Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Ceturtdiena, 26. novembris

Konrāds, Sebastians

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:50

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 6. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

6. sērija Jolanta sastrīdas ar Konrādu. Viņa neparko nevēlas precēties bez vecāku ziņas. Ričards nonāk parkā, kur Roberts ar Margaritu it kā redzējuši Moniku, un pacietīgi gaida brīnumu. Pa to laiku Roberts pieskata Ričarda vasarnīcu, katru savu soli viņš fiksē ar videokameru. Silvestrs nemierīgs, ka sievastēvs atrodas Rīgā. Viņš steidzas pie Māra uzzināt, vai viņš kaut ko nav sastrādājis. Māris dievojas, ka nav vairs apmeklējis vasarnīcu. Taču iegaumē, ka Ričards ir Rīgā, tāpēc viens pats steidzas uz vasarnīcu, pa ceļam paņemdams benzīna kannu. Vai uzradīsies drosminieks, kas stāsies ceļā Māra nodomiem?

01:20

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 7. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

7. sērija Māra mēģinājumu aizdedzināt vasarnīcu nofilmē Roberts. Māris atņem Roberta videokameru, taču ir spiests atsacīties no iepriekšējā nodoma. Margarita satiekas ar Ričardu parkā, kurš ietiepīgi gaida parādāmies Moniku. Pie Māra klubā iegriežas Arvis. Viņš atnes naudu, lai Marija atdotu Mārim parādu. Māris, par to izdzirdot, liek Marijai atdot naudu atpakaļ, jo savādāk Arvi viņa zaudēs. Taču Arvis atmet Marijas zvanu. Ričardu piemeklē aizkustinošs brīdis – viņš ierauga Moniku, kas nāk viņam pretī pa parka celiņu. Vai cilvēkiem, kas pēdējo reizi redzējušies pirms četrdesmit gadiem, būs par ko parunāties?

01:50

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 8. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

8. sērija Ričards paskaidro Margaritai, kāpēc viņš neuzdrošinājās uzrunāt Moniku. Konrāds mēģina izskaidrot Jolantai, ka viņas mamma ir pret viņu laulībām. Jolanta netic. Bet viņa notic tam, ko viņai samelo Baiba, un viņa uzraksta Konrādam atvadu vēstuli. Arvis, satikdamies ar Mariju, mēģina viņai iedot naudu, lai viņa Mārim samaksātu parādu, taču Marija sāk spēlēt viltīgu spēli. Beidzot Māris atklāj Marijai, ko viņai vajadzēs darīt, lai Arvis nokļūtu viņa lamatās.

02:20

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 9. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

9. sērija Marija pretojas Māra idejai, taču pārdomā, kad uzzina, ka par darbu viņu gaida dāsns atalgojums. Jolanta aizbēg pie vecākiem. Konrāds steidzas viņu meklēt. Jolantas mamma samelo, ka viņa nav redzējusi Jolantu. To uzzinot, Jolanta aizbēg no mājam. Viņai un Konrādam izdodas salabt. Māra plāns izdodas: Arvis notic Marijai. Viņi abi nonāk viesnīcā. Vai Marijai izdosies Arvi sakārdināt?

02:50

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 10. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

10. sērija Jolanta pārliecina mammu, ka viņai nav nekā svarīgāka par mīlestību, un viņa ar Konrādu aizbrauc uz Rīgu. Arvis pamostas blakus Marijai, uzraksta viņai vēstuli un aizsteidzas darīšanās. Māris pamodina Mariju. Paskaidro, ka Arvis ir jau projām. Marija atzīstas, ka bija noticējusi, ka Arvis viņā ir patiesi iemīlējies. Vīlusies Arvī, viņa līdz galam realizē Māra ideju – uzraksta iesniegumu, ka Arvis viņu izvarojis. Viņa cer, ka Arvis samaksās izpirkuma naudu un ar to viss beigsies. Taču Māris domā savādāk. Kāds ir Māra plāna īstais mērķis?

03:20

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 11. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

11. sērija Arvis neatlaidīgi meklē Mariju. Uzzina tikai tik daudz, ka ar viņu kaut kas noticis un viņa tagad atrodas policijā. Arvis saprot, ka iekļuvis lamatās. Māris samaksā Marijai naudu par lieliski atveidotu izvarotas nabadzītes lomu. Konrāds un Jolanta izbauda mīlas pilnus mirkļus. Arvis tiek aizturēts. Marija atgriežas viesnīcā un atrod Arvja rakstīto vēstuli. Vēstule tā satriec Mariju, ka viņa saprot, ka tikko pieļāvusi visšausmīgāko kļūdu savā dzīvē.

