Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Piektdiena, 4. decembris

Baiba, Barbara, Barba

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:20

Atkārtojums

Grejas anatomija 13

13. sezona, 11. sērija. 2016. g.

11.sērija Alekss ir pazudis, un viņa tiesa ir atcelta. Megija un Meredita domā, ka viņš pieņēmis vienošanos un atrodas cietumā. Meredita dodas viņu meklēt, bet bez rezultātiem. Ouvens tikmēr meklē Amēliju, kura slēpjas pie Stefānijas un atsakās doties mājās. Beilija vēlas visiem oficiāli paziņot, ka Minnika sākusi darbu, taču viņa nolēmusi saviem spēkiem iekarot ārstu labvēlību. Pēc darba dienas Meredita beidzot atrod Aleksu.

01:15

Viņas melo labāk 4

4. sezona, 404. sērija. 2015. g.

Viņas melo labāk 4

Jolanta un Kristīne nesteidzas atgriezties no Austrālijas. Šis fakts izraisa pārsteigumu draudzeņu vidū un pamatīgi satriec Konrādu, kurš gaida mīļoto atpakaļ. Tikmēr Simonas, Margaritas un Martas dzīvēs notikumi mutuļot mutuļo – karstasinīgi mīlas piedzīvojumi, nodevības, jaunas tikšanās, intrigas… Simona nonāks mīlas krustugunīs un būs izvēles priekšā – kuru no puišiem izvēlēties? Margarita joprojām draudzējas ar neveiklo un sirsnīgo Robertu, taču kāds negadījums sagriezīs viņu dzīvi kājām gaisā, un Margaritai pavērsies iespēja jaunām attiecībām. Vai Margarita tām ļausies? Savukārt Marta cer nosargāt savu un Mārtiņa attiecību cietoksni, taču Baiba negrasās padoties un cīņā par mīļoto būs gatava izmantot smago artilēriju. Kura uzvarēs? Marija un Arvis arvien mīl viens otru, taču, protams, gadās nelieli pārpratumi arī viņu ikdienā. Māris ir viens, taču kā vienmēr atvērts attiecībām. Kura no seriāla varonēm kļūs par viņa mīļoto?

01:45

Viņas melo labāk 4

4. sezona, 5. sērija. 2015. g.

Viņas melo labāk 4

5. sērija Jūrmalas viesnīcā ierodas negaidīta viešņa – Dina. Kāds ir viņas ierašanās mērķis? Kā beigsies negaidītā tēva Māra un meitas Marijas tikšanās restorānā? Simonas un Konrāda attiecības kļūst aizvien tuvākas, bet kāpēc Simonas garastāvoklis mainās pēc zvana Kārlim? Kādu jaunu vaļasprieku izdomājis Roberts, un kāpēc Margarita par to nemaz nepriecājas? Savukārt Marta aizvien nevar nomierināties par konkurenti Baibu un joprojām kaldina atriebības plānus.

02:15

Viņas melo labāk 4

4. sezona, 6. sērija. 2015. g.

Viņas melo labāk 4

6. sērija Baiba jau no paša rīta neliek mierā savu brāli, bet Konrādam māsas plāni šobrīd nav aktuāli – viņu interesē tikai Simona. Roberts ar visu sirdi nodevies jaunajam vaļaspriekam, bet tas nemaz neielīksmo Margaritu. Konkurences cīņā Baibai ir savi plāni attiecībā uz Martu, bet vai Konrāds palīdzēs savai māsai realizēt iecerēto?

02:45

Viņas melo labāk 4

4. sezona, 7. sērija. 2015. g.

Viņas melo labāk 4

7. sērija Robertiņš mēģina savu draudzeni pārsteigt ar sazvejoto lomu, bet Margaritai tas izraisa smieklus. Jaunais zvejnieks mēģina pārliecināt savu draudzeni, ka nav vienkārši zvejnieks, bet tikmēr Simona nevar sazvanīt Kārli, kurš visu laiku strādā. Vai tiešām Kārlis tik daudz strādā vai viņam ir citas darīšanas? Margarita saņem skumju ziņu no draudzenēm – kāda būs viņas reakcija?

03:10

Viņas melo labāk 4

4. sezona, 8. sērija. 2015. g.

Viņas melo labāk 4

8. sērija Margarita nekādi nespēj pieņemt ziņu, ka viņas draugs gājis bojā, bet varbūt viņu spēs mierināt jaunās paziņas līdzjūtība? Baiba kā pieredzējusi izlūkdienesta darbiniece caur viesnīcas logu vēro, kas notiek viesnīcā, nelaizdama garām pat vismazāko konkurentes kustību. Astrologu Reini gaida pārsteigums, staigājot gar jūras krastu. Margarita viesnīcā atgriežas ar bojā gājušā Roberta mantām. Arvja un Marijas mājās Rīgā arī norisinās spraigi notikumi. Viesnīcā Jūrmala SPA ierodas jauns viesis.

