Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 1. decembris

Arnolds, Emanuels

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:35

Atkārtojums

Grejas anatomija 13

13. sezona, 8. sērija. 2016. g.

8.sērija Meredita un Ouvens nav gulējuši 48 stundas, bet turpina strādāt, jo darba ir daudz, un uzņemšanā valda haoss. Ievests vīrietis ar aknas plīsumu, un ārstu komandai pievienojas Ričards, kurš ir labi atpūties. Ārsti gremdējas atmiņās par traģiskiem notikumiem no savām dzīvēm, bet pacienta stāvoklis pasliktinās, un mediķu domas par tālāko rīcību ir atšķirīgas.

01:30

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 26. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

26. sērija Marta, sirdssāpju pārņemta, zvana Kristīnei un atsveicinās no draudzenes uz visiem laikiem. Kas Martai padomā? Kristīne un Jolanta atsteidzas uz Martas vasarnīcu un atviegloti uzelpo, atradušas draudzeni sveiku un veselu. Ričards pasaka Margaritai, ka vairs nelolo cerības uz Moniku. Kristīne cenšas Martu uzmundrināt, taču viņa atgūst dzīvesprieku, izdomājot ģeniālu plānu. Roberts apciemo Margaritu mājās, pārsteidzot ar negaidītu atklātību un maigumu, savukārt Margaritas vectētiņa mājās viņš nodemonstrē izcilas pavāra spējas.

02:00

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 27. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

27. sērija Marta pamostas Kristīnes mājās. Vai viņa atcerēsies savu vakar izdomāto plānu? Arvis apmeklē puķu veikalu. Jolanta izvēlas ziedus Marijai, kura sarīko greizsirdības scēnu, jo viņai liekas, ka starp viņas mīļoto un Jolantu kaut kas ir bijis. Arvis izstāsta Marijai par savu pagātni. Martai ir aizdomas, ka Baiba melo, ka ir stāvoklī, tāpēc viņa ir apņēmības pilna meklēt pierādījumus. Kādas ir Martas izredzes?

02:25

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 28. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

28. sērija Martai izdodas savākt pierādījumus, ka Baiba nav stāvoklī, un viņa to pasaka Mārtiņam. Viņš ir pārliecināts, ka kļuvis par Baibas melu upuri, grib parunāt ar Martu, bet viņa aizmūk. Arvis palīdz Marijai iepirkties. Mārtiņš iespiež Baibu stūrī viņas melu dēļ. Vai Baibai izdosies izgrozīties? Māris kafejnīcā satiek Mariju. Starp abiem izceļas nikns strīds, kurā iesaistās arī Arvis. Ar ko beigsies senu draugu tikšanās?

02:55

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 29. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

29. sērija Starp bijušajiem draugiem Arvi un Māri atkal rodas nesaskaņas. Māris ir gatavs Arvi pamatīgi pārmācīt. Mārtiņš pamet Baibu un atkal nonāk Martas vasarnīcā, taču Marta viņu nelaiž iekšā. Mārtiņš zvēr, ka neaizies no vasarnīcas, kamēr Marta ar viņu neparunās un viņam nepiedos. Simonai tāda Martas iespītēšanās nav saprotama, bet viņa ierodas vasarnīcā, lai palīdzētu draudzenei. Turklāt pie Martas atbrauc kareivīgi noskaņojusies Baiba. Margarita nespēj vien nobrīnīties par Roberta jauno garadarbu – viņš nofilmējis Margaritas vectētiņa vasarnīcu. Tikmēr aiz Martas vasarnīcas durvīm klaigā Baiba. Viņa grib satikties ar Mārtiņu. Simonai tik tikko izdodas Martu noturēt, lai viņa nesakautos ar uzbāzīgo konkurenti. Jolanta apciemo Margaritu, kura piedāvā viņai atgriezties agrākajā darbā. Jolanta Roberta nofilmētajos kadros atpazīst Monikas fotogrāfiju.

