Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 14. jūlijs

Oskars, Ritvars, Anvars

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

00:10

Atkārtojums

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 89. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

89. sērija Baiba pēc negaidītajām Irēnas un Fēliksa kāzām, mēģinādama nodrošinādamies, lai viņu ģimene pēc iespējas mazāk ciestu finansiāli, piedāvā Robertam ideju, lai viņš delikāti un diplomātiski iesaka viņa mammai uzrakstīt testamentu. Savukārt Olgas un Konstantīna mājās viss apgriezies kājām gaisā – Konstantīns ar šausmām vēro, kā alkoholismā aizvien dziļāk grimst viņa sieva. Paliekot gandrīz bez naudas ne tikai biznesam, bet arī iztikai, Arvis ar Māri groza galvas, kā pie tās tikt, un Māris, šķiet, rod izeju. Tikai vai viņiem izdosies šo plānu īstenot? Marta, it kā nojauzdama, ka viņai draud lielas nepatikšanas, pierunā savu māsīcu Ligitu, kamēr viss beidzas, braukt kopā ar viņu uz Spāniju pie viņu draudzenes Margaritas.

00:40

Atkārtojums

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 90. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

90. sērija Baiba nespēj novaldīt dusmas, ka Roberts sabojājis viņas ideju delikāti un diplomātiski pierunāt mammu uzrakstīt testamentu. Arvis ar Māri uz ielas negaidīti ierauga Martu. Atnākot uz tikšanos ar kriminālās pasaules pārstāvi Bārkliju, kuram bija jāatdod Arvim ar Māri krietna naudas summa, viņus Bārklija dzīvoklī sagaida pārsteigums, turklāt ļoti nepatīkams – naudas vietā viņi atrod Bārklija līķi. Abus piemeklē dilemma – vai griezties policijā un visu izstāstīt, vai, neviena nepamanītiem, pamest dzīvokli? Taču tās nav visas nelaimes, kas abus piemeklē – Marta pēc nepatīkamas un bīstamas tikšanās pilsētā ar Māri un Arvi patiešām izdomā nekavējoties pamest Latviju un doties uz Spāniju, bet viņu joprojām aptur Ligitas neizlēmība, ka viņa negrib pamest valsti, neizdzirdot Konstantīna balsi.

01:10

Atkārtojums

Sapņu māja 13

13. sezona, 1. sērija. 2013. g.

02:00

Atkārtojums

Jauniņā 5

5. sezona, 4. sērija. 2015. g.

Džesa meklēja jaunu mitekli un iepazinās ar trīs puišiem – brunču mednieku Šmitu, bārmeni Niku un sportisko Treneri. Šie puiši, protams, nelaida garām iespēju dzīvot kopā ar meiteni, kuras draudzenes ir modeles. Tā sākās kurioziem pilns stāsts par bēdu sagrauztu meiteni un trīs lieliskiem puišiem, kas drīz vien kļuva par īstiem draugiem. Seriāla otrajā sezonā vēl dzīvokļa biedru savstarpējās attiecības uzņems jaunus apgriezienus. Džesa tiek atlaista no skolotājas darba, taču turpina sev raksturīgajā manierē ākstīties un tagad, kad ir brīvs laiks, viņa pievēršas mākslai un gatavo neparastus ēdienus. Turklāt kādā bārā Džesa satiek pilnīgu svešinieku Semu, kuram liekas, ka tas ir viņu slepenais randiņš. Starp viņiem šķiļas dzirkstele un abi uzsāk intīmas attiecības, kas turpinās vairāku vakaru garumā. Savukārt Džesas istabas biedri Šmits un Sisī joprojām uzdzīvo, bet Niks ir sācis rakstīt savu episko mīlas stāstu.

02:20

Atkārtojums

Sapņotāji

1. sezona, 47. sērija. 2019. g.

47.sērija Pienākusi filmēšana atrakciju parkā. Derenas un Ailīnas sāncensība nav vienīgā, kas notiks uz šī raibā fona. Lai padarītu Džeidžeju greizsirdīgu, Ajana nolemj aiziet uz randiņu ar Muzaferu. Bet Sanema konfrontē Emri, nezinādama, ka turpat blakus sarunu noklausās ļoti nevēlamas ausis...

