Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Trešdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:20

Atkārtojums

Dzīvīte brīvdienās

6. sezona, 24. sērija. 2020. g.

01:20

Atkārtojums

Ģēnijs uzvalkā 3

3. sezona, 6. sērija. 2012. g.

6. sērija Donna pamana, ka firmas nosaukumā parādījies vārds „Spekters”, un pārmet Hārvijam, ka viņš nav par to paziņojis, bet Hārvijs aizrāda, ka Donna pati ir zaudējusi savu leģendāro koncentrēšanās spēju. Kamerons turpina izmantot aizdomīgas metodes. Maiks kavējas atmiņās par to, kā zaudējis vienīgo iespēju iegūt likumīgu, oficiālu izglītības diplomu.

02:00

Atkārtojums

Pirmais randiņš 2

2. sezona, 3. sērija. 2014. g.

Pirmais randiņš 2

Iepazīšanās šova vajadzībām uz dienu tiek atvēlēts viss restorāns – visi, kas ieradušies pavakariņot, ir mīlestības meklējumos un redz viens otru pirmo reizi. Šovs piedāvā skatītājiem būt klāt šajā pirmajā randiņā – redzēt, kā notiek iepazīšanās, noklausīties sarunas, novērot uzvedību un uzklausīt, kas vienam par otru un pašu randiņu sakāms tiem, kas tikko iepazinušies. Šeit satiekas visdažādākie cilvēki – dažādu vecumu, dažādu rasu, dažādu dzimumu. Ir tādi, kam viegli būt atvērtiem un atklātiem ar tikko iepazītu cilvēku, bet ir tādi, kas nepavisam nezina, ko teikt un uztraukumā sarunā pilnīgas muļķības. Pēc kopā pavadītas stundas, vakariņojot un sarunājoties, abi dalās iespaidos – vai ir bijis interesanti, un vai gribētos satikties vēl kādu reizi.

02:45

Atkārtojums

Sapņotāji

1. sezona, 98. sērija. 2019. g.

98. sērija Muzafers un Mevkibe kaļ plānus, kā piesaistīt klientus un nopelnīt naudu. Jīts turpina savus mēģinājumus savervēt Sanemu. Notiek jaunās reklāmas kampaņas prezentācija, kas beidzas ar visu centieniem risināt savas attiecības.

03:30

Atkārtojums

Būvējot sapni!

1. sezona, 12. sērija. 2014. g.

Arhitektūras dizaineris Čārlijs Lakstons (Charlie Luxton) palīdz cilvēkiem Lielbritānijā uzcelt viņu sapņu mājas – apbrīnojamas un par minimāliem līdzekļiem.

04:15

Debesu asaras

1. sezona, 17. sērija. 2017. g.

05:00

Bernards

3. sezona, 52. sērija. 2008. g.

05:05

Bernards

2. sezona, 1. sērija. 2007. g.

Stāsts par polārlāci Bernardu, kura milzīgā ziņkārība sagādā viņam daudz piedzīvojumu un smieklīgu brīžu. Bernards savas neveiklības dēļ bieži vien iekuļas nepatikšanās un pat pamanās arī sevi pamatīgi satraumēt. Bernardam ir arī vairāki draugi – pingvīni, ķirzaka un čivava.

05:10

Bernards

2. sezona, 2. sērija. 2007. g.

Stāsts par polārlāci Bernardu, kura milzīgā ziņkārība sagādā viņam daudz piedzīvojumu un smieklīgu brīžu. Bernards savas neveiklības dēļ bieži vien iekuļas nepatikšanās un pat pamanās arī sevi pamatīgi satraumēt. Bernardam ir arī vairāki draugi – pingvīni, ķirzaka un čivava.

06:00

Lieliskais gadsimts. Kosema

1. sezona, 71. sērija. 2015. g.

