Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Ceturtdiena, 16. jūlijs

Hermīne, Estere

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

00:15

Atkārtojums

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 95. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

95. sērija Konstantīna garāžā ierodas dīvains viesis – automašīnu uz servisu remontēt atved Gena, cilvēks, kurš iesaistīts Bārklija un Ribas slepkavībās. Šo dīvaino viesi slepšus novēro Māris. Irēna sarunājas ar Šmakovu. Roberta mamma nolemj, ka dēlam vajag nopirkt jau uzceltu māju, jo, kamēr dēls to uzcels savām rokām, visi sajuks prātā, savukārt Fēliksam tagad svarīgs ir tikai meža jautājums, viņš grib to steidzami pārdot. Arvis un Māris nolemj viņu ienaidnieku Genu pagaidīt Konstantīna garāžā un, lai visiem būtu mierīgāk, aizsūta Konstantīnu uz mājām.

00:40

Atkārtojums

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 96. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

96. sērija Konstantīns savās mājās turpina atturēties no alkohola, pamatīgi izbrīnīdams sievu Olgu, kurai ir aizdomas, ka viņš atturas no alkohola citas sievietes dēļ. Ligita Konstantīnam liek izvēlēties – vai nu šodien vai nekad, un viņam sievai jāpasaka, ka viņi šķiras. Vai Konstantīnam izdosies pārvarēt bailes, un viņš izteiks Olgai šos liktenīgos vārdus? Māris un Arvis automašīnas bagāžniekā iesloga konkurējošās bandas pārstāvi Genu un ved viņu uz mežu, lai nopietni parunātos. Varbūt tagad abiem draugiem, kas nokļuvuši neapskaužamā situācijā, izdosies atrast kādu pavedienu šajā slepkavību un pārpratumu virtenē? Irēna, gribēdama pateikt dēlam iepriecinošu ziņu, apciemo viņu mājās, taču dēls joprojām iegrimis savos arhitektūras risinājumos un pat neklausās mammā. Irēna un Baiba izlemj, ka Roberts ir ļoti noguris, un vislabākais miegs – iedzert miegazāles. Māris un Konstantīns sadraudzējas vēl vairāk, un Māris automehāniķim, kurš apmaldījies starp divām sievietēm, dod padomu, ka nevajag šķirties ar sievu, bet viņam var būt divas sievietes. Vai Konstantīns ņems vērā Māra padomus?

01:05

Atkārtojums

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 97. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

97. sērija Lai visiem būtu mierīgs prāts, Irēna un Fēlikss Šmakovs atrod Robertam jau uzbūvētu māju ar visām mēbelēm, kaut arī ne Irēnas dēls, ne vedekla neko par to nezina. Konstantīns gatavojas apciemot Ligitu, taču draudzenes mājās viņu gaida liels pārsteigums. Ko automehāniķis tur satiks, un ar ko beigsies šī vizīte Ligitas mājās? Marija bez Arvja un Māra ziņas policijā iesniedz versiju, kas īstenībā nogalināja kriminālās pasaules pārstāvjus Ribu un Bārkliju.

01:30

Atkārtojums

Sapņu māja 13

13. sezona, 3. sērija. 2013. g.

02:15

Atkārtojums

Jauniņā 5

5. sezona, 6. sērija. 2015. g.

Džesa meklēja jaunu mitekli un iepazinās ar trīs puišiem – brunču mednieku Šmitu, bārmeni Niku un sportisko Treneri. Šie puiši, protams, nelaida garām iespēju dzīvot kopā ar meiteni, kuras draudzenes ir modeles. Tā sākās kurioziem pilns stāsts par bēdu sagrauztu meiteni un trīs lieliskiem puišiem, kas drīz vien kļuva par īstiem draugiem. Seriāla otrajā sezonā vēl dzīvokļa biedru savstarpējās attiecības uzņems jaunus apgriezienus. Džesa tiek atlaista no skolotājas darba, taču turpina sev raksturīgajā manierē ākstīties un tagad, kad ir brīvs laiks, viņa pievēršas mākslai un gatavo neparastus ēdienus. Turklāt kādā bārā Džesa satiek pilnīgu svešinieku Semu, kuram liekas, ka tas ir viņu slepenais randiņš. Starp viņiem šķiļas dzirkstele un abi uzsāk intīmas attiecības, kas turpinās vairāku vakaru garumā. Savukārt Džesas istabas biedri Šmits un Sisī joprojām uzdzīvo, bet Niks ir sācis rakstīt savu episko mīlas stāstu.

