Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Piektdiena, 22. janvāris

Austris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:20

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 30. sērija. 2018. g.

00:50

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 31. sērija. 2018. g.

01:25

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 32. sērija. 2018. g.

01:55

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 1. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

1. sērija Māris atceras savas neveiksmes, savukārt Ketija un Toms sarunā romantisku tikšanos. Vai Tomam šoreiz izdosies mīkstināt Ketijas sirdi pēc negaidītā un nelaimīgā notikuma Ketijas dzīvoklī? Irēna ļoti pārdzīvo par pēdējo Roberta un Baibas konfliktu, jo situācija ir tāda, ka draud pat šķiršanās, īpaši tāpēc, ka Baiba sūdzas par Roberta uzvedību un ļoti sliktu pašsajūtu. Ketija satiekas ar Mariju, un meitenes izdomā kompānijā uzaicināt arī Samantu. Irēna un Fēlikss viesojas Baibas un Roberta mājās. Vīramāte joprojām satraukta par vedeklas veselību. Taču arī šī vizīte gādīgo mammu nespēj mierināt, jo Roberts atkal pazudis kā akā iekritis.

02:30

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 2. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

2. sērija Roberts, sēdēdams parkā, negaidīti ierauga savu seno mīlestību Margaritu. Viņi ne tikai atceras vecos laikus, bet izrunājas tik atklāti, kā vēl nekad līdz šim. Arvis un Māris izdomā plānu, kā neviena nepamanītiem iekļūt svešā mājā. Margarita Martai pastāsta par negaidīto tikšanos ar Robertu, savukārt Roberta mamma Irēna nevar nomierināties, jo nevar sameklēt dēlu. Taču pazudušais dēls drīz vien atgriežas mājās. Kā viņu sagaidīs tuvākie cilvēki, īpaši Baiba, kuras vainas dēļ Roberts aizbēga no mājām? Izrādās, ka viltīgajai Baibai ir savas receptes, kā izārstēt savu vīru no greizsirdības lēkmēm. Ko šoreiz izdomājusi Roberta sieva, ka viņš uzreiz aizmirst par sievas sānsoļiem?

03:00

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 3. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

3. sērija Baibas un Roberta mājās ierodas negaidīti nakts viesi. Vai tie patiešām būs spoki, par kuriem Baiba stāstīja savam vīram? Ko viņi ieraudzīs, tiklīdz pamodīsies? Ketija satiekas ar savu jauno draugu Tomu un uz īsu brīdi aizņemas viņa automašīnu, taču kāpēc šī mašīna nokļūst Samantas pagalmā un kāpēc šīs automašīnas dēļ Samanta sagaida sava brāļa Arņa pārmetumus? Konstantīna garāžā manāmas lielas pārmaiņas, tagad garāžu vada jauna direktore, savukārt kādā kafejnīcā satikušās Ketija un Marija, lai apspriestu savu viltīgo biznesa plānu.

03:30

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 4. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

4. sērija Baiba piezvana Mārim, lai satiktos, jo viņa vēlas ievākt informāciju par iepriekšējo mājas saimnieku. Konstantīna garāžā aktīvi sāk saimniekot Olga – viņa ne tikai plāno visus Konstantīna darbus, bet arī pārņem savās rokās visas finansiālās lietas. Negaidīti pie Konstantīna garāžas vārtiem pieklauvē Ligita. Kā gan beigsies divu sieviešu, kuras joprojām karo par Konstantīnu, konflikts, jo izskatās, ka cīņa būs nežēlīga. Arnis, noklausījies māsas Samantas telefonsarunu par jaunas mašīnas pirkšanu, sadusmojas ne pa jokam, taču dusmas ātri norimst, jo brālim no māsas nepieciešams delikāts pakalpojums.

04:00

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 5. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

5. sērija Ligita sagaida rītu drūmās noskaņās – viņa redzējusi briesmīgu sapni, bet, kā runā, sapņi mēdz piepildīties. Kas tas par sapni, un kāpēc pie Ligitas durvīm skaļi klauvē Olga? Marta apņemas atrisināt Ligitas nepatīkamo situāciju, savukārt Baiba sarunā tikties ar mākslas ekspertu, lai noskaidrotu īsto cenu gleznām, kuras dzīvoklī atstājis tā iepriekšējais saimnieks. Marta sagatavojusies uz fotosesiju, taču pa ceļam satiek Arni. Baibas tikšanos ar mākslas ekspertu uzmanīgi novēro Arvis un Māris.

