Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 24. novembris

Velta, Velda

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:20

Atkārtojums

Grejas anatomija 13

13. sezona, 3. sērija. 2016. g.

3.sērija Bēru procesijas laikā auto kolonnā ietriekusies automašīna, un slimnīcā nonākuši vairāki vienas ģimenes locekļi, mirušo ieskaitot. Meredita nespēj klausīties Megijas pārdzīvojumos par Neitana atteikumu iet uz randiņu, un Amēlijai nākas abas samierināt. Sietlā atgriezusies Arizona, kura ir nikna uz Aleksu par to, ka viņš varbūt sabojājis savu karjeru.

01:20

Viņas melo labāk 2

2. sezona, 52. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 2

52. sērija Margarita piedāvā Roberta mammai aizvest dēlu pie psihologa. Arvis ierodas pie Māra klubā un interesējas par Mariju. Roberts vēlas nopietni parunāt ar Margaritu, taču viņam tas neizdodas. Ričards atklāj Margaritai noslēpumu, ka ir iemīlējies sievietē, kura par to neko nezina. Māris piedāvā Marijai darboties pret Arvi. Roberts atvadās no Margaritas, it kā viņa būtu neaizsniedzams sapnis.

01:50

Viņas melo labāk 2

2. sezona, 53. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 2

53. sērija Margarita parāda Martai fotogrāfijas, kuras fotografējis Roberts. Martai nāk smiekli. Kristīnei liekas, ka Margaritai vajadzīgs tāds vīrietis kā Roberts. Jolanta nopriecājas, ieraugot Mariju. Viņai izdodas iegūt Marijas uzticību, parādot viņai bērnības fotogrāfiju. Margarita dodas uz randiņu ar Robertu, bet tikai tāpēc, lai viņu pārliecinātu, ka viņu attiecībām nav nekādu perspektīvu. Bet pēkšņi Margaritu piemeklē apendicīta lēkme.

02:20

Viņas melo labāk 2

2. sezona, 54. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 2

54. sērija Margarita atmostas slimnīcas palātā. Blakus viņai – Roberts. Viņš pret Margaritu izrāda rūpes, un, liekas, Margaritai tas sāk patikt. Tāpēc, kad palātā ierodas Marta ar Kristīni, viņa neļauj smieties par savu pielūdzēju. Jolanta vienojas satikties ar Mariju, lai nodotu viņai aploksni. Taču, ierodoties tikšanās vietā, viņa ierauga, ka Marija ir kopā ar Māri, tāpēc neuzdrošinās pieiet klāt. Tāda neuzdrošināšanās Jolantai ļoti dārgi maksā.

02:50

Viņas melo labāk 2

2. sezona, 55. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 2

55. sērija Roberta mamma uzbrūk Margaritai, jo, viņasprāt, Margarita izmanto viņas dēlu. Jolantai ir aizdomas, ka Baiba zina, kas atrodas aploksnē. Resnais piedāvā Ričardam pārdot īpašumu. Marija atbrauc pie Jolantas paņemt aploksni, bet sadusmojas, uzzinot, ka aploksne pazudusi. Māris ir pārsteigts, kad uzzina, ka aploksne atradusies pie Jolantas. Roberts, neņemot vērā mammas atrunāšanu, steidzas apciemot Margaritu.

03:25

Viņas melo labāk 2

2. sezona, 56. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 2

56. sērija Māris saņem brīdinājumu, ka Arvis solās viņam atriebties par nogalināto miesassargu un nekavējoties sāk darboties. Viņš bez grūtībām pierunā Mariju palīdzēt tikt galā ar Arvi. Taču, lai viņa nodoms īstenotos, nepieciešams, lai Arvis iemīlētos Marijā. Marija piekrīt. Māris izsaka Resnajam ultimātu. Jolanta zaudē cerības dabūt atpakaļ aploksni. Kristīne sastrīdas ar Kārli un aizbrauc uz vasarnīcu pie Martas, kur apspriež pēdējos jaunumus. Marija sagaida Arvi. Vai viņai izdosies Arvi apburt?

