Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 27. oktobris

Lilita, Irita, Ita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:05

Atkārtojums

Laimīgs un vesels

12. sezona, 22. sērija. 2020. g.

Raidījums par veselību un skaistumkopšanu "Laimīgs un vesels", ar mērķi – sniegt praktiskus padomus un atspoguļot mūsdienu iespējas ārstniecības un estētiskās skaistumkopšanas jomā. Katrs raidījums tiks veltīts noteiktai aktuālai tēmai, tajos piedalās medicīnas eksperti un vadošo jomu speciālisti, lai plašāk diskutētu par veselības un skaistumkopšanas problēmām, meklētu risinājumu, atbildētu uz studijas viesu jautājumiem un kliedētu mītus. Studijā uz vietas ir iespējams sekot izmeklēšanas gaitai un uzklausīt ekspertu skaidrojumu par jaunākajām ārstēšanas metodēm, tai skaitā- ir iespēja vērot video no operāciju norises. Mēs būsim kopā ar Jums, lai palīdzētu, iedrošinātu un sniegtu pārliecību, ka slimība ir uzveicama un atklāsim estētiskās skaistumkopšanas noslēpumus. Atcerieties, ka ne viss ir vesels, kas jūtas vesels! Sekojiet līdzi raidījumam "Laimīgs un vesels" un neatlieciet vizīti pie ārsta!

00:40

Atkārtojums

Grejas anatomija 12

12. sezona, 8. sērija. 2015. g.

8.sērija Slimnīcā izplatās baumas par Ouvena saistību ar Neitanu. Slimnīcā ievesti desmitiem cietuši ugunsdzēsēji pēc meža ugunsgrēka, ieskaitot Ouvena mātes draugu. Konflikts starp Mereditu un Amēliju kļūst arvien spraigāks, līdz Meredita liek Amēlijai izvākties. Alekss un Džo atkal sastrīdas, jo Džo domā, ka Alekss priekšroku dod Mereditai, nevis viņai. Meredita tiekas ar Ouvena māti un mēģina noskaidrot kaut ko par Neitanu un uzzina, ka Ouvenam bijusi māsa.

01:35

Atkārtojums

Pirmais randiņš 4

4. sezona, 10. sērija. 2015. g.

Pirmais randiņš 4

Iepazīšanās šova vajadzībām uz dienu tiek atvēlēts viss restorāns – visi, kas ieradušies pavakariņot, ir mīlestības meklējumos un redz viens otru pirmo reizi. Šovs piedāvā skatītājiem būt klāt šajā pirmajā randiņā – redzēt, kā notiek iepazīšanās, noklausīties sarunas, novērot uzvedību un uzklausīt, kas vienam par otru un pašu randiņu sakāms tiem, kas tikko iepazinušies. Šeit satiekas visdažādākie cilvēki – dažādu vecumu, dažādu rasu, dažādu dzimumu. Ir tādi, kam viegli būt atvērtiem un atklātiem ar tikko iepazītu cilvēku, bet ir tādi, kas nepavisam nezina, ko teikt un uztraukumā sarunā pilnīgas muļķības. Pēc kopā pavadītas stundas, vakariņojot un sarunājoties, abi dalās iespaidos – vai ir bijis interesanti, un vai gribētos satikties vēl kādu reizi.

02:25

Atkārtojums

Sapņotāji

1. sezona, 122. sērija. 2019. g.

122.sērija Ajana jau kāpj autobusā, kad viņu panāk Džeidžejs. Vai puisim izdosies viņu pierunāt palikt? Būdams pārliecināts par Jīta jūtām pret Sanemu, Džans nolemj noskaidrot, vai Jīts tiešām ir tas, par ko izliekas. Visi gatavojas Leilas un Emres kāzu svinībām. Tikai Džeidžejam nav miera, jo viņš ir pilnīgi pārliecināts, ka Džans ir slims.

03:15

Atkārtojums

Būvējot sapni!

1. sezona, 36. sērija. 2014. g.

Arhitektūras dizaineris Čārlijs Lakstons (Charlie Luxton) palīdz cilvēkiem Lielbritānijā uzcelt viņu sapņu mājas – apbrīnojamas un par minimāliem līdzekļiem.

04:05

Debesu asaras

1. sezona, 43. sērija. 2017. g.

