņu vakarā atklājas dažādas lietas. Santa ilgojas pēc stabila, nobrieduša vīrieša, Rita uzskata, ka viss ar laiku pāriet, bet Krista ir iemīlējusies. Kristīne baidās atklāties, viņa nav pieradusi ballēties ar draudzenēm, jo viņai nekad tādas nav bijušas. Vīru nopietnās sarunas uzņem apgriezienus. Izsaukts arī dakteris Nauris. Jura karjera ir apdraudēta, un tur nevar līdzēt pat kaprači. Skaistkalnos aust rīts, un viss pamazām nostājas savās vietās.

01:30

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 44. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

44.sērija Alberts ar Augustu plāno, kā "iegriezt" viesu namam. Tīna un Inese izlemj piedalīties konkursā un nofilmēt klipu. Par miroņiem. Sandim jāgatavo tērpi un nekam citam vairs laika nav. Dāvis apsveic Kristu gadadienā, nu arī Kristai jāizdomā kaut kas romantisks. Jēkabs un Modris dara savus darbus, kad Kārlis iegriežas pie viņiem un tiek bīstami pārsteigts.

02:05

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 45. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

45.sērija Ir Ritas vectēva dzimšanas diena. Rita pieliek pie sienas viņa foto un atrod senu vectēva vēstuli, kas rakstīta Albertam. Kārlim ir stāsts par pazudušo līķi. Var jau nebaidīties, bet ir… diezgan spokaini, tāpēc Kārlis dara, ko var. Miķelis un Sandis mēģina atrast kopēju valodu un lietas, ko darīt kopā. Kristas un Dāvja romantiskais vakars izvēršas… interesanti.

02:35

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 46. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

46.sērija Skaistkalnos nezināms ļaundaris izlicis Augustu apmelojošus plakātus. Jurim ir citas lietas, par ko domāt – jāmeklē finansējums orķestra diska ierakstīšanai. Un visiem jau zināms, kāda ir politiķu attieksme pret kultūru. Herta izjautā Dāvi par viņa politiskajām ambīcijām. Un nu viņam ir, par ko padomāt.

03:10

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 47. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

47.sērija Juris cenšas iesaistīt skaistkalniešus lielā, nozīmīgā kultūras notikumā. Cik nu kurš var atļauties. Bet viņi ir ļoti prasīgi. Lielās pārdomās par savu iepriekšējo un tālāko dzīvi ir gan Dāvis, gan Maija. Ir tādas dienas. Izlemt nāksies tikai katram pašam. Un visam dzīvē ir savs laiks.

03:40

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 48. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

48.sērija Kārlim lielas raizes – busiņam vajadzīgs remonts. Kur ņemt naudu? Ne jau aizņemties no Alberta. Bernhards iesaka sarīkot kino vakaru un ienākumus novirzīt auto remontam. Modrim un Jēkabam kārtējais, bet īpašais pasūtījums, ko nekādā gadījumā nedrīkst sajaukt. Sākas trakas lietas.

04:10

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 49. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

49.sērija Kārlim neveicas. Ne ar busiņu, ne ar sievu. Un arī plānotais kino seanss nu ir atkarīgs no Alberta labvēlības. Maija satraukta par Pētera problēmām skolā. Un vai Skaistkalnos tiešām notiek narkotiku kontrabanda?!

06:00

Atkārtojums

Mana meita

1. sezona, 43. sērija. 2019. g.

43. sērija. Ojku dodas pusdienot ar Asu. Asu piedzeras un saceļ traci, nonākot policijā. Asu, Demirs un Ojku dodas uz tiesas sēdi par aizbildniecību. Tiesa uzklausa Ojku vēlmi, pie kura no vecākiem viņa vēlas dzīvot.

07:00

Atkārtojums

Grejas anatomija 15

15. sezona, 17. sērija. 2017. g.

17.sērija Endrjū un Karīna strīdas par tēva pētniecības projektu, taču Vinčenčo slimība kļūst arvien pamanāmāka. Džeksons rada jaunu revolucionāru metodi apdegumu ārstēšanā. Beilija uzzina, ka Helēna palikusi Sietlā tik ilgi, jo baidās braukt mājās. Viņa to izstāsta Aleksam. Links un Amēlija nejauši satiekas konferencē un pēc strīda par opiodiem abi nonāk vienā viesnīcas istabiņā. Džo nolemj uzmeklēt savu bioloģisko māti.

10:05

Džada Itālijā

1. sezona, 9. sērija. 2015. g.

10:35

Džada Itālijā

1. sezona, 10. sērija. 2015. g.

11:05

Atkārtojums

Sirds projekts

2020. g.