03:40

Viņas melo labāk 4

4. sezona, 9. sērija. 2015. g.

Viņas melo labāk 4

9. sērija Marta pārmet Mārtiņam, ka viņš bez brīdinājuma ieradies Jūrmalā. Simona mierina sērojošo Margaritu. Pēc konflikta ar Arvi Marija aizbēg no mājām. Baiba joprojām nepamet ierasto izlūkposteni pie viesnīcas loga, savukārt viņas brālis Konrāds dodas pie jūras, kur viņu gaida negaidīta tikšanās.

04:10

Viņas melo labāk 4

4. sezona, 10. sērija. 2015. g.

Viņas melo labāk 4

10. sērija Simona sagaida zvanu no Kārļa. Interesanti, kāda būs viņas reakcija? Simona nodod svarīgu ziņu Martai, savukārt Konrāds negaidīti Jūrmalā satiek Mariju. Marta kārtējo reizi sarīko greizsirdības scēnu. Margarita steidzas uz randiņu ar jauno paziņu, savukārt Arvis pa visu Rīgu meklē savu mīļoto. Lai būtu mierīgāk ap sirdi, Marta liek Mārtiņam braukt uz Rīgu. Vai Baibai izdosies izdibināt viņas slepeno plānu?

06:00

Lieliskais gadsimts. Kosema 2

2. sezona, 49. sērija. 2016. g.

Seriāla darbība norisinās desmitā Osmaņu impērijas sultāna Suleimana I galmā. Suleimans bija viens no varenākajiem 16. gadsimta monarhiem, kura valdīšanas laikā impērija piedzīvoja vēsturisku uzplaukumu. Laikā, kad Suleimans kļūst par sultānu, tatāru iebrucēji sagūsta ukraiņu meiteni Aleksandru, kura caur vergu tirgu nonāk sultāna harēmā. Saprotot, ka kļūstot par sultāna favorīti un dēla māti, viņa pati varētu kļūt par valdnieci, Aleksandra dara visu, lai iegūtu Suleimana uzmanību. Tas izraisa Mahidevranas, sultāna pirmdzimtā dēla Mustafas mātes, greizsirdību, un harēmā sākas intrigas un cīņa ne tikai par varu un ietekmi, bet pat par dzīvību. Tas ir neparasts mīlasstāsts starp sultānu un viņa mīļoto Aleksandru, kuru Suleimans pārdēvēja par Hirremu. Kā verdzene nonākusi Suleimana harēmā, viņa ar laiku kļuva par vienu no ietekmīgākajām personām sultānam pietuvināto cilvēku lokā. Pretēji tradīcijai Hirrema arī pēc troņmantinieka piedzimšanas palika Suleimana tuvumā un vēlāk juridiski kļuva par viņa sievu.

07:00

Atkārtojums

Grejas anatomija 13

13. sezona, 11. sērija. 2016. g.

11.sērija Alekss ir pazudis, un viņa tiesa ir atcelta. Megija un Meredita domā, ka viņš pieņēmis vienošanos un atrodas cietumā. Meredita dodas viņu meklēt, bet bez rezultātiem. Ouvens tikmēr meklē Amēliju, kura slēpjas pie Stefānijas un atsakās doties mājās. Beilija vēlas visiem oficiāli paziņot, ka Minnika sākusi darbu, taču viņa nolēmusi saviem spēkiem iekarot ārstu labvēlību. Pēc darba dienas Meredita beidzot atrod Aleksu.

08:00

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 59. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 8

59. sērija Konstantīns ir ļoti neapmierināts, jo viņa sieva Olga un mācītājs Benedikts satiekas arvien biežāk, un abi bērnības draugi cenšas automehāniķi atgriezt pie ticības un ir nolēmuši viņu kristīt. Viņam tagad nav patīkami uzturēties ne savās mājās, ne Kostjas svētajā vietā – garāžā, jo viņš visur jūt mācītāja Benedikta izliktos slazdus. Santa, gribēdama, lai viss būtu skaidrs un lai Keita nedusmotos uz viņas brāli Māri, izstāsta patiesību par fotogrāfijām, kurās viņa redzama ne tajā labākajā izskatā. Vovčiks saņem uzdevumu no tēva un arvien biežāk uzturas mākslinieka Induļa darbnīcā, naivais Indulis pat nenojauš to, ka patiesībā Vladimiram ir ļoti slikti nodomi – ne jau māksla viņu interesē.

10:00

Būvējot sapni! 2

2. sezona, 19. sērija. 2016. g.

