Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Trešdiena, 2. decembris

Meta, Sniedze

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:05

Atkārtojums

Dzīvīte brīvdienās

6. sezona, 34. sērija. 2020. g.

01:10

Atkārtojums

Grejas anatomija 13

13. sezona, 9. sērija. 2016. g.

9.sērija Sabrukusi ēka, un slimnīca strauji pildās ar cietušajiem. Divpadsmit gadus veca meitene nomirst uz operāciju galda, un viņas vecāki alkst atriebības. Baidoties no tiesas, Džo izstāsta Aleksam par savu laulību un bailēm, un viņš sāk apsvērt domu pieņemt vienošanos un izciest divu gadu cietumsodu. Meredita tam kategoriski iebilst. Amēlija pamet Ouvenu, atstājot tikai zīmīti, kurā lūdz viņam nevainot sevi.

02:00

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 332. sērija. 2014. g.

Turpinās aizraujoši notikumi četru dāmu – Martas, Margaritas, Jolantas un Kristīnes – dzīvēs. Marta un Margarita beidzot satiks savus mīļotos vīriešus, ar kuriem piedzīvos daudz priecīgu brīžu, pārsteigumu un arī vilšanos. Intrigas un kaislības virmos arī ap Jolantu, kura iepriekšējā sezonā paspēja veidot mīlas afēru gan ar Māri, gan Konrādu. Vai kāds no viņiem būs līgavainis un vedīs Jolantu šovasar pie altāra? Savukārt Kristīnes un Kārļa attiecībās būs redzami daudzi sirsnīgi un arī skarbi brīži. Vai viņi paliks kopā uz mūžu, kā veidosies viņu attiecības tālāk rādīs laiks. Arvis satiks jaunu mīlestību, kura būs trausla un sargājama, tāpat piedzīvos daudz dramatisku brīžu attiecībās ar Māri.

02:30

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 33. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

33. sērija Jolanta un Konrāds nešaubās, ka Māris ir līdzvainīgs Arvja nāvē. Viņu dzīvoklī jau briest jauns konflikts, šoreiz – starp Jolantu un Baibu. Baiba izmanto izdevību iedzelt Jolantai, paziņojot, ka zina, kas atradās pazudušajā Jekaterinas aploksnē, taču neko neteiks par aploksnes saturu. Irēna sagaida ciemiņu – Baibu. Viņa pārdod Irēnai brīnumlīdzekli pret matu izkrišanu. Robertam atliek tikai parādīties, un viņš jau kļūst par Baibas mērķi. Marija bez svārstīšanās ļaujas bīstamai avantūrai, lai atriebtos Mārim par mīļotā nāvi. Tikko pamodušos Robertu gaida pārsteigums – virtuvē rosās Baiba. Roberts lūdz viņu iet projām, taču Baiba izmanto savu sievišķīgo viltību, lai sakārdinātu Robertu. Jolanta satiekas ar Mariju. Viņa ir pārliecināta, ka Māra klubu aizdedzinājusi Marija, taču Marija neatzīstas un vēršas pie Jolantas ar lūgumu.

03:00

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 34. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

34. sērija Baiba joprojām neiziet no Roberta mājām un mēģina atrast visādus iemeslus, lai uzkavētos ilgāk. Baiba dejo Robertam kārdinošu deju, bet viņus pieķer Margarita. Māris lūdz policistu apcietināt Mariju, jo videokameras nofilmējušas, ka tieši viņa ir aizdedzinājusi klubu. Marija un Jolanta ierodas lidostā. Marija gatavojas bēgt no Latvijas, taču pēdējā brīdī saņemtais telefona zvans apgriež viņas dzīvi ar kājām gaisā. Marija ģībst aiz laimes – Arvis ir dzīvs! Izrādās, ka tonakt avārijā gāja bojā Arvja vārda brālis un māsiņa kļūdījās, paziņodama Marijai briesmīgo ziņu. Arvis dusmojas, ka notikusi tāda kļūda. Margarita netic Robertam un domā, ka viņš mānās par attiecībām ar Baibu, tāpēc atsveicinās un aiziet.