03:05

Atkārtojums

Absolūts skaistums

1. sezona, 69. sērija. 2015. g.

69.sērija Kasandra cenšas šantažēt Rafaelu, taču viņš nepakļaujas draudiem. Viņa dodas pie Žermanu un pastāsta par Lilī romānu ar fotogrāfu. Eliza uzzina, ka Leila skūpstījusies ar Žonatašu. Žermanu uzaicina Karolīnu vakariņās un piedāvā uzsākt dēku.

03:50

Cauri laikiem

1. sezona, 46. sērija. 2015. g.

46. sērija Anīta izstāsta Robērtu, ka gaida viņa bērnu. Robērtu cenšas pasteidzināt precības ar Bianku. Melīsa uzzina noslēpumu par Severu. Pedru iesaistās netīrā darījumā ar Bentu. Līvija vēlas grāfienei izstāstīt par viņas dēlu.

07:00

Atkārtojums

Grejas anatomija 9

9. sezona, 6. sērija. 2012. g.

6.sērija Kristīna atgriežas Sietlā, un Ouvens piedāvā viņai darbu. Aviokatastrofā cietušie satiekas ar juristu komandu, lai lemtu par tālākajiem soļiem. Alekss vēlas pirkt Mereditas māju, taču uzstāda virkni ar prasībām. Džo aprūpē pacientu, kurš regulāri viņu apvemj, un saprot, ka viņam varētu būt noteikta nepareiza diagnoze. Kellija jūtas vainīga par Dereka neveiksmīgo rokas operāciju. Džeksons atzīsts Eiprilai savās jūtās.

08:00

Atkārtojums

Māmiņas 2

2. sezona, 10. sērija. 2015. g.

08:30

Sapņu māja 13

13. sezona, 2. sērija. 2013. g.

09:55

Mani virtuves noslēpumi 7

7. sezona, 42. sērija. 2016. g.

11:10

Privātais šefpavārs Nīls Entonijs

1. sezona, 10. sērija. 2014. g.

Nīls Entonijs ir slavens privātais šefpavārs, kurš dzīvo Keiptaunā, Dienvidāfrikā, taču kopā ar savu komandu viņš apkalpo klientus jebkurā pasaules vietā. Viņi dodas uz cilvēku mājām, lai ienestu tajās restorāna gaisotni un restorāna klases ēdienus. Starp Nīla Entonija klientiem bijušas tādas šovbiznesa zvaigznes kā Madonna, Viktorija Bekhema, Pols Makartnijs, Eltons Džons un Kailija Minoga. Katrā raidījumā Nīls Entonijs gatavo ēdienu kādai Dienvidāfrikas slavenībai un tās draugiem, un skatītājiem ir iespēja kļūt par lieciniekiem gan gatavošanas procesam, gan brīdim, kad ierodas viesi.

11:40

Izvēle

2016. g.

Mīlestība? Atbildība? Nopietnas attiecības, ģimene? Iesīkstējušais vecpuisis Treviss Pārkers uzskata, ka tas viss nav viņam. Viņam ir labs darbs un uzticami draugi. Viņš aizraujās ar medībām, makšķerēšanu un ekstremāliem sporta veidiem un izvairās no nopietnām attiecībām. Tomēr nav vēl dzimis cilvēks, kam būtu izdevies izvairīties no mīlestības….

13:55

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 92. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

92. sērija Cilvēki plāno – Dievs smejas. Martas un Ligitas plānus lidot uz Spāniju sagrauj Margarita, kura pati ar draugu Viesturu atgriezusies Latvijā. Sirsnīgā draudzeņu tikšanās it kā čukst priekšā, ka Margarita no Spānijas atgriezusies ļoti mainījusies, un viņas uzvedībā vērojams dīvains nemiers. Dīvainākais, ka to ierauga arī Ligita, kura Margaritu redz pirmo reizi mūžā. Varbūt tā nemaz nav Margaritas, bet viņas drauga Viestura vaina, ka Martas draudzene tā jūtas? Sirsnīgā Margaritas un Martas sarunā Margo draudzenei piedāvā prātīgu izeju, kā vairs nesaasināt situāciju, – lai daļu no naudas par pārdoto viesnīcu viņa atdod savam bijušajam vīram, taču Marta ir kategoriski pretī.