03:25

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 30. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

30. sērija Blakus Martas vasarnīcas durvīm un klaigājošajai Baibai parādās Mārtiņš. Baiba viņam pasniedz izziņu, ka ir stāvoklī. Kā Mārtiņš reaģēs? Baibai aizbraucot no vasarnīcas, Martu gaida sāpīga vilšanās – pazudis Mārtiņš. Margarita steidzas Ričardam paziņot, ka Monika viņu meklē. Ričards un Monika mēģina viens otru sazvanīt. Varbūt pārpratumiem pienācis gals? Martai par lielu prieku uzrodas Mārtiņš. Viņš savu vainu cenšas izpirkt ar pazemību. Jolanta pēc sarunas ar Konrādu uzsver, ka pēc viņu kāzām Baibai ir jāizvācas no abu mājām. Vai Konrāds uzdrošināsies māsai paziņot nepatīkamo ziņu? Ričards satiekas ar Moniku un ļaujas atmiņām.

03:50

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 31. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

31. sērija Uz Jolantas darbu atsteidzas Baiba un sāk traci par Jolantas vēlmi izmest viņu no brāļa dzīvokļa. Kā uz to reaģēs Jolanta? Kristīni pārņem pirmskāzu stress. Viņa domā, ka pieļauj kļūdu, precoties ar Kārli. Ričards novieto Monikas fotogrāfiju agrākajā vietā. Jolanta tirdzniecības centrā satiekas ar Mariju un izdzird pēdējos jaunumus par viņas un Arvja konfliktu ar Māri. Arvi neskaidru iemeslu dēļ izseko aizdomīgi tipi. Viņus laikus ierauga Jolanta un paziņo par to Marijai. Baiba veikalā saskrienas ar Roberta mammu Irēnu. Viņa, pielaikodama drēbes, atstāj veikalā savu mobilo.

04:20

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 32. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

32. sērija Baiba veikala pielaikošanas kabīnē atrod un atdod atpakaļ Irēnai pazaudēto mobilo telefonu. Irēnu tāda rīcība aizkustina, un viņa uzaicina Baibu iedzert kafiju. Arvim un Marijai atrodoties mājās, sāk gaudot laukā stāvošās automašīnas signalizācija. Marijai slikta nojauta čukst priekšā, ka Arvim labāk būtu palikt mājās, taču viņš steidzas palūkoties, kas lien pie viņa automašīnas. Marija, nedaudz šauboties, aizsteidzas Arvim nopakaļus. Diemžēl viņa nokavē. Mariju satriec pie mašīnas redzētais. Māris saņem ziņu, ka uzdevums ir izpildīts, un svin uzvaru. Marija ir slimnīcā – pārdzīvo par Arvja veselības stāvokli. Viņai tiek paziņots, ka Arvis pēc piedzīvotās traumas ir miris. Marija aiz bēdām piezvana Jolantai, apraud Arvja nāvi. Viņa nešaubās, ka roku šeit ir pielicis Māris, un nosolās viņam atriebties.

06:00

Lieliskais gadsimts. Kosema 2

2. sezona, 46. sērija. 2016. g.

Seriāla darbība norisinās desmitā Osmaņu impērijas sultāna Suleimana I galmā. Suleimans bija viens no varenākajiem 16. gadsimta monarhiem, kura valdīšanas laikā impērija piedzīvoja vēsturisku uzplaukumu. Laikā, kad Suleimans kļūst par sultānu, tatāru iebrucēji sagūsta ukraiņu meiteni Aleksandru, kura caur vergu tirgu nonāk sultāna harēmā. Saprotot, ka kļūstot par sultāna favorīti un dēla māti, viņa pati varētu kļūt par valdnieci, Aleksandra dara visu, lai iegūtu Suleimana uzmanību. Tas izraisa Mahidevranas, sultāna pirmdzimtā dēla Mustafas mātes, greizsirdību, un harēmā sākas intrigas un cīņa ne tikai par varu un ietekmi, bet pat par dzīvību. Tas ir neparasts mīlasstāsts starp sultānu un viņa mīļoto Aleksandru, kuru Suleimans pārdēvēja par Hirremu. Kā verdzene nonākusi Suleimana harēmā, viņa ar laiku kļuva par vienu no ietekmīgākajām personām sultānam pietuvināto cilvēku lokā. Pretēji tradīcijai Hirrema arī pēc troņmantinieka piedzimšanas palika Suleimana tuvumā un vēlāk juridiski kļuva par viņa sievu.

