Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Pirmdiena, 3. augusts

Romāns, Romualds, Romualda

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

00:05

Grejas anatomija 9

9. sezona, 21. sērija. 2012. g.

21.sērija Slimnīcā ieradušies pārstāvji no Veselības inspekcijas, lai noskaidrotu stafilokoku infekcijas avotu Beilijas pacientiem. Džeksons uzskata, ka jāinformē prese par notiekošo slimnīcā, taču pārējie aizstāv Beiliju. Meredita vēlas, lai Kristīna ir klāt viņai dzemdību laikā. Metjū lūdz Eiprilai dot viņam vēl vienu iespēju.

01:05

Atkārtojums

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 22. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

22. sērija Samanta stāsta Agnesei par savu jauno "biznesa plānu". Ketija tiekas ar Mariju un izstāsta, ka Toms piedāvājis grandiozu, bet ļoti bīstamu ideju, kā nopelnīt lielu naudu. Jaunajā meiteņu ofisā turpinās sarunas par un ap Margaritu, bet pašā sarunas karstumā ierodas Margo tēvs Silvestrs. Ko gan viņš viens bez meitas klātbūtnes dara ofisā? Ketija ar Mariju ķērušās pie bīstamā, Toma piedāvātā plāna, īstenošanas. Marta un Simona saprot, ka Viesturs ar viņām spēlē dubulto spēli.

01:30

Atkārtojums

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 23. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

23. sērija Marta ar Simonu turpina apspriest Viestura situāciju, un, ņemot vērā abu meiteņu raksturus, tiek organizēts ļoti intriģējošs un viltīgs scenārijs ar nosaukumu "Dubultais Randiņš" , kura dēļ, gluži, kā vecajos labajos laikos, abas meitenes noslēdz derības. Roberts kafejnīcā jau gaida savu jauno paziņu Samantu, kur viņa iedod Robertam jaunus briļļu rāmjus. Vai Roberta cerības uz Samantu attaisnosies? Marta apbruņojusies gatavojas randiņam ar Viesturu, visticamāk tas būs ne tikai karsts, bet arī neprognozējams. Māra un Arvja mājās notiek karsts strīds par mākslu un par to, kā pārdot atrasto gleznu.

01:55

Atkārtojums

Svešā seja

1. sezona, 4. sērija. 2017. g.

4. sērija Artis izpalīdz vecvecākiem konditorejā un iepazīstas ar simpātisku kafejnīcas apmeklētāju. Rihards strostē dēlu Bruno par vieglprātīgu uzvedību. Klīnikā ierodas spiegs. Medmāsu Madaru pārsteidz tikšanās ar jauno kolēģi. Ērika apciemo Muižnieku ģimenes galvu Henriju un vēlas izmantot viņa palīdzību, lai sasniegtu savus mērķus. Madarai tiek izteikti draudi. Žanna sper negaidītu soli, lai atturētu Arti no darba piedāvājuma pieņemšanas.

02:20

Atkārtojums

Sapņotāji

1. sezona, 62. sērija. 2019. g.

62.sērija Pēc negadījuma rūpes par Emri uzņemas Leila, un vīrietim viņas klātbūtne sāk iepatikties aizvien vairāk. Džeidžejs, pēc Emres avārijas aptvēris, cik dzīve ir īsa, sadūšojas Ajanu uzlūgt uz pirmo randiņu. Sanemas greizsirdības viļņi nesolās pierimt. Aģentūrā ierodas "Compass sport" izpilddirektore Džeida un ātri vien ar Džanu atrod kopīgu valodu.

03:05

Atkārtojums

Absolūts skaistums

1. sezona, 84. sērija. 2015. g.

84. sērija. Elizas māte atsakās no meitas palīdzības, ja viņa nepalīdzēs patēvam Dinu. Eliza jūtas sāpināta. Esteliņa ierodas palīdzēt Elizai uzvarēt pēdējā konkursa posmā. Žermanu atklāj, ka Eliza ir viņa meita.

