Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Pirmdiena, 25. janvāris

Zigurds, Sigurds, Sigvards

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:20

Puķu veikala mistērija. Melno rožu noziegums

Ebijas puķu veikaliņš saņēmis interesantu pasūtījumu – uz vietējās universitātes tieslietu departamentu jāpiegādā ducis melnu rožu. Ebija nolemj šo pasūtījumu piegādāt pati, taču tas nebeidzas labi. Nepietiek, ka pie universitātes viņa satiek savu bijušo sāncensi tieslietās, profesors, kuram Ebija piegādā rozes, nepavisam nav par to priecīgs, un izmet tās miskastē. Jūtoties aizvainota, Ebija pēc brīža atgriežas profesora kabinetā, bet atrod tur sava bijušā konkurenta līķi ar zīmuli krūtīs. Tā kā uz slepkavības ieroča tiek atrasti Ebijas pirkstu nospiedumi, viņa kļūst par galveno aizdomās turamo. Kad lietas sāk izskatīties pavisam ļauni, Ebija ar Marko palīdzību sāk izmeklēšanu uz savu roku, lai atrastu īsto vainīgo un pierādītu savu nevainību.

03:50

Atkārtojums

Nogalināt Īvu 2

2. sezona, 4. sērija. 2019. g.

4.sērija Aiz nezināmās slpekavas paliekošo nelaiķu rinda ir daudz lielāka, nekā to varēja paredzēt un šķiet, ka viņš ir nobāzējies netālu no Āronpīlas. Vilanela mēģina pievērst Īvas uzmanību, paveicot slepkavību Amsterdamā, taču viņu gaida vilšanās – Īva nozieguma vietā neierodas.

06:00

Atkārtojums

Mana meita

1. sezona, 21. sērija. 2019. g.

21. sērija. Ojku uzzina, ka viņai būs nepieciešamas dārgas zāles un par to ir jāinformē arī tēvs. Viņa atkal basto skolu, lai apskatītu, kāda dzīve ir bērnu namā. Demirs uzzina, ka Ojku divas dienas bastojusi skolu. Demiru un Ojku apciemo sociālais dienests, lai apskatītu Ojku dzīves apstākļus.

07:05

Grejas anatomija 14

14. sezona, 19. sērija. 2017. g.

19.sērija Slimnīcā ierodas Imigrācijas policijas aģents un meklē vienu no interniem – Semu Bello. Sema apgalvo, ka ir šeit dzimusi, un viņas dokumenti ir pilnīgā kārtībā, tomēr ir pārbijusies, ka viņu deportēs uz Salvadoru. Meredita un Endrjū mēģina izdomāt veidus, kā novērst šo deportāciju. Beilija tikmēr mēģina novērst aģenta uzmanību, pievēršoties viņa paša veselības stāvoklim.

08:00

Reičelas Hanteres kolekcija: skaistuma tūre

1. sezona, 13. sērija. 2014. g.

Populārais realitātes šovs seko modelei Reičelai Hanterei ceļojumā pa pasauli labklājības, veselības un paliekoša skaistuma meklējumos.

10:05

Būvējot sapni! 2

2. sezona, 46. sērija. 2016. g.

11:10

Rozamunde Pilčere. Vedeklas

Trīs gadus pēc uzņēmēja Patrika Dosona nāves viņa atraitne izpilda vīra vēlēšanos – nodibina viņa vārdā nosauktu labdarības fondu, bet farmācijas kompānijas vadību uztic savam vecākajam dēlam Patrikam. Patrikam tas ir pārsteigums, bet vēl jo vairāk viņa draudzenei Kimai – viņa nevēlas pamest karjeru Londonā. Patrikam izdodas pierunāt Kimu kļūt par kompānijas produktu dizaineri, taču viņa uzņēmumā atklāj kādu krāpšanu, kas var izraisīt skandālu. Patrika ģimene atsakās tam ticēt, un šī situācija izraisa domstarpības starp visiem.

14:00

Ģēnijs uzvalkā 8

8. sezona, 11. sērija. 2018. g.

