Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Piektdiena, 27. novembris

Lauris, Norberts

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:25

Atkārtojums

Grejas anatomija 13

13. sezona, 6. sērija. 2016. g.

6.sērija Gaidot, kad viņam nozīmēs tiesas datumu, Alekss iepazīstas ar grūtnieci un, pamanījis izsitumus viņai uz rokām, iesaka pārbaudīties. Atklājas, ka viņai ir aizkuņģa vēzis. Alekss cīnās ar Beiliju, lai sieviete saņemtu ārstēšanu un nebūtu jāpārtrauc viņas grūtniecība. Endrjū sāk rasties jūtas pret Džo. Ketrīna mēģina noskaidrot, kāpēc tik daudziem rezidentiem nepieciešama otrā iespēja.

01:20

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 14. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

14. sērija Marija paziņo Mārim, ka lietu pret Arvi viņa ir sadedzinājusi. Māris pierunā Mariju uzsākt lietu no jauna un piedāvā viņai lielu naudu. Marta žēlojas Simonai, ka Mārtiņš redzējis, kā viņa uzbrukusi Baibai un novilkusi viņai kurpes. Baiba Mārtiņam apliecina, ka tās esot viņas kurpes. Māris policijā satiekas ar Arvi un mēģina viņu pārliecināt, ka pie visa vainīga ir Marija, un apvaino viņu, cik viņa spēkos. Mārtiņš satiekas ar Martu, lai noskaidrotu patiesību. Bet viņus sagaida kareivīgi noskaņojusies Baiba.

01:50

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 15. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

15. sērija Arvis tiek izlaists no policijas. Viņu sagaida Marija. Vai Arvja mīlestība pret Mariju pārvērtusies naidā? Marta atzīstas Simonai, ka viņa nav vienaldzīga pret Mārtiņu. Arvis un Marija apreibuši no mīlestības, gatavojas doties izbraukumā. Vai Arvis patiešām ir piedevis Marijai visas pārestības? Konrāds apciemo Jolantu ziedu salonā. Arvis nožēlo, ka dusmu mirklī aizmetis projām dāvanu Marijai un apliecina, ka viņam pasaulē nav nekā dārgāka par viņu... Ričards beidzot sagaida izdevību sasveicināties ar savu jaunības dienu mīlestību – Moniku. Savukārt Jolantai beidzot izdodas parunāties ar Mariju.

02:20

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 16. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

16. sērija Ričards pēc tikšanās ar Moniku atgriežas satriekts. Monika atzīstas Jolantai, ka atpazinusi Ričardu, taču viņai bijis bail ar viņu runāt. Konrāds lūdz Jolantu aizpildīt iesniegumus laulības reģistrācijai. Vai Jolanta piekritīs? Vēlāk Konrāds dodas uz ziedu salonu, kur viņš neatrod Jolantu, sāk viņu meklēt, līdz atrod kopā ar... Māri.

02:50

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 17. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

17. sērija Konrāds saniknojies paziņo Jolantai, ka negrib viņu vairs redzēt. Jolanta vēlas visu paskaidrot, bet Konrāds jūtas nodots, neklausās viņā un nedaudz nomierinās tikai tad, kad atgriežas mājās, kur viņu Baiba visādi cenšas nomierināt. Simona un Marta aizved Jolantu uz vasarnīcu. Nākamajā dienā Konrāds vēlas visu noskaidrot līdz galam. Viņš nosūta Baibu pie Martas uz vasarnīcu, lai viņa izjautātu Jolantu, kāpēc viņa tā rīkojusies, bet pats brauc pie Monikas, lai izdzirdētu nozīmīgas detaļas. Baibu atved Mārtiņš, kurš, ieraudzījis Martu, galīgi zaudē prātu... Savukārt Baiba visādi mēģina noskaidrot Jolantas versiju, kāpēc abi mīļotie sastrīdējušies, bet neaizmirst arī iedzelt, ka Konrāds jau saplēsis aizpildītos iesniegumus par laulības noslēgšanu.