Sirds projekts

Tifānija ir mājokļa pārvērtību raidījumu vadītāja. Pie šī šova viņa savulaik strādāja kopā ar savu nu jau bijušo draugu Haidenu, kurš bija šova producents un palīdzēja Tifānijai ar karjeru. Nu Tifānija saņēmusi zvanu ar Haidenu – viņš grib satikties. Iemesls gan šim uzaicinājumam uz tikšanos nav tāds, kādu iedomājusies Tifānija – izrādās, abiem atkal būs jāstrādā kopā. Ātri vien Tifānija nonāk svarīgas izšķiršanās priekšā – vai viņa ir vēlas mēģināt atjaunot attiecības ar Haidenu, vai arī ir gatava atvērt jaunu lappusi savā dzīvē.

13:15

Sāras dizaina padomi

2. sezona, 5. sērija. 2011. g.

Sāras dizaina padomi ir mācību kurss TV sēriju veidolā par dizainu no pašiem pamatiem. Sāra Ričardsone dalās ar eksperta viedokli un knifiem par to, kā atrisināt dažādas dizaina dilemmas.

13:50

Sirds dakteris

1. sezona, 7. sērija. 2016. g.

7.sērija Ifa pārsteidz Hjū, atzīstoties viņam mīlestībā. Hjū kopā ar Peniju, kurai, kā noskaidrojas, ir bail lidot lidot vēl vairāk kā Hjū, dodas izsaukumiem. Kad lidmašīnas pilotei kļūst slikti, Penijai un Hjū neplānoti nākas pavadīt nakti kopā. Merilai izdodas ne īpaši veiksmīgas skulptūras atklāšanu izvērst sev par labu. Hjū ir priecīgs, ka atklātas jaunas zāles, kas varētu glābt Džoī dzīvību.

14:50

Aklais randiņš

1. sezona, 33. sērija. 2019. g.

33.sērija Lūsija, Marselo un pārējie kolēģi dodas pārgājienā pie dabas. Marina vēlas izkāpt ārpus savas komforta zonas. Frutos pārdzīvo tēva zaudējumu un zvēr atriebties, liekot Mauras un viņas ģimenei ciest.

15:55

Saldās ambīcijas

1. sezona, 93. sērija. 2019. g.

93.sērija Šikleti pēc notriekšanas ir lauztas ribas un kāja. Vivī ir aizdomas, ka pie tā vainīgs Kamilu. Režiss ar Artūru dodas sasveicināties ar Mariju da Pasu. Roks gatavojas cīņai. Kamilu ieceļ guvernanti Bertu par Vivī sargsuni. Marija pieņem darbā Dženiferu un Toņu. Evelīna piekrīt precēties ar Anteru. Vivī laulājas melnā kleitā, Šikleti ierodas baznīcā.

16:55

Mana meita

1. sezona, 44. sērija. 2019. g.

44. sērija Tiesa, pēc sarunas ar Ojku, piespriež aizbildnību Asu. Džemals ar Žiletu izdomā plānu, kā ielikt Demiru un Ūru cietumā. Demirs izbauda iegūto brīvību. Ojku palikusi pēdējā zāļu tablete.

20:00

Grejas anatomija 15

15. sezona, 18. sērija. 2017. g.

18.sērija Megija pēta, vai ar vides palīdzību var ietekmēt pacientu garastāvokli un varbūt pat veselību, izmēģinot dažādu noskaņu telpas. Pēc tēva sabrukuma Endrjū nespēj atgūties, un tas ietekmē gan viņa darbu, gan attiecības ar Mereditu. Amēlija un Links aprūpē pacientu, kam draud paralīze, un mēģina slēpt savas simpātijas viens pret otru. Tedijai sākas kontrakcijas, un ātri vien rodas konflikts starp Ouvenu un Korasiku.

21:00

Kas gaidāms, kad gaidāms bērns

Komēdijā stāstīts par to, kā televīzijas zvaigznes Džūlza un Evans cenšas apvienot darbu ar bērniņa gaidībām; par Vendiju, kas jau sen vēlējās bērnu, taču nav gatava grūtniecībai, un viņas vīru Gēriju, kuram ir ļoti sliktas attiecības ar tēvu. Filma „Kas gaidāms, kad gaidāms bērns” palīdzēs paraudzīties uz grūtniecību no jauna skatupunkta.

23:10

Atkārtojums

Grejas anatomija 15

15. sezona, 18. sērija. 2017. g.