Dženeta ir jauna arhitektūras studente, kura uzaugusi kopā ar vecmāmiņu, jo viņas tēvs ir miris, bet māte atteikusies no viņas uzreiz pēc dzimšanas. Izlaiduma dienā Dženeta iepazīstas ar savas kursa biedrenes un draudzenes Melisas ģimeni un draugu Selimu. Dženeta atstāj iespaidu Melisas māti, un viņa piedāvā meitenei darbu savā arhitektūras birojā, taču ātri vien saprot, ka Dženeta ir viņas sen pamestā meita. Dženeta un Selims ātri vien satuvinās, taču viņu attiecībām uzrodas daudz nelabvēļu – Melisa, kura ir greizsirdīga, un viņai šīs attiecības nepavisam nav pa prātam, Arza, kura ir uztraukusies, ka patiesība par viņas pagātni var nākt gaismā, Selima tēva brālis Orhans, kuram pašam radušās jūtas pret Dženetu, un arī Selima māte, kura ir apsēsta ar sava dēla drošību, un atpazinusi Dženetu no bērnu nama, kurā uzaudzis arī Selims. Vai Selima un Dženetas jūtas būs pietiekami spēcīgas, lai pārvarētu visus nelabvēļu liktos šķēršļus? Vai arī tām nebūs lemts ilgs mūžs? Kāpēc Arza pameta savu bērnu un ko slēpj viņas pagātne? Atbildes uzzināsim šajā aizraujošajā un negaidītiem atklājumiem pilnajā stāstā.

05:00

Bernards

3. sezona, 23. sērija. 2008. g.

05:10

Bernards

3. sezona, 24. sērija. 2008. g.

05:20

Bernards

3. sezona, 25. sērija. 2008. g.

06:00

Lieliskais gadsimts. Kosema 2

2. sezona, 11. sērija. 2016. g.

Seriāla darbība norisinās desmitā Osmaņu impērijas sultāna Suleimana I galmā. Suleimans bija viens no varenākajiem 16. gadsimta monarhiem, kura valdīšanas laikā impērija piedzīvoja vēsturisku uzplaukumu. Laikā, kad Suleimans kļūst par sultānu, tatāru iebrucēji sagūsta ukraiņu meiteni Aleksandru, kura caur vergu tirgu nonāk sultāna harēmā. Saprotot, ka kļūstot par sultāna favorīti un dēla māti, viņa pati varētu kļūt par valdnieci, Aleksandra dara visu, lai iegūtu Suleimana uzmanību. Tas izraisa Mahidevranas, sultāna pirmdzimtā dēla Mustafas mātes, greizsirdību, un harēmā sākas intrigas un cīņa ne tikai par varu un ietekmi, bet pat par dzīvību. Tas ir neparasts mīlasstāsts starp sultānu un viņa mīļoto Aleksandru, kuru Suleimans pārdēvēja par Hirremu. Kā verdzene nonākusi Suleimana harēmā, viņa ar laiku kļuva par vienu no ietekmīgākajām personām sultānam pietuvināto cilvēku lokā. Pretēji tradīcijai Hirrema arī pēc troņmantinieka piedzimšanas palika Suleimana tuvumā un vēlāk juridiski kļuva par viņa sievu.

07:00

Atkārtojums

Grejas anatomija 12

12. sezona, 8. sērija. 2015. g.

8.sērija Slimnīcā izplatās baumas par Ouvena saistību ar Neitanu. Slimnīcā ievesti desmitiem cietuši ugunsdzēsēji pēc meža ugunsgrēka, ieskaitot Ouvena mātes draugu. Konflikts starp Mereditu un Amēliju kļūst arvien spraigāks, līdz Meredita liek Amēlijai izvākties. Alekss un Džo atkal sastrīdas, jo Džo domā, ka Alekss priekšroku dod Mereditai, nevis viņai. Meredita tiekas ar Ouvena māti un mēģina noskaidrot kaut ko par Neitanu un uzzina, ka Ouvenam bijusi māsa.

08:00

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 37. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 8

37. sērija Ir pienākusi diena, kad pie sienas piespiestajam Konstantīnam beidzot jāizlemj un Ligitai ar Olgu skaidri jāpasaka – ar kuru no sievietēm viņš vēlas dzīvot tālāk! Jaunā Šmakova draudzene, mākslinieka Induļa sieva, ievācas pagaidām tukšā, bet dārgā Rīgas centra dzīvoklī, bet tikai tāpēc, ka viņa, pati to nezinot, Fēliksam dod naudu par šī dzīvokļa īri. Pēc izšķirošā vakara, kad tiek pieņemts lēmums – Konstantīns atrodas mājās pie Ligitas, Olga slīgst depresijā, Ligita priecājas. Pie Katrīnas, kura sēž omulīgā restorānā, piesēžas jocīga sieviete, viņa slikti izsakās par Šmakovu, bet ko par to teiks pats Fēlikss un kā paskaidros savu pazīšanos ar dīvaino sievieti?