04:00

Viņas melo labāk 2

2. sezona, 57. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 2

57. sērija Arvis, it kā nojauzdams viltību, negrib ielaisties ar Mariju, taču Māris pārliecina Arvi, ka viņu ar Mariju saista tikai lietišķas darīšanas. Kārļa klients apzog Kristīni. Kristīne pamatīgi sastrīdas ar Kārli. Kārlis, izgājis no mājām, slīcina bēdas alkoholā. Arvis satiekas ar Mariju, un viņa atklāj Arvim, ka ir parādā Mārim naudu. Arvis ir apņēmies atdot parādu. Kārlis dzērumā tiek izmests no naktskluba, un uz ielas viņu atrod Arvis. Viņš nolemj Kārli aizvest pie Kristīnes uz mājām.

04:30

Viņas melo labāk 2

2. sezona, 58. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 2

58. sērija Kristīni satriec Arvja apmeklējums. Viņš atved mājās piedzērušos Kārli. Pa to laiku Marija veltīgi izgaidās Arvi klubā. Viņas plāns aptīt Arvi ap pirkstu pamazām izplēn, taču Māris mudina nenolaist rokas. Kad Kārlis izguļas, viņš apgalvo, ka neatceras, kas vakar noticis. Kristīnei zūd pacietība, un viņa liek Kārlim izvākties no mājām. Atrodoties Martas vasarnīcā, Kristīne saņem no Arvja īsziņu ar aicinājumu tikties. Vai Kristīne aizies uz tikšanos ar Arvi?

06:00

Lieliskais gadsimts. Kosema 2

2. sezona, 39. sērija. 2016. g.

Seriāla darbība norisinās desmitā Osmaņu impērijas sultāna Suleimana I galmā. Suleimans bija viens no varenākajiem 16. gadsimta monarhiem, kura valdīšanas laikā impērija piedzīvoja vēsturisku uzplaukumu. Laikā, kad Suleimans kļūst par sultānu, tatāru iebrucēji sagūsta ukraiņu meiteni Aleksandru, kura caur vergu tirgu nonāk sultāna harēmā. Saprotot, ka kļūstot par sultāna favorīti un dēla māti, viņa pati varētu kļūt par valdnieci, Aleksandra dara visu, lai iegūtu Suleimana uzmanību. Tas izraisa Mahidevranas, sultāna pirmdzimtā dēla Mustafas mātes, greizsirdību, un harēmā sākas intrigas un cīņa ne tikai par varu un ietekmi, bet pat par dzīvību. Tas ir neparasts mīlasstāsts starp sultānu un viņa mīļoto Aleksandru, kuru Suleimans pārdēvēja par Hirremu. Kā verdzene nonākusi Suleimana harēmā, viņa ar laiku kļuva par vienu no ietekmīgākajām personām sultānam pietuvināto cilvēku lokā. Pretēji tradīcijai Hirrema arī pēc troņmantinieka piedzimšanas palika Suleimana tuvumā un vēlāk juridiski kļuva par viņa sievu.

07:00

Atkārtojums

Grejas anatomija 13

13. sezona, 3. sērija. 2016. g.

3.sērija Bēru procesijas laikā auto kolonnā ietriekusies automašīna, un slimnīcā nonākuši vairāki vienas ģimenes locekļi, mirušo ieskaitot. Meredita nespēj klausīties Megijas pārdzīvojumos par Neitana atteikumu iet uz randiņu, un Amēlijai nākas abas samierināt. Sietlā atgriezusies Arizona, kura ir nikna uz Aleksu par to, ka viņš varbūt sabojājis savu karjeru.

