Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Sestdiena, 23. janvāris

Grieta, Strauta, Rebeka

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

01:20

Atkārtojums

Ģēnijs uzvalkā 8

8. sezona, 10. sērija. 2018. g.

10.sērija Roberts un Hārvijs atļauj Samantai un Aleksam sacensties tiesā vienam pret otru, lai noskaidrotu, kurš no viņiem iegūs partnera vietu. Pagātnes atmiņās tiek atklāts, ka Samanta reiz izglābusi Roberta ādu, kad FIB lūdza sagādāt viņai pierādījumus pret viņu, un nu Roberts jūtas viņai parādā. Kad tiesas zālē uzvar Alekss, Samanta vienalga uzstāj, ka viņai jākļūst par partneri. Konflikts saasinās, bet risinājumu tam atrod Dona.

02:10

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 6. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

6. sērija Māris un Arvis turpina izsekot Baibu, kura dodas pie mākslas eksperta, savukārt Marta ierodas Viestura fotostudijā. Šķiet, ka Martas fotosesija būs ļoti pikanta. Izrādās, ka mākslas eksperts, pie kura ierodas Baiba, ir Indulis. Kāpēc viņš zaudē valodu, ieraudzīdams vienu no atvestajām gleznām? Māris izdzird Induļa telefonsarunu un saprot, ka viena no Baibas gleznām ir mākslas šedevrs, kas maksā ļoti lielu naudu. Ketija ciemojas pie Samantas, taču Indulis joprojām ir šokā, sapratis, ka Latvijā kaut kādā veidā nonācis ļoti vērtīgs mākslas darbs.

02:40

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 7. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

7. sērija Indulis beidzot noskaidro, ka ģeniālās gleznas autors ir Grigorijs Muta. Marta Ligitai pastāsta par fotosesijas iespaidiem un to, ka Margaritas Viesturs nav vienaldzīgs pret viņu, taču Ligitai nav attiecīgais noskaņojums, lai iedziļinātos māsīcas problēmās, jo viņai pašai to pietiek. Ketija satiekas ar Mariju. Viņa jau ir saplānojusi visu, ko ar draudzeni sarunāja pirms tam – viņas mēģinās apkrāpt Samantu. Tumšā naktī Baibas un Roberta mājās atkal ierodas neaicināti viesi.

03:10

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 8. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

8. sērija Māri un Arvi, kuri atgriežas pēc nakts gaitām, sagaida liela vilšanās, toties Baiba var lepoties ar savu gudrību. Kārtējais Arvja un Marijas ģimenes strīds – nevienam nav viegli dzīvot, kad kabatas tukšas. Marija cenšas uzmundrināt un pārliecināt Ketiju, ka viņu izdomātais plāns apmānīt Samantu patiešām izdosies, taču Ketija par to šaubās, bet beigās piekrīt. Kas tas par plānu, ja Samantas brālis ierodas Ketijas dzīvoklī? Savukārt Baiba atkal ciemojas Induļa darbnīcā – viņa vēlas noskaidrot gleznas patieso cenu, taču pie darbnīcas viņu atkal novēro Māris un Arvis.

03:40

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 9. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

9. sērija Baiba ar Induli turpina kaulēties par nezināmās gleznas cenu, savukārt Samanta nomaļā vietā gaida automašīnas īpašnieku, lai nodotu naudu par jauno pirkumu. Taču dīvaina sagadīšanās – gan Samantai, gan Baibai šī diena izvērtīsies par ne īpaši veiksmīgu. Kas notiks ar abām sievietēm? Samanta pilsētā satiekas ar savu brāli Arni, savukārt Ketijas dzīvoklī viesojas viņas tēvs Fēlikss, kurš, nogaršojis kokteili, dīvainā kārtā aizmieg. Arvis ar Māri kļūst par dīvainas pakaļdzīšanās lieciniekiem. Arnis mēģina saprast, kas, ko un kāpēc ir apkrāpis, un nodarījis pāri viņa māsai. Ar šīm pretenzijām viņš ierodas pie Ketijas un mēģina noskaidrot, kur pašlaik atrodas viņa aizdotā automašīna.