03:20

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 35. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

35. sērija Marija steidzas uz slimnīcu, lai sagaidītu Arvi, taču viņu noķer policija. Irēna lūdz Margaritu atstāt Robertu mierā un nešaubās, ka dēlam labāk derētu cita sieviete nekā tā, ko dēls izvēlējies. Marija policijā tiek piespiesta pie sienas ar neapstrīdamu pierādījumu, ka viņa aizdedzinājusi Māra klubu. Vienīgais prieks Marijai ir, ka viņai uz mirkli izdodas apkampt Arvi. Arvis apsola Marijai darīt visu iespējamo, lai viņu izpestītu no sarežģītās situācijas, taču policists Artis sagrauj viņa cerības. Baiba izseko Robertu. Viņš notic Baibas labajiem nolūkiem salabināt viņu ar Margaritu, taču situācija kļūst aizvien komplicētāka.

03:55

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 36. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

36. sērija Uzrodas vairāk pierādījumu, ka Marija ir vainīga kluba dedzināšanā. Arvis, bezcerības mākts, mēģina pierunāt Jolantu, lai viņa liecina par labu Marijai. Beidzot Jekaterinas aploksne nokļūst Jolantas rokās. Jolanta uzzina, ka Marija ir Māra meita. Jolanta prāto, ko darīt ar Jekaterinas vēstuli. Konrāds dod padomu atdot to Arvim. Arvis, saticies ar Jolantu un Konrādu, uzzina jaunumus par Marijas un Māra radniecību, un nekādi nespēj tam noticēt.

04:25

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 37. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

37. sērija Kristīne uzzina, ka Baiba cenšas sakārdināt Margaritas Robertu. Arvis apņēmies darīt visu, lai atbrīvotu Mariju. Viņš norunā tikšanos ar Māri, lai apspriestu mīļotās atbrīvošanas noteikumus. Taču negaidīts pavērsiens ir Jekaterinas vēstule, kas nokļūst Arvja rokās. Viņš saprot, ka viņam ar Māri jārunā kā ar Marijas tēvu. Māri gaida sensacionāls jaunums. Marija atzīstas, ka ir aizdedzinājusi klubu, taču tiek atbrīvota. Roberts mēģina salabt ar Margaritu. Roberta mamma uzaicina Baibu ciemos, bet Roberts aiziet no mājām, jo nevēlas sarunāties ar negaidīto ciemiņu. Marija ir pārliecināta, ka par viņas atbrīvošanu Māris ir samaksājis, taču Arvis nevēlas par šo tēmu runāt. Māris joprojām nespēj noticēt, ka ir Marijas tēvs, taču viņš cenšas pierast pie jaunās ziņas, un tā sāk viņu iepriecināt aizvien vairāk.

05:00

Bernards

3. sezona, 10. sērija. 2008. g.

05:05

Bernards

3. sezona, 11. sērija. 2008. g.

05:10

Bernards

3. sezona, 12. sērija. 2008. g.

06:00

Lieliskais gadsimts. Kosema 2

2. sezona, 47. sērija. 2016. g.

Seriāla darbība norisinās desmitā Osmaņu impērijas sultāna Suleimana I galmā. Suleimans bija viens no varenākajiem 16. gadsimta monarhiem, kura valdīšanas laikā impērija piedzīvoja vēsturisku uzplaukumu. Laikā, kad Suleimans kļūst par sultānu, tatāru iebrucēji sagūsta ukraiņu meiteni Aleksandru, kura caur vergu tirgu nonāk sultāna harēmā. Saprotot, ka kļūstot par sultāna favorīti un dēla māti, viņa pati varētu kļūt par valdnieci, Aleksandra dara visu, lai iegūtu Suleimana uzmanību. Tas izraisa Mahidevranas, sultāna pirmdzimtā dēla Mustafas mātes, greizsirdību, un harēmā sākas intrigas un cīņa ne tikai par varu un ietekmi, bet pat par dzīvību. Tas ir neparasts mīlasstāsts starp sultānu un viņa mīļoto Aleksandru, kuru Suleimans pārdēvēja par Hirremu. Kā verdzene nonākusi Suleimana harēmā, viņa ar laiku kļuva par vienu no ietekmīgākajām personām sultānam pietuvināto cilvēku lokā. Pretēji tradīcijai Hirrema arī pēc troņmantinieka piedzimšanas palika Suleimana tuvumā un vēlāk juridiski kļuva par viņa sievu.

