Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Svētdiena, 9. augusts

Brencis, Audris, Inuta

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

01:10

Dženiferas veikaliņā iegriezies kāds pavecāks kungs, kurš vēlas nopirkt antīku putnu būrīti. Dženifera pārdod viņam to par zemāku cenu un piedevām solā piegādāt uz mājām. Ieradusies pēc norādītās adreses, viņa dzīvokļa durvis atrod atvērtas, bet dzīvoklī ierauga kungu guļam pie zemes. Uzreiz ierodas arī ātrā palīdzība, kuru izsaucis kāds anonīms zvanītājs, taču ir jau par vēlu – kungs ir miris. Dženiferai uzreiz rodas aizdomas, ka notikusi slepkavība, lai arī sākotnēji nekas par to neliecina. Kad atklājas, ka vecais vīrs ir miris no sirdstriekas, kuru izraisījis pārmērīgi liels nikotīna daudzums viņa asinīs, un nikotīnu visdrīzāk viņš ir iedzēris, Dženifera saprot, ka par līdzīgu slepkavību viņa ir lasījusi grāmatā, un metas palīdzēt izmeklētājiem.

03:15

Aiz restēm 2

2. sezona, 9. sērija. 2016. g.

Aiz restēm 2

9.sērija Zulemas kamerā ievestas divas jaunas ieslodzītās. Viena no viņām ir atbildīga par meitenes nolaupīšanu, un meitene joprojām nav atrasta. Otra ir policiste aizsegā, sena Fabio paziņa. Saraja tiek ielikta kamerā kopā ar Makarenu. Anabela nāk ar miera piedāvājumu pie Makarenas. Makarenas māte sazinās ar Hanbala māti, lai atdotu viņai dēla pelnus un glābtu savu ģimeni. Makarena iedrošina Bembiju atbrīvoties no Anabelas varas. Pie Sarajas uz privātu vizīti ieradies viņas vīrs.

04:05

Cauri laikiem

1. sezona, 73. sērija. 2015. g.

73. sērija Bernardu meklē savu bioloģisko māti. Vitorija sāk strādāt Rozas restorānā. Līvija un Felīpi satiekas pie mucinieka Masimu. Līvija pārdzīvo par to, kas notiek ar Vitoriju.

05:00

Svešā seja

1. sezona, 9. sērija. 2017. g.

9. sērija Bruno savas karstgalvības dēļ gandrīz izjauc Riharda plānu. Roksana kļūst par situācijas noteicēju un uzbrūk Muižniekiem. Rihards attapīgi novērš briesmas. Artis mēģina satuvināties ar Madaru, izdarot viņai pakalpojumu. Rihards pārdzīvo drauga nodevību. Džeina izrāda Artim savas simpātijas. Madara iepazīstas ar Riharda mājkalpotāju Lūciju. Rihards izvairās no atklātas sarunas ar Madaru. Makša neuzmanības dēļ klīnika nonāk briesmās.

06:05

Lieliskais gadsimts. Kosema

1. sezona, 39. sērija. 2015. g.