18.sērija Megija pēta, vai ar vides palīdzību var ietekmēt pacientu garastāvokli un varbūt pat veselību, izmēģinot dažādu noskaņu telpas. Pēc tēva sabrukuma Endrjū nespēj atgūties, un tas ietekmē gan viņa darbu, gan attiecības ar Mereditu. Amēlija un Links aprūpē pacientu, kam draud paralīze, un mēģina slēpt savas simpātijas viens pret otru. Tedijai sākas kontrakcijas, un ātri vien rodas konflikts starp Ouvenu un Korasiku.

00:05

Atkārtojums

Izstāsti Latvijai

2. sezona, 2. sērija. 2021. g.

00:40

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 50. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

50. sērija Ritai ir dzimšanas diena, kuru viņa nemaz negrib svinēt. Visi viņu sveic, un Rita nejūtas ērti. Maija gatavojas iet uz tikšanos ar bijušo klases biedru Andri, Patrīcija – uz grāmatas atvēršanas svētkiem kopā ar Jāni. Krista pārsteidz Dāvi un sarīko viņam romantisku pikniku. Rita tomēr nolemj rīkot dzimšanas dienas vakariņas un ir nepatīkami pārsteigta, ka Jānim ir citi plāni.

01:10

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 51. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

51. sērija Jānis atzīstas Patrīcijai, ka viņam labāk patīk būt kopā ar viņu, nevis sievu. Tomēr ir Ritas dzimšanas diena, tāpēc viņam jāpaliek. Patrīcija visu saprot, bet vienalga ir saskumusi, tāpēc Maija viņu ņem līdzi uz tikšanos. Arī Inesei ir randiņš, tāpēc viņa uz mammas dzimšanas dienas vakariņām nebūs. Maijas un Patrīcijas randiņš ar Andri izvēršas mazliet citādi, kā plānots. Inesei satraukums, ka viņas draugs tagad "laikus" liek citām meitenēm. Jānis ir greizsirdīgs, un Patrīcija pieņem lēmumu.

01:40

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 52. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

52.sērija Kafejnīcā lielā zoles spēle – Juris, Kārlis, Harijs un Bernhards ir iekarsuši. Nora ir dusmīga, ka Kārlis uzmanību un laiku velta tikai draugiem un kāršu spēlei. Viņa dodas uz viesu namu vienatnē izdzert glāzi vīna. Tur viņa satiek bērnības draugu Raimondu, kurš ieradies apskatīt dzimtās vietas. Raimonds metas Noru mierināt. Saruna turpinās Raimonda viesu nama numuriņā. Naktī Kārlis meklē, kur palikusi viņa sieva, bet neviens nesaka.

02:10

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 53. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

53. Santai piemeties mokošs klepus. Nauris viņu ārstē. Jūtas noslēpt kļūst neiespējami, lai cik ļoti Santa un Nauris censtos. No rīta Nora satiek Kārli un pasaka, ka pavadījusi nakti ar Raimondu. Kārlis metas uz viesu namu skaidroties.

02:45

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 1. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

1.sērija Skaistkalnos ierodas Alises māsīca Madara. Rita pārmet savam vīram kārtīga darba trūkumu. Jāņa meita Inese nejauši "pamet" domu, ko iesākt ar grāmatu. Vai Alise var uzticēt Madarai savu mīļoto puisi Sandi?

03:10

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 2. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

2.sērija Dāvis iepriecina Kristu, dāvinot viņai jaunu kleitu. Jānis saņemas un izstāsta Patrīcijai par grāmatu. Kristai šķiet, ka viņa kļuvusi apaļāka. Santai un Naurim ieplānotas kopīgas vakariņas. Sandis, pēc notikuma ar Madaru, cenšas salabt ar Alisi. Krista un Dāvis bauda romantisku vakaru. Alise atmasko savu māsīcu Madaru.

03:50

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 3. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

3.sērija Alberts atgādina Harijam par viņu norunu. Kārlis un Nora sniedz Dāvim padomus attiecību uzlabošanā. Viesu namā sāk notikt dīvainas lietas. Skaistkalnos neviens neizprot dīvaino Jura izturēšanos. Dāvis izlabo kļūdu un salabst ar Kristu. Jurim tiek sagādāts īpašs pārsteigums.

04:20

Viss pa jaunam 3

3. sezona, 4. sērija. 2020. g.

Viss pa jaunam 3

4.sērija Rita, Santa un Krista nolemj palikt viesu namā pa nakti, lai saprastu dīvaino trokšņu iemeslus. Maija mēģina noskaidrot, kur iepinies Harijs. Inese nejauši dzird sava tēva sarunu ar Patrīciju. Harijs saņem labu atalgojumu par paveikto. Lauris cenšas mazināt spriedzi un atslābst pēc darba kopā ar Maiju. Inese pastāsta mātei par sava tēva un Patrīcijas sarunu.