03:15

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 18. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

18. sērija Martai izdodas noturēties pretī Mārtiņa kārdinājumam. Kādi apstākļi palīdz viņai to izdarīt? Monika pārliecina Konrādu, ka Jolanta nav vainīga, Māris esot viņu apmānījis. Mārim zūd pacietība, un viņš dod Silvestram trīs dienas, lai viņš nokārtotu Ričarda īpašuma lietas. Silvestrs sāk kaldināt plānu, kā apmānīt Māri. Konrāds ierodas Martas vasarnīcā. Kā tālāk attīstīsies mīlnieku attiecības? Vai viņi salabs vai izšķirsies pavisam? Kristīne ir gatava atvadīties no Kārļa, bet Kārlis sarīko viņai pārsteigumu – laulību līgumu. Kā Kristīne reaģēs uz tādu soli?

03:40

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 19. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

19. sērija Margarita par godu Roberta dzimšanas dienai, nopērk viņam dāvanu, taču, atnākot ciemos, viņu sagaida nepatīkama saruna ar Roberta mammu. Vai Margaritai būs pa spēkam izturēt sarežģītu konkurences cīņu? Savukārt advokāts Kārlis turpina pārliecināt Kristīni uz kopdzīvi, ka viņš viņas dēļ var mainīties, kā arī dod laiku Kristīnei visu mierīgi pārdomāt. Martas vasarnīcā negaidīti ierodas Martiņš. Uz ko cer jaunais Martas pielūdzējs, un kā viņa reaģēs uz negaidītā viesa vizīti?

04:10

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 20. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

20. sērija Silvestrs sāk īstenot savu ideju, kā apmānīt Māri. Baiba uzzina, ka starp viņas mīļoto un Martu veidojas romāns, un steidzas pie Martas uz vasarnīcu noskaidrot attiecības. Simona mēģina viņas samierināt, bet Baiba nenorimst. Viņa liek Martai piezvanīt Mārtiņam un viņas klātbūtnē pateikt, ka starp viņiem nav nekāda romāna. Kā uz to reaģēs Marta? Monika gatavojas randiņam ar Ričardu, taču, atnākot uz parku, viņa piedzīvo vilšanos.

06:00

Lieliskais gadsimts. Kosema 2

2. sezona, 42. sērija. 2016. g.

Seriāla darbība norisinās desmitā Osmaņu impērijas sultāna Suleimana I galmā. Suleimans bija viens no varenākajiem 16. gadsimta monarhiem, kura valdīšanas laikā impērija piedzīvoja vēsturisku uzplaukumu. Laikā, kad Suleimans kļūst par sultānu, tatāru iebrucēji sagūsta ukraiņu meiteni Aleksandru, kura caur vergu tirgu nonāk sultāna harēmā. Saprotot, ka kļūstot par sultāna favorīti un dēla māti, viņa pati varētu kļūt par valdnieci, Aleksandra dara visu, lai iegūtu Suleimana uzmanību. Tas izraisa Mahidevranas, sultāna pirmdzimtā dēla Mustafas mātes, greizsirdību, un harēmā sākas intrigas un cīņa ne tikai par varu un ietekmi, bet pat par dzīvību. Tas ir neparasts mīlasstāsts starp sultānu un viņa mīļoto Aleksandru, kuru Suleimans pārdēvēja par Hirremu. Kā verdzene nonākusi Suleimana harēmā, viņa ar laiku kļuva par vienu no ietekmīgākajām personām sultānam pietuvināto cilvēku lokā. Pretēji tradīcijai Hirrema arī pēc troņmantinieka piedzimšanas palika Suleimana tuvumā un vēlāk juridiski kļuva par viņa sievu.

07:00

Atkārtojums

Grejas anatomija 13

13. sezona, 6. sērija. 2016. g.