07:00

Atkārtojums

Grejas anatomija 13

13. sezona, 8. sērija. 2016. g.

8.sērija Meredita un Ouvens nav gulējuši 48 stundas, bet turpina strādāt, jo darba ir daudz, un uzņemšanā valda haoss. Ievests vīrietis ar aknas plīsumu, un ārstu komandai pievienojas Ričards, kurš ir labi atpūties. Ārsti gremdējas atmiņās par traģiskiem notikumiem no savām dzīvēm, bet pacienta stāvoklis pasliktinās, un mediķu domas par tālāko rīcību ir atšķirīgas.

08:00

Atkārtojums

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 56. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 8

56. sērija Žanis nevar saprast, kāpēc Leldes attieksme pret viņu ir mainījusies un kāpēc viņa tik negaidīti ir "atsalusi"? Tāda Leldes attieksme un tās iemesli Žanim ir liela mīkla. Roberts ir greizsirdīgs uz Oksanas vīru Vladimiru un nolemj, ka Oksanu vairāk negrib ne redzēt, ne arī kaut ko par dzirdēt par savu bijušo simpātiju. Indulis, kuram lēnām ar saviem darbiem izdevies kļūt slavenam plašākai publikai, saņem negaidītu ziņu – viens no mākslas mecenātiem, turīgs kolekcionārs, piedāvā izveidot Induļa gleznu personālizstādi vienā no Latvijas labākajām galerijām. Bet abu brāļu – Vladimira un Žaņa cīņa par dārgo dzīvokli Rīgas centrā turpinās un izskatās, ka tā arī nekad nebeigsies.

10:00

Būvējot sapni! 2

2. sezona, 16. sērija. 2016. g.

11:10

Ziemassvētku vilciens

Toms ir žurnālists un, meklējot iedvesmu savam kārtējam stāstam, nolemj ceļu no Vašingtonas uz Losandželosu mērot ar vilcienu. Ceļš būs garš, tajā jāpavada četras dienas, tāpēc nāksies iepazīties ar ne vienu vien ceļabiedru, uzzināt viņu dzīves stāstus, un pat satikt savu senu mīlestību. Eleonora gan nav priecīga Tomu satikt, joprojām ir dusmīga uz viņu par izjukušajām attiecībām, lai arī Toms pat nezina, kas īsti toreiz notika – kāpēc Eleonora tik pēkšņi aizbrauca un pazuda.

13:50

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 57. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 8

57. sērija Pēc pasēdēšanas bārā Žanis pamostas svešā vietā, un trakākais ir tas, ka viņš nespēj atcerēties to, kas iepriekšējā vakarā noticis. Marta “saliek visu pa plauktiņiem”, un izrādās, ka tieši viņa ir tā, kura nelaimīgo jūrnieku izglābusi no dažādām nepatīkamām lietām... gulēšanas uz ielas, nonākšanas policijas iecirknī un, kas ir pats svarīgākais –cienījamā jūrnieka reputācija nav cietusi. Olga dalās ar Martu slepenos, nevienam nezināmos stāstos par viņas un Konstantīna ģimenes problēmām, bet Roberts pilsētas kafejnīcā piedzīvo romantisku tikšanos ar Oksanu. Žanis beidzot no tēva sagaida finansiālu palīdzību, tagad viņš var izpirkt savu vainu pret bijušo sievu Santu. Irēna savās mājās sagaida gaidītas viešņas – draudzeni Janīnu un viņas krustmeitu Grietu, bet Olgas mājās viesojas svarīgs cilvēks – mācītājs Benedikts.