02:35

Atkārtojums

Sapņotāji

1. sezona, 49. sērija. 2019. g.

49.sērija Kvartālā ir izplatījušās baumas, ka Sanemu meklējot kāds mafijas loceklis. Tikmēr aģentūrā ierodas Murats no ERT fonda, Džans uzzina vienu no Emres noslēpumiem, un aģentūra krīt kreditoru, preses un klientu nežēlastībā. Te pēkšņi Sanemu uzrunā Fabri kungs ar kādu negaidītu piedāvājumu.

03:20

Atkārtojums

Absolūts skaistums

1. sezona, 71. sērija. 2015. g.

71. sērija. Eliza baidās, ka patēvs var viņu atrast. Karolīna piedāvā Artūram aizmirst derības, ja viņš pametīs Elizu. Artūrs nepiekrīt. Kaisles mirklī nosauc Karolīnu par Elizu.

04:05

Cauri laikiem

1. sezona, 48. sērija. 2015. g.

48. sērija Muižā pēc Bernārdu parādīšanās valda liels satraukums. Grāfiene nojauš, ka tas tiešām bijis viņš un nolemj atkal likt viņu atrast. Tikmēr Emīlija aizved Bernārdu uz klosteri, kur lūdz padrem Luīšam patvērumu. Robērtu mēģina ar viltu atgūt Anītas labvēlību. Visi gatavojas piknikam.

07:00

Atkārtojums

Grejas anatomija 9

9. sezona, 8. sērija. 2012. g.

8.sērija Pirmā gada interni strādā savu pirmo 24 stundu maiņu. Alekss un Džo aprūpē pirms laika dzimušu zīdaini, kura māte viņu pamet. Džo atzīstas, ka arī viņu māte ir pametusi līdzīgā veidā. Konkurence starp Kristīnas interniem iziet no rāmjiem un gandrīz noved pie pacienta nāves. Mereditas interne Hetere uzzina, ka Meredita ir stāvoklī. Sietlā ierodas Dereka māsa Liza, lai ziedotu brālim nervu.

08:00

Atkārtojums

Māmiņas 2

2. sezona, 12. sērija. 2015. g.

08:30

Sapņu māja 13

13. sezona, 4. sērija. 2013. g.

09:55

Mani virtuves noslēpumi 7

7. sezona, 44. sērija. 2016. g.

11:10

Privātais šefpavārs Nīls Entonijs

1. sezona, 12. sērija. 2014. g.

Nīls Entonijs ir slavens privātais šefpavārs, kurš dzīvo Keiptaunā, Dienvidāfrikā, taču kopā ar savu komandu viņš apkalpo klientus jebkurā pasaules vietā. Viņi dodas uz cilvēku mājām, lai ienestu tajās restorāna gaisotni un restorāna klases ēdienus. Starp Nīla Entonija klientiem bijušas tādas šovbiznesa zvaigznes kā Madonna, Viktorija Bekhema, Pols Makartnijs, Eltons Džons un Kailija Minoga. Katrā raidījumā Nīls Entonijs gatavo ēdienu kādai Dienvidāfrikas slavenībai un tās draugiem, un skatītājiem ir iespēja kļūt par lieciniekiem gan gatavošanas procesam, gan brīdim, kad ierodas viesi.

11:40

Leila un Dereks ir kolēģi – viņi kopā vada rīta šovu televīzijā. Kadrā viņi izskatās pēc saderīga un teju perfekta pāra, taču aizkadrā nekas nav tik vienkārši. Viņi aizrāda viens otram, pamāca un kaitina viens otru, bieži strīdas un ārpus darba laiku kopā nepavada. Abu dzīves kādu dienu tiek sagrieztas kājām gaisā. Viņu aprūpē nonāk mazulis. Kopā rūpējoties par bērnu, Leila un Dereks iepazīstas labāk, uzzina viens par otru daudz jauna un ir pārsteigti apjaust, ka pat tīri labi patīk viens otram

13:55

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 98. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

98. sērija Arvis sēž slēpnī un, vērodams Albāņa mājas, ierauga, ka kriminālpolicijas pārstāvji saņem ciet un aizved Albāni. Olga Konstantīnu beidzot patriec no mājām pēc visām viņa noklīšanām neceļos. Irēna Baibai parāda nopirktās mājas fotogrāfijas, tikai to visu neredz Roberts, kurš ir piedzirdīts ar miegazālēm. Fēlikss pierunā Irēnu, lai viņa mājas pirkšanas dokumentus noformētu uz sava vārda. Roberts beidzot pamostas pēc ilga miega un nekādi nespēj atrast mājas rasējumus, kurus bija tik centīgi zīmējis.