Seriāls ir balstīts uz patiesiem notikumiem un vēsta par laiku, kad vara par tā laika pasaules ietekmīgāko impēriju nonāca jaunākā valdnieka Osmaņu impērijas pastāvēšanas laikā – sultāna Ahmeda I – rokās. Sultāns Ahmeds I ir seriālā "Lieliskais gadsimts" iepazītā sultāna Suleimana un sultānes Hirremas dēla Selima mazmazdēls, un nāca pasaulē 24 gadus pēc Sultāna Suleimana nāves. 1603. gadā, pēc tā laika Osmaņu impērijas valdnieka sultāna Mehmeda III negaidītās nāves, pie varas nāk viņa tikai 13 gadus vecais dēls Ahmeds I. Lai arī likumi un pēdējā laika tradīcijas nosaka, ka, lai valdnieks tronī justos drošs un pasargāts, viņam jāatņem dzīvība visiem saviem brāļiem, kuri arī varētu pretendēt uz troni, Ahmeds I lauž šo tradīciju – viņš savam mazajam brālim dāvā dzīvību. Taču kā uz to skatīsies impērijas pavalstnieki, sultāna ģimene un armija? Vai godās jauno valdnieku par viņa cēlsirdību, vai arī uzskatīs to par vājuma izpausmi? Būs visādi – būs, kas mēģinās izmantot sultāna pieredzes trūkumu, lai pārņemtu varu impērijā. Būs sultānam savi uzticami atbalstītāji, kas gatavi atdot par viņu dzīvību. Un būs arī paša ģimenes locekļi, kas kaldinās savus slepenus plānus dažādu iemeslu dēļ – lai ģimene noturētu varu savās rokās, lai nodrošinātu nākotni saviem tuvākajiem vai nokļūtu siltākā vietā paši. Centieni īstenot šos plānus ne vienmēr būs izdevīgi arī Ahmedam un dažkārt apdraudēs viņa dzīvību. Taču seriāla centrā ir mīlestības stāsts – jaunais sultāns neglābjami iemīlēsies brīnumskaistā meitenē, kuru viņš ieraudzīs attēlotu gleznā. Vēloties iekarot mazdēla Ahmeda sirdi, viņa vecmāte sultāne Safije liks šo meiteni atrast un nogādāt pilī. Sultāne gan pati vēl nenojauš, ka šī mazā un it kā nevainīgā dāvana mazdēlam mainīs impērijas vēsturi uz visiem laikiem. Grieķiete Anastasija ar varu tiks atvesta pie sultāna, taču kļūs ne tikai par valdnieka mīļāko sievu, viņa lielāko atbalstu, mierinājumu un padomdevēju sarežģītajā valdīšanas laikā, bet arī par vienu no ietekmīgākajām Osmaņu impērijas sultānēm. Viņa dāvās Ahmedam daudz dēlus un meitas, kļūs par savu dēlu aizstāvēm un organizēs meitām politiski izdevīgas laulības. Viņa gudri un viltīgi lavierēs pa Osmaņu impērijas pils labirintiem, kā arī pasaules politisko skatuvi. Kā vārdā tas būs – lai palīdzētu sultāna dinastijai pēc iespējas drošāk turēties pie varas pār impēriju, vai tomēr tikai pašas labuma dēļ – skatīsimies jaunajā, aizraujošajā un pārsteidzošiem notikumiem bagātajā vēsturiskajā stāstā.

07:00

Atkārtojums

Grejas anatomija 11

11. sezona, 9. sērija. 2014. g.

9.sērija Sieviete izraisījusi vairākas avārijas, slimnīca piepildās ar cietušajiem. Policijai ir aizdomas, ka viņa avārijas izraisījusi tīšām, taču ārstiem ir cits viedoklis. Eiprila un Džeksons mēģina sadzīvot ar domu, ka viņu gaidāmajam bērnam ir tikai neliela iespēja izdzīvot. Meredita Dereka prombūtnē cenšas tikt galā ar visu viena, taču tas nav vienkārši. Arizona un Amēlija izstrādā Hermenes ārstēšanas plānu. Hermene sākumā ir pesimistiski noskaņota, taču galu galā piekrīt operācijai, pirms ir par vēlu.

08:00

Atkārtojums

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 18. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 8

18. sērija Pēc negaidītā šoka Māris mierina savu meitu, bet vēl lielāku šoku piedzīvo Baiba, kura savās mājās ierauga neredzētu, skaistu sievieti, un, kas ir pats svarīgākais, gandrīz pilnīgi kailu. Roberts tagad patiešām no skandāla neizvairīsies! Marija beidzot nomierinās un pieņem tēva nākamo sievu, viņa pat samierinās ar domu, ka labākā draudzene kļūs par radinieci. Notiek romantiska Ligitas un Konstantīna tikšanās viņiem vien zināmā un slepenā vietā. Skaista dzeja, skaļas dziesmas, bet visa romantika beidzas tad, kad Olga Konstantīna darba drēbēs atrod vēstuli, kuru Ligita viņam ir iedevusi. Indulis pēc pravietiska sapņa ir gatavs doties uz pilsētu, lai atrastu dārgo, no viņa mašīnas bagāžnieka izzagto gleznu. Olga pa to laiku grib sist Kostju, bet viņš, lai izvairītos no savas sievas sāpīgajiem sitieniem, bēg.

