Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Ceturtdiena, 22. oktobris

Īrisa, Irīda, Airisa

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:55

Atkārtojums

Pirmais randiņš 4

4. sezona, 7. sērija. 2015. g.

Pirmais randiņš 4

Iepazīšanās šova vajadzībām uz dienu tiek atvēlēts viss restorāns – visi, kas ieradušies pavakariņot, ir mīlestības meklējumos un redz viens otru pirmo reizi. Šovs piedāvā skatītājiem būt klāt šajā pirmajā randiņā – redzēt, kā notiek iepazīšanās, noklausīties sarunas, novērot uzvedību un uzklausīt, kas vienam par otru un pašu randiņu sakāms tiem, kas tikko iepazinušies. Šeit satiekas visdažādākie cilvēki – dažādu vecumu, dažādu rasu, dažādu dzimumu. Ir tādi, kam viegli būt atvērtiem un atklātiem ar tikko iepazītu cilvēku, bet ir tādi, kas nepavisam nezina, ko teikt un uztraukumā sarunā pilnīgas muļķības. Pēc kopā pavadītas stundas, vakariņojot un sarunājoties, abi dalās iespaidos – vai ir bijis interesanti, un vai gribētos satikties vēl kādu reizi.

01:50

Atkārtojums

Sapņotāji

1. sezona, 119. sērija. 2019. g.

119.sērija Teiciens "turi draugus tuvu, bet ienaidniekus vēl tuvāk" Himas kundzei nav svešs. Viņai Aidinu ģimeni izdodas pārliecināt, lai Leila pārvācas uz Divitu ģimenes mājām. Un dēlu mīlas dzīves sabotēšana var sākties. Visapkārt virmojošā mīlestība apreibina Muzaferu, viņš iebrāžas aģentūrā… un bildina Gulizu. Ko pārsteigtā meitene atbildēs?

02:40

Atkārtojums

Būvējot sapni!

1. sezona, 33. sērija. 2014. g.

Arhitektūras dizaineris Čārlijs Lakstons (Charlie Luxton) palīdz cilvēkiem Lielbritānijā uzcelt viņu sapņu mājas – apbrīnojamas un par minimāliem līdzekļiem.

03:30

Sāras dizaina padomi

2. sezona, 12. sērija. 2011. g.

Sāras dizaina padomi ir mācību kurss TV sēriju veidolā par dizainu no pašiem pamatiem. Sāra Ričardsone dalās ar eksperta viedokli un knifiem par to, kā atrisināt dažādas dizaina dilemmas.

04:00

Debesu asaras

1. sezona, 40. sērija. 2017. g.

Dženeta ir jauna arhitektūras studente, kura uzaugusi kopā ar vecmāmiņu, jo viņas tēvs ir miris, bet māte atteikusies no viņas uzreiz pēc dzimšanas. Izlaiduma dienā Dženeta iepazīstas ar savas kursa biedrenes un draudzenes Melisas ģimeni un draugu Selimu. Dženeta atstāj iespaidu Melisas māti, un viņa piedāvā meitenei darbu savā arhitektūras birojā, taču ātri vien saprot, ka Dženeta ir viņas sen pamestā meita. Dženeta un Selims ātri vien satuvinās, taču viņu attiecībām uzrodas daudz nelabvēļu – Melisa, kura ir greizsirdīga, un viņai šīs attiecības nepavisam nav pa prātam, Arza, kura ir uztraukusies, ka patiesība par viņas pagātni var nākt gaismā, Selima tēva brālis Orhans, kuram pašam radušās jūtas pret Dženetu, un arī Selima māte, kura ir apsēsta ar sava dēla drošību, un atpazinusi Dženetu no bērnu nama, kurā uzaudzis arī Selims. Vai Selima un Dženetas jūtas būs pietiekami spēcīgas, lai pārvarētu visus nelabvēļu liktos šķēršļus? Vai arī tām nebūs lemts ilgs mūžs? Kāpēc Arza pameta savu bērnu un ko slēpj viņas pagātne? Atbildes uzzināsim šajā aizraujošajā un negaidītiem atklājumiem pilnajā stāstā.

05:00

Bernards 3

3. sezona, 14. sērija. 2008. g.

05:10

Bernards 3

3. sezona, 15. sērija. 2008. g.

05:20

Bernards 3

3. sezona, 16. sērija. 2008. g.