14:30

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 99. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

99. sērija Roberts visneiedomājamākajās vietās meklē pazudušos rasējumus. Baiba, vēlēdamās nomierināt savu vīru, ne tikai parāda mammas nopirktās mājas fotogrāfijas, bet arī aizved viņu uz māju, taču mājas aplūkošana beidzas ar lielu skandālu. Marta brauc apciemot vienu no savām vislabākajām draudzenēm Margaritu, kura kopā ar Viesturu jau pārcēlusies uz jaunu un omulīgu dzīvokli.

15:00

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 100. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

100. sērija Marta ciemojas pie Margaritas, un draudzeņu tikšanās beidzas ar to, ka Viesturs saņem pļauku no Martas. Kāpēc tā notika, un kā uz to visu reaģēs Margo? Fēlikss Irēnai pastāsta, ka visiem būs labāk, ja jaunajā mājā dzīvos ne tikai Roberts un Baiba, bet arī viņi abi ar Irēnu. Ligita ierodas Olgas mājās ar jautājumu "kur palicis Konstantīns"? Arvis ar Māri nolemj, ka viņu melnais dzīves periods beigsies tad, ja viņiem izdosies izsist naudu no Martas. Varbūt šoreiz draugiem izdosies dabūt atpakaļ vismaz daļu zaudētās naudas?

15:30

Absolūts skaistums

1. sezona, 72. sērija. 2015. g.

72.sērija Lilī atklāj Žermanu, ka viņai ir romāns ar Rafaelu. Slīcinādams bēdas glāzē, Žermanu satiek Karolīnu un pavada nakti pie viņas. No rīta viņus abus pārsteidz Artūrs. Dženija pastāsta sporta skolotājam par Kaškudu vardarbīgo tēvoci.

16:30

Sapņotāji

1. sezona, 50. sērija. 2019. g.

50.sērija Baumas un satraukums par mafiju uzņem jaunus apgriezienus. Muzafers, pārbaudījis aizdomīgās mašīnas numurzīmi, izskaitļo, ka tā pavisam noteikti ir itāļu mafija. Un drīz vien Fabri kunga šoferis iekrīt viņa haotiskajos tīklos. Pēc tam, kad Emre nobloķē Ailīnas zvanus, viņa ķeras pie slēptā ieroča – ja Emre turpinās viņu atraidīt, Džans ieraudzīs to, kas ir noglabāts sarkanajā dokumentu mapē.

18:30

Grejas anatomija 9

9. sezona, 9. sērija. 2012. g.

9.sērija Tuvojas Beilijas kāzas. Viņa uztic Eiprilai pieskatīt savus pacientus, bet Mereditu, Kelliju un Arizonu lūdz būt par viņas līgavas māsām. Kristīna uzzina, ka Ouvens vēlas šķirties, lai izvairītos no interešu konflikta aviokatastrofas izmeklēšanas laikā. Pēc atklātas sarunas viņi nolemj savas attiecības glābt. Džo operē kopā ar Aleksu un izdara kļūdu. Viņa domā, ka tikusi iegāzta, tāpēc pasūdzas Arizonai.

19:30

Dr. Buls 2

2. sezona, 9. sērija. 2017. g.

9.sērija Tuvojas Pateicības diena, un Buls iedod darbiniekiem brīvdienas, lai viņi pavadītu šo laiku kopā ar ģimenēm. Taču ir kāda steidzama lieta, un nu viņam jāstrādā vienam. Par slepkavību apsūdzēts boksa čempions, kurš savas mašīnas bagāžniekā atradis kaimiņa līķi. Kails tiek aplaupīts un netiks komandējumā, jo viņam nolaupīta pase. Marisa palīdz viņam, taču vēlāk uzzina, ka visas viņas kredītkartes ir iztukšotas.

20:30

Māmiņas 2

2. sezona, 14. sērija. 2015. g.