10:00

Būvējot sapni!

1. sezona, 13. sērija. 2014. g.

Arhitektūras dizaineris Čārlijs Lakstons (Charlie Luxton) palīdz cilvēkiem Lielbritānijā uzcelt viņu sapņu mājas – apbrīnojamas un par minimāliem līdzekļiem.

11:05

Sāras dizaina padomi

2. sezona, 2. sērija. 2011. g.

Sāras dizaina padomi ir mācību kurss TV sēriju veidolā par dizainu no pašiem pamatiem. Sāra Ričardsone dalās ar eksperta viedokli un knifiem par to, kā atrisināt dažādas dizaina dilemmas.

11:40

Atkārtojums

Zem rudens mēness

2018. g.

Zem rudens mēness

Aleksa ir ambicioza pilsētniece, kas mērķtiecīgi kāpj pa karjeras kāpnēm uz augšu. Viņa sapņo kļūt par kompānijas viceprezidenti, tāpēc jāatstāj iespaids uz vadītāju. Kad vadītājs nosūta Aleksu izpētīt noskatīto rančo uzņēmuma darbinieku nometnēm, viņa saprot, ka atteikt nedrīkst, lai arī tā ir pavisam sveša pasaule viņai. Visus plānus izjauc negaidīts šķērslis – rančo īpašnieks, šarmantais kovbojs Džošs kategoriski atsakās pārdot savu rančo, ja vien Aleksa neapsola saglabāt tā vēsturisko mantojumu. Drīz vien Aleksai jāizdara sarežģīta izvēle starp mīlestību un karjeru.

14:00

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 19. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 8

19. sērija Beidzot ir pienācis Māra dzīves visromantiskākais rīts – viņš pie baznīcas kopā ar Raimondu gaida ierodamies gan savu meitu, gan savu topošo sievu. Indulis ar savu pravietisko sapni nav kļūdījies – viņš Vecrīgas mākslinieku tirdziņā beidzot atrod to, ko tik ilgi un pacietīgi ir meklējis – savu slaveno gleznas oriģinālu! Tikai Indulis vēl nezina to, ka šis viņa atradums izmainīs ne vien dažu cilvēku noskaņojumu, bet pat viņu likteni. Kostja, saprotot, ka alkohols ir slikts, Ligitas pavadībā dodas uz anonīmo alkoholiķu sapulci, kurā iepazīstas ar Vladimiru – vīrieti, kuram ir īpatnējs viedoklis par dzīvi, alkoholu un sievietēm. Izrādās, ka draugi Vladimiru dēvē vienkārši par Vovku.

14:30

Jaunava Džeina 2

2. sezona, 4. sērija. 2015. g.

4.sērija Džeina gatavojas dzimšanas dienas ballītei. Rafaelu ir satraucis skūpsts ar Džeinu, un viņš vēlas tikt skaidrībā ar attiecībām un aizbildniecību par Mateo. Lusiana šantažē Rohelio ar filmētām liecībām no viņa pagātnes, lai dabūtu lomu seriālā. Džeina nolemj atstāt Mateo Rafaelo audzināšanā, kamēr pati dosies uz vasaras nometni. Viņas domas ir aizņemtas tikai ar Mateo, tāpēc ir grūtības pieņemt lēmumu par savu mīlas dzīvi.

15:30

Absolūts skaistums

1. sezona, 121. sērija. 2015. g.

121. sērija. Kasandra un Ugu atmasko Suelī un atklāj viņas mantkārīgos plānus Deborai. Eliza un Žonatašs pavada kopā kaislīgu nakti. Artūrs un Nataša nolemj neatjaunot attiecības.

16:30

Sapņotāji

1. sezona, 99. sērija. 2019. g.