Seriāls ir balstīts uz patiesiem notikumiem un vēsta par laiku, kad vara par tā laika pasaules ietekmīgāko impēriju nonāca jaunākā valdnieka Osmaņu impērijas pastāvēšanas laikā – sultāna Ahmeda I – rokās. Sultāns Ahmeds I ir seriālā "Lieliskais gadsimts" iepazītā sultāna Suleimana un sultānes Hirremas dēla Selima mazmazdēls, un nāca pasaulē 24 gadus pēc Sultāna Suleimana nāves. 1603. gadā, pēc tā laika Osmaņu impērijas valdnieka sultāna Mehmeda III negaidītās nāves, pie varas nāk viņa tikai 13 gadus vecais dēls Ahmeds I. Lai arī likumi un pēdējā laika tradīcijas nosaka, ka, lai valdnieks tronī justos drošs un pasargāts, viņam jāatņem dzīvība visiem saviem brāļiem, kuri arī varētu pretendēt uz troni, Ahmeds I lauž šo tradīciju – viņš savam mazajam brālim dāvā dzīvību. Taču kā uz to skatīsies impērijas pavalstnieki, sultāna ģimene un armija? Vai godās jauno valdnieku par viņa cēlsirdību, vai arī uzskatīs to par vājuma izpausmi? Būs visādi – būs, kas mēģinās izmantot sultāna pieredzes trūkumu, lai pārņemtu varu impērijā. Būs sultānam savi uzticami atbalstītāji, kas gatavi atdot par viņu dzīvību. Un būs arī paša ģimenes locekļi, kas kaldinās savus slepenus plānus dažādu iemeslu dēļ – lai ģimene noturētu varu savās rokās, lai nodrošinātu nākotni saviem tuvākajiem vai nokļūtu siltākā vietā paši. Centieni īstenot šos plānus ne vienmēr būs izdevīgi arī Ahmedam un dažkārt apdraudēs viņa dzīvību. Taču seriāla centrā ir mīlestības stāsts – jaunais sultāns neglābjami iemīlēsies brīnumskaistā meitenē, kuru viņš ieraudzīs attēlotu gleznā. Vēloties iekarot mazdēla Ahmeda sirdi, viņa vecmāte sultāne Safije liks šo meiteni atrast un nogādāt pilī. Sultāne gan pati vēl nenojauš, ka šī mazā un it kā nevainīgā dāvana mazdēlam mainīs impērijas vēsturi uz visiem laikiem. Grieķiete Anastasija ar varu tiks atvesta pie sultāna, taču kļūs ne tikai par valdnieka mīļāko sievu, viņa lielāko atbalstu, mierinājumu un padomdevēju sarežģītajā valdīšanas laikā, bet arī par vienu no ietekmīgākajām Osmaņu impērijas sultānēm. Viņa dāvās Ahmedam daudz dēlus un meitas, kļūs par savu dēlu aizstāvēm un organizēs meitām politiski izdevīgas laulības. Viņa gudri un viltīgi lavierēs pa Osmaņu impērijas pils labirintiem, kā arī pasaules politisko skatuvi. Kā vārdā tas būs – lai palīdzētu sultāna dinastijai pēc iespējas drošāk turēties pie varas pār impēriju, vai tomēr tikai pašas labuma dēļ – skatīsimies jaunajā, aizraujošajā un pārsteidzošiem notikumiem bagātajā vēsturiskajā stāstā.

07:05

Grejas anatomija 10

10. sezona, 1. sērija. 2013. g.

1.sērija Pēc vētras slimnīcas uzņemšanas nodaļa ir pārpildīta. Ričards bezsamaņā atrodas pagrabā, un Beilija sūta Šeinu viņu uzmeklēt. Šeins norīko Heteri, kura atrod Ričardu, bet arī viņu ķer elektriskā strāva. Arizona izmisīgi cenšas glābt attiecības ar Kelliju, taču Kellija neizskatās ieinteresēta. Pārradusies mājās, Arizona atklāj, ka Kellija ir izvākusies kopā ar Sofiju.

08:05

Māmiņas 3

3. sezona, 9. sērija. 2015. g.

08:35

Sapņu māja 15

15. sezona, 5. sērija. 2015. g.

11:40

Vasara Kiprā

2017. g.

Tīna kopā ar savu vienpadsmit gadus veco dēlu Moricu ir devusies uz Kipru. Viņas plānā ir apciemot Aivenu – Morica tēvu, kuru viņš nekad nav saticis. Patiesībā Morics ir vienas nakts sakara rezultāts. Ierodoties Kiprā, Tīna atklāj, ka Aivens nemaz nav priecīgs par viņu ierašanos un nealkst pavadīt laiku kopā ar dēlu. Toties par abu viesošanos sajūsmā ir Aivena brālis Eliass.

14:00

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 36. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

36. sērija Kamēr Olga un Agnese seko Kostjas kustībām garāžā, viņa "svētnīcā" ierodas negaidīts viesis. Kurš ir šis viesis? Silvestrs pirmo reizi uzzina, ka Arvja un Māra rokās nonākusi tik ļoti vērtīgā glezna. Kādu jautājumu vecais biznesa buks saņems no saviem jaunajiem partneriem? Ligita ieradusies ciemos pie Konstantīna garāžā. Vai Olgas modrā acs pamanīs "saldā pārīša" tikšanos?

14:30

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 37. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

37. sērija Baiba atkal ierodas Induļa darbnīcā, taču tieši tajā pašā brīdī pie mākslinieka ierodas Māris un Arvis. Viņi mēģina no Induļa izdabūt informāciju, lai noskaidrotu, kas ir vērtīgās gleznas autors. Roberts sāk strādāt par Silvestra apsargu un uzreiz saņem svarīgu uzdevumu – viņam kopā ar savu bosu jāapmeklē bijušais Margaritas dzīvesbiedrs Viesturs. Vai Robertam izdosies līdz galam izpildīt bosa doto svarīgo uzdevumu?