07:00

Atkārtojums

Grejas anatomija 13

13. sezona, 9. sērija. 2016. g.

9.sērija Sabrukusi ēka, un slimnīca strauji pildās ar cietušajiem. Divpadsmit gadus veca meitene nomirst uz operāciju galda, un viņas vecāki alkst atriebības. Baidoties no tiesas, Džo izstāsta Aleksam par savu laulību un bailēm, un viņš sāk apsvērt domu pieņemt vienošanos un izciest divu gadu cietumsodu. Meredita tam kategoriski iebilst. Amēlija pamet Ouvenu, atstājot tikai zīmīti, kurā lūdz viņam nevainot sevi.

08:00

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 57. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 8

57. sērija Pēc pasēdēšanas bārā Žanis pamostas svešā vietā, un trakākais ir tas, ka viņš nespēj atcerēties to, kas iepriekšējā vakarā noticis. Marta “saliek visu pa plauktiņiem”, un izrādās, ka tieši viņa ir tā, kura nelaimīgo jūrnieku izglābusi no dažādām nepatīkamām lietām... gulēšanas uz ielas, nonākšanas policijas iecirknī un, kas ir pats svarīgākais –cienījamā jūrnieka reputācija nav cietusi. Olga dalās ar Martu slepenos, nevienam nezināmos stāstos par viņas un Konstantīna ģimenes problēmām, bet Roberts pilsētas kafejnīcā piedzīvo romantisku tikšanos ar Oksanu. Žanis beidzot no tēva sagaida finansiālu palīdzību, tagad viņš var izpirkt savu vainu pret bijušo sievu Santu. Irēna savās mājās sagaida gaidītas viešņas – draudzeni Janīnu un viņas krustmeitu Grietu, bet Olgas mājās viesojas svarīgs cilvēks – mācītājs Benedikts.

10:25

Būvējot sapni! 2

2. sezona, 17. sērija. 2016. g.

11:35

Mīlestība kā Ziemassvētki

Medija ir mārketinga vadītāja, un viņas specializācija ir Ziemassvētki – viņa zina visu par to, kā pārdot šajos svētkos pēc iespējas vairāk. Pašai gan viņai šie svētki ne īpaši pie sirds, jo no bērnības nav tās jaukākās atmiņas. Kad Medija tiek ielūgta uz svarīgas klientes kāzām, viņa ceļā dodas ar veclaicīgu automašīnu. Diemžēl ceļā senajai automašīnai gadās ķibele, un Medija ir spiesta piestāt kādā mazpilsētā, kurā visi dievina Ziemassvētkus. Varbūt arī Medija beidzot uzzinās ko jaunu par šiem svētkiem?

13:50

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 58. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 8

58. sērija Dažādās mājās notiek dažādas iepazīšanās – Irēna savu dēlu Robertu iepazīstina ar savas draudzenes Janīnas krustmeitu Grietu, kura ir skaista, pieklājīga un īsts miera iemiesojums, bet Olga savu Konstantīnu iepazīstina ar savu bērnības draugu Benediktu, kurš tagad kļuvis par visu cienītu mācītāju. Žanis, beidzot dabūjis aizdevumu no bankas, atdot vecus parādus savai bijušajai sievai Santai, bet Keita, kura netīšām pie Māra atrod fotogrāfijas, kurās viņas mīļā māsa Santa redzama šausmīgā izskatā, nopietni sadusmojas un dodas prom no Māra mājas. Ko Keita darīs ar fotogrāfijām, kuras neviens, izņemot dažus cilvēkus, nedrīkst redzēt?

14:20

Jaunava Džeina 4

4. sezona, 14. sērija. 2017. g.

