Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Trešdiena, 28. oktobris

Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

01:05

Atkārtojums

Grejas anatomija 12

12. sezona, 9. sērija. 2015. g.

9.sērija Mereditai uzbrūk viņas pacients, kam sākusies lēkme, un kolēģi metas viņai palīgā. Amēlija notikušajā vaino sevi, jo nav atsaukusies uz Mereditas aicinājumu. Džeksonam nākas salauzt Mereditas žokli, lai ārstētu viņas ievainojumus, un visi pamana, ka viņa nedzird. Atkopšanās periodā Meredita kļūst vientuļa un dusmīga un krīt panikā, jo nevar satikt savus bērnus. Lai Meredita spētu piedot un virzīties tālāk, Ričards iesaka viņai satikties ar savu pāridarītāju.

01:50

Atkārtojums

Pirmais randiņš 4

4. sezona, 11. sērija. 2015. g.

Pirmais randiņš 4

Iepazīšanās šova vajadzībām uz dienu tiek atvēlēts viss restorāns – visi, kas ieradušies pavakariņot, ir mīlestības meklējumos un redz viens otru pirmo reizi. Šovs piedāvā skatītājiem būt klāt šajā pirmajā randiņā – redzēt, kā notiek iepazīšanās, noklausīties sarunas, novērot uzvedību un uzklausīt, kas vienam par otru un pašu randiņu sakāms tiem, kas tikko iepazinušies. Šeit satiekas visdažādākie cilvēki – dažādu vecumu, dažādu rasu, dažādu dzimumu. Ir tādi, kam viegli būt atvērtiem un atklātiem ar tikko iepazītu cilvēku, bet ir tādi, kas nepavisam nezina, ko teikt un uztraukumā sarunā pilnīgas muļķības. Pēc kopā pavadītas stundas, vakariņojot un sarunājoties, abi dalās iespaidos – vai ir bijis interesanti, un vai gribētos satikties vēl kādu reizi.

02:45

Atkārtojums

Sapņotāji

1. sezona, 123. sērija. 2019. g.

123.sērija Notiek Emres un Leilas kāzu svinības. Kamēr tiek uzpasēts, lai Hima un Mevkibe savā starpā nesaplūktos, visasākā vārdu apmaiņa norit starp Džanu un Jītu. Džans Sanemai sarunā tikšanos ar savu labu draugu, kuram, izrādās, pieder pasaules līmeņa izdevniecība. Kā Sanema uztvers šo žestu?

03:30

Atkārtojums

Būvējot sapni!

1. sezona, 37. sērija. 2014. g.

Arhitektūras dizaineris Čārlijs Lakstons (Charlie Luxton) palīdz cilvēkiem Lielbritānijā uzcelt viņu sapņu mājas – apbrīnojamas un par minimāliem līdzekļiem.

04:15

Debesu asaras

1. sezona, 44. sērija. 2017. g.

Dženeta ir jauna arhitektūras studente, kura uzaugusi kopā ar vecmāmiņu, jo viņas tēvs ir miris, bet māte atteikusies no viņas uzreiz pēc dzimšanas. Izlaiduma dienā Dženeta iepazīstas ar savas kursa biedrenes un draudzenes Melisas ģimeni un draugu Selimu. Dženeta atstāj iespaidu Melisas māti, un viņa piedāvā meitenei darbu savā arhitektūras birojā, taču ātri vien saprot, ka Dženeta ir viņas sen pamestā meita. Dženeta un Selims ātri vien satuvinās, taču viņu attiecībām uzrodas daudz nelabvēļu – Melisa, kura ir greizsirdīga, un viņai šīs attiecības nepavisam nav pa prātam, Arza, kura ir uztraukusies, ka patiesība par viņas pagātni var nākt gaismā, Selima tēva brālis Orhans, kuram pašam radušās jūtas pret Dženetu, un arī Selima māte, kura ir apsēsta ar sava dēla drošību, un atpazinusi Dženetu no bērnu nama, kurā uzaudzis arī Selims. Vai Selima un Dženetas jūtas būs pietiekami spēcīgas, lai pārvarētu visus nelabvēļu liktos šķēršļus? Vai arī tām nebūs lemts ilgs mūžs? Kāpēc Arza pameta savu bērnu un ko slēpj viņas pagātne? Atbildes uzzināsim šajā aizraujošajā un negaidītiem atklājumiem pilnajā stāstā.

