Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Trešdiena, 27. janvāris

Ilze, Ildze, Izolde

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:35

Ģēnijs uzvalkā 8

8. sezona, 12. sērija. 2018. g.

12.sērija Braiens un Katrīna strādā pie autortiesību pārkāpuma lietas – viena smaržu ražošanas kompānija kopē otras kompānijas populārāko produktu. Strādājot kopā, starp abiem sāk rasties simpātijas, tomēr neviens nav gatavs spert nākamo soli. Luiss un Hārvijs spēlē pokeru ar svarīgu potenciālo klientu. Samanta un Aleksa sieva strādā pie kopīgas lietas, un abas satuvinās.

01:25

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 21. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

21. sērija Viesturs ciemojas pie Ligitas un Martas un mēģina noskaidrot, ko Marta zina par Margo dusmām uz viņu. Vienā no Rīgas bāriem sēž vientuļais Roberts, kurš jūtas nomākts, uzzinājis, ka Margarita pametusi valsti uz visiem laikiem. Likteņa ironija – tajā pašā bārā sēž Agnese un Samanta, kas meklē savu jauno upuri. Vai Samanta pamanīs sašļukušo Robertu? Martu un Ligitu, kas tikko kā atvadījušās no Viestura, pārsteidz jauns viesis. Kurš tas ir un kāpēc atnācis pie Martas? Ketijas dzīvokli aizvien biežāk apciemo Toms. Mānīgs rīts Roberta un Baibas mājās.

01:55

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 22. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

22. sērija Samanta stāsta Agnesei par savu jauno "biznesa plānu". Ketija tiekas ar Mariju un izstāsta, ka Toms piedāvājis grandiozu, bet ļoti bīstamu ideju, kā nopelnīt lielu naudu. Jaunajā meiteņu ofisā turpinās sarunas par un ap Margaritu, bet pašā sarunas karstumā ierodas Margo tēvs Silvestrs. Ko gan viņš viens bez meitas klātbūtnes dara ofisā? Ketija ar Mariju ķērušās pie bīstamā, Toma piedāvātā plāna, īstenošanas. Marta un Simona saprot, ka Viesturs ar viņām spēlē dubulto spēli.

02:25

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 23. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

23. sērija Marta ar Simonu turpina apspriest Viestura situāciju, un, ņemot vērā abu meiteņu raksturus, tiek organizēts ļoti intriģējošs un viltīgs scenārijs ar nosaukumu "Dubultais Randiņš" , kura dēļ, gluži, kā vecajos labajos laikos, abas meitenes noslēdz derības. Roberts kafejnīcā jau gaida savu jauno paziņu Samantu, kur viņa iedod Robertam jaunus briļļu rāmjus. Vai Roberta cerības uz Samantu attaisnosies? Marta apbruņojusies gatavojas randiņam ar Viesturu, visticamāk tas būs ne tikai karsts, bet arī neprognozējams. Māra un Arvja mājās notiek karsts strīds par mākslu un par to, kā pārdot atrasto gleznu.

02:55

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 24. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

24. sērija Martas un Viestura karstais randiņš turpinās – vai Viesturam izdosies viņu savaldzināt? Nākamajā dienā Marta jau stāsta Simonai, kā gājis randiņā ar Viesturu. Stāstu pārtrauc ne tikai donžuāns Viesturs, bet arī Arnis. Ar ko beigsies šī negaidītā tikšanās? Otrā Rīgas pusē, uz bīstamo operāciju jau savākusies Ketijas komanda – Toms un Marija. Kā beigsies riskantā un grandiozā nelegālās naudas zādzība? Pie Martas un Simonas ierodas viesis, kurš gan tas būs un kāpēc atnācis? Roberts aplūko jaunās brilles, bet kā viņš paskaidros Baibai, kur tās uzradušās un par kādu naudu?