03:50

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 12. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

12. sērija Jolanta meklē darbu. Marija paziņo Mārim, ka noticis kaut kas šausmīgs. Arvis policijā sniedz liecības un lūdz tikšanos ar Māri. Jolanta sāk strādāt ziedu salonā. Māris ierodas policijā un šantažē Arvi. Marija atdod Mārim naudu, ko viņa saņēmusi par realizēto plānu un lūdz Arvi atbrīvot. Māris nepiekrīt. Marija steidzas uz policiju. Vai viņai izdosies īstenot savu viltīgo ideju un mainīt Arvja likteni?

04:20

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 13. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

13. sērija Marta un Simona atgriežas vasarnīcā, kur saimnieko Baiba ar Mārtiņu. Bet Baiba uzvedas dīvaini – viņa steidzas pēc iespējas ātrāk aizbraukt. Viņai aizbraucot, noskaidrojas, ka pazudušas Martas kurpes. Māris satrakojas, uzzinot, ka Marija nozagusi no policijas savu lietu par izvarošanu, un metas viņu meklēt. Marta zvana Baibai, bet viņa neatzīstas, ka paņēmusi kurpes. Marta saniknojusies steidzas pie Baibas un pieķer viņu zagtajās kurpēs. Mārtiņš kļūst par nepatīkama skata aculiecinieku. Māris sameklē Mariju. Vai viņam izdosies atkal viņu pārvilināt savā pusē?

05:50

Lieliskais gadsimts. Kosema 2

2. sezona, 41. sērija. 2016. g.

Seriāla darbība norisinās desmitā Osmaņu impērijas sultāna Suleimana I galmā. Suleimans bija viens no varenākajiem 16. gadsimta monarhiem, kura valdīšanas laikā impērija piedzīvoja vēsturisku uzplaukumu. Laikā, kad Suleimans kļūst par sultānu, tatāru iebrucēji sagūsta ukraiņu meiteni Aleksandru, kura caur vergu tirgu nonāk sultāna harēmā. Saprotot, ka kļūstot par sultāna favorīti un dēla māti, viņa pati varētu kļūt par valdnieci, Aleksandra dara visu, lai iegūtu Suleimana uzmanību. Tas izraisa Mahidevranas, sultāna pirmdzimtā dēla Mustafas mātes, greizsirdību, un harēmā sākas intrigas un cīņa ne tikai par varu un ietekmi, bet pat par dzīvību. Tas ir neparasts mīlasstāsts starp sultānu un viņa mīļoto Aleksandru, kuru Suleimans pārdēvēja par Hirremu. Kā verdzene nonākusi Suleimana harēmā, viņa ar laiku kļuva par vienu no ietekmīgākajām personām sultānam pietuvināto cilvēku lokā. Pretēji tradīcijai Hirrema arī pēc troņmantinieka piedzimšanas palika Suleimana tuvumā un vēlāk juridiski kļuva par viņa sievu.

06:50

Atkārtojums

Grejas anatomija 13

13. sezona, 5. sērija. 2016. g.

5.sērija Starp Beiliju un Mereditu rodas konflikts, kad viņu abu pacientiem nepieciešams aknas transplants. Beilijas pacients ir sieviete gados, bet Mereditas pacientam tikai divdesmit pieci. Amēlijai šķiet, ka viņa ir stāvoklī, un viņa sāk šos jaunumus stāstīt visiem, izņemot Ouvenu. Pateikusi to Ouvenam, viņa pirmo reizi uztaisa grūtniecības testu, kurš ir negatīvs.

07:55

Atkārtojums

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 54. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 8

54. sērija Žaņa un Vladimira mamma Viktorija, kā jau atbildīga un rūpīga mamma, pa savam mēģina samierināt dēlus, lai viņi nestrīdētos par tēva Edmunda mantojumu, tomēr Vovčiks, kurš šajos jautājumos saprot ko vairāk, mēģina pārliecināt tēvu, lai viņš būtu ne Žaņa, bet viņa pusē. Olga piktojas, jo pati tikko atmetusi dzeršanu, bet tagad dzert atsācis viņas Konstantīns, tomēr Konstantīns uzskata, ka viņam ir iemesls iedzert – viņu māju apciemo Olgas radinieks, mākslinieks Indulis. Abiem vīriem ir par ko iedzert – par mākslu un mašīnām. Tāpēc vīri Olgu aizsūta uz veikalu, atgriežoties mājās viņa satiek sen neredzētu paziņu. Kas viņš tāds un kur Olga to agrāk ir satikusi?