05:20

Bernards

3. sezona, 28. sērija. 2008. g.

06:00

Lieliskais gadsimts. Kosema 2

2. sezona, 12. sērija. 2016. g.

Seriāla darbība norisinās desmitā Osmaņu impērijas sultāna Suleimana I galmā. Suleimans bija viens no varenākajiem 16. gadsimta monarhiem, kura valdīšanas laikā impērija piedzīvoja vēsturisku uzplaukumu. Laikā, kad Suleimans kļūst par sultānu, tatāru iebrucēji sagūsta ukraiņu meiteni Aleksandru, kura caur vergu tirgu nonāk sultāna harēmā. Saprotot, ka kļūstot par sultāna favorīti un dēla māti, viņa pati varētu kļūt par valdnieci, Aleksandra dara visu, lai iegūtu Suleimana uzmanību. Tas izraisa Mahidevranas, sultāna pirmdzimtā dēla Mustafas mātes, greizsirdību, un harēmā sākas intrigas un cīņa ne tikai par varu un ietekmi, bet pat par dzīvību. Tas ir neparasts mīlasstāsts starp sultānu un viņa mīļoto Aleksandru, kuru Suleimans pārdēvēja par Hirremu. Kā verdzene nonākusi Suleimana harēmā, viņa ar laiku kļuva par vienu no ietekmīgākajām personām sultānam pietuvināto cilvēku lokā. Pretēji tradīcijai Hirrema arī pēc troņmantinieka piedzimšanas palika Suleimana tuvumā un vēlāk juridiski kļuva par viņa sievu.

07:00

Atkārtojums

Grejas anatomija 12

12. sezona, 9. sērija. 2015. g.

9.sērija Mereditai uzbrūk viņas pacients, kam sākusies lēkme, un kolēģi metas viņai palīgā. Amēlija notikušajā vaino sevi, jo nav atsaukusies uz Mereditas aicinājumu. Džeksonam nākas salauzt Mereditas žokli, lai ārstētu viņas ievainojumus, un visi pamana, ka viņa nedzird. Atkopšanās periodā Meredita kļūst vientuļa un dusmīga un krīt panikā, jo nevar satikt savus bērnus. Lai Meredita spētu piedot un virzīties tālāk, Ričards iesaka viņai satikties ar savu pāridarītāju.

08:00

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 38. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 8

38. sērija Ligitas dzīvē ir ienācis jauns un mainījies Kostja, bet Kostjas dzīvē izmaiņas – no viņa tiek pieprasīts atbilstošs ģērbšanās stils un tas, lai viņš ēstu veselīgo, Ligitas pašas gatavoto ēdienu. Jaukajam automehāniķim tas neiet pie sirds, bet ne viss ir tik slikti – Vovčiks, lai aizsargātu viņa garāžu no Olgas centieniem to iegūt, atsūta īstu policistu. Vai vīrieši izturēs nokaitinātās Olgas uzbrukumus un triecienu, mēģinot ieņemt Konstantīna garāžu? Indulim ir savi apsvērumi, un viņš mēģina pierunāt sievu, lai no viņa nešķiras, tomēr nesagaidījis no Katrīnas izpratni un finansiālu atbalstu, viņš atsteidzas pie savas pusmāsas Olgas, lai aizņemtos naudu tālākajai radošajai darbībai. Varbūt vismaz viņa palīdzēs nabaga māksliniekam? Simona, atgriezusies no ceļojuma pa mīlestības pilsētu Parīzi, „apdāvina“ savu draudzeni ar dāvanām, tikai vai izvēlīgajai un izlepušajai Martai patiks draudzenes atvestie suvenīri? Bet Kostjas dzīvē pašas grūtākās dienas – viņš zaudē svarīgāko savā dzīvē – garāžu!

10:00

Būvējot sapni!

1. sezona, 38. sērija. 2014. g.

Arhitektūras dizaineris Čārlijs Lakstons (Charlie Luxton) palīdz cilvēkiem Lielbritānijā uzcelt viņu sapņu mājas – apbrīnojamas un par minimāliem līdzekļiem.

11:05

Džada Itālijā

1. sezona, 3. sērija. 2015. g.

11:40

Atkārtojums

Kāzas vīna dārzā

2018. g.