06:00

Mana meita

1. sezona, 20. sērija. 2019. g.

Astoņgadīgā Ojku ir īpaša meitene, kura ar savu ārkārtīgo pasaules jutīgumu un empātiju nepavisam nelīdzinās vienaudžiem. Kad Ojku tante, kura rūpējusies par meiteni kopš dzimšanas, pamet viņu, Ojku jāatrod tēvs, Demirs, kurš izrādās bezatbildīgs cilvēks un krāpnieks. Dienā, kad Ojku ierodas pie Demira, viņš tiek arestēts, bet vēlāk atbrīvots ar nosacījumu, ka rūpēsies par savu meitu. Demirs to nevēlas darīt un kopā ar partneri Uguru grib atbrīvoties no Ojku, gatavojoties uzbrukt savam upurim, Kendenai, kura vada mierīgu un klusu dzīvi, lai noslēptu savu pagātni. Liktenis savedīs šos cilvēkus kopā, taču nevienam nav ne jausmas, ka Ojku ir kāds noslēpums, kuru viņa nevienam nevar stāstīt.

07:05

Atkārtojums

Grejas anatomija 14

14. sezona, 18. sērija. 2017. g.

18.sērija Ričards slimnīcā atkal uzņem Oliju, kas palīdzēja viņam atbrīvoties no alkoholisma, un viņa atkal atsakās no Ričarda palīdzības. Ouvens atgriežas Sietlā, kur sastopas ar Arizonas dusmām un Amēlijas centieniem nokārtot viņa attiecības ar Tediju. Arizonai un Ouvenam rodas aizdomas, ka kāds onkologs ir krāpnieks. Eiprila mēģina sakārtot savu dzīvi un attiecības ar kolēģiem un Džeksonu, apgalvojot, ka atkal ir atradusi Dievu.

08:00

Atkārtojums

Viņš. Robertiņš

1. sezona, 5. sērija. 2020. g.

10:05

Būvējot sapni! 2

2. sezona, 45. sērija. 2016. g.

11:10

Atkārtojums

Noslēpums 101: Vārdi nogalina

2019. g.

Noslēpums 101: Vārdi nogalina

Pilsēta gatavojas Grāmatu festivālam, kuru organizē arī Eimija. Uz festivālu sabraukuši visdažādākie cilvēki, Eimijas tēvam par lielu nepatiku starp viņiem ir viņa bijušais draugs un rakstnieks Riks Fičs, kurš savā laikā nozaga Greijema pirmās grāmatas ideju, kā arī viņa bijusī un Riga tagadējā izdevēja Betsija Kreina, kuru Greijems tur aizdomās par sava manuskripta nopludināšanu Rikam. Jau, gatavojoties festivālam, kāds ielaužas Eimijas ofisā, taču neko nenozog. Taču festivāla laikā sāk notikt nopietnāki noziegumi, tai skaitā slepkavības.

13:25

Atkārtojums

Viņš. Robertiņš

1. sezona, 5. sērija. 2020. g.

14:00

Ģēnijs uzvalkā 8

8. sezona, 10. sērija. 2018. g.

10.sērija Roberts un Hārvijs atļauj Samantai un Aleksam sacensties tiesā vienam pret otru, lai noskaidrotu, kurš no viņiem iegūs partnera vietu. Pagātnes atmiņās tiek atklāts, ka Samanta reiz izglābusi Roberta ādu, kad FIB lūdza sagādāt viņai pierādījumus pret viņu, un nu Roberts jūtas viņai parādā. Kad tiesas zālē uzvar Alekss, Samanta vienalga uzstāj, ka viņai jākļūst par partneri. Konflikts saasinās, bet risinājumu tam atrod Dona.

14:55

Aklais randiņš

1. sezona, 10. sērija. 2019. g.

10.sērija Salazars ar draugiem, tai skaitā Angelito, piedzeras un nonāk nepatikšanās – sarīko kautiņu ar seniem paziņām. Marselo atzīstas Lūsijai un Ingrīdai, ka viņam ir meita.

15:55

Saldās ambīcijas

1. sezona, 70. sērija. 2019. g.