14.sērija Kso jāpieņem svarīgs lēmums, un viņa lūdz Džeinas padomu, bet Rohelio jūtas atstumts. Alba ir neapmierināta, ka Rohelio turpina uztraukties par karjeru, jo viņai šķiet, ka viņš atstājis Kso novārtā. Rafaels ir satriekts, noklausījies, kā Petra izmēģina savu jūtās atzīšanās runu, jo domā, ka viņai jūtas ir pret Džeinu. Tā patiešām ir Džeina, tikai cita Džeina. Labi, ka viss noskaidrojas.

15:20

Saldās ambīcijas

1. sezona, 37. sērija. 2019. g.

37.sērija Šikleti beidzot ir gatavs izpildīt pasūtījumu un nogalināt Kimu. Tomēr uzbrukuma laikā lodei priekšā izskrien kāds cits. Fabjana vienojas ar Teo, ka viņš dežurēs pie Sabrinas mājas un sataisīs fotogrāfijas, kur viņa redzama kopā ar Otaviu. Tikmēr Amadēu uzzina, ka Režisam ir dēls, un aizved zēnu un viņa māti uz Marijas māju.

16:30

Sapņotāji

1. sezona, 148. sērija. 2019. g.

148.sērija Aģentūrai uzrodas jauns klients, taču tikšanās noiet greizi. Ir laiks paskatīties patiesībai acīs – lauku dzīve un reklāmas aģentūra nav savienojami jēdzieni. Emre un Leila izveido fokusa grupu, lai noskaidrotu domas par Leilas jauno skaņu celiņu, taču viss beidzas ar traci, kas mudina Leilu atmest visam ar roku. Kādā romantiskā vakarā Džans izsaka Sanema piedāvājumu mesties neprātīgā piedzīvojumā.

18:30

Grejas anatomija 13

13. sezona, 10. sērija. 2016. g.

10.sērija Dienu pirms Aleksa tiesas Beilija, Arizona un Džo dodas uz paaugstinātas drošības cietumu, lai aprūpētu agresīvu pusaudzi, kura gaida bērnu. Džo atrod kopīgu valodu ar meiteni, kurai drīz vien sākas dzemdības. Meitene cer, ka dzemdībās piedalīsies viņas mamma, kura pēc tam pieskatīs bērnu, tomēr mātei ir pavisam citi plāni. Beiliju šokē medicīniskā aprūpe cietumā. Mājupceļā viņa atklāj Džo, ka Alekss gatavojas pieņemt vienošanos.

19:30

Ģēnijs uzvalkā 6

6. sezona, 8. sērija. 2016. g.

8.sērija Džesika plāno panākt Leonarda nāvessoda atlikšanu, pastāvot uz to, ka viņa tante, kas Leonardu uzaudzinājusi, nespēj ceļot un būt klāt viņa nāves brīdī. Tomēr izrādās, ka tante uzskata Leonardu par vainīgu. Luiss dodas uz vēl vienu randiņu ar Taru un pasaka, ka nespēj dalīt viņu ar vēl vienu vīrieti. Tomēr, kad pilsētā gatavojas ierasties Taras draugs, neviens vairs nezina, ko iesākt. Harvijs panāk svarīgu vienošanos.

20:30

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 58. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 8

58. sērija Dažādās mājās notiek dažādas iepazīšanās – Irēna savu dēlu Robertu iepazīstina ar savas draudzenes Janīnas krustmeitu Grietu, kura ir skaista, pieklājīga un īsts miera iemiesojums, bet Olga savu Konstantīnu iepazīstina ar savu bērnības draugu Benediktu, kurš tagad kļuvis par visu cienītu mācītāju. Žanis, beidzot dabūjis aizdevumu no bankas, atdot vecus parādus savai bijušajai sievai Santai, bet Keita, kura netīšām pie Māra atrod fotogrāfijas, kurās viņas mīļā māsa Santa redzama šausmīgā izskatā, nopietni sadusmojas un dodas prom no Māra mājas. Ko Keita darīs ar fotogrāfijām, kuras neviens, izņemot dažus cilvēkus, nedrīkst redzēt?