Tas brīdis ir pienācis – Neits bildina Frenkiju. Viņa, saprotams, saka jāvārdu. Parasti tas ir filmas noslēgums, šoreiz – pats sākums. Kas tad notiks tālāk? Vajadzētu sākt plānot kāzas, taču ir tik daudz darāmā. Vīna dārziem ieplānota paplašināšanās, jāaudzē jaunas vīnogu šķirnes, jāražo jauni vīni… Kad par saderināšanos pie ģimenes pusdienu galda paziņo arī Neita brālis ar draudzeni, Neits un Frenkija nolemj ar savu paziņojumu un kāzām nogaidīt. Vai vispār pienāks arī viņu īstais laiks?

13:50

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 39. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 8

39. sērija Māris arvien neatlaidīgāk un stūrgalvīgāk, ar sev raksturīgiem risinājumiem un darbībām, meklē Keitu, kura viņu ignorē, bet Simona ir ļoti izbrīnīta par auksto un noslēgto Reiņa attieksmi, turklāt abu mēģinājumu parunāties iztraucē Māris, kurš negaidīti ierodas Reiņa dzīvoklī. Ar kādu mērķi un pretenzijām viņš ierodas pie sev mazpazīstamiem cilvēkiem, kuri mēģina mierīgi parunāt? Izskatās, ka Māra vīzīte var pilnībā sagraut Simonas un Reiņa attiecības. Konstantīns, nerazdams citu izeju, nolemj riskēt un klusām, nevienam neredzot nolemj apciemot savas vecās mājas, kurās tagad viena kā karaliene dzīvo Olga. Bet Māra dzīvē pēc sarunas ar Reini notiek lielas pārmaiņas.

14:20

Jaunava Džeina 3

3. sezona, 10. sērija. 2016. g.

10.sērija Džeina un Maikls nepacietīgi gaida Maikla advokāta pārbaudījumu un paralēli plāno savu jaunlaulāto dzīvi. Rafaels mēģina saprast, kā turpmāk rīkoties, kad mantojuma papildinājums ir pazudis. Petra turpina censties satuvināties ar saviem bērniem. Rohelio strādā pie savas jaunās neatkarīgās filmas karjeras. Kso mēģina iedraudzēties ar Brūsa pusaugu meitu.

15:20

Saldās ambīcijas

1. sezona, 13. sērija. 2019. g.

13.sērija Amadēu satriec Mariju, sakot, ka nevar šķirties no Žildas, jo jūtas viņai pateicīgs, un viņiem ir dēls. Atgriezies mājās, viņš atklāj sievai, ka satiktā Marija ir viņa jaunības dienu mīlestība, tomēr vīrietis apzvēr, ka negrib pamest ģimeni. Nākamajā rītā Žilda krūtī satausta sabiezējumu, un viņas māsa uzstāj, ka viņai nekavējoties ir jādodas pie ārsta. Žoziāne iepazīstas ar Amadēu. Savukārt Vivī nejauši dzird, kā viņas tēvs atzīstas mīlestībā jaunajai kalponei. Tāpēc viņa dodas pie viņa uz biroju un pieprasa, lai viņš nesāpinātu viņas māti un vismaz nepītos ar kalponi viņu mājās. Tur viņa sastop Fabjanu, kura ir ieradusies pie Agnu uz darba interviju. Vivī meitene iepatīkas un viņa piedāvā atdot viņai. Pēc iepazīšanās ar meitu, Amadēu dodas pie Marijas un atzīstas, ka nespēj viņu izmest no prāta, un darīs visu, lai viņi būtu kopā.

16:30

Sapņotāji

1. sezona, 124. sērija. 2019. g.

124.sērija Jīts ierodas Džana kotedžā, lai, šķiet, izlīgtu mieru. Viņa skatam paveras ugunskurs un Sanemas mīlestības pierakstu klade, kuru meitene cer izdot kā savu pirmo romānu. Jīts pieņem acumirklīgu lēmumu, kura dēļ nonāk slimnīcā, bet Džans ir spiests aizbraukt. Un paiet gads, kura laikā izmainās ikviena varoņa dzīve.

17:30

Pirmais randiņš 4

4. sezona, 12. sērija. 2015. g.