14:20

Jaunava Džeina 4

4. sezona, 13. sērija. 2017. g.

13.sērija Uzzinājuši, kas patiesībā notiek ar Kso, Džeina, Rohelio un Alba vēlas sniegt viņai atbalstu, taču Kso vēlas, lai visi turpinātu dzīvot savas dzīves kā līdz šim. Roelio beidzot izdodas pierunāt Riveru Fīldsu satikties ar viņu, taču uzzina, ka viņai ir pašai savi plāni. Rafaels cenšas atrast savu māsu, kurai varētu būt svarīga informācija. Džeina ir satriekta, kad Petras meitas izstāsta Mateo, ka zobu feja patiesībā neeksistē.

15:20

Saldās ambīcijas

1. sezona, 36. sērija. 2019. g.

36.sērija Marija notic Režisam, ka viņš spēlē kazino tikai izklaides pēc un nav atkarīgs no azartspēlēm. Tomēr tad Gledisai rodas cits plāns, kā izjaukt gaidāmās kāzas, un Amadēu ir gatavs tajā iesaistīties. Kad Kima parāda Silvijai kopīgās fotogrāfijas ar Marsiu, Silvija pamet savu puisi. Kamilu gūst apstiprinājumu tam, ka Vivī viņu māna.

16:30

Sapņotāji

1. sezona, 147. sērija. 2019. g.

147.sērija Leila satraucas par jaunā rūpala un projektu panākumiem, tāpēc mierinājumu meklē Nihata saldumu krājumos. Himas, Aziza un Miribanas dzīvē uzpeld sens paziņa vārdā Selims. Jahtu kluba dēļ saruna noved pie Džana jahtas, un Sanema saprot, ka viņai tā jāatgūst. Izvēle, vai Džans to pieņems, ir viņa rokās.

18:30

Grejas anatomija 13

13. sezona, 9. sērija. 2016. g.

9.sērija Sabrukusi ēka, un slimnīca strauji pildās ar cietušajiem. Divpadsmit gadus veca meitene nomirst uz operāciju galda, un viņas vecāki alkst atriebības. Baidoties no tiesas, Džo izstāsta Aleksam par savu laulību un bailēm, un viņš sāk apsvērt domu pieņemt vienošanos un izciest divu gadu cietumsodu. Meredita tam kategoriski iebilst. Amēlija pamet Ouvenu, atstājot tikai zīmīti, kurā lūdz viņam nevainot sevi.

19:30

Ģēnijs uzvalkā 6

6. sezona, 7. sērija. 2016. g.

7.sērija Reičela un Džesika mēģina panākt nāvessoda atlikšanu, lai varētu sadzīt pēdas pazudušajam lieciniekam. Viņām tiek dota nedēļa laika, un Reičela lūdz tēva palīdzību, tomēr noskaidrojas, ka liecinieks ir miris. Tara atklāj Luisam, ka viņai ir attāluma attiecības, kurās ļauts satikties ar citiem cilvēkiem. Luiss nezina, kā reaģēt uz šo ziņu. Hārvijam ir grūtības atrast vainīgo starp Satera darbiniekiem, bet Luiss pamana ko aizdomīgu.

20:30

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 57. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 8

57. sērija Pēc pasēdēšanas bārā Žanis pamostas svešā vietā, un trakākais ir tas, ka viņš nespēj atcerēties to, kas iepriekšējā vakarā noticis. Marta “saliek visu pa plauktiņiem”, un izrādās, ka tieši viņa ir tā, kura nelaimīgo jūrnieku izglābusi no dažādām nepatīkamām lietām... gulēšanas uz ielas, nonākšanas policijas iecirknī un, kas ir pats svarīgākais –cienījamā jūrnieka reputācija nav cietusi. Olga dalās ar Martu slepenos, nevienam nezināmos stāstos par viņas un Konstantīna ģimenes problēmām, bet Roberts pilsētas kafejnīcā piedzīvo romantisku tikšanos ar Oksanu. Žanis beidzot no tēva sagaida finansiālu palīdzību, tagad viņš var izpirkt savu vainu pret bijušo sievu Santu. Irēna savās mājās sagaida gaidītas viešņas – draudzeni Janīnu un viņas krustmeitu Grietu, bet Olgas mājās viesojas svarīgs cilvēks – mācītājs Benedikts.