03:25

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 25. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

25. sērija Roberta un Baibas mājās viesojas Irēna ar savu vīru Fēliksu. Ar kādu iemeslu tie ieradušies pie bērniem un kāpēc par šo vizīti Roberts ir tik ļoti neapmierināts? Direktores Martas ofisā notiek strīdi par to, kādā virzienā jāturpinās darboties aģentūrai. Pēc neizdevušās zādzības Marija apciemo Ketiju, lai saprastu, kur pazudis Toms ar milzīgo naudas žūksni. Silvestrs ierodas savā jaunajā kafejnīcā. Roberts nekādi nevar samierināties ar domu, ka viņa mājā būs jauni iemītnieki. Lielā zādzības afēra ir vēl vairāk satuvinājusi Tomu un Ketiju. Marija saprot, ka viņas labākā draudzene ir viņu ne tikai apmānījusi, bet arī nodevusi. Viltīgā Samanta draudzenei Agnesei paskaidro, kā plāno ap pirkstu aptīt naivo Robertu.

03:55

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 26. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

26. sērija Marija ierodas ciemos pie savas glābējas kafejnīcā un mēģina noskaidrot, kā turpinājās notikumi pēc bēgšanas, savukārt Roberts ieradies ciemos pie Samantas. Kā beigsies viņa vizīte pie seksīgās dāmas? Marija ar katru dienu jūt aizvien lielāku nepatiku pret Arvi – vai abu attiecības nonākušas uz izjukšanas sliekšņa? Robertu joprojām neapmierina situācija paša mājās ar jaunajiem iemītniekiem un galveno vaininieku Fēliksu.

04:25

Privātais šefpavārs Nīls Entonijs

1. sezona, 10. sērija. 2014. g.

Nīls Entonijs ir slavens privātais šefpavārs, kurš dzīvo Keiptaunā, Dienvidāfrikā, taču kopā ar savu komandu viņš apkalpo klientus jebkurā pasaules vietā. Viņi dodas uz cilvēku mājām, lai ienestu tajās restorāna gaisotni un restorāna klases ēdienus. Starp Nīla Entonija klientiem bijušas tādas šovbiznesa zvaigznes kā Madonna, Viktorija Bekhema, Pols Makartnijs, Eltons Džons un Kailija Minoga. Katrā raidījumā Nīls Entonijs gatavo ēdienu kādai Dienvidāfrikas slavenībai un tās draugiem, un skatītājiem ir iespēja kļūt par lieciniekiem gan gatavošanas procesam, gan brīdim, kad ierodas viesi.

06:00

Atkārtojums

Mana meita

1. sezona, 23. sērija. 2019. g.

23.sērija. Asu dodas meklēt darbu. Demirs nevar atļauties nopirkt meitai zāles, tāpēc ir gatavs uz izmisīgu soli. Starp Demiru un Džemalu rodas pastiprināts saspīlējums Džendanas dēļ. Sevgi iesaka Ojku rakstīt dienasgrāmatu. Ailina izsaka Džendanai vilinošu piedāvājumu. Džemals ar Korkmuzu kaļ plānu, kā tikt vaļā no brāļiem. Asu darbā rodas nepatikšanas. Džemals paziņo Asu, ka atradis viņas tēvu. Džandana atsaka Demiram palīdzību.

07:05

Grejas anatomija 14

14. sezona, 21. sērija. 2017. g.

21.sērija Hārpera Eiverija uzmākšanās skandāls aug plašumā, un Meredita atsakās gan no savām, gan mātes balvām. Ketrīna piesaista PR krīzes menedžeri, kas iesaka Džeksonam spodrināt savu tēlu, izārstējot kādu īpašu bērnu. Eiprila piesakās palīdzēt Aleksa un Džo kāzu plānošanā. Ouvens ved Leo pie ārsta, un tur Amēlija iepazīstas ar Leo māti un nolemj palīdzēt viņai atbrīvoties no narkotiku atkarības.

08:00

Atkārtojums

Viņš. Robertiņš

1. sezona, 7. sērija. 2020. g.