03:55

Cauri laikiem

1. sezona, 67. sērija. 2015. g.

67. sērija Žema meklē pazudušo Šiku. Līvija atzīstas Anītai, ka mīl Felīpi un grasās atcelt saderināšanos ar Pedru. Raūls un Bernārdu atrod noklīdušo Šiku un aizved viņu uz Belarosu, kur Raūls iepazīstas ar Žemu. Melīsa plāno, kā saglābt savu laulību. Felīpi norunā slepenu tikšanos ar Līviju.

05:00

Svešā seja

1. sezona, 5. sērija. 2017. g.

5. sērija Muižnieku ģimenes konkurenti sāk darboties aizvien aktīvāk. Valentīnam uzrodas negaidīta sabiedrotā. Žanna atkārtoti pārdzīvo jaunības sirdssāpes. Ķirurgam Eināram iepatīkas jaunā paciente, bet izrādās, ka viņa nav tā, par ko uzdodas. Rihards pārmet Henrijam jaukšanos viņa personiskajā dzīvē. Šarlote un Klaudijs uztraucas par savu meitu Žannu. Rihards atklāj Madarai patiesību par Muižnieku ģimenes biznesu. Klīnikā notiek slepkavība.

06:05

Lieliskais gadsimts. Kosema

1. sezona, 35. sērija. 2015. g.

Seriāls ir balstīts uz patiesiem notikumiem un vēsta par laiku, kad vara par tā laika pasaules ietekmīgāko impēriju nonāca jaunākā valdnieka Osmaņu impērijas pastāvēšanas laikā – sultāna Ahmeda I – rokās. Sultāns Ahmeds I ir seriālā "Lieliskais gadsimts" iepazītā sultāna Suleimana un sultānes Hirremas dēla Selima mazmazdēls, un nāca pasaulē 24 gadus pēc Sultāna Suleimana nāves. 1603. gadā, pēc tā laika Osmaņu impērijas valdnieka sultāna Mehmeda III negaidītās nāves, pie varas nāk viņa tikai 13 gadus vecais dēls Ahmeds I. Lai arī likumi un pēdējā laika tradīcijas nosaka, ka, lai valdnieks tronī justos drošs un pasargāts, viņam jāatņem dzīvība visiem saviem brāļiem, kuri arī varētu pretendēt uz troni, Ahmeds I lauž šo tradīciju – viņš savam mazajam brālim dāvā dzīvību. Taču kā uz to skatīsies impērijas pavalstnieki, sultāna ģimene un armija? Vai godās jauno valdnieku par viņa cēlsirdību, vai arī uzskatīs to par vājuma izpausmi? Būs visādi – būs, kas mēģinās izmantot sultāna pieredzes trūkumu, lai pārņemtu varu impērijā. Būs sultānam savi uzticami atbalstītāji, kas gatavi atdot par viņu dzīvību. Un būs arī paša ģimenes locekļi, kas kaldinās savus slepenus plānus dažādu iemeslu dēļ – lai ģimene noturētu varu savās rokās, lai nodrošinātu nākotni saviem tuvākajiem vai nokļūtu siltākā vietā paši. Centieni īstenot šos plānus ne vienmēr būs izdevīgi arī Ahmedam un dažkārt apdraudēs viņa dzīvību. Taču seriāla centrā ir mīlestības stāsts – jaunais sultāns neglābjami iemīlēsies brīnumskaistā meitenē, kuru viņš ieraudzīs attēlotu gleznā. Vēloties iekarot mazdēla Ahmeda sirdi, viņa vecmāte sultāne Safije liks šo meiteni atrast un nogādāt pilī. Sultāne gan pati vēl nenojauš, ka šī mazā un it kā nevainīgā dāvana mazdēlam mainīs impērijas vēsturi uz visiem laikiem. Grieķiete Anastasija ar varu tiks atvesta pie sultāna, taču kļūs ne tikai par valdnieka mīļāko sievu, viņa lielāko atbalstu, mierinājumu un padomdevēju sarežģītajā valdīšanas laikā, bet arī par vienu no ietekmīgākajām Osmaņu impērijas sultānēm. Viņa dāvās Ahmedam daudz dēlus un meitas, kļūs par savu dēlu aizstāvēm un organizēs meitām politiski izdevīgas laulības. Viņa gudri un viltīgi lavierēs pa Osmaņu impērijas pils labirintiem, kā arī pasaules politisko skatuvi. Kā vārdā tas būs – lai palīdzētu sultāna dinastijai pēc iespējas drošāk turēties pie varas pār impēriju, vai tomēr tikai pašas labuma dēļ – skatīsimies jaunajā, aizraujošajā un pārsteidzošiem notikumiem bagātajā vēsturiskajā stāstā.