10:25

Būvējot sapni!

1. sezona, 37. sērija. 2014. g.

Arhitektūras dizaineris Čārlijs Lakstons (Charlie Luxton) palīdz cilvēkiem Lielbritānijā uzcelt viņu sapņu mājas – apbrīnojamas un par minimāliem līdzekļiem.

11:30

Atkārtojums

Otrā iespēja

2018. g.

Četrdesmitgadīga lielveikala darbiniece pārraksta dzīvesstāstu, pilnībā pārvēršot savu dzīvi un parādot Medisona avēnijai, uz ko ir spējīga izveicīga pilsētniece.

13:50

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 38. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 8

38. sērija Ligitas dzīvē ir ienācis jauns un mainījies Kostja, bet Kostjas dzīvē izmaiņas – no viņa tiek pieprasīts atbilstošs ģērbšanās stils un tas, lai viņš ēstu veselīgo, Ligitas pašas gatavoto ēdienu. Jaukajam automehāniķim tas neiet pie sirds, bet ne viss ir tik slikti – Vovčiks, lai aizsargātu viņa garāžu no Olgas centieniem to iegūt, atsūta īstu policistu. Vai vīrieši izturēs nokaitinātās Olgas uzbrukumus un triecienu, mēģinot ieņemt Konstantīna garāžu? Indulim ir savi apsvērumi, un viņš mēģina pierunāt sievu, lai no viņa nešķiras, tomēr nesagaidījis no Katrīnas izpratni un finansiālu atbalstu, viņš atsteidzas pie savas pusmāsas Olgas, lai aizņemtos naudu tālākajai radošajai darbībai. Varbūt vismaz viņa palīdzēs nabaga māksliniekam? Simona, atgriezusies no ceļojuma pa mīlestības pilsētu Parīzi, „apdāvina“ savu draudzeni ar dāvanām, tikai vai izvēlīgajai un izlepušajai Martai patiks draudzenes atvestie suvenīri? Bet Kostjas dzīvē pašas grūtākās dienas – viņš zaudē svarīgāko savā dzīvē – garāžu!

14:20

Jaunava Džeina 3

3. sezona, 9. sērija. 2016. g.

9.sērija Džeina un Maikls abi ir uztraukušies – Džeina par perfektās grāmatas nodošanu, bet Maikls par gaidāmo pārbaudījumu. Džeina un Rafaels ir noraizējušies par Mateo attīstību, jo pamana, ka citi viņa vecuma bērni ir vairāk attīstīti. Rohelio uzaicina visus uz telenoveles pēdējo filmēšanas dienu. Vērojot Kso un Rohelio, Dārsija sāk apdomāt savas un Rohelio iespējamas attiecības. Rafaels ir sarūgtināts, saprotot, kādus plānus īsteno Petra.

15:20

Saldās ambīcijas

1. sezona, 12. sērija. 2019. g.

12.sērija Kad Marija savā priekšā ierauga Amadēu, viņa nespēj noticēt savām acīm – viņas mīļotais ir dzīvs! Jūtas sit augstu vilni, abi mīlnieki lidinās septītajās debesīs, bet seko smags kritiens… Režiss un Žo uztic viens otram savus nodomus un nolemj darboties uz vienu roku. Tikmēr Sanpaulu ierodas Raels ar vienu vienīgu mērķi – atriebties Marijai da Pasai!

16:30

Sapņotāji

1. sezona, 123. sērija. 2019. g.

123.sērija Notiek Emres un Leilas kāzu svinības. Kamēr tiek uzpasēts, lai Hima un Mevkibe savā starpā nesaplūktos, visasākā vārdu apmaiņa norit starp Džanu un Jītu. Džans Sanemai sarunā tikšanos ar savu labu draugu, kuram, izrādās, pieder pasaules līmeņa izdevniecība. Kā Sanema uztvers šo žestu?

17:30

Pirmais randiņš 4

4. sezona, 11. sērija. 2015. g.