10:05

Būvējot sapni! 2

2. sezona, 47. sērija. 2016. g.

11:10

Mīla Islandē

2020. g.

Hloja ir televīzijas raidījumu producente, un priekšniecība pieprasa jaunas idejas – kaut ko svaigu. Hlojai ir zudusi iedvesma, tāpēc draudzene Izabella ierosina paņemt atvaļinājumu, aizbēgt no rutīnas un doties ceļojumā – kā abas ar draugiem agrāk bieži darīja! Viņu izvēle krīt ne jau uz kādu siltu un saulainu vietu, bet tieši pretēji – uz skarbo, nepieradināto un ārkārtīgi skaisto Islandi! Viņas uzaicina arī skolas biedru Kenetu un viņa sievu Ērinu, bet Kenets uzaicinājis arī Čārliju – Hlojas skolas laiku mīlestību, kurš kļuvis par fotogrāfu un ceļo pa pasauli. Šis solās būt neaizmirstams ceļojums!

13:25

Atkārtojums

Viņš. Robertiņš

1. sezona, 7. sērija. 2020. g.

14:00

Ģēnijs uzvalkā 8

8. sezona, 13. sērija. 2018. g.

13.sērija Pie Samantas pēc palīdzības griežas viņas bijusī audžumāte, kura uzņēmusies vainu par narkotikām sava audžubērna vietā. Hārviju uzmeklē Stjū, kuram Hārvijs reiz ieteicis akciju cenu ietekmējošu darījumu, par kuru nu viņu šantažē kolēģis Niks. Niks izrādās ciets rieksts, un drīz vien apdraudēts ir ne tikai Stjū, bet arī visa firma. Hārvijs griežas pie Šona Kehila, lai arī nav skaidrs, kurā pusē viņš nostāsies.

14:55

Aklais randiņš

1. sezona, 13. sērija. 2019. g.

13.sērija Maura ir pārliecināta, ka Salazars krāpj viņu ar Alondru, tāpēc sarīko pamatīgu greizsirdības scēnu, kas noved pie viņas aresta. Lūsijai dodas uz randiņu ar Badū, kurš izstāsta viņai ko ļoti interesantu.

15:55

Saldās ambīcijas

1. sezona, 73. sērija. 2019. g.

Marija ir cēlusies no Ramiresiem, un iemīlas Amadeu, advokātā no sāncenšu biznesa klana, Mateusiem.

17:00

Mana meita

1. sezona, 24. sērija. 2019. g.

24.sērija. Ugurs un Demirs piekrīt riskantam darbam, bet Džandana atsaka pieskatīt Ojku.Demirs atklāj Uguram savas aizdomas. Ojku nodarbības laikā uznāk lēkme. Džemals pārliecina Asu tikties ar tēvu. Demirs atļaujas nopirkt meitai zāles. Korkmazs ar Džemalu sāk īstenot nodevīgo plānu, bet Demirs nojauš, ka tās ir lamatas. Asu tēva plāns nerealizējas. Demirs atmasko Korkmazu un Džemalu, Ugura sajūsma nebeidz rimties.

18:00

Viņš. Robertiņš

1. sezona, 8. sērija. 2020. g.

19:35

Grejas anatomija 14

14. sezona, 22. sērija. 2017. g.

22.sērija Alekss un Džo dodas uz Aiovu, lai atrastu Aleksa mammu, un uzzina, ka viņas veselība ir krietni uzlabojusies – viņa ir pat atguvusi darbu. Ričards un Beilija cenšas nepieļaut, lai Vikrams iesūdz slimnīcu tiesā. Amēlija palīdz Betijai detoksikācijas procesā, bet Arizonai ir grūtības pieņemt faktu, ka Sofija nozagusi naudu. Lai mazinātu uztraukumu, Meredita ieiet krodziņā un iepazīstas ar ķirurgu, kurš ieradies uz viņas prezentāciju.