08:00

Atkārtojums

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 52. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 8

52. sērija Pēc kārtējās dzērumā piedzīvotās dusmu lēkmes, Olga nolemj laboties un salabt ar savu biznesa partneri Oksanu, tikai, vai šo samierināšanās mēģinājumu neiztraucēs abu draudzeņu priekšniece Marta, kura viesojas Oksanas dzīvoklī? Kamēr izšķiras Edmunda dzīves vai nāves jautājums, slimnīcas koridoros atkal nopietni saķeras brāļi Žanis un Vladimirs, protams, ka abu strīda iemesls ir tēva testaments. Pēc kārtējās Olgas vēlmes iedzert, Marta un Oksana ir norūpējušās par savu draudzeni, kura ļaujas šai vēlmei. Abas izdomā atjautīgu plānu, kā kaut nedaudz palīdzēt Olgai atteikties no šī kaitīgā ieraduma. Draudzenes palīgā sauc pieredzējušo degvīna lietošanas ekspertu Konstantīnu, bet, vai viņš piekritīs palīdzēt draudzenēm un Olgas „ārstēšanas“ plānam, kuru ir izdomājusi Oksana? Daudz priecīgāk sokas Marijai – viņa centīgi un ar lielu atbildības sajūtu palīdz Arvim gatavoties abu kārtējām kopīgajām kāzām. Tikai, vai „jaunais“ Marijas izredzētais un topošais vīrs izturēs šādu gatavošanās spriedzi?

10:05

Būvējot sapni! 2

2. sezona, 11. sērija. 2016. g.

11:10

Džada Itālijā 2

2. sezona, 2. sērija. 2016. g.

11:40

Atkārtojums

Visapkārt Ziemassvētki

2017. g.

Roberts ir vientuļais tēvs, kurš mēģina sabalansēt darba pienākumus, ikdienas rūpes un divu bērnu audzināšanu. Tieši nelaikā ciemos piesakās potenciālais klients – viņš ar sievu ieradīsies īsi pirms Ziemassvētkiem, un priekšnieks uzskata, ka Robertam viņi jāuzņem ciemos pie sevis – ģimenes vakariņas. Lai tiktu galā ar svētku vakariņām svarīgajiem viesiem, Roberts lūdz profesionālas pasākumu rīkotājas Lidijas palīdzību. Drīz vien Lidija organizē ne tikai svinības, bet visu Roberta dzīvi.

13:50

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 53. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 8

53. sērija Lelde no rīta saņem elegantu piedāvājumu no Vladimira, beti vai pieredzējusī un daudz ko redzējusī sieviete to pieņems? Martas „ofisā“ sākas Olgas ārstēšanās process un mēģinājums viņu izglābt no alkohola atkarības, tomēr zinot Olgas raksturu, vai Oksanai un Martai izdosies realizēt plānu tā, kā viņas ir izdomājušas? Žanis dodas uz banku pēc finansiālas palīdzības un tur ieķīlā savu tik dārgo zvejas kuģi, bet Olga, atgriezusies no biroja, arī mājās ierauga baltu peli. Viņa šo peli redz, bet Kostja nē! Un tajā brīdī Olga nolemj – viss, viņa vairs nedzers! Žanis no savas bijušās sievas saņem ultimātu – ja viņš neatstās viņai dzīvokli, kurā tagad dzīvo, viņš nekad vairs neredzēs viņam tik dārgo zvejas kuģi.

14:20

Jaunava Džeina 4

4. sezona, 8. sērija. 2017. g.

8.sērija Džeina un Rafaels nolemj sūtīt Mateo citā skolā, bet jūtas vainīgi, ka bijuši spiesti melot, lai panāktu, ka dēls var tur mācīties. Kso pierunā Rohelio apmeklēt terapeitu, un abi ir pārsteigti par savām emocijām. Petra nonāk pamatīgās nepatikšanās, un nav neviena paša, pie kā griezties pēc palīdzības. Šoreiz palīdzību nevar lūgt pat Rafaelam.

15:20

Saldās ambīcijas

1. sezona, 31. sērija. 2019. g.

Marija ir cēlusies no Ramiresiem, un iemīlas Amadeu, advokātā no sāncenšu biznesa klana, Mateusiem.

16:30

Sapņotāji

1. sezona, 142. sērija. 2019. g.