21:00

Ziemassvētki Plazā

Džesika ir vēsturniece un sāk strādāt krāšņajā Plazas viesnīcā. Viņas uzdevums – izveidot viesnīcā Ziemassvētku instalācijas, ņemot vērā Plazas svētku tradīcijas. Darba ir tiešām daudz, bet laika gaužām maz, tāpēc ir labi, ka Džesikai būs palīgs – izskatīgais viesnīcas dekorators Niks.

23:00

Atkārtojums

Ģēnijs uzvalkā 6

6. sezona, 8. sērija. 2016. g.

8.sērija Džesika plāno panākt Leonarda nāvessoda atlikšanu, pastāvot uz to, ka viņa tante, kas Leonardu uzaudzinājusi, nespēj ceļot un būt klāt viņa nāves brīdī. Tomēr izrādās, ka tante uzskata Leonardu par vainīgu. Luiss dodas uz vēl vienu randiņu ar Taru un pasaka, ka nespēj dalīt viņu ar vēl vienu vīrieti. Tomēr, kad pilsētā gatavojas ierasties Taras draugs, neviens vairs nezina, ko iesākt. Harvijs panāk svarīgu vienošanos.

00:00

Atkārtojums

Grejas anatomija 13

13. sezona, 10. sērija. 2016. g.

10.sērija Dienu pirms Aleksa tiesas Beilija, Arizona un Džo dodas uz paaugstinātas drošības cietumu, lai aprūpētu agresīvu pusaudzi, kura gaida bērnu. Džo atrod kopīgu valodu ar meiteni, kurai drīz vien sākas dzemdības. Meitene cer, ka dzemdībās piedalīsies viņas mamma, kura pēc tam pieskatīs bērnu, tomēr mātei ir pavisam citi plāni. Beiliju šokē medicīniskā aprūpe cietumā. Mājupceļā viņa atklāj Džo, ka Alekss gatavojas pieņemt vienošanos.

00:55

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 338. sērija. 2014. g.

Turpinās aizraujoši notikumi četru dāmu – Martas, Margaritas, Jolantas un Kristīnes – dzīvēs. Marta un Margarita beidzot satiks savus mīļotos vīriešus, ar kuriem piedzīvos daudz priecīgu brīžu, pārsteigumu un arī vilšanos. Intrigas un kaislības virmos arī ap Jolantu, kura iepriekšējā sezonā paspēja veidot mīlas afēru gan ar Māri, gan Konrādu. Vai kāds no viņiem būs līgavainis un vedīs Jolantu šovasar pie altāra? Savukārt Kristīnes un Kārļa attiecībās būs redzami daudzi sirsnīgi un arī skarbi brīži. Vai viņi paliks kopā uz mūžu, kā veidosies viņu attiecības tālāk rādīs laiks. Arvis satiks jaunu mīlestību, kura būs trausla un sargājama, tāpat piedzīvos daudz dramatisku brīžu attiecībās ar Māri.

01:25

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 39. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

39. sērija Advokāts Kārlis negaidīti satiek bārā Māri. Par ko gan viņi runās negaidītās tikšanās laikā? Marija un Arvis ierodas apsveikt Jolantu un Konrādu kāzās. Jaunais pāris pierunā Arvi un Mariju kopā nosvinēt laulības reģistrēšanu un jaunas ģimenes izveidošanu. Restorānā, kur tiek svinētas kāzas, ierodas Māris. Vai viņam izdosies parunāt ar Mariju?

01:55

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 40. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

40. sērija Kristīne atgriežas mājās un uzzina, ka arī Kārlis nebija ieradies uz laulību ceremoniju. Vai šis apstāklis abus satuvinās no jauna vai izšķirs pavisam? Marija kategoriski atsakās zvanīt Mārim un paziņo, ka viņš viņai nav nekāds tēvs. Ričards atklāj Robertam savu mūža noslēpumu. Jolanta apciemo Kristīni, un labākās draudzenes atklāti izrunājas par dzīvi. Iespējams, šī saruna Kristīnei palīdzēs izlemt, kā veidot turpmākās attiecības ar advokātu Kārli. Tomēr šķiet, ka Kārlis sen ir izlēmis, jo nododas jaunas draudzenes meklējumiem. Ričards sagaida negaidītu ciemiņu – Moniku. Baiba ierodas pie ārsta. Tur viņu sagaida liels pārsteigums.