21:00

Mīlestība kā Ziemassvētki

Medija ir mārketinga vadītāja, un viņas specializācija ir Ziemassvētki – viņa zina visu par to, kā pārdot šajos svētkos pēc iespējas vairāk. Pašai gan viņai šie svētki ne īpaši pie sirds, jo no bērnības nav tās jaukākās atmiņas. Kad Medija tiek ielūgta uz svarīgas klientes kāzām, viņa ceļā dodas ar veclaicīgu automašīnu. Diemžēl ceļā senajai automašīnai gadās ķibele, un Medija ir spiesta piestāt kādā mazpilsētā, kurā visi dievina Ziemassvētkus. Varbūt arī Medija beidzot uzzinās ko jaunu par šiem svētkiem?

00:05

Atkārtojums

Dzīvīte brīvdienās

6. sezona, 34. sērija. 2020. g.

01:10

Atkārtojums

Grejas anatomija 13

13. sezona, 9. sērija. 2016. g.

9.sērija Sabrukusi ēka, un slimnīca strauji pildās ar cietušajiem. Divpadsmit gadus veca meitene nomirst uz operāciju galda, un viņas vecāki alkst atriebības. Baidoties no tiesas, Džo izstāsta Aleksam par savu laulību un bailēm, un viņš sāk apsvērt domu pieņemt vienošanos un izciest divu gadu cietumsodu. Meredita tam kategoriski iebilst. Amēlija pamet Ouvenu, atstājot tikai zīmīti, kurā lūdz viņam nevainot sevi.

02:00

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 332. sērija. 2014. g.

Turpinās aizraujoši notikumi četru dāmu – Martas, Margaritas, Jolantas un Kristīnes – dzīvēs. Marta un Margarita beidzot satiks savus mīļotos vīriešus, ar kuriem piedzīvos daudz priecīgu brīžu, pārsteigumu un arī vilšanos. Intrigas un kaislības virmos arī ap Jolantu, kura iepriekšējā sezonā paspēja veidot mīlas afēru gan ar Māri, gan Konrādu. Vai kāds no viņiem būs līgavainis un vedīs Jolantu šovasar pie altāra? Savukārt Kristīnes un Kārļa attiecībās būs redzami daudzi sirsnīgi un arī skarbi brīži. Vai viņi paliks kopā uz mūžu, kā veidosies viņu attiecības tālāk rādīs laiks. Arvis satiks jaunu mīlestību, kura būs trausla un sargājama, tāpat piedzīvos daudz dramatisku brīžu attiecībās ar Māri.

02:30

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 33. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

33. sērija Jolanta un Konrāds nešaubās, ka Māris ir līdzvainīgs Arvja nāvē. Viņu dzīvoklī jau briest jauns konflikts, šoreiz – starp Jolantu un Baibu. Baiba izmanto izdevību iedzelt Jolantai, paziņojot, ka zina, kas atradās pazudušajā Jekaterinas aploksnē, taču neko neteiks par aploksnes saturu. Irēna sagaida ciemiņu – Baibu. Viņa pārdod Irēnai brīnumlīdzekli pret matu izkrišanu. Robertam atliek tikai parādīties, un viņš jau kļūst par Baibas mērķi. Marija bez svārstīšanās ļaujas bīstamai avantūrai, lai atriebtos Mārim par mīļotā nāvi. Tikko pamodušos Robertu gaida pārsteigums – virtuvē rosās Baiba. Roberts lūdz viņu iet projām, taču Baiba izmanto savu sievišķīgo viltību, lai sakārdinātu Robertu. Jolanta satiekas ar Mariju. Viņa ir pārliecināta, ka Māra klubu aizdedzinājusi Marija, taču Marija neatzīstas un vēršas pie Jolantas ar lūgumu.