06:00

Lieliskais gadsimts. Kosema 2

2. sezona, 8. sērija. 2016. g.

Seriāla darbība norisinās desmitā Osmaņu impērijas sultāna Suleimana I galmā. Suleimans bija viens no varenākajiem 16. gadsimta monarhiem, kura valdīšanas laikā impērija piedzīvoja vēsturisku uzplaukumu. Laikā, kad Suleimans kļūst par sultānu, tatāru iebrucēji sagūsta ukraiņu meiteni Aleksandru, kura caur vergu tirgu nonāk sultāna harēmā. Saprotot, ka kļūstot par sultāna favorīti un dēla māti, viņa pati varētu kļūt par valdnieci, Aleksandra dara visu, lai iegūtu Suleimana uzmanību. Tas izraisa Mahidevranas, sultāna pirmdzimtā dēla Mustafas mātes, greizsirdību, un harēmā sākas intrigas un cīņa ne tikai par varu un ietekmi, bet pat par dzīvību. Tas ir neparasts mīlasstāsts starp sultānu un viņa mīļoto Aleksandru, kuru Suleimans pārdēvēja par Hirremu. Kā verdzene nonākusi Suleimana harēmā, viņa ar laiku kļuva par vienu no ietekmīgākajām personām sultānam pietuvināto cilvēku lokā. Pretēji tradīcijai Hirrema arī pēc troņmantinieka piedzimšanas palika Suleimana tuvumā un vēlāk juridiski kļuva par viņa sievu.

07:00

Atkārtojums

Grejas anatomija 12

12. sezona, 5. sērija. 2015. g.

5.sērija Meredita ballītē mēģina samierināties ar Penijas klātbūtni, izvairoties no viņas. Megija ir noraizējusies, ka saķērusi no Endrjū kādu slimību. Arizonai nav viegli pieņemt Kellijas jaunās attiecības, un Eiprila izvairās no Džeksona. Uzzinājusi, ka Penija gatavojas strādāt ar viņiem kopā, Meredita visiem paziņo, ka viņa nogalināja Dereku. Amēlija pieprasa Penijai paskaidrojumus, un izvēršas asas diskusijas, kuru rezultātā Amēlija izdzen Peniju no mājas. Kad visi ir devušies prom, Penija atgriežas un atvainojas Mereditai.

08:00

Atkārtojums

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 35. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 8

35. sērija Uzaust rīts, kad Martas plānotā misija kļūst neiespējama – viņa negaidīti kļūst par savas labākās draudzenes Simonas dēla Lūkasa aukli. Keitas draudzene un darbabiedrene pa saviem kanāliem mēģina noskaidrot dīvainu lietu – kāpēc Reinis un Keita nav aizlidojuši plānotajā ceļojumā? Bet aukle Marta savās mājās sagaida vēl vienu viesi – Žani, un viņas romantiskais rīts pārvēršas ellē. Žanis ir kategorisks pret maziem bērniem – viņam nav nepieciešama sieviete ar dzīvu pūru – mazu bērnu. Vovčiks dodas pie sava drauga uz garāžu, bet atrod to aizslēgtu, turklāt ar nomainītām atslēgām. Kas noticis ar Konstantīna svētvietu – garāžu? Olga ir panikā – viņa nesaprot, kā atriebties Konstantīnam par to, ka pēc tik daudziem kopdzīves gadiem, viņš izvēlējies sev citu sievieti.

10:00

Būvējot sapni!

1. sezona, 34. sērija. 2014. g.

Arhitektūras dizaineris Čārlijs Lakstons (Charlie Luxton) palīdz cilvēkiem Lielbritānijā uzcelt viņu sapņu mājas – apbrīnojamas un par minimāliem līdzekļiem.

11:05

Sāras dizaina padomi

2. sezona, 13. sērija. 2011. g.

Sāras dizaina padomi ir mācību kurss TV sēriju veidolā par dizainu no pašiem pamatiem. Sāra Ričardsone dalās ar eksperta viedokli un knifiem par to, kā atrisināt dažādas dizaina dilemmas.

11:40

Atkārtojums

Mīlestība, kāzas, laulība

2011. g.