07:05

Atkārtojums

Grejas anatomija 9

9. sezona, 21. sērija. 2012. g.

21.sērija Slimnīcā ieradušies pārstāvji no Veselības inspekcijas, lai noskaidrotu stafilokoku infekcijas avotu Beilijas pacientiem. Džeksons uzskata, ka jāinformē prese par notiekošo slimnīcā, taču pārējie aizstāv Beiliju. Meredita vēlas, lai Kristīna ir klāt viņai dzemdību laikā. Metjū lūdz Eiprilai dot viņam vēl vienu iespēju.

08:05

Atkārtojums

Māmiņas 3

3. sezona, 5. sērija. 2015. g.

08:35

Sapņu māja 15

15. sezona, 1. sērija. 2015. g.

11:40

Atkārtojums

Mana labākā drauga kāzas

1997. g.

Uzzinot, ka viņas labākais draugs Maikls nolēmis pēc četrām dienām apprecēties, Džūlianu pēkšņi pārņem nepārvaramas greizsirdības jūtas. Neskatoties uz laika trūkumu, viņa visiem spēkiem un paņēmieniem cenšas līgavu un līgavaini izšķirt. Džūlianas rīcībā ir tikai četras dienas un visi iespējamie godīgie, kā arī negodīgie līdzekļi. Cīņā par mīlestību, tāpat kā karā, ir atļauts viss. Filma nominēta „Oskara” balvai par labāko komēdiju mūziku.

14:00

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 25. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

25. sērija Roberta un Baibas mājās viesojas Irēna ar savu vīru Fēliksu. Ar kādu iemeslu tie ieradušies pie bērniem un kāpēc par šo vizīti Roberts ir tik ļoti neapmierināts? Direktores Martas ofisā notiek strīdi par to, kādā virzienā jāturpinās darboties aģentūrai. Pēc neizdevušās zādzības Marija apciemo Ketiju, lai saprastu, kur pazudis Toms ar milzīgo naudas žūksni. Silvestrs ierodas savā jaunajā kafejnīcā. Roberts nekādi nevar samierināties ar domu, ka viņa mājā būs jauni iemītnieki. Lielā zādzības afēra ir vēl vairāk satuvinājusi Tomu un Ketiju. Marija saprot, ka viņas labākā draudzene ir viņu ne tikai apmānījusi, bet arī nodevusi. Viltīgā Samanta draudzenei Agnesei paskaidro, kā plāno ap pirkstu aptīt naivo Robertu.

14:30

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 26. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

26. sērija Marija ierodas ciemos pie savas glābējas kafejnīcā un mēģina noskaidrot, kā turpinājās notikumi pēc bēgšanas, savukārt Roberts ieradies ciemos pie Samantas. Kā beigsies viņa vizīte pie seksīgās dāmas? Marija ar katru dienu jūt aizvien lielāku nepatiku pret Arvi – vai abu attiecības nonākušas uz izjukšanas sliekšņa? Robertu joprojām neapmierina situācija paša mājās ar jaunajiem iemītniekiem un galveno vaininieku Fēliksu.