142.sērija Sanema kļūst aizvien pārliecinātāka, ka pazudusī kaklarota atrodas pie Džana. Lai atspēlētos un izlīdzinātu rezultātu, viņa puisim nozog ko vienlīdz vērtīgu. Kad Jīts ceļa malā sastop ar apsārtumiem klātu balsotāju, viņam ienāk prātā ideja, kā apturēt Sanemas krēmu ražošanu. Tikmēr gan Miribanas un Aziza, gan arī Emres un Leilas attiecībās iezogas saspīlējumi.

18:30

Grejas anatomija 13

13. sezona, 4. sērija. 2016. g.

4.sērija Alekss piedzīvo nepatīkamu dienu darbā – medbrālis Timirs viņu komandē un neļauj iet uz tikšanos ar advokātu. Viss mainās, kad Alekss palīdz diagnosticēt kādu ļoti retu slimību, tādējādi izglābjot pacienta dzīvību. Eiprila un Džeksons mēģina pierast pie jaunajiem dzīves apstākļiem. Mereditai šķiet, ka attiecības ar Neitanu sāk ietekmēt darbu, un viņa nolemj tās izbeigt. Džo un Endrjū satuvinās.

19:30

Ģēnijs uzvalkā 6

6. sezona, 2. sērija. 2016. g.

2.sērija Maiks satiek savu jauno kameras biedru Kevinu Milleru, taču baidās, ka atkal tiks piemānīts. Dona nokārto iespēju Reičelai satikt Maiku, taču viņš sakaujas ar Gallo, un viņam uz divām nedēļām tiek liegti apmeklējumi. Atklājas, ka tieši Hārvijs ir vainojams tajā, ka Gallo ir saņēmis trīsreiz lielāku sodu, kā parasti piespriež par reketu. Kaut arī uzņēmums ir finansiālās grūtībās, Džeks pieprasa savu daļu.

20:30

Atkārtojums

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 53. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 8

53. sērija Lelde no rīta saņem elegantu piedāvājumu no Vladimira, beti vai pieredzējusī un daudz ko redzējusī sieviete to pieņems? Martas „ofisā“ sākas Olgas ārstēšanās process un mēģinājums viņu izglābt no alkohola atkarības, tomēr zinot Olgas raksturu, vai Oksanai un Martai izdosies realizēt plānu tā, kā viņas ir izdomājušas? Žanis dodas uz banku pēc finansiālas palīdzības un tur ieķīlā savu tik dārgo zvejas kuģi, bet Olga, atgriezusies no biroja, arī mājās ierauga baltu peli. Viņa šo peli redz, bet Kostja nē! Un tajā brīdī Olga nolemj – viss, viņa vairs nedzers! Žanis no savas bijušās sievas saņem ultimātu – ja viņš neatstās viņai dzīvokli, kurā tagad dzīvo, viņš nekad vairs neredzēs viņam tik dārgo zvejas kuģi.

21:00

Ceļš uz Ziemassvētkiem

Megija jau piekto gadu producē populāro televīzijas raidījumu “Džūlijas Vaisas Ziemassvētku Speciālizlaidums”. Tā kā šogad tam pirmoreiz paredzēta tiešraide, tas ir lielāks risks, tāpēc Džūlija pieaicinājusi palīgu – vēl vienu producentu – savu dēlu Deniju. Arī viņš ir producents. Megija itin nemaz nav priecīga par šo ideju, tomēr izejas nav – būs jāstrādā vien kopā. Sākums ir sarežģīts, Megijas un Denija domas atšķiras, tomēr pamazām abi rada ne tikai izcilu svētku raidījumu, bet arī ģimenes sanākšanu

00:25

Atkārtojums

Dzīvīte brīvdienās

6. sezona, 33. sērija. 2020. g.

01:30

Atkārtojums

Grejas anatomija 13

13. sezona, 4. sērija. 2016. g.