03:00

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 34. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

34. sērija Baiba joprojām neiziet no Roberta mājām un mēģina atrast visādus iemeslus, lai uzkavētos ilgāk. Baiba dejo Robertam kārdinošu deju, bet viņus pieķer Margarita. Māris lūdz policistu apcietināt Mariju, jo videokameras nofilmējušas, ka tieši viņa ir aizdedzinājusi klubu. Marija un Jolanta ierodas lidostā. Marija gatavojas bēgt no Latvijas, taču pēdējā brīdī saņemtais telefona zvans apgriež viņas dzīvi ar kājām gaisā. Marija ģībst aiz laimes – Arvis ir dzīvs! Izrādās, ka tonakt avārijā gāja bojā Arvja vārda brālis un māsiņa kļūdījās, paziņodama Marijai briesmīgo ziņu. Arvis dusmojas, ka notikusi tāda kļūda. Margarita netic Robertam un domā, ka viņš mānās par attiecībām ar Baibu, tāpēc atsveicinās un aiziet.

03:20

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 35. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

35. sērija Marija steidzas uz slimnīcu, lai sagaidītu Arvi, taču viņu noķer policija. Irēna lūdz Margaritu atstāt Robertu mierā un nešaubās, ka dēlam labāk derētu cita sieviete nekā tā, ko dēls izvēlējies. Marija policijā tiek piespiesta pie sienas ar neapstrīdamu pierādījumu, ka viņa aizdedzinājusi Māra klubu. Vienīgais prieks Marijai ir, ka viņai uz mirkli izdodas apkampt Arvi. Arvis apsola Marijai darīt visu iespējamo, lai viņu izpestītu no sarežģītās situācijas, taču policists Artis sagrauj viņa cerības. Baiba izseko Robertu. Viņš notic Baibas labajiem nolūkiem salabināt viņu ar Margaritu, taču situācija kļūst aizvien komplicētāka.

03:55

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 36. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

36. sērija Uzrodas vairāk pierādījumu, ka Marija ir vainīga kluba dedzināšanā. Arvis, bezcerības mākts, mēģina pierunāt Jolantu, lai viņa liecina par labu Marijai. Beidzot Jekaterinas aploksne nokļūst Jolantas rokās. Jolanta uzzina, ka Marija ir Māra meita. Jolanta prāto, ko darīt ar Jekaterinas vēstuli. Konrāds dod padomu atdot to Arvim. Arvis, saticies ar Jolantu un Konrādu, uzzina jaunumus par Marijas un Māra radniecību, un nekādi nespēj tam noticēt.

04:25

Viņas melo labāk 3

3. sezona, 37. sērija. 2014. g.

Viņas melo labāk 3

37. sērija Kristīne uzzina, ka Baiba cenšas sakārdināt Margaritas Robertu. Arvis apņēmies darīt visu, lai atbrīvotu Mariju. Viņš norunā tikšanos ar Māri, lai apspriestu mīļotās atbrīvošanas noteikumus. Taču negaidīts pavērsiens ir Jekaterinas vēstule, kas nokļūst Arvja rokās. Viņš saprot, ka viņam ar Māri jārunā kā ar Marijas tēvu. Māri gaida sensacionāls jaunums. Marija atzīstas, ka ir aizdedzinājusi klubu, taču tiek atbrīvota. Roberts mēģina salabt ar Margaritu. Roberta mamma uzaicina Baibu ciemos, bet Roberts aiziet no mājām, jo nevēlas sarunāties ar negaidīto ciemiņu. Marija ir pārliecināta, ka par viņas atbrīvošanu Māris ir samaksājis, taču Arvis nevēlas par šo tēmu runāt. Māris joprojām nespēj noticēt, ka ir Marijas tēvs, taču viņš cenšas pierast pie jaunās ziņas, un tā sāk viņu iepriecināt aizvien vairāk.