10:40

Būvējot sapni! 2

2. sezona, 13. sērija. 2016. g.

11:40

Atkārtojums

Ziemassvētki satuvina

2017. g.

Ziemassvētki satuvina

Sidnija ir stjuarte un šos Ziemassvētkus ieplānojusi pavadīt Bali. Viņas plānus izjauc darba uzdevums – Sidnijai jāpieskata astoņus gadus vecā Lea, kura viena lido uz Čikāgu apciemot ģimeni svētkos. Leas tēvs Džonatans kavējas, un Sidnija nokavē savu lidojumu uz Bali. Kad Sidnija savās mantās atrod dāvanu, kura Lea bija domājusi dāvināt tētim, viņa dodas ciemos. Soli pa solim, un Džonatans uzaicina Sidniju pavadīt Ziemassvētkus kopā ar savu ģimeni.

13:50

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 55. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 8

55. sērija Notiek nopietna tēva un dēla saruna – Žanim, kurš lūdz palīdzību, neizdodas Edmundu iežēlināt. Tēvs pēc sarunas ar Žani, nolemj, ka vieglākais veids, kā atbrīvoties no Žaņa bijušās sievas Santas ir tāds, ka viņa vispār pazustu no viņu dzīves. Tad visiem būtu vieglāk – gan Žanim, gan pašam Edmundam. Lai realizētu savu plānu, Edmunds uz sarunu uzaicina profesionālu killeri. Izskatās, ka Santas stundas ir skaitītas. Roberts nokļūst neērtā un neapskaužamā situācijā – kamēr viņš viesojas pie Oksanas, mājās atgriežas viņas vīrs Vladimirs. Kā Robertam un Oksanai beigsies šī nepatīkamā un sarežģītā situācija?

14:20

Jaunava Džeina 4

4. sezona, 10. sērija. 2017. g.

10.sērija Džeina un Rafaels cenšas būt tikai draugi, kas strādā līdz brīdim, kamēr Džeina aiziet uz randiņu. Petras un Džeinas jaunā sadarbība neveicas tik gludi, kā iecerēts, bet viņas abas saprot, ka būs jāatrod kopīga valoda, lai sastrādātos. Alba atzīstas Džeinai, kāpēc patiesībā noraidījusi bildinājumu, un Džeinai nākas palīdzēt Albai romantiskajā jomā.

15:20

Saldās ambīcijas

1. sezona, 33. sērija. 2019. g.

Marija ir cēlusies no Ramiresiem, un iemīlas Amadeu, advokātā no sāncenšu biznesa klana, Mateusiem.

16:30

Sapņotāji

1. sezona, 144. sērija. 2019. g.

144.sērija Aģentūra saņēmusi jaunu pasūtījumu, bet prieku par to aptumšo ziņas, ka Sanemas krēms kādam izraisījis alerģiju – un ka šis kāds par viņu iesniedzis sūdzību. Pirmais darbs rodas arī Emres un Leilas topošajam uzņēmumam.

18:30

Grejas anatomija 13

13. sezona, 6. sērija. 2016. g.

6.sērija Gaidot, kad viņam nozīmēs tiesas datumu, Alekss iepazīstas ar grūtnieci un, pamanījis izsitumus viņai uz rokām, iesaka pārbaudīties. Atklājas, ka viņai ir aizkuņģa vēzis. Alekss cīnās ar Beiliju, lai sieviete saņemtu ārstēšanu un nebūtu jāpārtrauc viņas grūtniecība. Endrjū sāk rasties jūtas pret Džo. Ketrīna mēģina noskaidrot, kāpēc tik daudziem rezidentiem nepieciešama otrā iespēja.

19:30

Ģēnijs uzvalkā 6

6. sezona, 4. sērija. 2016. g.