02:30

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 41. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

Turpinās aizraujoši notikumi četru dāmu – Martas, Margaritas, Jolantas un Kristīnes – dzīvēs. Marta un Margarita beidzot satiks savus mīļotos vīriešus, ar kuriem piedzīvos daudz priecīgu brīžu, pārsteigumu un arī vilšanos. Intrigas un kaislības virmos arī ap Jolantu, kura iepriekšējā sezonā paspēja veidot mīlas afēru gan ar Māri, gan Konrādu. Vai kāds no viņiem būs līgavainis un vedīs Jolantu šovasar pie altāra? Savukārt Kristīnes un Kārļa attiecībās būs redzami daudzi sirsnīgi un arī skarbi brīži. Vai viņi paliks kopā uz mūžu, kā veidosies viņu attiecības tālāk rādīs laiks. Arvis satiks jaunu mīlestību, kura būs trausla un sargājama, tāpat piedzīvos daudz dramatisku brīžu attiecībās ar Māri.

03:00

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 42. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

Turpinās aizraujoši notikumi četru dāmu – Martas, Margaritas, Jolantas un Kristīnes – dzīvēs. Marta un Margarita beidzot satiks savus mīļotos vīriešus, ar kuriem piedzīvos daudz priecīgu brīžu, pārsteigumu un arī vilšanos. Intrigas un kaislības virmos arī ap Jolantu, kura iepriekšējā sezonā paspēja veidot mīlas afēru gan ar Māri, gan Konrādu. Vai kāds no viņiem būs līgavainis un vedīs Jolantu šovasar pie altāra? Savukārt Kristīnes un Kārļa attiecībās būs redzami daudzi sirsnīgi un arī skarbi brīži. Vai viņi paliks kopā uz mūžu, kā veidosies viņu attiecības tālāk rādīs laiks. Arvis satiks jaunu mīlestību, kura būs trausla un sargājama, tāpat piedzīvos daudz dramatisku brīžu attiecībās ar Māri.

03:30

Viņas melo labāk 4

4. sezona, 1. sērija. 2015. g.

Viņas melo labāk 4

1. sērija Advokāts Kārlis pa telefonu no Konrāda uzzina šokējošus jaunumus. Konrāda ziņa izplatās kā vīruss. Kā uz šo ziņu reaģēs Marta, Simona un Margarita? Taču Konrāda ziņa nav vienīgais pārsteigums šodien – pasākumu organizēšanas firmas „Kirke” īpašniece Margarita arī sarūpējusi aģentūras darbiniecēm Martai un Simonai pārsteigumu. Marta un Simona mēģina atrast Konrādu. Savukārt Margarita un Roberts gatavojas romantiskam izbraucienam.

03:55

Viņas melo labāk 4

4. sezona, 2. sērija. 2015. g.

Viņas melo labāk 4

2. sērija Pēc romantiska brauciena ar divriteni nabaga Robertam ļoti nepaveicas un, iespējams, viņš ticis pie nopietnas traumas. Marta un Simona mēģina atgriezt Konrādu pilnvērtīgā dzīvē. Roberts ļoti saniknojas. Kāds ir viņa dusmu iemesls, un kāpēc viņš uzreiz zvana savai mīļotajai mammai? Margaritu Jūrmalas kafejnīcā uzrunā nepazīstams vīrietis. Martu viesnīcā pie Konrāda istabas durvīm sagaida negaidīts pārsteigums.

04:20

Viņas melo labāk 4

4. sezona, 3. sērija. 2015. g.

Viņas melo labāk 4

3. sērija Konrāda māsa Baiba atbraukusi pie brāļa uz Jūrmalu. Advokātu Kārli pārsteidz negaidīts zvans. Rīgas vecpilsētā parādās Māris. Interesanti, ko viņš ieraudzīs āra kafejnīcā, dzerot kafiju? Simona mēģina samierināt ienaidnieces Baibu un Martu, bet Konrāds, kā rādās, atgūstas pēc piedzīvotā šoka, un viņam aizvien vairāk iepatīkas Simona.