Pirmais randiņš 4

Iepazīšanās šova vajadzībām uz dienu tiek atvēlēts viss restorāns – visi, kas ieradušies pavakariņot, ir mīlestības meklējumos un redz viens otru pirmo reizi. Šovs piedāvā skatītājiem būt klāt šajā pirmajā randiņā – redzēt, kā notiek iepazīšanās, noklausīties sarunas, novērot uzvedību un uzklausīt, kas vienam par otru un pašu randiņu sakāms tiem, kas tikko iepazinušies. Šeit satiekas visdažādākie cilvēki – dažādu vecumu, dažādu rasu, dažādu dzimumu. Ir tādi, kam viegli būt atvērtiem un atklātiem ar tikko iepazītu cilvēku, bet ir tādi, kas nepavisam nezina, ko teikt un uztraukumā sarunā pilnīgas muļķības. Pēc kopā pavadītas stundas, vakariņojot un sarunājoties, abi dalās iespaidos – vai ir bijis interesanti, un vai gribētos satikties vēl kādu reizi.

18:30

Grejas anatomija 12

12. sezona, 10. sērija. 2015. g.

10.sērija Atveseļošanās nolūkos Meredita apmeklē terapiju, kuras laikā apjauš, ka viņa ir tādā dzīves posmā, ka var darīt jebko, ko vien vēlas. Ouvens atzīstas Amēlijai, ka Neitans bijis kopā ar viņa māsu, kad viņa nomirusi, un nespēj to viņam piedot. Lai arī abiem jāstrādā ar vienu pacientu, spriedze abu starpā turpina pieaugt. Pusaugu vēža slimniece vēlas, lai Alekss būtu viņas ārsts, tomēr nav apmierināta ar viņa ārstēšanas plānu. Kellija un Penija salīgst mieru, tāpat kā Alekss un Džo.

19:30

Ģēnijs uzvalkā 4

4. sezona, 16. sērija. 2014. g.

16. sērija Šons lūdz Hārvija palīdzību. Reičela un Maiks ir spiesti samierināties ar to, ka katram no viņiem ir ļoti atšķirīgas attiecības ar Hārviju. Donna palīdz Luisam.

20:30

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 39. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 8

39. sērija Māris arvien neatlaidīgāk un stūrgalvīgāk, ar sev raksturīgiem risinājumiem un darbībām, meklē Keitu, kura viņu ignorē, bet Simona ir ļoti izbrīnīta par auksto un noslēgto Reiņa attieksmi, turklāt abu mēģinājumu parunāties iztraucē Māris, kurš negaidīti ierodas Reiņa dzīvoklī. Ar kādu mērķi un pretenzijām viņš ierodas pie sev mazpazīstamiem cilvēkiem, kuri mēģina mierīgi parunāt? Izskatās, ka Māra vīzīte var pilnībā sagraut Simonas un Reiņa attiecības. Konstantīns, nerazdams citu izeju, nolemj riskēt un klusām, nevienam neredzot nolemj apciemot savas vecās mājas, kurās tagad viena kā karaliene dzīvo Olga. Bet Māra dzīvē pēc sarunas ar Reini notiek lielas pārmaiņas.

21:00

Mīlas afēra

2013. g.

Šajā filmā Pīrss Brosnans un balvas „Oskars” laureāte Emma Tompsone atveido šķirteņus Ričardu un Keitu, kuru savstarpējā ķircināšanās liecina, ka jūtas joprojām nav izplēnējušas. Par nelaimi problēmas rada viņu pensiju fonds, ko abi zaudē, kad kāds negodīgs franču finansists apkrāpj Ričarda ieguldījumu firmu. Uzzinājuši, ka blēdis savai līgavai ir nopircis 10 miljonus dolāru vērtu dimantu, bijušie laulātie draugi apvieno spēkus, lai izdomātu, kā apmeklēt kāzas un nozagt dārgakmeni.

23:00

Atkārtojums

Ģēnijs uzvalkā 4

4. sezona, 16. sērija. 2014. g.

16. sērija Šons lūdz Hārvija palīdzību. Reičela un Maiks ir spiesti samierināties ar to, ka katram no viņiem ir ļoti atšķirīgas attiecības ar Hārviju. Donna palīdz Luisam.

00:00

Atkārtojums

Grejas anatomija 12

12. sezona, 10. sērija. 2015. g.

