Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 26. janvāris

Ansis, Agnis, Agneta

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:25

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 12. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

12. sērija Baiba nozagtās gleznas dēļ kļūst gandrīz par vispopulārāko TV personāžu un ekrāna zvaigzni. Viņas vārds un attēls mirgo ne tikai TV ekrānos, bet arī daudzos interneta portālos. Māris un Arvis joprojām mēģina saprast un noskaidrot, kur var slapstīties nenoķeramais mākslinieks Indulis, kurš nozadzis ļoti dārgu gleznu. Savukārt Irēnas un Fēliksa mājās ar Šmakova meitas palīdzību visbeidzot valda miers un sapratne. Irēna notic Fēliksa un Ketijas versijai par Šmakova pazušanu un neatgriešanos mājās. Taču Arvja un Māra dzīvoklī valda kaislības. Draugi atrod slēpnī lielu naudas summu, un abu skatieni pievēršas Marijai, kura bez viņiem ir vienīgā persona dzīvoklī.

00:55

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 13. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

13.serija Spriedze policijas iecirknī, kur Toms un Ketija mēģina pierādīt katrs savu taisnību. Vai tas var sagraut viņu abu attiecības? Un kāpēc Toms netiek atbrīvots? Savukārt Baiba un Roberts gatavojās mammas lielajai dzimšanas dienai. Bet vai Robertam patiks Fēliksa lielais pārsteigums Irēnai? Roberta un mammas īpašās attiecības nu jau karājas mata gala. Un kāda saistība ir Kostjam un Olgai ar viltīgo mākslinieku Induli? To mēģina uzzināt arī Māris ar Arvi.

01:25

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 14. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

14. sērija Ketija un Marijai atzīstas Arvim un Mārim no kurienes patiesībā uzradusies šī lielā naudas summa. Māris saskata izdevību atgūt daļu no naudas, ko savulaik izkrāpusi Samanta, kur vajadzētu iesaistīt arī Samantas brāli Arni. Bet vai pašas Samantas brālis, miesassargs, aizstāvēs vai gluži otrādi, nodos savu māsu? Savukārt Roberts pamostas ar pamatīgām galvassāpēm un minimālām atmiņām par notikušo. Irēna mājās lutina mīļoto Fēliksu, kuru savainojis pašas dēls Roberts. Fēlikss nāk klajā ar vēl vienu lielisku priekšlikumu pārvākties pie "bērniem".

01:55

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 15. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

15. sērija Roberts nav apmierināts ar īsziņu,ko Baiba uzrakstijusi mammai Roberta vārdā. Toties Irēna gan ir dziļi aizskustināta. Māris ar Arvi ir gandarīti, ka izdevās piespiest Samantu pie sienas. Marija gan nav tik naiva un brīdina, ka Samanta varētu paspēt aizbēgt. Un Marijai ir taisnība, jo tikmēr Arnis pilnīgā mierā gatavo vakariņas, kamēr Samanta pilnīgā panikā, pakojot čemodānus, domā par bēgšanu.

02:25

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 16. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

16. sērija. Māris ir atguvis zaudēto naudu, vai vismaz daļu no tās, par ko Marija, nebūt nav apmierināta. Bet neskatoties uz to, abi ar Arvi turpina epopeju ar gleznu. Arvis, noklausijies Induļa sarunu ar meitu Luīzi, sapratis, ka ir pavediens, kas aizvedīs pie Mākslinieka. Sākas izsekošana. Tikmēr, Indulis neko nenojauzdams, kopā ar Kostju, mierīgi mielojas ar konserviem un apspriež mākslu. Baiba laiku netērē un mēģina atgūt zaudētās gleznas vērtību ar procentiem, piedzenot to no Induļa sievas.

03:00

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 17. sērija. 2019. g.

03:30

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 18. sērija. 2019. g.

04:00

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 19. sērija. 2019. g.

04:30

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 20. sērija. 2019. g.

06:00

Atkārtojums

Mana meita

1. sezona, 22. sērija. 2019. g.

22. sērija. Murats uzzina to, ka Ihsans slēpis Ojku slimību no Ojku tēva un pārējiem. Demirs un Džandana uzzina par Ojku slimību. Demirs neizrāda Ojku, ka zina par slimību, tomēr satraucas par viņu. Džemals vēlas atrast Asu tēvu.