Pirmais randiņš 4

Iepazīšanās šova vajadzībām uz dienu tiek atvēlēts viss restorāns – visi, kas ieradušies pavakariņot, ir mīlestības meklējumos un redz viens otru pirmo reizi. Šovs piedāvā skatītājiem būt klāt šajā pirmajā randiņā – redzēt, kā notiek iepazīšanās, noklausīties sarunas, novērot uzvedību un uzklausīt, kas vienam par otru un pašu randiņu sakāms tiem, kas tikko iepazinušies. Šeit satiekas visdažādākie cilvēki – dažādu vecumu, dažādu rasu, dažādu dzimumu. Ir tādi, kam viegli būt atvērtiem un atklātiem ar tikko iepazītu cilvēku, bet ir tādi, kas nepavisam nezina, ko teikt un uztraukumā sarunā pilnīgas muļķības. Pēc kopā pavadītas stundas, vakariņojot un sarunājoties, abi dalās iespaidos – vai ir bijis interesanti, un vai gribētos satikties vēl kādu reizi.

18:30

Grejas anatomija 12

12. sezona, 9. sērija. 2015. g.

9.sērija Mereditai uzbrūk viņas pacients, kam sākusies lēkme, un kolēģi metas viņai palīgā. Amēlija notikušajā vaino sevi, jo nav atsaukusies uz Mereditas aicinājumu. Džeksonam nākas salauzt Mereditas žokli, lai ārstētu viņas ievainojumus, un visi pamana, ka viņa nedzird. Atkopšanās periodā Meredita kļūst vientuļa un dusmīga un krīt panikā, jo nevar satikt savus bērnus. Lai Meredita spētu piedot un virzīties tālāk, Ričards iesaka viņai satikties ar savu pāridarītāju.

19:30

Ģēnijs uzvalkā 4

4. sezona, 15. sērija. 2014. g.

15. sērija Hārvijs un Maiks dara visu iespējamo, lai palīdzētu vienam no klientiem. Džesika cenšas pielāgoties jaunajiem darba apstākļiem.

20:30

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 38. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 8

38. sērija Ligitas dzīvē ir ienācis jauns un mainījies Kostja, bet Kostjas dzīvē izmaiņas – no viņa tiek pieprasīts atbilstošs ģērbšanās stils un tas, lai viņš ēstu veselīgo, Ligitas pašas gatavoto ēdienu. Jaukajam automehāniķim tas neiet pie sirds, bet ne viss ir tik slikti – Vovčiks, lai aizsargātu viņa garāžu no Olgas centieniem to iegūt, atsūta īstu policistu. Vai vīrieši izturēs nokaitinātās Olgas uzbrukumus un triecienu, mēģinot ieņemt Konstantīna garāžu? Indulim ir savi apsvērumi, un viņš mēģina pierunāt sievu, lai no viņa nešķiras, tomēr nesagaidījis no Katrīnas izpratni un finansiālu atbalstu, viņš atsteidzas pie savas pusmāsas Olgas, lai aizņemtos naudu tālākajai radošajai darbībai. Varbūt vismaz viņa palīdzēs nabaga māksliniekam? Simona, atgriezusies no ceļojuma pa mīlestības pilsētu Parīzi, „apdāvina“ savu draudzeni ar dāvanām, tikai vai izvēlīgajai un izlepušajai Martai patiks draudzenes atvestie suvenīri? Bet Kostjas dzīvē pašas grūtākās dienas – viņš zaudē svarīgāko savā dzīvē – garāžu!

21:00

Tas brīdis ir pienācis – Neits bildina Frenkiju. Viņa, saprotams, saka jāvārdu. Parasti tas ir filmas noslēgums, šoreiz – pats sākums. Kas tad notiks tālāk? Vajadzētu sākt plānot kāzas, taču ir tik daudz darāmā. Vīna dārziem ieplānota paplašināšanās, jāaudzē jaunas vīnogu šķirnes, jāražo jauni vīni… Kad par saderināšanos pie ģimenes pusdienu galda paziņo arī Neita brālis ar draudzeni, Neits un Frenkija nolemj ar savu paziņojumu un kāzām nogaidīt. Vai vispār pienāks arī viņu īstais laiks?

23:00

Atkārtojums

Ģēnijs uzvalkā 4

4. sezona, 15. sērija. 2014. g.

15. sērija Hārvijs un Maiks dara visu iespējamo, lai palīdzētu vienam no klientiem. Džesika cenšas pielāgoties jaunajiem darba apstākļiem.