4.sērija Alekss piedzīvo nepatīkamu dienu darbā – medbrālis Timirs viņu komandē un neļauj iet uz tikšanos ar advokātu. Viss mainās, kad Alekss palīdz diagnosticēt kādu ļoti retu slimību, tādējādi izglābjot pacienta dzīvību. Eiprila un Džeksons mēģina pierast pie jaunajiem dzīves apstākļiem. Mereditai šķiet, ka attiecības ar Neitanu sāk ietekmēt darbu, un viņa nolemj tās izbeigt. Džo un Endrjū satuvinās.

02:20

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 1. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

1. sērija Pie apvāršņa parādās jauna meitene. Kas viņa tāda? Un no kurienes? Roberts iegādājas jaunu un svarīgu pirkumu – videokameru, un jau pašā pirmajā dienā paspēj uzkrist uz nerviem gan savai mātei, gan Margaritai. Silvestrs paliek nemierīgs, izdzirdot, ka Ričards vēlas ar viņu tikties. Parkā Margarita un Roberts ierauga sievieti, kas ļoti līdzinās tai, kuru Ričards dievina līdz pat šai dienai. Kāda mērķa vadīts, Silvestrs apmeklē Māri viņa klubā?

02:50

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 2. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

2. sērija Aizbraukuši pie Ričarda, Roberts un Margarita pastāsta viņam par parkā redzēto sievieti. Vai tā varētu būt Monika? Parādās Silvestrs. Viņš pēkšņi saprot, ka Ričards ir noskaidrojis ļoti nepatīkamu lietu. Silvestrs neveiksmīgi mēģina atspēkot Ričarda apvainojumus. Ričards padzen Silvestru. Baiba noskaidro, ka Jolanta ievietojusi avīzē sludinājumu, kurā lūdz atdot viņai Jekaterinas aploksni. Konrāds apvainojas, ka Jolanta par to neko viņam nav teikusi. Viņu abu saruna noslēdzas ar Konrāda pārmetumu, ka Jolanta galīgi nedomā par kāzām. Jolanta piedāvā Konrādam braukt pie viņas vecākiem un paziņot, ka viņi abi gatavojas precēties. Margaritai uzbrūk Roberta mamma.

03:20

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 3. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

3. sērija Pienākusi Baibas laimes stunda – no Īrijas atgriežas viņas mīļotais. Jolantas vecāki saņem no meitas ziņu, ka viņa ar Konrādu brauc ciemos. Mamma ir gandrīz pārliecināta, ka Jolanta ir stāvoklī. Baiba pratina Mārtiņu par nākotnes plāniem, un tie viņu apmierina. Taču viņu sadusmo Mārtiņa izšķērdība. Konrāds apmeklē Monikas ziedu salonu. Un kāpēc šī vizīte kļūs liktenīga Jolantai? Konrāds un Jolanta ierodas pie Jolantas vecākiem. Konrāds lūdz Jolantas mammu dot svētību viņu laulībai. Kādu atbildi sagaidīs Konrāds?

03:50

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 4. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

4. sērija Konrāds lūdz Jolantas mammu dot svētību viņu laulībai. Kādu atbildi sagaidīs Konrāds? Marta pierunā Kristīni doties atvaļinājumā, bet Kristīne palūdz Baibai, kamēr viņi būs projām, pasargāt Martas vasarnīcu. Jolanta mēģina Konrādam paskaidrot kāzu atlikšanas iemeslu. Baiba un Mārtiņš ierodas Martas vasarnīcā, un šeit tos sagaida negaidīta tikšanās, kurai, iespējams, ir nākotne.

04:20

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 5. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

5. sērija Konrāds vīlies tajā, ko izdzirdējis no Jolantas mammas – viņš Jolantai nederot. Mārtiņš un Marta jau diezgan atklāti skatās viens uz otru ar simpātijām. Baiba, to redzot, uzbrūk Mārtiņam. Kristīne atgādina Martai zīlnieces pareģojumu, ka vasarnīcā viņu gaida iepazīšanās ar nākamo puisi. Marta baidās tam noticēt. Baiba rakņājas pa Martas skapi. Konrāds un Jolanta atgriežas Rīgā. Konrāds pieprasa Jolantai nekavējoties precēties. Vai Jolanta piekritīs?