11:35

Saplānotie Ziemassvētki

Seleste ir pasākumu plānotāja, un viņai nākas izpildīt visneparastākās klientu vēlmes. Kad tuvojas Ziemassvētki, darba ir īpaši daudz. Tā kā Seleste pieskata arī māsas meitu Finliju, viņai sāk pietrūkt laiks un nepieciešama palīdzība – jānolīgst Finlijai auklīte! Par auklīti piesakās rakstnieks Teilors, kura radošā stīga ir apsīkusi. Teilors ir pilnīgs pretstats Selestei, kurai patīk visu rūpīgi saplānot

14:20

Jaunava Džeina 4

4. sezona, 16. sērija. 2017. g.

16.sērija Džeinai un Rafaelam izdevies ietaupīt naudu, un nu viņi var atļauties noīrēt paši savu dzīvokli. Rafaels pamana, ka Alba mēģina sodīt Mateo. Kso cenšas būt pozitīva smagajā ārstēšanās laikā. Riverai un Rohelio nesakrīt domas par gaidāmo seriālu, un Rohelio nemaz nav priecīgs, ka seriāla veidotāji piekrīt Riverai. Petrai ir sajūta, ka Džeiāra viņu pietiekami neatbalsta.

15:20

Saldās ambīcijas

1. sezona, 39. sērija. 2019. g.

39.sērija Žoziāne nozog mātei dārglietas un atdod tās Režisam, lai viņš varētu apmaksāt medusmēnesi. Marija aicina Roku kļūt par liecinieku viņas kāzās. Marija atklāj, ka pazudušas dārglietas, un viņas aizdomas atkal krīt uz Roku. Šikleti plāno pabeigt savu misiju un doties prom no pilsētas. Fabjana atvainojas Kamilu par skūpstu. Kima un Marsiu konstatē, ka Marija ir piekrāpta un līgums par kāzu mielastu bijis viltots. Ābels apņemas pagatavot kāzu galdu.

16:30

Sapņotāji

1. sezona, 150. sērija. 2019. g.

150.sērija Avārija atstāj paliekošas sekas, un Sanemas vecāki mokas sirdsapziņas pārmetumos. Lai notikušo vērstu par labu, tiek pieņemti vairāki lieli lēmumi. Bet vai ar tiem būs gana?

18:30

Grejas anatomija 13

13. sezona, 12. sērija. 2016. g.

12.sērija Alekss atklāj, ka Endrjū ir atsaucis apsūdzību un draudējis sniegt nepatiesu liecību. Endrjū saka, ka darījis to Džo dēļ. Alekss atkal var strādāt, bet Meredita tiek atstādināta, jo atsakās savā operācijā ielaist Minniku. Slimnīcā ieradusies Megijas mamma uz nelielu plastisku operāciju, taču atklājas, ka viņai ir krūts vēzis. Ričards uzzina, ka Ketrīna ir Beilijas un Minnikas pusē.

19:30

Ģēnijs uzvalkā 6

6. sezona, 10. sērija. 2016. g.

10.sērija Hārvijs piedāvā Maikam kļūt par firmas konsultantu par tādu pašu algu, kādu viņš saņēma kā partneris. Pateicoties Robertam Zeinam, Hārvijs uzzina, ka Džima Reinoldsa valde mēģina no viņa atbrīvoties, jo izplatījušās baumas, ka Hārvijs iemainījis Sateru pret Maika atbrīvošanu. Ar Maika palīdzību Reičela un Džesika panāk Leonarda atbrīvošanu. Zeins piedāvā Džesikai apvienot uzņēmumus.

22:30

Brīvdienu terapija

Kāda pāra attiecības ir uz iziršanas robežas, un, cenšoties glābt laulību, pāris uzaicina trīs citus pārus līdzi ceļojumā uz tropiskas salas kūrortu. Ierodoties paradīzei līdzīgajā salā, lai baudītu bezrūpīgas dienas, zvilnot saulē, pāri atklāj, ka dalība psihoterapijas nodarbībās ir obligāta, ja viņi vēlas palikt kūrortā.

00:55

Atkārtojums

Ģēnijs uzvalkā 6

6. sezona, 10. sērija. 2016. g.

10.sērija Hārvijs piedāvā Maikam kļūt par firmas konsultantu par tādu pašu algu, kādu viņš saņēma kā partneris. Pateicoties Robertam Zeinam, Hārvijs uzzina, ka Džima Reinoldsa valde mēģina no viņa atbrīvoties, jo izplatījušās baumas, ka Hārvijs iemainījis Sateru pret Maika atbrīvošanu. Ar Maika palīdzību Reičela un Džesika panāk Leonarda atbrīvošanu. Zeins piedāvā Džesikai apvienot uzņēmumus.