6.sērija Gaidot, kad viņam nozīmēs tiesas datumu, Alekss iepazīstas ar grūtnieci un, pamanījis izsitumus viņai uz rokām, iesaka pārbaudīties. Atklājas, ka viņai ir aizkuņģa vēzis. Alekss cīnās ar Beiliju, lai sieviete saņemtu ārstēšanu un nebūtu jāpārtrauc viņas grūtniecība. Endrjū sāk rasties jūtas pret Džo. Ketrīna mēģina noskaidrot, kāpēc tik daudziem rezidentiem nepieciešama otrā iespēja.

08:00

Atkārtojums

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 55. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 8

55. sērija Notiek nopietna tēva un dēla saruna – Žanim, kurš lūdz palīdzību, neizdodas Edmundu iežēlināt. Tēvs pēc sarunas ar Žani, nolemj, ka vieglākais veids, kā atbrīvoties no Žaņa bijušās sievas Santas ir tāds, ka viņa vispār pazustu no viņu dzīves. Tad visiem būtu vieglāk – gan Žanim, gan pašam Edmundam. Lai realizētu savu plānu, Edmunds uz sarunu uzaicina profesionālu killeri. Izskatās, ka Santas stundas ir skaitītas. Roberts nokļūst neērtā un neapskaužamā situācijā – kamēr viņš viesojas pie Oksanas, mājās atgriežas viņas vīrs Vladimirs. Kā Robertam un Oksanai beigsies šī nepatīkamā un sarežģītā situācija?

10:00

Būvējot sapni! 2

2. sezona, 14. sērija. 2016. g.

11:05

Džada Itālijā 2

2. sezona, 4. sērija. 2016. g.

11:35

Atkārtojums

Ziemassvētki Holīleinā

2018. g.

Ziemassvētki Holīleinā

Sāra, Railija un Keta ir bērnības draudzenes. Viņas savā laikā kopā rotāja mājas Ziemassvētkiem un viena otrai apsolīja, ka, lai kas dzīvē notiks, viņas vienmēr izrotās mājas svētkiem. Pēc 25 gadiem labākās draudzenes atkal satiekas Ziemassvētkos. Šoreiz gan satikšanās prieku apēno Sāras ziņa – viņa ir šķiršanās priekšā. Vai draudzenēm izdosies padarīt Sāras svētkus gaišākus par spīti nepatīkamajiem apstākļiem?

14:20

Jaunava Džeina 4

4. sezona, 11. sērija. 2017. g.

11.sērija Džeina pamet darbu viesnīcā, lai pievērstos rakstīšanai. Petra tiek arestēta par Anežkas slepkavību un tai pašā vakarā pret galvojumu atbrīvota. Taču viņas izdevējs uzskata, ka šī apsūdzība nenāks par labu grāmatai, tāpēc tiek atcelta tās izdošanas. Džeinai nepieciešams cits plāns, tāpēc viņa plāno pasniegt rakstīšanu, bet tas nozīmē, ka jāsazinās ar bijušo pasniedzēju.

15:20

Saldās ambīcijas

1. sezona, 34. sērija. 2019. g.

34. sērija Silvija paziņo Kimai, ka viņai neizdosies viņai aizvilt Marsiu. Bet Kima pavēsta, ka Marsiu māna viņas abas. Žoziāne izdomā plānu, kā iegūt no mātes naudu – Režisam ir jāatrod kāds, kurš varētu uzdoties par banketu organizētāju, un pēc pirmās iemaksas saņemšanas nozust. Kamilu ierodas studijā, lai satiktu Vivī, bet viņa ir devusies prom ar Šikleti. Fabjana notēlo, ka mēģina sazvanīt māsu, lai viņu brīdinātu, bet to nedara. Kad Vivī atgriežas mājās un sastop tur Kamilu, viņu izglābj vecmāmiņa un mamma, tomēr Kamilu ir aizdomu pilns. Režisam izdodas pārliecināt Mariju, ka Amadēu un Vivī teiktais ir meli. Kima notēlo, ka Marsiu viņu mēģināja izvarot. Savukārt Amadēu no Raela uzzina, ka Režisa māte ir pret dēla kāzām, un viņam rodas ideja.