21:00

Uz patiesiem notikumiem balstīts stāsts par Frenku Abagneilu – amerikāņu pusaudzi, kurš, nesasniedzot 19 gadu vecumu, jau bija kļuvis par vienu no FIB meklētākajām personām. Kad zēnam bija sešpadsmit, viņa ģimene sabruka un Frenkam nācās pašam cīnīties par savu eksistenci. To viņš veica ar vērienu – viltoja bankas čekus, iekasējot vairāk kā divarpus miljonus dolāru dažādās bankās, veiksmīgi uzdevās gan par lidmašīnas pilotu, gan ārstu, gan juristu. Viņš dzīvoja apskaužamu un piedzīvojumiem bagātu dzīvi, tomēr visu šo laiku jutās bezgalīgi vientuļš. Lai cik paradoksāli tas nebūtu, vienīgais cilvēks, kuram zēns rūpēja, bija FIB aģents, kuram bija uzdots Frenku vajāt. Filmas sižeta pamatā ir patiesi notikumi, tā uzņemta pēc Frenka Abagneila Jr. autobiogrāfijas motīviem. 2003.gadā filma tika nominēta diviem ”Oskariem”, bet Leonardo di Kaprio nominēts ”Zelta globusam” kā labākais aktieris.

23:55

Atkārtojums

Dr. Buls 2

2. sezona, 9. sērija. 2017. g.

9.sērija Tuvojas Pateicības diena, un Buls iedod darbiniekiem brīvdienas, lai viņi pavadītu šo laiku kopā ar ģimenēm. Taču ir kāda steidzama lieta, un nu viņam jāstrādā vienam. Par slepkavību apsūdzēts boksa čempions, kurš savas mašīnas bagāžniekā atradis kaimiņa līķi. Kails tiek aplaupīts un netiks komandējumā, jo viņam nolaupīta pase. Marisa palīdz viņam, taču vēlāk uzzina, ka visas viņas kredītkartes ir iztukšotas.

00:55

Atkārtojums

Sapņu māja 13

13. sezona, 4. sērija. 2013. g.

01:40

Atkārtojums

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 98. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

98. sērija Arvis sēž slēpnī un, vērodams Albāņa mājas, ierauga, ka kriminālpolicijas pārstāvji saņem ciet un aizved Albāni. Olga Konstantīnu beidzot patriec no mājām pēc visām viņa noklīšanām neceļos. Irēna Baibai parāda nopirktās mājas fotogrāfijas, tikai to visu neredz Roberts, kurš ir piedzirdīts ar miegazālēm. Fēlikss pierunā Irēnu, lai viņa mājas pirkšanas dokumentus noformētu uz sava vārda. Roberts beidzot pamostas pēc ilga miega un nekādi nespēj atrast mājas rasējumus, kurus bija tik centīgi zīmējis.

02:05

Atkārtojums

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 100. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

100. sērija Marta ciemojas pie Margaritas, un draudzeņu tikšanās beidzas ar to, ka Viesturs saņem pļauku no Martas. Kāpēc tā notika, un kā uz to visu reaģēs Margo? Fēlikss Irēnai pastāsta, ka visiem būs labāk, ja jaunajā mājā dzīvos ne tikai Roberts un Baiba, bet arī viņi abi ar Irēnu. Ligita ierodas Olgas mājās ar jautājumu "kur palicis Konstantīns"? Arvis ar Māri nolemj, ka viņu melnais dzīves periods beigsies tad, ja viņiem izdosies izsist naudu no Martas. Varbūt šoreiz draugiem izdosies dabūt atpakaļ vismaz daļu zaudētās naudas?

02:30

Atkārtojums

Sapņotāji

1. sezona, 50. sērija. 2019. g.

50.sērija Baumas un satraukums par mafiju uzņem jaunus apgriezienus. Muzafers, pārbaudījis aizdomīgās mašīnas numurzīmi, izskaitļo, ka tā pavisam noteikti ir itāļu mafija. Un drīz vien Fabri kunga šoferis iekrīt viņa haotiskajos tīklos. Pēc tam, kad Emre nobloķē Ailīnas zvanus, viņa ķeras pie slēptā ieroča – ja Emre turpinās viņu atraidīt, Džans ieraudzīs to, kas ir noglabāts sarkanajā dokumentu mapē.

03:15

Atkārtojums

Absolūts skaistums

1. sezona, 72. sērija. 2015. g.

72.sērija Lilī atklāj Žermanu, ka viņai ir romāns ar Rafaelu. Slīcinādams bēdas glāzē, Žermanu satiek Karolīnu un pavada nakti pie viņas. No rīta viņus abus pārsteidz Artūrs. Dženija pastāsta sporta skolotājam par Kaškudu vardarbīgo tēvoci.

04:00

Cauri laikiem

1. sezona, 49. sērija. 2015. g.

49. sērija Grāfa Felīpi dēls Alekss nokrīt no zirga. Rūpes par zēnu uztic Līvijai. Severu atlaiž no darba. Afonsu, aizstāvot Anītu, uzbrūk Robērtu. Melīsa meklē Berenīses dienasgrāmatu.