Tieši viņas vecāku laimīgā kopdzīve iedvesmojusi Evu kļūt par psiholoģi, laulātu pāru konsultanti. Un tieši tāpēc viņa tik uzticīgi piekritusi kļūt par Čārlija sievu. Bet pavisam drīz pēc pašas kāzām un tikai pavisam neilgi pirms vecāku kāzu trīsdesmitās jubilejas, kuru Eva plānoja tik vērienīgi nosvinēt, viņas mamma paziņo, ka vēloties no tēva šķirties! Bet kā tad viss, kam Eva vienmēr ticējusi? Kā tad svinības? Eva vienkārši atsakās ticēt, ka viņas vecāki varētu nebūt kopā un izdarīs visu iespējamo, lai šķiršanos nepieļautu. Tikai savā aizrautībā viņa nepamana, ka arvien biežāk pieņem lēmumus, kurus viņai vajadzētu pieņemt kopā ar Čārliju, ka arvien vairāk atstāj savu pašas vīru novārtā...

13:50

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 36. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 8

36. sērija Konstantīna dēļ starp Olgu un Ligitu uzliesmo īsts karš, neviena no sievietēm negrib viņu laist vaļā vai dalīties ar lielisko automehāniķi, abas vēlas, lai Kostja piederētu tikai viņai. Martas mājās valda liels haoss, viņa nekādi nevar atrast kopīgu valodu ar palaidnīgo un trako Simonas dēlu Lūkasu, bet situāciju negaidīti palīdz atrisināt Vladimirs, kurš pēc traumas apmetas Martas dzīvoklī. Viņš, atšķirībā no Žaņa, māk komunicēt ar maziem bērniem un tos ļoti mīl. Joprojām turpinās pašpasludinātais karš starp Olgu un Ligitu, kuras kļuvušas par nesamierināmām ienaidniecēm, kara objekts joprojām ir Konstantīns, tomēr, vai iespējams, ka ir pienācis laiks un sievietes nomierināsies, apsēdīsies un kopīgi izrunās šo kaislīgo Kostjas dalīšanas tēmu?

14:20

Jaunava Džeina 3

3. sezona, 6. sērija. 2016. g.

6.sērija Džeinu negaidīti apciemo māsīca, kas liek Džeinai aizdomāties par to, cik vienmuļa un sakārtota ir viņas dzīve. Kso atrood vietu, kur ierīkot savu deju studiju. Rohelio ir grūti neatklāt Kso savas jūtas pret viņu. Pret Petru tiek ierosināta tiesa, un viņa lūdz Rafaela palīdzību.

15:20

Saldās ambīcijas

1. sezona, 9. sērija. 2019. g.

9.sērija Marija dodas uz izsoli, lai pārsteigtu meitu, tomēr Žoziāni tur nesastop. Meitene, māti ieraudzījusi, noskūpsta Režisu un pierunā viņu doties prom. Agnu kārtējo reizi atraida Lirisu, un Režiss liek māsai saprast, ka Agnu ir mīļākā. Marija da Pasa paraksta līgumu ar Kimu, kura apsola izveidot no Žoziānes slavenu modes blogeri. Atgriežas Dodo dēls, kurš vairs nav Rarisons, bet gan Britnija. Vivī saņem uzaicinājumu piedalīties slavenā sarunu šovā, un tam par godu uzliek vecvecmāmiņas dāvāto kaklarotu – vienīgo piemiņu, kas viņai ir palikusi no viņas īstās ģimenes. Raidījumu redz Fabjana – Vivī māsa, kura pēc nolaupīšanas dzīvo klosterī. Meitene apņemas māsu atrast.

16:30

Sapņotāji

1. sezona, 120. sērija. 2019. g.

120.sērija Nespēšana vienoties ir uztraukusi gan Džanu, gan Sanemu. Viņi arvien vairāk izjūt to, ka nāk no dažādām pasaulēm, un Emres un Leilas lūgums izpildīt ģimenes uzdotos uzdevumus plaisu tikai palielina. Nepalīdz arī tas, ka Džana klātbūtne traucē Sanemai rakstīt – uz ko Jīts, protams, nekavējas norādīt. Tikmēr Ajana grimst arvien dziļāk grūtsirdībā un, šķiet, ir pieņēmusi kādu lēmumu.

17:30

Pirmais randiņš 4

4. sezona, 8. sērija. 2015. g.