16:30

Sapņotāji

1. sezona, 145. sērija. 2019. g.

145.sērija Leila un Emre dodas uz ierakstu studiju, kurā, kā izrādās, strādā Leilas pirmais mūzikas skolotājs.. kurš, Emresprāt, ir pret Leilu pārlieku draudzīgs. Cerēdami otram vairāk iepatikties, Džans un Sanema sāk pielāgot sevi nozagtajos sarakstos esošajām īpašībām. Nihats ierodas pie Aziza un Miribanas uz vakariņām – taču tas nebūs tik vienkārši kā izklausās.

18:30

Grejas anatomija 13

13. sezona, 7. sērija. 2016. g.

7.sērija Miranda un Ketrīna pieņem darbā izglītības konsultanti dakteri Elīzu Miniku. Megija atrod viņas pierakstu kladi, kurā ir darbinieku saraksts, un Megija tajā ir pēdējā. Eiprila dodas uz randiņu ar Tinderī iepazītu puisi un stāsta Džeksonam, ka viss bijis lieliski. Vēlāk gan viņa atklāj, ka tā nav patiesība. Visi ir uztraukušies par izglītības konsultantes ierašanos, un Amēlija paziņo Ouvenam, ka nevēlas bērnus.

19:30

Ģēnijs uzvalkā 6

6. sezona, 5. sērija. 2016. g.

5.sērija Luiss un Dona meklē Luisam vasaras māju, lai piesegtu viņa melus Tarai. Profesors informē Reičelu, ka Nevainības projekts, ko viņa izvēlējusies, neatbilst viņa prasībām. Reičela nav ar to mierā un mēģina pierunāt Džesiku uzņemties šo lietu, jo bezmaksas aizstāvība varētu nākt par labu uzņēmuma reputācijai. Maiks vēlas uzzināt, par ko Kevins nonācis cietumā, taču šķiet, ka Kevins neizstāsta visu stāstu.

22:30

Brīvdienas Parīzē

Kāds ilgu laiku precējies pāris pirmo reizi kopš medusmēneša dodas pavadīt nedēļas nogali Parīzē, cerot atjaunot dzirksti savā laulībā vai arī izbeigt savu savienību. Biklajam, sapņainajam Nikam un prasīgajai, valdonīgajai Megai būs jātiek galā ar mīlestību, zaudējumu, nožēlu un vilšanos. Abu nejaušā satikšanās ar seno, neciešami veiksmīgo un slaveno amerikāņu zinātnieku Morganu varētu palīdzēt viņiem atjaunot apdzisušās jūtas.

00:25

Atkārtojums

Ģēnijs uzvalkā 6

6. sezona, 5. sērija. 2016. g.

5.sērija Luiss un Dona meklē Luisam vasaras māju, lai piesegtu viņa melus Tarai. Profesors informē Reičelu, ka Nevainības projekts, ko viņa izvēlējusies, neatbilst viņa prasībām. Reičela nav ar to mierā un mēģina pierunāt Džesiku uzņemties šo lietu, jo bezmaksas aizstāvība varētu nākt par labu uzņēmuma reputācijai. Maiks vēlas uzzināt, par ko Kevins nonācis cietumā, taču šķiet, ka Kevins neizstāsta visu stāstu.

01:20

Atkārtojums

Grejas anatomija 13

13. sezona, 7. sērija. 2016. g.