70. sērija Pēc šokējošā atklājuma, ka Britnija ir transvestīts, Ābels ir nikns uz visu pasauli. Kima izgudro radīt jaunu interneta influenceri – savu draudzeni Silviju! Nespējot ietekmēt Otaviu, Fabjana izspēlē pēdējo trumpi un informē Vivī par viņas tēva attiecībām ar Sabrinu. Uzzinājis, ka Žoziāne ir kļuvusi bagāta, Raels mēģina izspiest no viņas naudu.

17:00

Mana meita

1. sezona, 21. sērija. 2019. g.

21. sērija. Ojku uzzina, ka viņai būs nepieciešamas dārgas zāles un par to ir jāinformē arī tēvs. Viņa atkal basto skolu, lai apskatītu, kāda dzīve ir bērnu namā. Demirs uzzina, ka Ojku divas dienas bastojusi skolu. Demiru un Ojku apciemo sociālais dienests, lai apskatītu Ojku dzīves apstākļus.

19:35

Grejas anatomija 14

14. sezona, 19. sērija. 2017. g.

19.sērija Slimnīcā ierodas Imigrācijas policijas aģents un meklē vienu no interniem – Semu Bello. Sema apgalvo, ka ir šeit dzimusi, un viņas dokumenti ir pilnīgā kārtībā, tomēr ir pārbijusies, ka viņu deportēs uz Salvadoru. Meredita un Endrjū mēģina izdomāt veidus, kā novērst šo deportāciju. Beilija tikmēr mēģina novērst aģenta uzmanību, pievēršoties viņa paša veselības stāvoklim.

22:35

Lielais Getsbijs

2013. g.

Šī Baza Lūrmena filma vēsta par Niku Karaveju (Tobijs Magvairs), kurš 1922. gada pavasarī ierodas Ņujorkā. Tas ir vaļīgu tikumības normu, dzirkstoša džeza un nelegālā alkohola tirgoņu laiks. Cerot piepildīt savu amerikāņu sapni, Niks apmetas kaimiņos noslēpumainajam izklaides mīlošajam miljonāram Džejam Getsbijam (Leonardo di Kaprio). Netālu mīt arī Nika māsīca Deizija ar savu vīru Tomu Bjukenenu, kurš ir cēlies no aristokrātu aprindām. Tā Niks tiek ierauts žilbinošajā bagātnieku pasaulē, kas ir ilūziju, mīlestības un krāpšanas pilna. Cerot kļūt par slavenu rakstnieku, Niks vēro notiekošo un raksta stāstu par neiespējamu mīlestību un neizsakāmu traģēdiju, atspoguļojot mūsdienu pasauli un tās tikumus.

01:20

Atkārtojums

Ģēnijs uzvalkā 8

8. sezona, 10. sērija. 2018. g.

10.sērija Roberts un Hārvijs atļauj Samantai un Aleksam sacensties tiesā vienam pret otru, lai noskaidrotu, kurš no viņiem iegūs partnera vietu. Pagātnes atmiņās tiek atklāts, ka Samanta reiz izglābusi Roberta ādu, kad FIB lūdza sagādāt viņai pierādījumus pret viņu, un nu Roberts jūtas viņai parādā. Kad tiesas zālē uzvar Alekss, Samanta vienalga uzstāj, ka viņai jākļūst par partneri. Konflikts saasinās, bet risinājumu tam atrod Dona.

02:10

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 6. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

6. sērija Māris un Arvis turpina izsekot Baibu, kura dodas pie mākslas eksperta, savukārt Marta ierodas Viestura fotostudijā. Šķiet, ka Martas fotosesija būs ļoti pikanta. Izrādās, ka mākslas eksperts, pie kura ierodas Baiba, ir Indulis. Kāpēc viņš zaudē valodu, ieraudzīdams vienu no atvestajām gleznām? Māris izdzird Induļa telefonsarunu un saprot, ka viena no Baibas gleznām ir mākslas šedevrs, kas maksā ļoti lielu naudu. Ketija ciemojas pie Samantas, taču Indulis joprojām ir šokā, sapratis, ka Latvijā kaut kādā veidā nonācis ļoti vērtīgs mākslas darbs.