00:00

Atkārtojums

Dzīvīte brīvdienās

6. sezona, 29. sērija. 2020. g.

01:05

Atkārtojums

Grejas anatomija 12

12. sezona, 9. sērija. 2015. g.

9.sērija Mereditai uzbrūk viņas pacients, kam sākusies lēkme, un kolēģi metas viņai palīgā. Amēlija notikušajā vaino sevi, jo nav atsaukusies uz Mereditas aicinājumu. Džeksonam nākas salauzt Mereditas žokli, lai ārstētu viņas ievainojumus, un visi pamana, ka viņa nedzird. Atkopšanās periodā Meredita kļūst vientuļa un dusmīga un krīt panikā, jo nevar satikt savus bērnus. Lai Meredita spētu piedot un virzīties tālāk, Ričards iesaka viņai satikties ar savu pāridarītāju.

01:50

Atkārtojums

Pirmais randiņš 4

4. sezona, 11. sērija. 2015. g.

Pirmais randiņš 4

Iepazīšanās šova vajadzībām uz dienu tiek atvēlēts viss restorāns – visi, kas ieradušies pavakariņot, ir mīlestības meklējumos un redz viens otru pirmo reizi. Šovs piedāvā skatītājiem būt klāt šajā pirmajā randiņā – redzēt, kā notiek iepazīšanās, noklausīties sarunas, novērot uzvedību un uzklausīt, kas vienam par otru un pašu randiņu sakāms tiem, kas tikko iepazinušies. Šeit satiekas visdažādākie cilvēki – dažādu vecumu, dažādu rasu, dažādu dzimumu. Ir tādi, kam viegli būt atvērtiem un atklātiem ar tikko iepazītu cilvēku, bet ir tādi, kas nepavisam nezina, ko teikt un uztraukumā sarunā pilnīgas muļķības. Pēc kopā pavadītas stundas, vakariņojot un sarunājoties, abi dalās iespaidos – vai ir bijis interesanti, un vai gribētos satikties vēl kādu reizi.

02:45

Atkārtojums

Sapņotāji

1. sezona, 123. sērija. 2019. g.

123.sērija Notiek Emres un Leilas kāzu svinības. Kamēr tiek uzpasēts, lai Hima un Mevkibe savā starpā nesaplūktos, visasākā vārdu apmaiņa norit starp Džanu un Jītu. Džans Sanemai sarunā tikšanos ar savu labu draugu, kuram, izrādās, pieder pasaules līmeņa izdevniecība. Kā Sanema uztvers šo žestu?

03:30

Atkārtojums

Būvējot sapni!

1. sezona, 37. sērija. 2014. g.

Arhitektūras dizaineris Čārlijs Lakstons (Charlie Luxton) palīdz cilvēkiem Lielbritānijā uzcelt viņu sapņu mājas – apbrīnojamas un par minimāliem līdzekļiem.

04:15

Debesu asaras

1. sezona, 44. sērija. 2017. g.

Dženeta ir jauna arhitektūras studente, kura uzaugusi kopā ar vecmāmiņu, jo viņas tēvs ir miris, bet māte atteikusies no viņas uzreiz pēc dzimšanas. Izlaiduma dienā Dženeta iepazīstas ar savas kursa biedrenes un draudzenes Melisas ģimeni un draugu Selimu. Dženeta atstāj iespaidu Melisas māti, un viņa piedāvā meitenei darbu savā arhitektūras birojā, taču ātri vien saprot, ka Dženeta ir viņas sen pamestā meita. Dženeta un Selims ātri vien satuvinās, taču viņu attiecībām uzrodas daudz nelabvēļu – Melisa, kura ir greizsirdīga, un viņai šīs attiecības nepavisam nav pa prātam, Arza, kura ir uztraukusies, ka patiesība par viņas pagātni var nākt gaismā, Selima tēva brālis Orhans, kuram pašam radušās jūtas pret Dženetu, un arī Selima māte, kura ir apsēsta ar sava dēla drošību, un atpazinusi Dženetu no bērnu nama, kurā uzaudzis arī Selims. Vai Selima un Dženetas jūtas būs pietiekami spēcīgas, lai pārvarētu visus nelabvēļu liktos šķēršļus? Vai arī tām nebūs lemts ilgs mūžs? Kāpēc Arza pameta savu bērnu un ko slēpj viņas pagātne? Atbildes uzzināsim šajā aizraujošajā un negaidītiem atklājumiem pilnajā stāstā.