Pirmais randiņš 4

Iepazīšanās šova vajadzībām uz dienu tiek atvēlēts viss restorāns – visi, kas ieradušies pavakariņot, ir mīlestības meklējumos un redz viens otru pirmo reizi. Šovs piedāvā skatītājiem būt klāt šajā pirmajā randiņā – redzēt, kā notiek iepazīšanās, noklausīties sarunas, novērot uzvedību un uzklausīt, kas vienam par otru un pašu randiņu sakāms tiem, kas tikko iepazinušies. Šeit satiekas visdažādākie cilvēki – dažādu vecumu, dažādu rasu, dažādu dzimumu. Ir tādi, kam viegli būt atvērtiem un atklātiem ar tikko iepazītu cilvēku, bet ir tādi, kas nepavisam nezina, ko teikt un uztraukumā sarunā pilnīgas muļķības. Pēc kopā pavadītas stundas, vakariņojot un sarunājoties, abi dalās iespaidos – vai ir bijis interesanti, un vai gribētos satikties vēl kādu reizi.

18:30

Grejas anatomija 12

12. sezona, 6. sērija. 2015. g.

6.sērija Pirmajā darba dienā Penijai jāstrādā kopā ar Mereditu. Pretēji Amēlijas vēlmēm Meredita apņemas Peniju apmācīt, tomēr Kellija pārmet Mereditai sliktu attieksmi pret Peniju. Eiprilai ar viltu izdodas panākt, lai Džeksons satiek zēnu, kuru viņa iepazina Jordānijā un kuram ir nepatīkami audzēji uz plaukstām, un Džeksons piekrīt veikt viņam operāciju. Slimnīcā ievests sens Ričarda koledžas biedrs un viņa meita, un Megija uzzina par Ričardu ko jaunu. Meredita pieņem lēmumu aizmirst savas personiskās problēmas un turpināt strādāt ar Peniju.

19:30

Ģēnijs uzvalkā 4

4. sezona, 12. sērija. 2014. g.

12. sērija Ētikas pasniedzējs no Hārvarda Universitātes lūdz Hārvija palīdzību jautājumā, kura risināšanai par ētiku jāaizmirst. Profesora klātbūtne uztrauc Maiku.

20:30

Atkārtojums

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 36. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 8

36. sērija Konstantīna dēļ starp Olgu un Ligitu uzliesmo īsts karš, neviena no sievietēm negrib viņu laist vaļā vai dalīties ar lielisko automehāniķi, abas vēlas, lai Kostja piederētu tikai viņai. Martas mājās valda liels haoss, viņa nekādi nevar atrast kopīgu valodu ar palaidnīgo un trako Simonas dēlu Lūkasu, bet situāciju negaidīti palīdz atrisināt Vladimirs, kurš pēc traumas apmetas Martas dzīvoklī. Viņš, atšķirībā no Žaņa, māk komunicēt ar maziem bērniem un tos ļoti mīl. Joprojām turpinās pašpasludinātais karš starp Olgu un Ligitu, kuras kļuvušas par nesamierināmām ienaidniecēm, kara objekts joprojām ir Konstantīns, tomēr, vai iespējams, ka ir pienācis laiks un sievietes nomierināsies, apsēdīsies un kopīgi izrunās šo kaislīgo Kostjas dalīšanas tēmu?

21:00

Ar sirdstrieku miris antīku fotokameru kolekcijas īpašnieks Lerijs Breidijs, un viņa jurists lūdz Dženas palīdzību tās novērtēšanā un pārdošanā. Ar vienu no uz vietas atrastajiem fotoaparātiem Džena nejauši uzņem fotogrāfiju, un, attīstot filmiņu, atklājas, ka īsi pirms nāves Lerijs ir iesaistījies cīņā. Džena nogādā šo fotogrāfiju policijā un, protams, neliksies mierā, kamēr nebūs izmeklēti visi mirušā vīra nāves apstākļi.

23:00

Atkārtojums

Ģēnijs uzvalkā 4

4. sezona, 12. sērija. 2014. g.

12. sērija Ētikas pasniedzējs no Hārvarda Universitātes lūdz Hārvija palīdzību jautājumā, kura risināšanai par ētiku jāaizmirst. Profesora klātbūtne uztrauc Maiku.

23:55

Atkārtojums

Izstāsti Latvijai

1. sezona, 2. sērija. 2020. g.

00:30

Atkārtojums

Grejas anatomija 12

12. sezona, 6. sērija. 2015. g.