04:05

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 10. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

10. sērija Arnis turpina no savas māsas Samantas izdabūt informāciju, kas varēja nozagt automašīnas pirkšanai paredzēto naudu, taču, mēģinot par to runāt, pie durvīm piezvana negaidīts viesis. Kas būs šis negaidītais un pēkšņais viesis? Toms beidzot dabū savu mašīnu, savukārt Indulis slepus noliek vietā naudu, kas paredzēta gleznas pirkšanai, to pašu, kuru reiz bija tikpat slepus paņēmis. Policists Artis, meklēdams mākslinieku-zagli, ierodas Induļa sievas Katrīnas darbavietā, savukārt pats Indulis slapstīdamies nonāk Konstantīna garāžā.

04:35

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 11. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

11. sērija Konstantīns, kaut arī izjūt lielas bailes, ļauj uz laiku Indulim uzturēties garāžā, un vīrieši, kaut arī dažādu profesiju pārstāvji, kaut no dažādām pasaulēm, tomēr atrod kopīgu valodu. Taču arī Induļa sievai Katrīnai ir, par ko parunāt ar policijas pārstāvi Arti. Ļoti nepatīkama izvēršas Margaritas un viņa drauga Viestura saruna, pēc kuras Margaritai vēl vairāk zūd uzticība Viesturam. No visu redzesloka pēdējā laikā ir pazudis ne tikai Indulis, bet arī Fēlikss Šmakovs, tāpēc Irēna, viņu meklēdama, iegriežas pie Ketijas. Margarita pēc strīdiņa ar Viesturu viesojas Ligitas dzīvoklī, kurā viņa dzīvo ar savu māsīcu Martu. Meitenes ļoti sirsnīgi izrunājas un nolemj, ka vajag atgriezties vecajos labajos laikos, kad viņas strādāja firmā, un viņas atkal nolemj atvērt izklaižu organizēšanas firmu.

05:55

Būvējot sapni! 2

2. sezona, 43. sērija. 2016. g.

07:00

Atkārtojums

Būvējot sapni! 2

2. sezona, 44. sērija. 2016. g.

10:00

Džada izklaidē 3

3. sezona, 6. sērija. 2018. g.

10:30

Džada izklaidē 3

3. sezona, 7. sērija. 2018. g.

11:05

Superaukle

1. sezona, 3. sērija. 2019. g.

Bērnu aprūpes eksperte Džo Frosta apceļo pasauli, viesojoties pie vecākiem, kurus satrauc viņu bērnu uzvedība.

12:00

Lia vienmēr mēģinājusi izpatikt cilvēkiem – nevienam neiebilst, ne ar vienu nestrīdēties un darīt tā, kā citiem ērtāk. Ar savu draugu Edvardu viņa nekad nav strīdējusies un pat nedomā atklāt, ka viņai patiesībā ir drusku apnicis iet uz randiņu katru nedēļu vienā un tajā pašā laikā, doties vienmēr uz to pašu restorānu un vienmēr pasūtīt vienu un to pašu ēdienu… Kad Lias izdevēja pieprasa, lai viņas jaunajā grāmatā būtu kāds konflikts, Lia saprot, ka neko par konfliktiem nezina. Un pirmais mēģinājums iebilst Edvardam beidzas dīvaini – draugs uzdāvina viņai abonementu uz pašpalīdzības grupu par konflikta risināšanas metodēm. Šajā grupā Lia satiek savu paziņu – radio raidījuma vadītāju un viņas pirmās grāmatas skarbu kritiķi Sinko, kurš šeit nonācis pēc tiesas rīkojuma. Sinko ir īsts konfliktu meistars, un viņu nekad nav satraukušas citu cilvēku jūtas, tāpēc viņš nekavējas izaicināt arī Liu.

18:00

Šefpavāru duelis. Liels pret mazu

1. sezona, 7. sērija. 2015. g.