14:30

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 93. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

93. sērija Marta ir ļoti labvēlīga pret Margaritu un aizdod draudzenei lielu naudas summu, lai viņa varētu uzsākt jaunu dzīves posmu Latvijā. Margaritas draugs Viesturs nespēj nomierināties un izrāda Ligitai lielu uzmanību, pat uzmācas viņai. Marija, mēģinādama tikt pie naudas, atgriežas pie sava vecā amata un nozog naudas maku, savukārt pie jaunā Arvja un Māra dzīvokļa durvīm ierodas policisti – vai izdosies slepkavībā apsūdzētajam Mārim no viņiem paslēpties?

15:00

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 94. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

94. sērija Arvis ierodas kriminālās pasaules pārstāvja Ribas mājās, un viņi abi ar Māri prāto, kā viņiem tagad izvairīties no ļoti sarežģītās situācijas, taču, izdzirdot informāciju, ka tagad noslepkavots arī Riba, draugi nospriež, ka drošākas vietas par Konstantīna garāžu, kur noslēpties, nav. Vai Konstantīns piekritīs izmitināt pie sevis tik kolorītu personību? Margarita nolemj pamest Martas vasarnīcu un izlemj pārcelties uz pilsētu, taču viņa ļoti šaubās par Viesturu – viņš domā ne tikai par to, kā nopelnīt naudu, bet skatās uz citām sievietēm. Māris iekārtojas Konstantīna garāžā, un vīrieši ne tikai filozofē par dzīvi, bet uztic viens otram noslēpumus.

15:30

Absolūts skaistums

1. sezona, 70. sērija. 2015. g.

70. sērija Leila tiek paaugstināta amatā un klubā satuvinās ar Žonatašu. Fabiņu pieķer Lilī ar Rafaelu. Dinu piezvana Elizai.

16:30

Sapņotāji

1. sezona, 48. sērija. 2019. g.

48.sērija Sanema izstāsta Džanam daļu tā, kas noticis viņam aiz muguras. Viņš, sāpināts un nikns, atriebjas gan Sanemai, gan Emrem. Taču viņš nezina, ka brālis turpina viņam melot. Kvartāla lielākā pļāpa Melahata dzird bēdu pārņemtās Sanemas atzīšanos māsai, un baumu karuselis sāk griezties.

18:30

Grejas anatomija 9

9. sezona, 7. sērija. 2012. g.

7.sērija Arizona atgriežas darbā. Ouvens jūtas vainīgs par notikušo aviokatastrofu, kad saprot, ka budžeta dēļ īsi pirms avārijas nomainījis slimnīcas izmantoto aviosabiedrību. Eiprila ir uztraukusies, ka gaida bērnu, tomēr, kad tā izrādās viltus trauksme, viņa ar Džeksonu pašķiras. Kellija un Džeksons turpina meklēt iespējas, kā glābt Dereka roku. Kristīna saprot, ka vēlas atkal būt kopā ar Ouvenu, taču viņš pirmais pasaka savu sakāmo.

19:30

Dr. Buls 2

2. sezona, 7. sērija. 2017. g.

7.sērija Jauna skolotāja Leisija Adamsa apsūdzēta, ka izlabojusi eksāmenu atbildes. Rezultāti mainīti vairāk kā 800 eksāmeniem, bet pati skolotāja atzīst savu vainu tikai par vienu atbildi vienā eksāmenā. Viņa palīdzējusi problemātiskam studentam, kurš mainījis dzīvi, lai iekļūtu koledžā. Leisijai tiek piedāvāts darījums, taču viņa pieņem Bula padomu – doties uz tiesu. Marisa pieķer Kailu, kurš rakņājas pa viņas personisko, tai skaitā finanšu, informāciju.

20:30

Māmiņas 2

2. sezona, 12. sērija. 2015. g.

21:00

Vasaras garša

2019. g.