6.sērija Pirmajā darba dienā Penijai jāstrādā kopā ar Mereditu. Pretēji Amēlijas vēlmēm Meredita apņemas Peniju apmācīt, tomēr Kellija pārmet Mereditai sliktu attieksmi pret Peniju. Eiprilai ar viltu izdodas panākt, lai Džeksons satiek zēnu, kuru viņa iepazina Jordānijā un kuram ir nepatīkami audzēji uz plaukstām, un Džeksons piekrīt veikt viņam operāciju. Slimnīcā ievests sens Ričarda koledžas biedrs un viņa meita, un Megija uzzina par Ričardu ko jaunu. Meredita pieņem lēmumu aizmirst savas personiskās problēmas un turpināt strādāt ar Peniju.

01:20

Atkārtojums

Pirmais randiņš 4

4. sezona, 8. sērija. 2015. g.

Pirmais randiņš 4

Iepazīšanās šova vajadzībām uz dienu tiek atvēlēts viss restorāns – visi, kas ieradušies pavakariņot, ir mīlestības meklējumos un redz viens otru pirmo reizi. Šovs piedāvā skatītājiem būt klāt šajā pirmajā randiņā – redzēt, kā notiek iepazīšanās, noklausīties sarunas, novērot uzvedību un uzklausīt, kas vienam par otru un pašu randiņu sakāms tiem, kas tikko iepazinušies. Šeit satiekas visdažādākie cilvēki – dažādu vecumu, dažādu rasu, dažādu dzimumu. Ir tādi, kam viegli būt atvērtiem un atklātiem ar tikko iepazītu cilvēku, bet ir tādi, kas nepavisam nezina, ko teikt un uztraukumā sarunā pilnīgas muļķības. Pēc kopā pavadītas stundas, vakariņojot un sarunājoties, abi dalās iespaidos – vai ir bijis interesanti, un vai gribētos satikties vēl kādu reizi.

02:15

Atkārtojums

Sapņotāji

1. sezona, 120. sērija. 2019. g.

120.sērija Nespēšana vienoties ir uztraukusi gan Džanu, gan Sanemu. Viņi arvien vairāk izjūt to, ka nāk no dažādām pasaulēm, un Emres un Leilas lūgums izpildīt ģimenes uzdotos uzdevumus plaisu tikai palielina. Nepalīdz arī tas, ka Džana klātbūtne traucē Sanemai rakstīt – uz ko Jīts, protams, nekavējas norādīt. Tikmēr Ajana grimst arvien dziļāk grūtsirdībā un, šķiet, ir pieņēmusi kādu lēmumu.

03:00

Atkārtojums

Būvējot sapni!

1. sezona, 34. sērija. 2014. g.

Arhitektūras dizaineris Čārlijs Lakstons (Charlie Luxton) palīdz cilvēkiem Lielbritānijā uzcelt viņu sapņu mājas – apbrīnojamas un par minimāliem līdzekļiem.

03:55

Debesu asaras

1. sezona, 41. sērija. 2017. g.

Dženeta ir jauna arhitektūras studente, kura uzaugusi kopā ar vecmāmiņu, jo viņas tēvs ir miris, bet māte atteikusies no viņas uzreiz pēc dzimšanas. Izlaiduma dienā Dženeta iepazīstas ar savas kursa biedrenes un draudzenes Melisas ģimeni un draugu Selimu. Dženeta atstāj iespaidu Melisas māti, un viņa piedāvā meitenei darbu savā arhitektūras birojā, taču ātri vien saprot, ka Dženeta ir viņas sen pamestā meita. Dženeta un Selims ātri vien satuvinās, taču viņu attiecībām uzrodas daudz nelabvēļu – Melisa, kura ir greizsirdīga, un viņai šīs attiecības nepavisam nav pa prātam, Arza, kura ir uztraukusies, ka patiesība par viņas pagātni var nākt gaismā, Selima tēva brālis Orhans, kuram pašam radušās jūtas pret Dženetu, un arī Selima māte, kura ir apsēsta ar sava dēla drošību, un atpazinusi Dženetu no bērnu nama, kurā uzaudzis arī Selims. Vai Selima un Dženetas jūtas būs pietiekami spēcīgas, lai pārvarētu visus nelabvēļu liktos šķēršļus? Vai arī tām nebūs lemts ilgs mūžs? Kāpēc Arza pameta savu bērnu un ko slēpj viņas pagātne? Atbildes uzzināsim šajā aizraujošajā un negaidītiem atklājumiem pilnajā stāstā.