15:00

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 38. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

38. sērija Keita un Genādijs atkal atgriežas pie pazudušās naudas tēmas, un Keita sāk aizvien vairāk saprast, ka Genādijs nav tas vīrietis, ar kuru viņa grib ilgi un laimīgi dzīvot kopā. Kostjas garāžā viesojas Agnese, taču tajā pašā laikā garāžā iegriežas arī Olga. Draudzenes un kolēģes ļoti sastrīdas, pat iziet pagalmā kauties. Taču jautājums ir sekojošs – vai kautiņš ir īsts vai abām draudzenēm ir kāds plāns attiecībā uz Kostju? Taču notikumi ar to vien nebeidzas, jo uz garāžu atnāk arī Ligita. Viņu sagaida ļoti nopietna saruna ar Olgas draudzeni Agnesi.

15:30

Absolūts skaistums

1. sezona, 89. sērija. 2015. g.

89. sērija. Lilī uzzina, ka Eliza ir Žermanu meita. Eliza svin uzvaru konkursā un noslēdz līgumu ar “Bastilli”. Fabiņu uzaicina Kasandru uz randiņu. Artūrs neslēpj jūtas un noskūpsta Elizu.

16:30

Sapņotāji

1. sezona, 67. sērija. 2019. g.

67.sērija Ailīna atgriežas aģentūrā kā Fabri ieceltā pārstāve, taču viss nav tā, kā tas izskatās. Osmans, nu jau kopā ar Muzaferu, turpina mēģinājumus izsisties aktiermākslas lauciņā, bet Džeida tikmēr mēģina darīt visu, lai piesaistītu Džana uzmanību. Džans Sanemu uzaicina vakariņās, taču viņu gaida pārsteigums.

18:30

Grejas anatomija 10

10. sezona, 2. sērija. 2013. g.

2.sērija Derekam neizdodas glābt Heteri. Beilijai un Kristīnai ir nesaskaņas par Ričarda turpmāko ārstēšanu. Džeksons izturas noraidoši pret Eiprilas mīlestības apliecinājumiem, un viņa nolemj turpināt attiecības ar Metjū. Kristīnai un Ouvenam nav viegli turēties vienam no otra pa gabalu. Arizona atrod Kelliju, taču viņai nav nekādas intereses atjaunot attiecības.

19:30

Ģēnijs uzvalkā

1. sezona, 4. sērija. 2010. g.

4. sērija Džesika lūdz Hārviju aizstāvēt tiesā viņas bijušo vīru, kurš izstrādājis jaunas zāles un kuru iesūdzējuši tiesā cilvēki, ko piemeklējušas blaknes. Hārvijs uzzina, ka šis cilvēks kaut ko slēpj, tāpēc apšauba Džesikas pārliecību par bijušā vīra godīgumu. Maiks uzņemas labdarības lietu un pārstāv puisi, kura namīpašnieks atsakās dzīvokli veikt remontu.

20:30

Māmiņas 3

3. sezona, 11. sērija. 2015. g.

11. sērija Vikai piedāvā piestrādāt, bet ir viena problēma – kur tajā laikā likt Varju? Roma pēc pilnas programmas pieslēdzas jaunākā dēla audzināšanai.

21:00

Toms un Hanna ir labākie draugi jau desmit gadus. Toms bauda dzīvi, nemitīgi maina gultas biedrenes un spēj sarunāt randiņu visikdienišķākajās situācijās. Hanna ir nosvērta jaunkundze, kura pacietīgi gaida savu īsto vīrieti. Kad Hanna dodas ilgākā komandējumā uz Skotiju, Toms saprot, ka bez viņas dzīve ir neciešama. Vēl vairāk – viņš pirmo reizi saprot, ka vēlas precēties. Ar Hannu. Tomēr, kad Hanna atgriežas, atklājas, ka Skotijā viņa iepazinusies ar savu sapņu vīrieti un ir jau saderinājusies. Tomam, savam labākajam draugam, viņa lūdz kļūt par laulību liecinieku un palīdzēt sagatavoties kāzām, kas notiks tālajā Skotijā. Lai gan šī ziņa viņu satriec, Toms piekrīt, cerēdams, ka, atrodoties blakus līgavai, viņam radīsies iespēja atklāt savas jūtas un atgūt Hannu.

23:05

Ģēnijs uzvalkā

1. sezona, 4. sērija. 2010. g.

4. sērija Džesika lūdz Hārviju aizstāvēt tiesā viņas bijušo vīru, kurš izstrādājis jaunas zāles un kuru iesūdzējuši tiesā cilvēki, ko piemeklējušas blaknes. Hārvijs uzzina, ka šis cilvēks kaut ko slēpj, tāpēc apšauba Džesikas pārliecību par bijušā vīra godīgumu. Maiks uzņemas labdarības lietu un pārstāv puisi, kura namīpašnieks atsakās dzīvokli veikt remontu.

00:00

Grejas anatomija 10

10. sezona, 2. sērija. 2013. g.