4.sērija Maiks sākumā noraida piedāvājumu, taču Hārvijs un Kehila slepeni izved viņu no ieslodzījuma uz pāris stundām. Kehila cer, ka tā izdosies Maiku pārliecināt. Reičela izdzird stāstu par uz nāvi notiesātu noziedznieku, kurš uzstāj, ka ir nevainīgs, un pārsteidz profesoru ar ātru pierādījumu savākšanu šajā lietā. Džesika soli pa solim atgūst kontroli pār uzņēmumu, piesaistot jaunus klientus.

20:30

Atkārtojums

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 55. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 8

55. sērija Notiek nopietna tēva un dēla saruna – Žanim, kurš lūdz palīdzību, neizdodas Edmundu iežēlināt. Tēvs pēc sarunas ar Žani, nolemj, ka vieglākais veids, kā atbrīvoties no Žaņa bijušās sievas Santas ir tāds, ka viņa vispār pazustu no viņu dzīves. Tad visiem būtu vieglāk – gan Žanim, gan pašam Edmundam. Lai realizētu savu plānu, Edmunds uz sarunu uzaicina profesionālu killeri. Izskatās, ka Santas stundas ir skaitītas. Roberts nokļūst neērtā un neapskaužamā situācijā – kamēr viņš viesojas pie Oksanas, mājās atgriežas viņas vīrs Vladimirs. Kā Robertam un Oksanai beigsies šī nepatīkamā un sarežģītā situācija?

21:00

Ziemassvētki Holīleinā

Sāra, Railija un Keta ir bērnības draudzenes. Viņas savā laikā kopā rotāja mājas Ziemassvētkiem un viena otrai apsolīja, ka, lai kas dzīvē notiks, viņas vienmēr izrotās mājas svētkiem. Pēc 25 gadiem labākās draudzenes atkal satiekas Ziemassvētkos. Šoreiz gan satikšanās prieku apēno Sāras ziņa – viņa ir šķiršanās priekšā. Vai draudzenēm izdosies padarīt Sāras svētkus gaišākus par spīti nepatīkamajiem apstākļiem?

22:55

Atkārtojums

Ģēnijs uzvalkā 6

6. sezona, 4. sērija. 2016. g.

4.sērija Maiks sākumā noraida piedāvājumu, taču Hārvijs un Kehila slepeni izved viņu no ieslodzījuma uz pāris stundām. Kehila cer, ka tā izdosies Maiku pārliecināt. Reičela izdzird stāstu par uz nāvi notiesātu noziedznieku, kurš uzstāj, ka ir nevainīgs, un pārsteidz profesoru ar ātru pierādījumu savākšanu šajā lietā. Džesika soli pa solim atgūst kontroli pār uzņēmumu, piesaistot jaunus klientus.

23:50

Atkārtojums

Izstāsti Latvijai

1. sezona, 7. sērija. 2020. g.

00:25

Atkārtojums

Grejas anatomija 13

13. sezona, 6. sērija. 2016. g.

6.sērija Gaidot, kad viņam nozīmēs tiesas datumu, Alekss iepazīstas ar grūtnieci un, pamanījis izsitumus viņai uz rokām, iesaka pārbaudīties. Atklājas, ka viņai ir aizkuņģa vēzis. Alekss cīnās ar Beiliju, lai sieviete saņemtu ārstēšanu un nebūtu jāpārtrauc viņas grūtniecība. Endrjū sāk rasties jūtas pret Džo. Ketrīna mēģina noskaidrot, kāpēc tik daudziem rezidentiem nepieciešama otrā iespēja.

01:20

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 14. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

14. sērija Marija paziņo Mārim, ka lietu pret Arvi viņa ir sadedzinājusi. Māris pierunā Mariju uzsākt lietu no jauna un piedāvā viņai lielu naudu. Marta žēlojas Simonai, ka Mārtiņš redzējis, kā viņa uzbrukusi Baibai un novilkusi viņai kurpes. Baiba Mārtiņam apliecina, ka tās esot viņas kurpes. Māris policijā satiekas ar Arvi un mēģina viņu pārliecināt, ka pie visa vainīga ir Marija, un apvaino viņu, cik viņa spēkos. Mārtiņš satiekas ar Martu, lai noskaidrotu patiesību. Bet viņus sagaida kareivīgi noskaņojusies Baiba.