10.sērija Atveseļošanās nolūkos Meredita apmeklē terapiju, kuras laikā apjauš, ka viņa ir tādā dzīves posmā, ka var darīt jebko, ko vien vēlas. Ouvens atzīstas Amēlijai, ka Neitans bijis kopā ar viņa māsu, kad viņa nomirusi, un nespēj to viņam piedot. Lai arī abiem jāstrādā ar vienu pacientu, spriedze abu starpā turpina pieaugt. Pusaugu vēža slimniece vēlas, lai Alekss būtu viņas ārsts, tomēr nav apmierināta ar viņa ārstēšanas plānu. Kellija un Penija salīgst mieru, tāpat kā Alekss un Džo.

01:00

Atkārtojums

Pirmais randiņš 4

4. sezona, 12. sērija. 2015. g.

Pirmais randiņš 4

Iepazīšanās šova vajadzībām uz dienu tiek atvēlēts viss restorāns – visi, kas ieradušies pavakariņot, ir mīlestības meklējumos un redz viens otru pirmo reizi. Šovs piedāvā skatītājiem būt klāt šajā pirmajā randiņā – redzēt, kā notiek iepazīšanās, noklausīties sarunas, novērot uzvedību un uzklausīt, kas vienam par otru un pašu randiņu sakāms tiem, kas tikko iepazinušies. Šeit satiekas visdažādākie cilvēki – dažādu vecumu, dažādu rasu, dažādu dzimumu. Ir tādi, kam viegli būt atvērtiem un atklātiem ar tikko iepazītu cilvēku, bet ir tādi, kas nepavisam nezina, ko teikt un uztraukumā sarunā pilnīgas muļķības. Pēc kopā pavadītas stundas, vakariņojot un sarunājoties, abi dalās iespaidos – vai ir bijis interesanti, un vai gribētos satikties vēl kādu reizi.

01:50

Atkārtojums

Sapņotāji

1. sezona, 124. sērija. 2019. g.

124.sērija Jīts ierodas Džana kotedžā, lai, šķiet, izlīgtu mieru. Viņa skatam paveras ugunskurs un Sanemas mīlestības pierakstu klade, kuru meitene cer izdot kā savu pirmo romānu. Jīts pieņem acumirklīgu lēmumu, kura dēļ nonāk slimnīcā, bet Džans ir spiests aizbraukt. Un paiet gads, kura laikā izmainās ikviena varoņa dzīve.

02:45

Būvējot sapni!

1. sezona, 38. sērija. 2014. g.

Arhitektūras dizaineris Čārlijs Lakstons (Charlie Luxton) palīdz cilvēkiem Lielbritānijā uzcelt viņu sapņu mājas – apbrīnojamas un par minimāliem līdzekļiem.

03:35

Atkārtojums

Džada Itālijā

1. sezona, 3. sērija. 2015. g.

04:00

Debesu asaras

1. sezona, 45. sērija. 2017. g.

Dženeta ir jauna arhitektūras studente, kura uzaugusi kopā ar vecmāmiņu, jo viņas tēvs ir miris, bet māte atteikusies no viņas uzreiz pēc dzimšanas. Izlaiduma dienā Dženeta iepazīstas ar savas kursa biedrenes un draudzenes Melisas ģimeni un draugu Selimu. Dženeta atstāj iespaidu Melisas māti, un viņa piedāvā meitenei darbu savā arhitektūras birojā, taču ātri vien saprot, ka Dženeta ir viņas sen pamestā meita. Dženeta un Selims ātri vien satuvinās, taču viņu attiecībām uzrodas daudz nelabvēļu – Melisa, kura ir greizsirdīga, un viņai šīs attiecības nepavisam nav pa prātam, Arza, kura ir uztraukusies, ka patiesība par viņas pagātni var nākt gaismā, Selima tēva brālis Orhans, kuram pašam radušās jūtas pret Dženetu, un arī Selima māte, kura ir apsēsta ar sava dēla drošību, un atpazinusi Dženetu no bērnu nama, kurā uzaudzis arī Selims. Vai Selima un Dženetas jūtas būs pietiekami spēcīgas, lai pārvarētu visus nelabvēļu liktos šķēršļus? Vai arī tām nebūs lemts ilgs mūžs? Kāpēc Arza pameta savu bērnu un ko slēpj viņas pagātne? Atbildes uzzināsim šajā aizraujošajā un negaidītiem atklājumiem pilnajā stāstā.