2.sērija Derekam neizdodas glābt Heteri. Beilijai un Kristīnai ir nesaskaņas par Ričarda turpmāko ārstēšanu. Džeksons izturas noraidoši pret Eiprilas mīlestības apliecinājumiem, un viņa nolemj turpināt attiecības ar Metjū. Kristīnai un Ouvenam nav viegli turēties vienam no otra pa gabalu. Arizona atrod Kelliju, taču viņai nav nekādas intereses atjaunot attiecības.

01:00

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 36. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

36. sērija Kamēr Olga un Agnese seko Kostjas kustībām garāžā, viņa "svētnīcā" ierodas negaidīts viesis. Kurš ir šis viesis? Silvestrs pirmo reizi uzzina, ka Arvja un Māra rokās nonākusi tik ļoti vērtīgā glezna. Kādu jautājumu vecais biznesa buks saņems no saviem jaunajiem partneriem? Ligita ieradusies ciemos pie Konstantīna garāžā. Vai Olgas modrā acs pamanīs "saldā pārīša" tikšanos?

01:20

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 37. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

37. sērija Baiba atkal ierodas Induļa darbnīcā, taču tieši tajā pašā brīdī pie mākslinieka ierodas Māris un Arvis. Viņi mēģina no Induļa izdabūt informāciju, lai noskaidrotu, kas ir vērtīgās gleznas autors. Roberts sāk strādāt par Silvestra apsargu un uzreiz saņem svarīgu uzdevumu – viņam kopā ar savu bosu jāapmeklē bijušais Margaritas dzīvesbiedrs Viesturs. Vai Robertam izdosies līdz galam izpildīt bosa doto svarīgo uzdevumu?

01:45

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 38. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

38. sērija Keita un Genādijs atkal atgriežas pie pazudušās naudas tēmas, un Keita sāk aizvien vairāk saprast, ka Genādijs nav tas vīrietis, ar kuru viņa grib ilgi un laimīgi dzīvot kopā. Kostjas garāžā viesojas Agnese, taču tajā pašā laikā garāžā iegriežas arī Olga. Draudzenes un kolēģes ļoti sastrīdas, pat iziet pagalmā kauties. Taču jautājums ir sekojošs – vai kautiņš ir īsts vai abām draudzenēm ir kāds plāns attiecībā uz Kostju? Taču notikumi ar to vien nebeidzas, jo uz garāžu atnāk arī Ligita. Viņu sagaida ļoti nopietna saruna ar Olgas draudzeni Agnesi.

02:10

Svešā seja

1. sezona, 9. sērija. 2017. g.

9. sērija Bruno savas karstgalvības dēļ gandrīz izjauc Riharda plānu. Roksana kļūst par situācijas noteicēju un uzbrūk Muižniekiem. Rihards attapīgi novērš briesmas. Artis mēģina satuvināties ar Madaru, izdarot viņai pakalpojumu. Rihards pārdzīvo drauga nodevību. Džeina izrāda Artim savas simpātijas. Madara iepazīstas ar Riharda mājkalpotāju Lūciju. Rihards izvairās no atklātas sarunas ar Madaru. Makša neuzmanības dēļ klīnika nonāk briesmās.

02:35

Sapņotāji

1. sezona, 67. sērija. 2019. g.

67.sērija Ailīna atgriežas aģentūrā kā Fabri ieceltā pārstāve, taču viss nav tā, kā tas izskatās. Osmans, nu jau kopā ar Muzaferu, turpina mēģinājumus izsisties aktiermākslas lauciņā, bet Džeida tikmēr mēģina darīt visu, lai piesaistītu Džana uzmanību. Džans Sanemu uzaicina vakariņās, taču viņu gaida pārsteigums.

03:20

Absolūts skaistums

1. sezona, 89. sērija. 2015. g.

89. sērija. Lilī uzzina, ka Eliza ir Žermanu meita. Eliza svin uzvaru konkursā un noslēdz līgumu ar “Bastilli”. Fabiņu uzaicina Kasandru uz randiņu. Artūrs neslēpj jūtas un noskūpsta Elizu.

04:05

Cauri laikiem

1. sezona, 74. sērija. 2015. g.

74. sērija Kerozs atrod Mateuša zīmējumu ar Žemu un Raūlu. Viņš sastrīdas ar Žemu un dodas izskaidroties ar Raūlu. Alfonsu apņemas iekarot Anītas sirdi. Pedru mokās greizsirdībā un ir pārliecināts, ka Līvijai ir romāns ar Alfonsu. Melīsa aizliedz Severai tikties ar Aleksu un sastrīdas par to ar Felīpi.