02:40

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 7. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

7. sērija Indulis beidzot noskaidro, ka ģeniālās gleznas autors ir Grigorijs Muta. Marta Ligitai pastāsta par fotosesijas iespaidiem un to, ka Margaritas Viesturs nav vienaldzīgs pret viņu, taču Ligitai nav attiecīgais noskaņojums, lai iedziļinātos māsīcas problēmās, jo viņai pašai to pietiek. Ketija satiekas ar Mariju. Viņa jau ir saplānojusi visu, ko ar draudzeni sarunāja pirms tam – viņas mēģinās apkrāpt Samantu. Tumšā naktī Baibas un Roberta mājās atkal ierodas neaicināti viesi.

03:10

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 8. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

8. sērija Māri un Arvi, kuri atgriežas pēc nakts gaitām, sagaida liela vilšanās, toties Baiba var lepoties ar savu gudrību. Kārtējais Arvja un Marijas ģimenes strīds – nevienam nav viegli dzīvot, kad kabatas tukšas. Marija cenšas uzmundrināt un pārliecināt Ketiju, ka viņu izdomātais plāns apmānīt Samantu patiešām izdosies, taču Ketija par to šaubās, bet beigās piekrīt. Kas tas par plānu, ja Samantas brālis ierodas Ketijas dzīvoklī? Savukārt Baiba atkal ciemojas Induļa darbnīcā – viņa vēlas noskaidrot gleznas patieso cenu, taču pie darbnīcas viņu atkal novēro Māris un Arvis.

03:40

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 9. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

9. sērija Baiba ar Induli turpina kaulēties par nezināmās gleznas cenu, savukārt Samanta nomaļā vietā gaida automašīnas īpašnieku, lai nodotu naudu par jauno pirkumu. Taču dīvaina sagadīšanās – gan Samantai, gan Baibai šī diena izvērtīsies par ne īpaši veiksmīgu. Kas notiks ar abām sievietēm? Samanta pilsētā satiekas ar savu brāli Arni, savukārt Ketijas dzīvoklī viesojas viņas tēvs Fēlikss, kurš, nogaršojis kokteili, dīvainā kārtā aizmieg. Arvis ar Māri kļūst par dīvainas pakaļdzīšanās lieciniekiem. Arnis mēģina saprast, kas, ko un kāpēc ir apkrāpis, un nodarījis pāri viņa māsai. Ar šīm pretenzijām viņš ierodas pie Ketijas un mēģina noskaidrot, kur pašlaik atrodas viņa aizdotā automašīna.

04:05

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 10. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

10. sērija Arnis turpina no savas māsas Samantas izdabūt informāciju, kas varēja nozagt automašīnas pirkšanai paredzēto naudu, taču, mēģinot par to runāt, pie durvīm piezvana negaidīts viesis. Kas būs šis negaidītais un pēkšņais viesis? Toms beidzot dabū savu mašīnu, savukārt Indulis slepus noliek vietā naudu, kas paredzēta gleznas pirkšanai, to pašu, kuru reiz bija tikpat slepus paņēmis. Policists Artis, meklēdams mākslinieku-zagli, ierodas Induļa sievas Katrīnas darbavietā, savukārt pats Indulis slapstīdamies nonāk Konstantīna garāžā.

04:35

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 11. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

11. sērija Konstantīns, kaut arī izjūt lielas bailes, ļauj uz laiku Indulim uzturēties garāžā, un vīrieši, kaut arī dažādu profesiju pārstāvji, kaut no dažādām pasaulēm, tomēr atrod kopīgu valodu. Taču arī Induļa sievai Katrīnai ir, par ko parunāt ar policijas pārstāvi Arti. Ļoti nepatīkama izvēršas Margaritas un viņa drauga Viestura saruna, pēc kuras Margaritai vēl vairāk zūd uzticība Viesturam. No visu redzesloka pēdējā laikā ir pazudis ne tikai Indulis, bet arī Fēlikss Šmakovs, tāpēc Irēna, viņu meklēdama, iegriežas pie Ketijas. Margarita pēc strīdiņa ar Viesturu viesojas Ligitas dzīvoklī, kurā viņa dzīvo ar savu māsīcu Martu. Meitenes ļoti sirsnīgi izrunājas un nolemj, ka vajag atgriezties vecajos labajos laikos, kad viņas strādāja firmā, un viņas atkal nolemj atvērt izklaižu organizēšanas firmu.