Katru nedēļu viena komanda, kurā darbojas pieci talantīgi bērni vecumā no deviņiem līdz 16 gadiem, izaicina pieredzējušu šefpavāru sacensībām trīs kārtās.

19:00

Rozamunde Pilčere. Vedeklas

Trīs gadus pēc uzņēmēja Patrika Dosona nāves viņa atraitne izpilda vīra vēlēšanos – nodibina viņa vārdā nosauktu labdarības fondu, bet farmācijas kompānijas vadību uztic savam vecākajam dēlam Patrikam. Patrikam tas ir pārsteigums, bet vēl jo vairāk viņa draudzenei Kimai – viņa nevēlas pamest karjeru Londonā. Patrikam izdodas pierunāt Kimu kļūt par kompānijas produktu dizaineri, taču viņa uzņēmumā atklāj kādu krāpšanu, kas var izraisīt skandālu. Patrika ģimene atsakās tam ticēt, un šī situācija izraisa domstarpības starp visiem.

22:25

Nogalināt Īvu 2

2. sezona, 3. sērija. 2019. g.

3.sērija Reimonds dod Vilanelai rīkojumu veikt klusu un diskrētu slepkavību – lai tas izskatītos pēc negadījuma un jaunās, nezināmās slepkavas darba. Vilanela nogalina mērķi liftā un nosūta Īvai lūpu krāsu ar nosaukumu “Mīlestība liftā”, lai viņa zinātu, kurš to izdarījis patiesībā. Īvai ir problēmas sabalansēt savu darbu ar ģimenes dzīvi – viņa arvien vairāk attālinās no Niko.

23:20

Sandhamnas slepkavības

1. sezona, 2. sērija. 2010. g.

2.sērija Policijai ir aizdomās turamais, taču Norai ir savi novērojumi, un, neskatoties uz Sava vīra Henrika aizkaitinātību, viņa turpina iejaukties izmeklēšanā. Dodoties uz ārsta vizīti, viņa nejauši satiek Toamsu, kuram izstāsta savas aizdomas un to, ko redzējusi. Lai arī Tomass ir atstādināts no izmeklēšanas, viņš pārbauda Noras sniegto informāciju, kas noved pie jauniem pavedieniem lietā.

00:20

Atkārtojums

Lielais Getsbijs

2013. g.

Šī Baza Lūrmena filma vēsta par Niku Karaveju (Tobijs Magvairs), kurš 1922. gada pavasarī ierodas Ņujorkā. Tas ir vaļīgu tikumības normu, dzirkstoša džeza un nelegālā alkohola tirgoņu laiks. Cerot piepildīt savu amerikāņu sapni, Niks apmetas kaimiņos noslēpumainajam izklaides mīlošajam miljonāram Džejam Getsbijam (Leonardo di Kaprio). Netālu mīt arī Nika māsīca Deizija ar savu vīru Tomu Bjukenenu, kurš ir cēlies no aristokrātu aprindām. Tā Niks tiek ierauts žilbinošajā bagātnieku pasaulē, kas ir ilūziju, mīlestības un krāpšanas pilna. Cerot kļūt par slavenu rakstnieku, Niks vēro notiekošo un raksta stāstu par neiespējamu mīlestību un neizsakāmu traģēdiju, atspoguļojot mūsdienu pasauli un tās tikumus.

03:50

Atkārtojums

Nogalināt Īvu 2

2. sezona, 3. sērija. 2019. g.

3.sērija Reimonds dod Vilanelai rīkojumu veikt klusu un diskrētu slepkavību – lai tas izskatītos pēc negadījuma un jaunās, nezināmās slepkavas darba. Vilanela nogalina mērķi liftā un nosūta Īvai lūpu krāsu ar nosaukumu “Mīlestība liftā”, lai viņa zinātu, kurš to izdarījis patiesībā. Īvai ir problēmas sabalansēt savu darbu ar ģimenes dzīvi – viņa arvien vairāk attālinās no Niko.