99.sērija Prezentācijas laikā Sanema cenšas satuvināties ar Džanu, lai atklātu savas jūtas, kamēr vēl nav par vēlu, taču Hima izjauc viņas plānus. Sanema piekrīt Jīta piedāvājumam un nejauši uzzina viņa radu rakstus. Tikmēr Džana un Sanemas attiecības kļūst arvien saspīlētākas.

17:30

Pirmais randiņš 2

2. sezona, 4. sērija. 2014. g.

Pirmais randiņš 2

Iepazīšanās šova vajadzībām uz dienu tiek atvēlēts viss restorāns – visi, kas ieradušies pavakariņot, ir mīlestības meklējumos un redz viens otru pirmo reizi. Šovs piedāvā skatītājiem būt klāt šajā pirmajā randiņā – redzēt, kā notiek iepazīšanās, noklausīties sarunas, novērot uzvedību un uzklausīt, kas vienam par otru un pašu randiņu sakāms tiem, kas tikko iepazinušies. Šeit satiekas visdažādākie cilvēki – dažādu vecumu, dažādu rasu, dažādu dzimumu. Ir tādi, kam viegli būt atvērtiem un atklātiem ar tikko iepazītu cilvēku, bet ir tādi, kas nepavisam nezina, ko teikt un uztraukumā sarunā pilnīgas muļķības. Pēc kopā pavadītas stundas, vakariņojot un sarunājoties, abi dalās iespaidos – vai ir bijis interesanti, un vai gribētos satikties vēl kādu reizi.

18:30

Grejas anatomija 11

11. sezona, 10. sērija. 2014. g.

10.sērija Tā kā Kristīna un Dereks ir prom, Meredita jūtas arvien vientuļāka. Amēlija sāk apšaubīt savu plānu par Hermenes operāciju, taču pēc sarunas ar Ričardu atgūst sev ticību. Eiprila un Džeksons turpina domāt par iespējamajiem scenārijiem, ko iesākt ar bērnu atkarībā no viņa slimības nopietnības. Kellijai un Ouvenam ir tikšanās ar pārdošanas pārstāvi, kuram rodas interese par Kelliju.

19:30

Ģēnijs uzvalkā 3

3. sezona, 7. sērija. 2012. g.

7. sērija Hārvijs iztraucē Stīvena randiņu ar Donnu, lai konfrontētu viņu par Kamerona novešanu pie pulkveža Marigas. Uzzinājusi par Hārvija vienošanos ar Dārbiju, Džesika ir spiesta apslāpēt savas pretrunīgās jūtas, lai likvidētu Stīvena nodarītā posta sekas. Kad Mariga atklāj, ka Eiva no juristiem ir noslēpusi svarīgus faktus, Džesikai kļūst arvien grūtāk savaldīties.

20:30

Atkārtojums

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 19. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 8

19. sērija Beidzot ir pienācis Māra dzīves visromantiskākais rīts – viņš pie baznīcas kopā ar Raimondu gaida ierodamies gan savu meitu, gan savu topošo sievu. Indulis ar savu pravietisko sapni nav kļūdījies – viņš Vecrīgas mākslinieku tirdziņā beidzot atrod to, ko tik ilgi un pacietīgi ir meklējis – savu slaveno gleznas oriģinālu! Tikai Indulis vēl nezina to, ka šis viņa atradums izmainīs ne vien dažu cilvēku noskaņojumu, bet pat viņu likteni. Kostja, saprotot, ka alkohols ir slikts, Ligitas pavadībā dodas uz anonīmo alkoholiķu sapulci, kurā iepazīstas ar Vladimiru – vīrieti, kuram ir īpatnējs viedoklis par dzīvi, alkoholu un sievietēm. Izrādās, ka draugi Vladimiru dēvē vienkārši par Vovku.

21:00

Dilemma

2011. g.

Dilemma

Kopš universitātes laikiem pārliecināts vecpuisis Ronijs un Niks, kurš ir laimīgi precējies, kopā ir izgājuši caur uguni un ūdeni. Tagad abi draugi kā partneri auto dizaina firmā cenšas iegūt sapņu projekta pasūtījumu, kas ļautu firmai uzsākt darbību. Roniju atbalsta viņa draudzene Besa, bet Niku – sieva Ženēva, un kopā viņi ir neuzvarami. Taču Ronija pasaule sagriežas kājām gaisā, kad viņš nejauši ierauga Ženēvu kopā ar citu vīrieti un nolemj noskaidrot situāciju. Kad šī diletantiskā izmeklēšana pārvērš viņa pasauli par komisku jezgu, viņš uzzina, ka arī Nikam ir daži noslēpumi.