Vasaras garša

Gabijas dzīves kaislība ir ēdiens un gatavošana. Viņai ir paveicies strādāt smalkā restorānā, taču darba dienas ir ļoti aizņemtas. Kad priekšnieks paziņo, ka Gabija ir zaudējusi degsmi, bet draugs cerētā bildinājuma vietā paziņo, ka ir ticis pie jauna darba, viņa pamet pagātni aiz sevis un sāk visu no jauna. Māsa iedrošina Gabiju piepildīt savu sen loloto sapni - atvērt savu restorānu. Lielākais Gabijas konkurents ir vietējais restorāns, kuru vada beisbolists un vientuļais tēvs Kalebs. Un šajā konkurencē pamazām uzplauks jūtas..

00:05

Atkārtojums

Dr. Buls 2

2. sezona, 7. sērija. 2017. g.

7.sērija Jauna skolotāja Leisija Adamsa apsūdzēta, ka izlabojusi eksāmenu atbildes. Rezultāti mainīti vairāk kā 800 eksāmeniem, bet pati skolotāja atzīst savu vainu tikai par vienu atbildi vienā eksāmenā. Viņa palīdzējusi problemātiskam studentam, kurš mainījis dzīvi, lai iekļūtu koledžā. Leisijai tiek piedāvāts darījums, taču viņa pieņem Bula padomu – doties uz tiesu. Marisa pieķer Kailu, kurš rakņājas pa viņas personisko, tai skaitā finanšu, informāciju.

01:00

Atkārtojums

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 92. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

92. sērija Cilvēki plāno – Dievs smejas. Martas un Ligitas plānus lidot uz Spāniju sagrauj Margarita, kura pati ar draugu Viesturu atgriezusies Latvijā. Sirsnīgā draudzeņu tikšanās it kā čukst priekšā, ka Margarita no Spānijas atgriezusies ļoti mainījusies, un viņas uzvedībā vērojams dīvains nemiers. Dīvainākais, ka to ierauga arī Ligita, kura Margaritu redz pirmo reizi mūžā. Varbūt tā nemaz nav Margaritas, bet viņas drauga Viestura vaina, ka Martas draudzene tā jūtas? Sirsnīgā Margaritas un Martas sarunā Margo draudzenei piedāvā prātīgu izeju, kā vairs nesaasināt situāciju, – lai daļu no naudas par pārdoto viesnīcu viņa atdod savam bijušajam vīram, taču Marta ir kategoriski pretī.

01:20

Atkārtojums

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 93. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

93. sērija Marta ir ļoti labvēlīga pret Margaritu un aizdod draudzenei lielu naudas summu, lai viņa varētu uzsākt jaunu dzīves posmu Latvijā. Margaritas draugs Viesturs nespēj nomierināties un izrāda Ligitai lielu uzmanību, pat uzmācas viņai. Marija, mēģinādama tikt pie naudas, atgriežas pie sava vecā amata un nozog naudas maku, savukārt pie jaunā Arvja un Māra dzīvokļa durvīm ierodas policisti – vai izdosies slepkavībā apsūdzētajam Mārim no viņiem paslēpties?

01:45

Atkārtojums

Sapņu māja 13

13. sezona, 2. sērija. 2013. g.

02:40

Atkārtojums

Sapņotāji

1. sezona, 48. sērija. 2019. g.

48.sērija Sanema izstāsta Džanam daļu tā, kas noticis viņam aiz muguras. Viņš, sāpināts un nikns, atriebjas gan Sanemai, gan Emrem. Taču viņš nezina, ka brālis turpina viņam melot. Kvartāla lielākā pļāpa Melahata dzird bēdu pārņemtās Sanemas atzīšanos māsai, un baumu karuselis sāk griezties.

03:20

Atkārtojums

Absolūts skaistums

1. sezona, 70. sērija. 2015. g.

70. sērija Leila tiek paaugstināta amatā un klubā satuvinās ar Žonatašu. Fabiņu pieķer Lilī ar Rafaelu. Dinu piezvana Elizai.

04:00

Cauri laikiem

1. sezona, 47. sērija. 2015. g.

47. sērija Vitorija piedāvā Līvijai kļūt par Aleksa skolotāju pēc viņas un Severas aizbraukšanas. Robērtu cenšas apmānīt Anītu un iegūt mazliet laika. Zildu vakariņu laikā izbiedē noklīdušais Bernārdu, kurš ieradies muižā. Vitorija nekavējoties pavēl atrast savu dēlu.