01:50

Atkārtojums

Grejas anatomija 13

13. sezona, 12. sērija. 2016. g.

12.sērija Alekss atklāj, ka Endrjū ir atsaucis apsūdzību un draudējis sniegt nepatiesu liecību. Endrjū saka, ka darījis to Džo dēļ. Alekss atkal var strādāt, bet Meredita tiek atstādināta, jo atsakās savā operācijā ielaist Minniku. Slimnīcā ieradusies Megijas mamma uz nelielu plastisku operāciju, taču atklājas, ka viņai ir krūts vēzis. Ričards uzzina, ka Ketrīna ir Beilijas un Minnikas pusē.

02:35

Viņas melo labāk 4

4. sezona, 411. sērija. 2015. g.

Viņas melo labāk 4

Jolanta un Kristīne nesteidzas atgriezties no Austrālijas. Šis fakts izraisa pārsteigumu draudzeņu vidū un pamatīgi satriec Konrādu, kurš gaida mīļoto atpakaļ. Tikmēr Simonas, Margaritas un Martas dzīvēs notikumi mutuļot mutuļo – karstasinīgi mīlas piedzīvojumi, nodevības, jaunas tikšanās, intrigas… Simona nonāks mīlas krustugunīs un būs izvēles priekšā – kuru no puišiem izvēlēties? Margarita joprojām draudzējas ar neveiklo un sirsnīgo Robertu, taču kāds negadījums sagriezīs viņu dzīvi kājām gaisā, un Margaritai pavērsies iespēja jaunām attiecībām. Vai Margarita tām ļausies? Savukārt Marta cer nosargāt savu un Mārtiņa attiecību cietoksni, taču Baiba negrasās padoties un cīņā par mīļoto būs gatava izmantot smago artilēriju. Kura uzvarēs? Marija un Arvis arvien mīl viens otru, taču, protams, gadās nelieli pārpratumi arī viņu ikdienā. Māris ir viens, taču kā vienmēr atvērts attiecībām. Kura no seriāla varonēm kļūs par viņa mīļoto?

03:05

Viņas melo labāk 4

4. sezona, 12. sērija. 2015. g.

Viņas melo labāk 4

12. sērija Marijas un Dinas iepazīšanās, šķiet, ir sākums ilgstošai draudzībai. Roberts pēc klejojumiem beidzot atgriežas mājās, tikai kāpēc viņu nepamet sajūta, ka kaut kas ir mainījies? Skaisti iesākušās Konrāda un Simonas attiecības pēkšņi pasliktinās. Kāds tam ir iemesls? Un kāpēc Roberta mamma Irēna melo savam dēlam? Margarita atkal iet uz randiņu ar jauno draugu Reini. Kas padomā Simonai un Margo pirms šī randiņa?

03:35

Viņas melo labāk 4

4. sezona, 13. sērija. 2015. g.

Viņas melo labāk 4

13. sērija Simona pirms Margaritas došanās uz randiņu palūdz draudzenei vienu pakalpojumu. Arvis joprojām meklē savu mīļoto, kas pazudusi kā ūdenī iekritusi. Šī mērķa vadīts, viņš apciemo Marijas tēvu Māri. Jaunā draugu trijotne iegriežas Jūrmalā izklaidēties, bet Margarita patīkami kavē laiku Reiņa kompānijā. Kāds kuriozs viņu sagaida, sarunājoties ar interesanto astrologu? Māris ar Arvi mēģina sadzīt bēgles Marijas pēdas, bet Margarita un Simona savā viesnīcas numurā sagaida negaidītu viesi.

04:00

Viņas melo labāk 4

4. sezona, 14. sērija. 2015. g.

Viņas melo labāk 4

14. sērija Ar ko beigsies Margaritas un Reiņa pasēdēšana pie vīna? Baiba, liekas, izdomājusi, kā sāpīgi iedzelt savai mūžīgajai konkurentei Martai. Kāds ir jaunais Baibas atriebības plāns? Vai Konrāds piekritīs šim plānam? Advokāts Kārlis apmeklē Baibu un Konrādu. Vai tā ir Baibas atriebības plāna daļa?

04:30

Viņas melo labāk 4

4. sezona, 15. sērija. 2015. g.

Viņas melo labāk 4

15. sērija Kādus jaunumus Simona uzzina par savu Kārli? Baiba turpina kaldināt plānus, kā atriebties Martai. Vai šoreiz izdosies viņas izdomātais slepenais plāns? Arvis Jūrmalā negaidīti satiek Simonu, bet no kaut kurienes izdīgst advokāta noalgotā Dina. Kāpēc viņu tā interesē vecu draugu tikšanās? Marta aizstāvas no Mārtiņa pārmetumiem, bet Māris un Arvis, šķiet, atkal nāk Marijai uz pēdām.