Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Svētdiena, 17. janvāris

Antons, Antis, Antonijs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:20

Puķu veikala mistērija. Ģimenes noslēpums

Ebija gatavojas kāzām – pie vīra gatavojas iziet viņas māsīca Džiliana, kura jau divus savus līgavaiņus pametusi pie altāra. Arī šoreiz Džilianu moka šaubas, bet Ebija ziedus jau pasūtījusi, tāpēc dara visu iespējamo, lai Džiliana šoreiz nepārdomātu. Notiek brīnums – Džiliana tiešām pasaka jāvārdu, taču uz kāzām ir ieradies neaicināts viesis – citas Ebijas māsīcas Melānijas bijušais vīrs Džeks. Džeks ir saticies ar neskaitāmām dāmām, tāpēc rodas aizdomas, ka viņš izjauks kāzas, un tā arī notiek – Džeks tiek atrasts nogalināts. Lai arī detektīviem nepatīk Ebijas interese par šo lietu, viņa darīs visu, lai noskaidrotu, kurš nogalināja Džeku. Aizdomās turamo šoreiz ir daudz.

03:40

Nogalināt Īvu 2

2. sezona, 2. sērija. 2019. g.

2.sērija Īva iepazīstas ar savu jauno komandu un secina, ka slepkavību nav paveikusi Vilanela, bet visdrīzāk Divpadsmitniekam ir jauns pasūtījuma slepkava. Vilanela tuvojas Londonai, un viņai izdodas piespiest kādu vīrieti aizvest viņu pie sevis uz mājām, lai viņa varētu izveseļoties. Vīrietim gan ir pavisam citi plāni.

06:00

Mana meita

1. sezona, 16. sērija. 2019. g.

Astoņgadīgā Ojku ir īpaša meitene, kura ar savu ārkārtīgo pasaules jutīgumu un empātiju nepavisam nelīdzinās vienaudžiem. Kad Ojku tante, kura rūpējusies par meiteni kopš dzimšanas, pamet viņu, Ojku jāatrod tēvs, Demirs, kurš izrādās bezatbildīgs cilvēks un krāpnieks. Dienā, kad Ojku ierodas pie Demira, viņš tiek arestēts, bet vēlāk atbrīvots ar nosacījumu, ka rūpēsies par savu meitu. Demirs to nevēlas darīt un kopā ar partneri Uguru grib atbrīvoties no Ojku, gatavojoties uzbrukt savam upurim, Kendenai, kura vada mierīgu un klusu dzīvi, lai noslēptu savu pagātni. Liktenis savedīs šos cilvēkus kopā, taču nevienam nav ne jausmas, ka Ojku ir kāds noslēpums, kuru viņa nevienam nevar stāstīt.

07:05

Atkārtojums

Grejas anatomija 14

14. sezona, 14. sērija. 2017. g.

14.sērija Megijas attiecības ar Klaivu kļūst nopietnākas, un Amēlija ierosina spēļu vakaru, lai viņas varētu Klaivu novērtēt. Meredita gatavojas tikties ar patenta īpašnieci, un atklājas, ka tā ir sena Elisas paziņa, kura noraida Mereditas piedāvājumu. Eiprila nonāk nepatikšanās, kad aizmirst ziņot par kādu negadījumu, kas traumējis Deluku. Spēļu vakars izvēršas vētrains, kad Eiprila iedzer par daudz, un ciemos ierodas negaidīts viesis.

08:00

Reičelas Hanteres kolekcija: skaistuma tūre

1. sezona, 11. sērija. 2014. g.

Populārais realitātes šovs seko modelei Reičelai Hanterei ceļojumā pa pasauli labklājības, veselības un paliekoša skaistuma meklējumos.

10:05

Būvējot sapni! 2

2. sezona, 44. sērija. 2016. g.

11:10

Rozamunde Pilčere. Mana brāļa līgava

Henrijs kopā ar līgavu Emmu Londonā atvēruši uzkodu bāru un sviestmaižu piegādes uzņēmumu, investējot tajā Emmas nelielo mantojumu. Kad Emma negaidīti paliek stāvoklī, Henrijs tikpat negaidīti pazūd, iztīrot abu kopīgo bankas kontu. Bez līdzekļiem palikušo Emmu pie sevis uzņem tante Kerolaina, kura strādā par psihoterapeiti. Starp viņas pacientiem ir arī Emmas bērnības draugs Marks, kurš nevēlas publiski atklāt, ka ir gejs. Viņš ir gatavs atbalstīt Emmu un bērnu, kas nodrošinātu viņam lielisku alibi. Kad Emma iemīlas Marka brālī, situācija kļūst sarežģīta.

14:00

Ģēnijs uzvalkā 8

8. sezona, 6. sērija. 2018. g.

6.sērija Uzzinājis, ka brāļa šķiršanās joprojām ir procesā, Hārvijs dusmas izgāž uz Luisu, kurš lūdz Hārviju viņu aizvietot, lai pats var pavadīt laiku ar Šīlu. Hārvijs dodas pie terapeita, un sesijas laikā saprot, ka baidās, ka Luiss viņu pametīs līdzīgi kā Džesika, Maiks, Reičela un viņa brāļa sieva. Alekss iesaka Samantu kādai bezmaksas lietai pēc Donas vēlēšanās. Trauslās Samantas un Donas attiecības piedzīvo grūtus laikus.