15:00

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 27. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

27. sērija Baibas un Roberta mājās atmosfēra ar katru dienu paliek aizvien nokaitētāka. Martas ofisā darbi rit ar aizvien lielāku sparu. Roberts pēc viesošanās pie Samantas mēģina saprast, kas noticis un kā lai atgūst savas mantas, kuras atstājis pie Samantas. Roberta telefonsarunu noklausās Šmakovs. Izskatās, ka pieredzējušā Fēliksa rokās beidzot ir iekritis trumpis cīņā pret savu vislielāko ienaidnieku – sievas dēlu. Vai Fēlikss šo trumpi arī izmantos?

15:30

Absolūts skaistums

1. sezona, 85. sērija. 2015. g.

85. sērija Dinu ierodas Elizas kailajā fotosesijā un sarīko skandālu. Žermanu lūdz Karolinai sagādāt Elizas siekalu paraugu DNS testa veikšanai.

16:30

Sapņotāji

1. sezona, 63. sērija. 2019. g.

63.sērija Emri grauž sirdsapziņa, un viņš salabst ar brāli. Taču viņa labos nodomus drīz izaicina Ailīna, kas aptver, ka konkurentu novērošanas plāns var slikti beigties. Vairākas aģentūras prezentē "Compass Sport" savus projektu pieteikumus – bet Gamze šīs idejas jau kaut kur ir dzirdējusi. Viņa uzreiz vēršas pie Džana, kam atkal nāksies meklēt uzņēmumā spiegu. Birojā ierodas Fabri un liek Sanemai parakstīt līgumu. Taču Džans to atsakās pieļaut.

18:30

Grejas anatomija 9

9. sezona, 22. sērija. 2012. g.

22.sērija Par spīti tam, ka epidemiologi attaisnojuši Beiliju, viņa ieslēgusies laboratorijā, jo jūtas kolēģu nodota. Meredita un Ričards operē pacienti, kura gandrīz pārzāģēta uz pusēm burvju trika laikā. Eiprila un Džeksons atjauno savu draudzību. Alekss pārdzīvo par Džo izvākšanos un mēģina no viņas izvairīties, bet pēkšņi viņa pati lūdz Aleksa palīdzību.

19:30

Dr. Buls 2

2. sezona, 22. sērija. 2017. g.

22.sērija Buls pamostas birojā pēc smagas dzeršanas iepriekšējā vakarā. Eliots Mails tiek atzīts par vainīgu, un viņam draud nāvessods. Tiek atrasti jaunu pierādījumi, ka noziegumu varētu būt paveicis sērijveida slepkava. Komanda dara visu, lai sašaurinātu aizdomās turamo sarakstu, un Buls apciemo galvenā aizdomās turamā sievu, lai apstiprinātu to, ko viņš jau zinājis.

20:30

Māmiņas 3

3. sezona, 7. sērija. 2015. g.

21:00

Džesa zina, kā sarīkot visskaistākos un neaizmirstamākos svētkus, jo īpaši kāzas! Kad savas kāzas lūdz sarīkot arī Džesas labākais draugs no bērnības laikiem – burvīgais, mīļais un uzticamais Toms, kurš negaidīti ir bildinājis skolas laiku ļauno meiteni. Ar vislabākajiem nodomiem Džesa ķeras pie kāzu organizēšanas, taču viņas patiesās jūtas sāk likt visam šķēršļus. Vai arī šīs kāzas izdosies lieliskas un neaizmirstamas?

00:20

Atkārtojums

Dr. Buls 2

2. sezona, 22. sērija. 2017. g.

22.sērija Buls pamostas birojā pēc smagas dzeršanas iepriekšējā vakarā. Eliots Mails tiek atzīts par vainīgu, un viņam draud nāvessods. Tiek atrasti jaunu pierādījumi, ka noziegumu varētu būt paveicis sērijveida slepkava. Komanda dara visu, lai sašaurinātu aizdomās turamo sarakstu, un Buls apciemo galvenā aizdomās turamā sievu, lai apstiprinātu to, ko viņš jau zinājis.