20:30

Atkārtojums

Viņš. Robertiņš

1. sezona, 8. sērija. 2020. g.

21:00

Princis un es

2004. g.

Princis un es

Peidža un Edijs iepazinās, studējot Viskonsinā. Sākumā Edijs Peidžai nemaz nepatika, taču Edijs bija neatlaidīgs, un pamazām viņa iemīlējās. Taču kādu dienu, kādā intīmā brīdī bibliotēkā viņus pieķer paparaci, un tikai tad Peidža uzzina – Edijs ir Dānijas kroņprincis! Kad karalis Haralds veselības problēmu dēļ vairs nespēj pildīt savus pienākumus, Edijs ir spiests atgriezties Dānijā pavisam. Peidža viņam seko, bet karaliskā ģimene nav diez ko priecīga par Edija plānu ievest ģimenē sievieti, kas nav augstdzimusi…

23:15

Ģēnijs uzvalkā 8

8. sezona, 13. sērija. 2018. g.

13.sērija Pie Samantas pēc palīdzības griežas viņas bijusī audžumāte, kura uzņēmusies vainu par narkotikām sava audžubērna vietā. Hārviju uzmeklē Stjū, kuram Hārvijs reiz ieteicis akciju cenu ietekmējošu darījumu, par kuru nu viņu šantažē kolēģis Niks. Niks izrādās ciets rieksts, un drīz vien apdraudēts ir ne tikai Stjū, bet arī visa firma. Hārvijs griežas pie Šona Kehila, lai arī nav skaidrs, kurā pusē viņš nostāsies.

00:10

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 27. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

27. sērija Baibas un Roberta mājās atmosfēra ar katru dienu paliek aizvien nokaitētāka. Martas ofisā darbi rit ar aizvien lielāku sparu. Roberts pēc viesošanās pie Samantas mēģina saprast, kas noticis un kā lai atgūst savas mantas, kuras atstājis pie Samantas. Roberta telefonsarunu noklausās Šmakovs. Izskatās, ka pieredzējušā Fēliksa rokās beidzot ir iekritis trumpis cīņā pret savu vislielāko ienaidnieku – sievas dēlu. Vai Fēlikss šo trumpi arī izmantos?

00:40

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 28. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

28. sērija Olgas mājās notiek spraiga saruna starp divām tirgus biznesmenēm. Izskatās, ka Olga ir atradusi sev jaunu biznesa partneri. Pašā sarunas karstumā ierodas Konstantīns. Fēlikss tomēr atklāj noslēpumu, ka Robertam ir mīļākā, par ko Irēnas kundze ir ļoti saniknota. Pats Roberts pēc pavadītās nakts pie Samantas, atkal satiek viņu aci pret aci. Jauno Silvestra kafejnīcu aizvien biežāk un biežāk apmeklē Marija un izskatās, ka viņa ir atradusi sev īstu dvēseles radinieku un domu biedru.

01:10

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 29. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

29. sērija Silvestra kafejnīcā negaidīta iepazīšanās -satiekas kafejnīcas saimnieks Silvestrs un Māra meita Marija, savukārt Roberta mājās Irēna izprašņā Robertu, vai viņš nav atradis citu sievieti un kas patiesībā ir Samanta? Kā apzinīgais dēls reaģēs uz šādu mammas izprašņāšanu, vai būs spiests melot un apmānīt mīlošo mammu? Interesantākais, ka pēc šīs sarunas Roberta un viņa mammas mājās sāk notikt dīvainas lietas. Arvja un Marijas attiecības joprojām saspīlētas. Māris Arvim pastāsta, kā viņam veicas ar viņiem piederošā zagtā mākslas darba realizēšanu.