07:05

Grejas anatomija 14

14. sezona, 20. sērija. 2017. g.

20.sērija Sākusies sacensību nākamā kārta – tiek prezentēti 25 labākie piedāvājumi pētījumiem. Arizona visus cienā ar cepumiem, kurus viņai izcepusi pateicīga paciente, un izrādās, ka tajos nejauši iecepta marihuāna. Tā cepumus ēduši daudzi, tas izraisa haosu, un prezentācijas nākas pārcelt. Interniem jāstājas apreibinājušos ārstu vietā, kamēr viņiem noskaidrojas prāts.

08:00

Atkārtojums

Viņš. Robertiņš

1. sezona, 6. sērija. 2020. g.

10:30

Džada izklaidē 2

2. sezona, 2. sērija. 2017. g.

11:10

Atkārtojums

Reiz Romā

2010. g.

Veiksmīga, bet bezcerīgi vientuļā Beta dodas uz Romu, kur notiek viņas jaunākās māsas kāzas. Apmeklējot kādu no strūklakām, kurā, cerot uz laimi, ir samestas monētas, Beta paņem dažas no tām. Šāda pavisam nevainīga zādzība kļūst par lāstu Betai, jo viņu sāk vajāt vairāki vīrieši vienlaicīgi – kā izrādās, Beta ir paņēmusi tieši viņu monētas, kuras bija iemestas strūklakā ar vēlmi satikt sava mūža mīlestību.

13:25

Atkārtojums

Viņš. Robertiņš

1. sezona, 6. sērija. 2020. g.

14:00

Ģēnijs uzvalkā 8

8. sezona, 12. sērija. 2018. g.

12.sērija Braiens un Katrīna strādā pie autortiesību pārkāpuma lietas – viena smaržu ražošanas kompānija kopē otras kompānijas populārāko produktu. Strādājot kopā, starp abiem sāk rasties simpātijas, tomēr neviens nav gatavs spert nākamo soli. Luiss un Hārvijs spēlē pokeru ar svarīgu potenciālo klientu. Samanta un Aleksa sieva strādā pie kopīgas lietas, un abas satuvinās.

14:55

Aklais randiņš

1. sezona, 12. sērija. 2019. g.

12.sērija Lūsija atvainojas Marselo par video, ko viņa ievietojusi savā vlogā, un izraisa Ingrīdas greizsirdību. Bobijs ir gatavs palīdzēt Lūsijai, lai cilvēki pēc iespējas ātrāk aizmirst viņas pēdējo video, bet nu Marinas kāzas ir apdraudētas.

15:55

Saldās ambīcijas

1. sezona, 72. sērija. 2019. g.

72. sērija Linda Marijai atklāj, ka, viņasprāt, Žoziānei ir psihiskas dabas problēmas. Savukārt Gledisa lūdz Žoziānes palīdzību, lai samaksātu rēķinu par Režisa ārstēšanu. Meitene piekrīt, bet izvirza savus noteikumus. Leandro pastāsta Šikleti, ka viņš ielika savus dokumentus vienā no advokāta Anteru mapēm, kurā jau atradās kāds dokuments, un iesniedza tos sporta klubā, pirms sāka tur strādāt. Marijai un Amadēu rodas cerība, ka viņi vēl var atrast svarīgo dokumentu un atgūt fabriku. Fabjana piedraud Agnu, ka atklās Kasijai patiesību par viņa orientāciju, ja viņš nepierunās Otāviu izmaksāt viņai lielu kompensāciju par atkāpšanos. Vivī pieprasa, lai Šikleti izstāsta patiesību par sevi, un viņš atklāj, ja bija algots slepkava, un tieši tāpēc arī viņi iepazinās.

17:00

Mana meita

1. sezona, 23. sērija. 2019. g.