11.sērija Hārvijs un Roberts strādā pie lietas pret Endrjū Maliku, kurš panāca Džesikas noraidīšanu. Hārvijs par lietu izstāsta Luisam, kurš izsaka pārliecību, ka Hārvijs uzvarēs. Ciemos ierodas viens no senākajiem Luisa klientiem – Tomass Keslers, kurš palicis bez jurista, un viņam nepieciešams lauzt līgumu, kas var iznīcināt viņa biznesu. Luiss nodod šo lietu Aleksam, bet jauno juristu meklē Dona.

14:55

Aklais randiņš

1. sezona, 11. sērija. 2019. g.

11.sērija Bobijs un Lūsija dodas kopā vakariņās. Abi iedzer pār mēru un attopas kopā arī gultā. Maura nav priecīga par šādu notikumu attīstību. Marina uzzina par Juliana un Mauras vienošanos. Uzzinot, ka Lūsija bijusi kopā ar Bobiju, Marselo pārņem greizsirdība.

15:55

Saldās ambīcijas

1. sezona, 71. sērija. 2019. g.

71.sērija Šiku sarunā Rokam cīņu, taču ar vienu noteikumu – Rokam ir jāzaudē. Ārsts paziņo, ka drīz taisās izrakstīt Režisu. Lirisas un Gledisa domā, kā nomaksāt viņa rēķinu par slimnīcu. Teo un Roks kaļ plānus, kā atriebties Žoziānei. Marija un Amadēu turpina meklēt Anteru kunga uzrakstīto dokumentu. Otaviu un Agnu paziņo Fabjanai, ka netaisās viņai neko maksāt un viņa aizies no firmas tukšām rokām.

17:00

Mana meita

1. sezona, 22. sērija. 2019. g.

22. sērija. Murats uzzina to, ka Ihsans slēpis Ojku slimību no Ojku tēva un pārējiem. Demirs un Džandana uzzina par Ojku slimību. Demirs neizrāda Ojku, ka zina par slimību, tomēr satraucas par viņu. Džemals vēlas atrast Asu tēvu.

18:00

Viņš. Robertiņš

1. sezona, 6. sērija. 2020. g.

19:35

Grejas anatomija 14

14. sezona, 20. sērija. 2017. g.

20.sērija Sākusies sacensību nākamā kārta – tiek prezentēti 25 labākie piedāvājumi pētījumiem. Arizona visus cienā ar cepumiem, kurus viņai izcepusi pateicīga paciente, un izrādās, ka tajos nejauši iecepta marihuāna. Tā cepumus ēduši daudzi, tas izraisa haosu, un prezentācijas nākas pārcelt. Interniem jāstājas apreibinājušos ārstu vietā, kamēr viņiem noskaidrojas prāts.

20:30

Atkārtojums

Viņš. Robertiņš

1. sezona, 6. sērija. 2020. g.

21:00

Reiz Romā

2010. g.

Veiksmīga, bet bezcerīgi vientuļā Beta dodas uz Romu, kur notiek viņas jaunākās māsas kāzas. Apmeklējot kādu no strūklakām, kurā, cerot uz laimi, ir samestas monētas, Beta paņem dažas no tām. Šāda pavisam nevainīga zādzība kļūst par lāstu Betai, jo viņu sāk vajāt vairāki vīrieši vienlaicīgi – kā izrādās, Beta ir paņēmusi tieši viņu monētas, kuras bija iemestas strūklakā ar vēlmi satikt sava mūža mīlestību.

23:00

Ģēnijs uzvalkā 8

8. sezona, 11. sērija. 2018. g.

11.sērija Hārvijs un Roberts strādā pie lietas pret Endrjū Maliku, kurš panāca Džesikas noraidīšanu. Hārvijs par lietu izstāsta Luisam, kurš izsaka pārliecību, ka Hārvijs uzvarēs. Ciemos ierodas viens no senākajiem Luisa klientiem – Tomass Keslers, kurš palicis bez jurista, un viņam nepieciešams lauzt līgumu, kas var iznīcināt viņa biznesu. Luiss nodod šo lietu Aleksam, bet jauno juristu meklē Dona.