23:20

Atkārtojums

Ģēnijs uzvalkā 3

3. sezona, 7. sērija. 2012. g.

7. sērija Hārvijs iztraucē Stīvena randiņu ar Donnu, lai konfrontētu viņu par Kamerona novešanu pie pulkveža Marigas. Uzzinājusi par Hārvija vienošanos ar Dārbiju, Džesika ir spiesta apslāpēt savas pretrunīgās jūtas, lai likvidētu Stīvena nodarītā posta sekas. Kad Mariga atklāj, ka Eiva no juristiem ir noslēpusi svarīgus faktus, Džesikai kļūst arvien grūtāk savaldīties.

00:20

Atkārtojums

Grejas anatomija 11

11. sezona, 9. sērija. 2014. g.

9.sērija Sieviete, kas cieš no …., izraisījusi vairākas avārijas, slimnīca piepildās ar cietušajiem. Eiprila un Džeksons mēģina sadzīvot ar domu, ka viņu vēl nedzimušajam bērnam ir tikai neliela iespēja izdzīvot. Meredita cenšas tikt galā ar visu viena, jo Dereks ir prom. Arizona un Amēlija izstrādā Hermenes ārstēšanas plānu. Hermene sākumā ir pesimistiski noskaņota, taču galu galā piekrīt operācijai, pirms pavisam noteikti ir par vēlu.

01:15

Atkārtojums

Grejas anatomija 11

11. sezona, 10. sērija. 2014. g.

10.sērija Tā kā Kristīna un Dereks ir prom, Meredita jūtas arvien vientuļāka. Amēlija sāk apšaubīt savu plānu par Hermenes operāciju, taču pēc sarunas ar Ričardu atgūst sev ticību. Eiprila un Džeksons turpina domāt par iespējamajiem scenārijiem, ko iesākt ar bērnu atkarībā no viņa slimības nopietnības. Kellijai un Ouvenam ir tikšanās ar pārdošanas pārstāvi, kuram rodas interese par Kelliju.

01:40

Atkārtojums

Būvējot sapni!

1. sezona, 13. sērija. 2014. g.

Arhitektūras dizaineris Čārlijs Lakstons (Charlie Luxton) palīdz cilvēkiem Lielbritānijā uzcelt viņu sapņu mājas – apbrīnojamas un par minimāliem līdzekļiem.

01:50

Atkārtojums

Pirmais randiņš 2

2. sezona, 4. sērija. 2014. g.

Pirmais randiņš 2

Iepazīšanās šova vajadzībām uz dienu tiek atvēlēts viss restorāns – visi, kas ieradušies pavakariņot, ir mīlestības meklējumos un redz viens otru pirmo reizi. Šovs piedāvā skatītājiem būt klāt šajā pirmajā randiņā – redzēt, kā notiek iepazīšanās, noklausīties sarunas, novērot uzvedību un uzklausīt, kas vienam par otru un pašu randiņu sakāms tiem, kas tikko iepazinušies. Šeit satiekas visdažādākie cilvēki – dažādu vecumu, dažādu rasu, dažādu dzimumu. Ir tādi, kam viegli būt atvērtiem un atklātiem ar tikko iepazītu cilvēku, bet ir tādi, kas nepavisam nezina, ko teikt un uztraukumā sarunā pilnīgas muļķības. Pēc kopā pavadītas stundas, vakariņojot un sarunājoties, abi dalās iespaidos – vai ir bijis interesanti, un vai gribētos satikties vēl kādu reizi.

02:40

Atkārtojums

Sapņotāji

1. sezona, 99. sērija. 2019. g.

99.sērija Prezentācijas laikā Sanema cenšas satuvināties ar Džanu, lai atklātu savas jūtas, kamēr vēl nav par vēlu, taču Hima izjauc viņas plānus. Sanema piekrīt Jīta piedāvājumam un nejauši uzzina viņa radu rakstus. Tikmēr Džana un Sanemas attiecības kļūst arvien saspīlētākas.

04:10

Debesu asaras

1. sezona, 18. sērija. 2017. g.