01:40

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 30. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

30. sērija Roberts izdomājis, kā atriebties Šmakovam par to, ka viņš atklājis viņa noslēpumu. Ligita klāsta Simonai un Martai savu sapni par rozēm un Konstantīnu. Bet izskatās, ka meitenes šis stāsts galīgi neinteresē. Kostju garāžā gaida pārsteigums – dāvana. Arvja un Marijas attiecības joprojām saspīlētas. Roberta un Mammas mājās aizvien turpina notikt dīvainas lietas. Māris Arvim pastāsta, kā viņam veicas ar mākslas darba realizāciju. Ligitas mājās norisinās negaidīta, romantiska tikšanās ar Kostju.

02:10

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 31. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

31.sērija Konstantīns atgriežas savās otrajās mājās – garāžā, kur viņu jau gaida Olga. Silvestrs ierodas Viestura fotostudijā. Šķiet, ka pēc šķiršanās ar Margaritu Viesturu gaida grūti laiki. Ligita Martai pastāsta par viņas un Konstantīna romantisko randiņu, taču pašā sarunas kulminācijā birojā ierodas Silvestrs ar jaunu biznesa piedāvājumu. Irēna beidzot noskaidrojusi, kāpēc viņu mājas daļā pazudusi elektrība un kurš pie tā vainīgs. Silvestra bārā mīklainos apstākļos no kases pazūd nauda – diezgan liela summa. Bez Keitas neviena cita aizdomās turamā nav, taču bāra saimniekam ir cita versija, kas varēja nozagt naudu.

02:40

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 32. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

32. sērija Jubilejas ballei gatavojas arī Katrīna ar Induli. Simona sagaida kurjeru ar lielu un skaistu puķu pušķi, taču pārsteiguma sūtītājs nav zināms. Tas ļoti ieintriģē ne tikai viņu, bet arī Martu. Beidzot iesākusies Katrīnas un Induļa jubileja, tikai vai izdosies Konstantīnam ievērot sievas noteikumu un iztikt bez alkohola lietošanas? Šķiet, ka balle, kas iesākās tik lēni un mierīgi, pamazām uzņem apgriezienus, un var negaidīti beigties ne tikai jubilāriem, bet arī Olgai un Konstantīnam.

03:10

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 33. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

33. sērija Kur un kāpēc Konstantīns pamostas pēc Induļa un Katrīnas kāzu jubilejas svinībām? Un kāpēc Kostjam ir zila acs? Ar kādu mērķi Margaritas tēvs Silvestrs ierodas Viestura darbnīcā? Ligita stāsta Martai par savu un Konstantīna īso tikšanos, kuru negaidot pārtrauc Silvestra ierašanās. Viņš ir ieradies, lai izklāstītu jaunu biznesa piedāvājumu.

03:40

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 34. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

34. sērija Marija atkal viesojas Silvestra bārā pie savas jauniegūtās draudzenes Keitas. Kādi notikumi risināsies kafejnīcā pēc Marijas viesošanās? Sen neredzētās paziņas – Simona un Baiba saskrienas pilsētā. Kas gan būs pārrunājams abām dāmām pēc tik ilga laika? Skaidrs, ka saruna par Martu ir neizbēgama. Marija stāsta Arvim ar Māri par Silvestra apsūdzību naudas zagšanā. Kā šādā situācijā rīkosies un reaģēs viņas tēvs Māris?

04:10

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 35. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

35. sērija Māris kopā ar Silvestru mēģina risināt radušos situāciju un noskaidrot, kurš ir patiesais zaglis. Olgas mājās jauns hobijs – alternatīvais "kinoteātris"! Olgas izvietotās novērošanas kameras Kostjas garāžā ļauj kontrolēt katru vīra soli, lai viņš ne tikai nedzertu, bet arī neuzņemtu nevēlamas viešņas. Uz "kino seansiem" pievienojas arī Olgas jaunā biznesa partnere un nu jau draudzene Agnese. Arvja un Māra mājā viesojas Silvestrs. Vai šī tikšanās atrisinās nozagtās naudas jautājumu? Iespējams, senie paziņas atradīs kopīgu biznesa tēmu.