01:10

Atkārtojums

Grejas anatomija 9

9. sezona, 22. sērija. 2012. g.

22.sērija Par spīti tam, ka epidemiologi attaisnojuši Beiliju, viņa ieslēgusies laboratorijā, jo jūtas kolēģu nodota. Meredita un Ričards operē pacienti, kura gandrīz pārzāģēta uz pusēm burvju trika laikā. Eiprila un Džeksons atjauno savu draudzību. Alekss pārdzīvo par Džo izvākšanos un mēģina no viņas izvairīties, bet pēkšņi viņa pati lūdz Aleksa palīdzību.

01:45

Atkārtojums

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 25. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

25. sērija Roberta un Baibas mājās viesojas Irēna ar savu vīru Fēliksu. Ar kādu iemeslu tie ieradušies pie bērniem un kāpēc par šo vizīti Roberts ir tik ļoti neapmierināts? Direktores Martas ofisā notiek strīdi par to, kādā virzienā jāturpinās darboties aģentūrai. Pēc neizdevušās zādzības Marija apciemo Ketiju, lai saprastu, kur pazudis Toms ar milzīgo naudas žūksni. Silvestrs ierodas savā jaunajā kafejnīcā. Roberts nekādi nevar samierināties ar domu, ka viņa mājā būs jauni iemītnieki. Lielā zādzības afēra ir vēl vairāk satuvinājusi Tomu un Ketiju. Marija saprot, ka viņas labākā draudzene ir viņu ne tikai apmānījusi, bet arī nodevusi. Viltīgā Samanta draudzenei Agnesei paskaidro, kā plāno ap pirkstu aptīt naivo Robertu.

02:10

Atkārtojums

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 26. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

26. sērija Marija ierodas ciemos pie savas glābējas kafejnīcā un mēģina noskaidrot, kā turpinājās notikumi pēc bēgšanas, savukārt Roberts ieradies ciemos pie Samantas. Kā beigsies viņa vizīte pie seksīgās dāmas? Marija ar katru dienu jūt aizvien lielāku nepatiku pret Arvi – vai abu attiecības nonākušas uz izjukšanas sliekšņa? Robertu joprojām neapmierina situācija paša mājās ar jaunajiem iemītniekiem un galveno vaininieku Fēliksu.

02:35

Atkārtojums

Sapņotāji

1. sezona, 63. sērija. 2019. g.

63.sērija Emri grauž sirdsapziņa, un viņš salabst ar brāli. Taču viņa labos nodomus drīz izaicina Ailīna, kas aptver, ka konkurentu novērošanas plāns var slikti beigties. Vairākas aģentūras prezentē "Compass Sport" savus projektu pieteikumus – bet Gamze šīs idejas jau kaut kur ir dzirdējusi. Viņa uzreiz vēršas pie Džana, kam atkal nāksies meklēt uzņēmumā spiegu. Birojā ierodas Fabri un liek Sanemai parakstīt līgumu. Taču Džans to atsakās pieļaut.

03:20

Atkārtojums

Absolūts skaistums

1. sezona, 85. sērija. 2015. g.

85. sērija Dinu ierodas Elizas kailajā fotosesijā un sarīko skandālu. Žermanu lūdz Karolinai sagādāt Elizas siekalu paraugu DNS testa veikšanai.

04:05

Cauri laikiem

1. sezona, 68. sērija. 2015. g.

68.sērija Vitorijai ir 48 stundas, lai izvāktos no savas mājas. Līvija pārdzīvo, ka varētu kļūt par iemeslu Felīpi laulības izjukšanai, un nespēj nedomāt par to, ka iesaistīts arī bērns – Felīpi dēls Alekss. Anīta jūt mostamies simpātijas pret Alfonsu, taču baidās tām ļauties. Melīsa ieraksta sarunu ar Severu, mēģinot Felīpi pierādīt, ka viņa māsa izturas netaisni.