23.sērija. Asu dodas meklēt darbu. Demirs nevar atļauties nopirkt meitai zāles, tāpēc ir gatavs uz izmisīgu soli. Starp Demiru un Džemalu rodas pastiprināts saspīlējums Džendanas dēļ. Sevgi iesaka Ojku rakstīt dienasgrāmatu. Ailina izsaka Džendanai vilinošu piedāvājumu. Džemals ar Korkmuzu kaļ plānu, kā tikt vaļā no brāļiem. Asu darbā rodas nepatikšanas. Džemals paziņo Asu, ka atradis viņas tēvu. Džandana atsaka Demiram palīdzību.

18:00

Viņš. Robertiņš

1. sezona, 7. sērija. 2020. g.

19:35

Grejas anatomija 14

14. sezona, 21. sērija. 2017. g.

21.sērija Hārpera Eiverija uzmākšanās skandāls aug plašumā, un Meredita atsakās gan no savām, gan mātes balvām. Ketrīna piesaista PR krīzes menedžeri, kas iesaka Džeksonam spodrināt savu tēlu, izārstējot kādu īpašu bērnu. Eiprila piesakās palīdzēt Aleksa un Džo kāzu plānošanā. Ouvens ved Leo pie ārsta, un tur Amēlija iepazīstas ar Leo māti un nolemj palīdzēt viņai atbrīvoties no narkotiku atkarības.

20:30

Atkārtojums

Viņš. Robertiņš

1. sezona, 7. sērija. 2020. g.

21:00

Mīla Islandē

2020. g.

Hloja ir televīzijas raidījumu producente, un priekšniecība pieprasa jaunas idejas – kaut ko svaigu. Hlojai ir zudusi iedvesma, tāpēc draudzene Izabella ierosina paņemt atvaļinājumu, aizbēgt no rutīnas un doties ceļojumā – kā abas ar draugiem agrāk bieži darīja! Viņu izvēle krīt ne jau uz kādu siltu un saulainu vietu, bet tieši pretēji – uz skarbo, nepieradināto un ārkārtīgi skaisto Islandi! Viņas uzaicina arī skolas biedru Kenetu un viņa sievu Ērinu, bet Kenets uzaicinājis arī Čārliju – Hlojas skolas laiku mīlestību, kurš kļuvis par fotogrāfu un ceļo pa pasauli. Šis solās būt neaizmirstams ceļojums!

00:35

Ģēnijs uzvalkā 8

8. sezona, 12. sērija. 2018. g.

12.sērija Braiens un Katrīna strādā pie autortiesību pārkāpuma lietas – viena smaržu ražošanas kompānija kopē otras kompānijas populārāko produktu. Strādājot kopā, starp abiem sāk rasties simpātijas, tomēr neviens nav gatavs spert nākamo soli. Luiss un Hārvijs spēlē pokeru ar svarīgu potenciālo klientu. Samanta un Aleksa sieva strādā pie kopīgas lietas, un abas satuvinās.

01:25

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 21. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

21. sērija Viesturs ciemojas pie Ligitas un Martas un mēģina noskaidrot, ko Marta zina par Margo dusmām uz viņu. Vienā no Rīgas bāriem sēž vientuļais Roberts, kurš jūtas nomākts, uzzinājis, ka Margarita pametusi valsti uz visiem laikiem. Likteņa ironija – tajā pašā bārā sēž Agnese un Samanta, kas meklē savu jauno upuri. Vai Samanta pamanīs sašļukušo Robertu? Martu un Ligitu, kas tikko kā atvadījušās no Viestura, pārsteidz jauns viesis. Kurš tas ir un kāpēc atnācis pie Martas? Ketijas dzīvokli aizvien biežāk apciemo Toms. Mānīgs rīts Roberta un Baibas mājās.

01:55

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 22. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

22. sērija Samanta stāsta Agnesei par savu jauno "biznesa plānu". Ketija tiekas ar Mariju un izstāsta, ka Toms piedāvājis grandiozu, bet ļoti bīstamu ideju, kā nopelnīt lielu naudu. Jaunajā meiteņu ofisā turpinās sarunas par un ap Margaritu, bet pašā sarunas karstumā ierodas Margo tēvs Silvestrs. Ko gan viņš viens bez meitas klātbūtnes dara ofisā? Ketija ar Mariju ķērušās pie bīstamā, Toma piedāvātā plāna, īstenošanas. Marta un Simona saprot, ka Viesturs ar viņām spēlē dubulto spēli.