23:55

Atkārtojums

Biznesa attīstība

1. sezona, 1. sērija. 2021. g.

00:25

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 12. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

12. sērija Baiba nozagtās gleznas dēļ kļūst gandrīz par vispopulārāko TV personāžu un ekrāna zvaigzni. Viņas vārds un attēls mirgo ne tikai TV ekrānos, bet arī daudzos interneta portālos. Māris un Arvis joprojām mēģina saprast un noskaidrot, kur var slapstīties nenoķeramais mākslinieks Indulis, kurš nozadzis ļoti dārgu gleznu. Savukārt Irēnas un Fēliksa mājās ar Šmakova meitas palīdzību visbeidzot valda miers un sapratne. Irēna notic Fēliksa un Ketijas versijai par Šmakova pazušanu un neatgriešanos mājās. Taču Arvja un Māra dzīvoklī valda kaislības. Draugi atrod slēpnī lielu naudas summu, un abu skatieni pievēršas Marijai, kura bez viņiem ir vienīgā persona dzīvoklī.

00:55

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 13. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

13.serija Spriedze policijas iecirknī, kur Toms un Ketija mēģina pierādīt katrs savu taisnību. Vai tas var sagraut viņu abu attiecības? Un kāpēc Toms netiek atbrīvots? Savukārt Baiba un Roberts gatavojās mammas lielajai dzimšanas dienai. Bet vai Robertam patiks Fēliksa lielais pārsteigums Irēnai? Roberta un mammas īpašās attiecības nu jau karājas mata gala. Un kāda saistība ir Kostjam un Olgai ar viltīgo mākslinieku Induli? To mēģina uzzināt arī Māris ar Arvi.

01:25

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 14. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

14. sērija Ketija un Marijai atzīstas Arvim un Mārim no kurienes patiesībā uzradusies šī lielā naudas summa. Māris saskata izdevību atgūt daļu no naudas, ko savulaik izkrāpusi Samanta, kur vajadzētu iesaistīt arī Samantas brāli Arni. Bet vai pašas Samantas brālis, miesassargs, aizstāvēs vai gluži otrādi, nodos savu māsu? Savukārt Roberts pamostas ar pamatīgām galvassāpēm un minimālām atmiņām par notikušo. Irēna mājās lutina mīļoto Fēliksu, kuru savainojis pašas dēls Roberts. Fēlikss nāk klajā ar vēl vienu lielisku priekšlikumu pārvākties pie "bērniem".

01:55

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 15. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

15. sērija Roberts nav apmierināts ar īsziņu,ko Baiba uzrakstijusi mammai Roberta vārdā. Toties Irēna gan ir dziļi aizskustināta. Māris ar Arvi ir gandarīti, ka izdevās piespiest Samantu pie sienas. Marija gan nav tik naiva un brīdina, ka Samanta varētu paspēt aizbēgt. Un Marijai ir taisnība, jo tikmēr Arnis pilnīgā mierā gatavo vakariņas, kamēr Samanta pilnīgā panikā, pakojot čemodānus, domā par bēgšanu.

02:25

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 16. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

16. sērija. Māris ir atguvis zaudēto naudu, vai vismaz daļu no tās, par ko Marija, nebūt nav apmierināta. Bet neskatoties uz to, abi ar Arvi turpina epopeju ar gleznu. Arvis, noklausijies Induļa sarunu ar meitu Luīzi, sapratis, ka ir pavediens, kas aizvedīs pie Mākslinieka. Sākas izsekošana. Tikmēr, Indulis neko nenojauzdams, kopā ar Kostju, mierīgi mielojas ar konserviem un apspriež mākslu. Baiba laiku netērē un mēģina atgūt zaudētās gleznas vērtību ar procentiem, piedzenot to no Induļa sievas.

03:00

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 17. sērija. 2019. g.

03:30

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 18. sērija. 2019. g.

04:00

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 19. sērija. 2019. g.

04:30

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 20. sērija. 2019. g.