7.sērija Miranda un Ketrīna pieņem darbā izglītības konsultanti dakteri Elīzu Miniku. Megija atrod viņas pierakstu kladi, kurā ir darbinieku saraksts, un Megija tajā ir pēdējā. Eiprila dodas uz randiņu ar Tinderī iepazītu puisi un stāsta Džeksonam, ka viss bijis lieliski. Vēlāk gan viņa atklāj, ka tā nav patiesība. Visi ir uztraukušies par izglītības konsultantes ierašanos, un Amēlija paziņo Ouvenam, ka nevēlas bērnus.

02:10

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 21. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

21. sērija Baiba izliekas, ka neko nezina par Martas zvanu Mārtiņam, un sāk tēlot, ka ir saslimusi. Mārtiņš rūpējas par viņu. Monika nožēlo, ka Ričards atdevis viņai atpakaļ fotogrāfiju. Silvestrs pārdod Ričarda vasarnīcu Mārim. Viņš steidzas pie Ričarda paziņot jaunumu, ka vasarnīca nopirkta. Bet Baiba melo aizvien vairāk un iejūtas slimnieces lomā.

02:40

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 22. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

22. sērija Kā Ričards reaģēs, uzzinot, ka Silvestrs it kā pārdevis viņa zemes Mārim? Izrādās, ka Silvestrs Māri apmānījis – īpašuma pārdošanas dokumenti ir fiktīvi. Savukārt Māris no savas puses apmānījis Silvestru – nav samaksājis viņam naudu. Divi krāpnieki mēģina salīgt mieru. Mārtiņš nojauš, ka starp Martu un Baibu kaut kas ir noticis. Viņš brauc pie Martas uz vasarnīcu, kur uzzina visu patiesību. Tad Mārtiņš piezvana Baibai. Mārtiņa apņēmīgais solis pārsteigs gan Martu, gan Baibu.

03:10

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 23. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

23. sērija Starp Martu un Mārtiņu veidojas romantiskas attiecības. Baibu satriec ziņa, ka Mārtiņš izvēlas Martu, un liekas, ka viņa nopietni saslimst. Konrāds aizved viņu pie ārsta. Kārlis apciemo Kristīni. Viņš grib uzzināt, kāda būs Kristīnes atbilde par laulības līgumu. Baiba zvana Martai un brīdina viņu, ka Mārtiņš tēmē ne uz viņu, bet gan uz viņas vasarnīcu. Martai rodas aizdomas. Baiba atgriežas no ārstniecības iestādes un Konrādam un Jolantai paziņo pārsteidzošus jaunumus.

03:40

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 24. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

24. sērija Baiba atgriežas no ārstniecības iestādes un paziņo Konrādam un Jolantai pārsteidzošus jaunumus. Monika pārdzīvo, ka Ričards viņu aizmirsis. Mārtiņš kļūst ļoti pakalpīgs pret Martu, un viņai sāk rasties aizdomas, ka Baiba nav melojusi, un varbūt Mārtiņu patiešām interesē tikai viņas vasarnīca. Marta atzīstas Simonai, ka viņa ir neprātīgi iemīlējusies Mārtiņā. Baiba lūdz Konrādu sameklēt Mārtiņu. Mārtiņš zvēr Martai, ka viņu galīgi neinteresē viņas vasarnīca.

04:10

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 25. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

25. sērija Martas vasarnīcā ierodas Konrāds, lai satiktos ar Mārtiņu un paziņotu, ka Baiba gaida viņa bērnu. Mārtiņš ir apjucis, bet pasaka Martai, ka viņam jātiekas ar Baibu, kura ir stāvoklī. Kā Marta reaģēs uz šo satriecošo ziņu? Baiba sagaida Mārtiņa zvanu. Viņa zvēr Konrādam un Jolantai, ka mīļotajam nepiedos. Kristīne un Kārlis izvēlas kāzu datumu. Mārtiņš atgriežas pie Baibas. Vai viņa piedos? Marta joprojām gaida, ka Mārtiņš nāks pie prāta un vismaz piezvanīs viņai. Vai piepildīsies viņas vēlmes?