02:25

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 23. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

23. sērija Marta ar Simonu turpina apspriest Viestura situāciju, un, ņemot vērā abu meiteņu raksturus, tiek organizēts ļoti intriģējošs un viltīgs scenārijs ar nosaukumu "Dubultais Randiņš" , kura dēļ, gluži, kā vecajos labajos laikos, abas meitenes noslēdz derības. Roberts kafejnīcā jau gaida savu jauno paziņu Samantu, kur viņa iedod Robertam jaunus briļļu rāmjus. Vai Roberta cerības uz Samantu attaisnosies? Marta apbruņojusies gatavojas randiņam ar Viesturu, visticamāk tas būs ne tikai karsts, bet arī neprognozējams. Māra un Arvja mājās notiek karsts strīds par mākslu un par to, kā pārdot atrasto gleznu.

02:55

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 24. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

24. sērija Martas un Viestura karstais randiņš turpinās – vai Viesturam izdosies viņu savaldzināt? Nākamajā dienā Marta jau stāsta Simonai, kā gājis randiņā ar Viesturu. Stāstu pārtrauc ne tikai donžuāns Viesturs, bet arī Arnis. Ar ko beigsies šī negaidītā tikšanās? Otrā Rīgas pusē, uz bīstamo operāciju jau savākusies Ketijas komanda – Toms un Marija. Kā beigsies riskantā un grandiozā nelegālās naudas zādzība? Pie Martas un Simonas ierodas viesis, kurš gan tas būs un kāpēc atnācis? Roberts aplūko jaunās brilles, bet kā viņš paskaidros Baibai, kur tās uzradušās un par kādu naudu?

03:25

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 25. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

25. sērija Roberta un Baibas mājās viesojas Irēna ar savu vīru Fēliksu. Ar kādu iemeslu tie ieradušies pie bērniem un kāpēc par šo vizīti Roberts ir tik ļoti neapmierināts? Direktores Martas ofisā notiek strīdi par to, kādā virzienā jāturpinās darboties aģentūrai. Pēc neizdevušās zādzības Marija apciemo Ketiju, lai saprastu, kur pazudis Toms ar milzīgo naudas žūksni. Silvestrs ierodas savā jaunajā kafejnīcā. Roberts nekādi nevar samierināties ar domu, ka viņa mājā būs jauni iemītnieki. Lielā zādzības afēra ir vēl vairāk satuvinājusi Tomu un Ketiju. Marija saprot, ka viņas labākā draudzene ir viņu ne tikai apmānījusi, bet arī nodevusi. Viltīgā Samanta draudzenei Agnesei paskaidro, kā plāno ap pirkstu aptīt naivo Robertu.

03:55

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 26. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

26. sērija Marija ierodas ciemos pie savas glābējas kafejnīcā un mēģina noskaidrot, kā turpinājās notikumi pēc bēgšanas, savukārt Roberts ieradies ciemos pie Samantas. Kā beigsies viņa vizīte pie seksīgās dāmas? Marija ar katru dienu jūt aizvien lielāku nepatiku pret Arvi – vai abu attiecības nonākušas uz izjukšanas sliekšņa? Robertu joprojām neapmierina situācija paša mājās ar jaunajiem iemītniekiem un galveno vaininieku Fēliksu.

04:25

Privātais šefpavārs Nīls Entonijs

1. sezona, 10. sērija. 2014. g.

Nīls Entonijs ir slavens privātais šefpavārs, kurš dzīvo Keiptaunā, Dienvidāfrikā, taču kopā ar savu komandu viņš apkalpo klientus jebkurā pasaules vietā. Viņi dodas uz cilvēku mājām, lai ienestu tajās restorāna gaisotni un restorāna klases ēdienus. Starp Nīla Entonija klientiem bijušas tādas šovbiznesa zvaigznes kā Madonna, Viktorija Bekhema, Pols Makartnijs, Eltons Džons un Kailija Minoga. Katrā raidījumā Nīls Entonijs gatavo ēdienu kādai Dienvidāfrikas slavenībai un tās draugiem, un skatītājiem ir iespēja kļūt par lieciniekiem gan gatavošanas procesam, gan brīdim, kad ierodas viesi.