01:50

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 15. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

15. sērija Arvis tiek izlaists no policijas. Viņu sagaida Marija. Vai Arvja mīlestība pret Mariju pārvērtusies naidā? Marta atzīstas Simonai, ka viņa nav vienaldzīga pret Mārtiņu. Arvis un Marija apreibuši no mīlestības, gatavojas doties izbraukumā. Vai Arvis patiešām ir piedevis Marijai visas pārestības? Konrāds apciemo Jolantu ziedu salonā. Arvis nožēlo, ka dusmu mirklī aizmetis projām dāvanu Marijai un apliecina, ka viņam pasaulē nav nekā dārgāka par viņu... Ričards beidzot sagaida izdevību sasveicināties ar savu jaunības dienu mīlestību – Moniku. Savukārt Jolantai beidzot izdodas parunāties ar Mariju.

02:20

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 16. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

16. sērija Ričards pēc tikšanās ar Moniku atgriežas satriekts. Monika atzīstas Jolantai, ka atpazinusi Ričardu, taču viņai bijis bail ar viņu runāt. Konrāds lūdz Jolantu aizpildīt iesniegumus laulības reģistrācijai. Vai Jolanta piekritīs? Vēlāk Konrāds dodas uz ziedu salonu, kur viņš neatrod Jolantu, sāk viņu meklēt, līdz atrod kopā ar... Māri.

02:50

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 17. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

17. sērija Konrāds saniknojies paziņo Jolantai, ka negrib viņu vairs redzēt. Jolanta vēlas visu paskaidrot, bet Konrāds jūtas nodots, neklausās viņā un nedaudz nomierinās tikai tad, kad atgriežas mājās, kur viņu Baiba visādi cenšas nomierināt. Simona un Marta aizved Jolantu uz vasarnīcu. Nākamajā dienā Konrāds vēlas visu noskaidrot līdz galam. Viņš nosūta Baibu pie Martas uz vasarnīcu, lai viņa izjautātu Jolantu, kāpēc viņa tā rīkojusies, bet pats brauc pie Monikas, lai izdzirdētu nozīmīgas detaļas. Baibu atved Mārtiņš, kurš, ieraudzījis Martu, galīgi zaudē prātu... Savukārt Baiba visādi mēģina noskaidrot Jolantas versiju, kāpēc abi mīļotie sastrīdējušies, bet neaizmirst arī iedzelt, ka Konrāds jau saplēsis aizpildītos iesniegumus par laulības noslēgšanu.

03:15

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 18. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

18. sērija Martai izdodas noturēties pretī Mārtiņa kārdinājumam. Kādi apstākļi palīdz viņai to izdarīt? Monika pārliecina Konrādu, ka Jolanta nav vainīga, Māris esot viņu apmānījis. Mārim zūd pacietība, un viņš dod Silvestram trīs dienas, lai viņš nokārtotu Ričarda īpašuma lietas. Silvestrs sāk kaldināt plānu, kā apmānīt Māri. Konrāds ierodas Martas vasarnīcā. Kā tālāk attīstīsies mīlnieku attiecības? Vai viņi salabs vai izšķirsies pavisam? Kristīne ir gatava atvadīties no Kārļa, bet Kārlis sarīko viņai pārsteigumu – laulību līgumu. Kā Kristīne reaģēs uz tādu soli?

03:40

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 19. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

19. sērija Margarita par godu Roberta dzimšanas dienai, nopērk viņam dāvanu, taču, atnākot ciemos, viņu sagaida nepatīkama saruna ar Roberta mammu. Vai Margaritai būs pa spēkam izturēt sarežģītu konkurences cīņu? Savukārt advokāts Kārlis turpina pārliecināt Kristīni uz kopdzīvi, ka viņš viņas dēļ var mainīties, kā arī dod laiku Kristīnei visu mierīgi pārdomāt. Martas vasarnīcā negaidīti ierodas Martiņš. Uz ko cer jaunais Martas pielūdzējs, un kā viņa reaģēs uz negaidītā viesa vizīti?

04:10

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 20. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

20. sērija Silvestrs sāk īstenot savu ideju, kā apmānīt Māri. Baiba uzzina, ka starp viņas mīļoto un Martu veidojas romāns, un steidzas pie Martas uz vasarnīcu noskaidrot attiecības. Simona mēģina viņas samierināt, bet Baiba nenorimst. Viņa liek Martai piezvanīt Mārtiņam un viņas klātbūtnē pateikt, ka starp viņiem nav nekāda romāna. Kā uz to reaģēs Marta? Monika gatavojas randiņam ar Ričardu, taču, atnākot uz parku, viņa piedzīvo vilšanos.