14:55

Aklais randiņš

1. sezona, 6. sērija. 2019. g.

6.sērija Lorēna pieprasa, lai Lūsija beidz savu vlogu, jo tas sāk ietekmēt Marinas un Juliana attiecības. Lūsija dodas uz randiņu, kurš izvēršas katastrofāli. Marselo skaidri apzinās savas jūtas un nekavējas tās atklāt.

15:55

Saldās ambīcijas

1. sezona, 66. sērija. 2019. g.

66.sērija Marija izkrata sirdi Marlēnei un atklāj savas raizes par meitu. Taču tad viņa pati savām acīm redz to, no kā visvairāk ir baidījusies. Režiss atzīstas Žoziānei, ka ir iemīlējies viņas mātē. Fabjana tur savu solījumu un mēģina šantažēt Otaviu, aizvedot viņa mīļāko Sabrinu uz Gedisu ģimenes māju.

17:00

Mana meita

1. sezona, 17. sērija. 2019. g.

17. sērija Demirs uzzina, ka Ūrs ir apkrāpts. Abi sāk domāt, kā atgūt naudu. Ārsts, kurš meklē Ojku, sāk strādāt slimnīcā pie Džandanas drauga Murata. Ojku skolā pakrīt un ilgu laiku nespēj attapties. Viņu atrod skolotāja Sevgi un aiznes pie skolas māsiņas. Džandana pārvācas dzīvot uz pansiju, kurā dzīvo Ojku un Demirs.

18:00

Viņš. Robertiņš

1. sezona, 2. sērija. 2020. g.

19:35

Grejas anatomija 14

14. sezona, 15. sērija. 2017. g.

15.sērija Alekss, Džo un Megija gatavo pusaudzi sirds operācijai un gremdējas atmiņās par savām pirmajām mīlestībām. Kad sirds transplants beidzot ir pieejams, pusaudzis atsakās no operācijas, jo baidās, ka jaunā sirds vairs nemīlēs viņa draugu. Marī atklāj Mereditai savu un Elisas attiecību vēsturi un izsaka viņai ultimātu. Eiprila atzīstas, kāpēc sākusi tā uzdzīvot. Džo piedāvā Aleksam apprecēties, un viņš nekavējoties piekrīt.

20:30

Atkārtojums

Viņš. Robertiņš

1. sezona, 2. sērija. 2020. g.

21:00

Smalkās aprindas

Ir 20. gadsimta 30. gadi un Holivudas ziedu laiks. Fils Sterns (Stīvs Karels), kurš ir populārs talantu aģents, saņem zvanu no savas māsas Evelīnas (Sari Lenika), kura informē, ka viņas dēls Bobijs (Džese Aizenbergs) ir pārvācies uz Losandželosu. Viņš sāk palīdzēt savam tēvocim. Fila sekretāre Veronika „Vonija” Sibilla (Kristena Stjuarte) Bobiju iepazīstina ar to, kā darbojas Holivuda. Pavisam drīz Bobijs viņā iemīlas, taču viņa atraida tā uzmanības apliecinājumus. Galu galā viņu attiecības kļūst romantiskas, taču tās tiek iznīcinātas, kad viņa priekšroku dod Bobija tēvocim. Tas un filmu pasaules aizkulises liek viņam zaudēt brīnuma sajūtu un atgriezties Ņujorkā, lai strādātu sava brāļa-gangstera (Korijs Stolls) naktsklubā. Viņš iepazīstas ar šķirteni Veroniku Heizu (Bleika Laivlija), un viņi sāk satikties. Tomēr pēc Vonijas apciemojuma Bobija jūtas pret viņu atgriežas no jauna.

23:00

Atkārtojums

Ģēnijs uzvalkā 8

8. sezona, 6. sērija. 2018. g.

6.sērija Uzzinājis, ka brāļa šķiršanās joprojām ir procesā, Hārvijs dusmas izgāž uz Luisu, kurš lūdz Hārviju viņu aizvietot, lai pats var pavadīt laiku ar Šīlu. Hārvijs dodas pie terapeita, un sesijas laikā saprot, ka baidās, ka Luiss viņu pametīs līdzīgi kā Džesika, Maiks, Reičela un viņa brāļa sieva. Alekss iesaka Samantu kādai bezmaksas lietai pēc Donas vēlēšanās. Trauslās Samantas un Donas attiecības piedzīvo grūtus laikus.

00:00

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 4. sērija. 2018. g.

00:30

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 5. sērija. 2018. g.

01:00

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 6. sērija. 2018. g.

01:30

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 7. sērija. 2018. g.

01:55

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 8. sērija. 2018. g.

02:30

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 9. sērija. 2018. g.

02:55

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 10. sērija. 2018. g.

03:25

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 11. sērija. 2018. g.

04:00

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 12. sērija. 2018. g.