Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Svētdiena, 12. jūlijs

Margrieta, Margarita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

02:00

Dženiferai ir īpašs talants – atrast īstas pērles krāmu tirdziņos. Un ir jau noskaidrojies, ka šis talants noder arī, lai pamanītu un pat palīdzētu atklāt noziegumus. Šoreiz Dženifera devusies uz pie sena drauga Mārtina uz noliktavām – vairāksolīšanā tiek izpārdotas noliktavas, kuru īpašnieki nav spējuši samaksāt par īri. Pamanot kādā noliktavā senu galdu, Dženifera nosola tās saturu. Liels ir viņas pārsteigums, uzzinot, ka kāds ir ielauzies birojā pie Mārtina, tur redzamas cīņas pēdas, bet pats Mārtins ir pazudis. Viņa dodas uz notikuma vietu un ātri vien izsecina, kur varētu būt Mārtins. Pie kam miris. Taču vai viņa spēs atrast arī slepkavu?

03:20

Atkārtojums

Aiz restēm 2

2. sezona, 1. sērija. 2016. g.

Aiz restēm 2

1.sērija Zulema nedomā atbrīvot Makarenu, pirms pati būs nonākusi drošībā. Makarena bēg, taču notiek negadījums, un viena no ieslodzītajām iet bojā. Fabio pieņem lēmumu attiecībā uz savu laulību. Turpinās visaptveroša izbēgušo cietumnieču ķeršanas operācija. Miranda uzklausa pārmetumus par notikušo un izvēlas cietumam jaunu drošības sistēmas vadītāju.

04:05

Cauri laikiem

1. sezona, 45. sērija. 2015. g.

45.sērija Grāfs Felīpi uzzina par Līvijas meliem un padzen viņu un Pedru no muižas. Vitorija piedzīvo sirdslēkmi, un Līvija ir spiesta palikt muižā, lai rūpētos par grāfieni. Felīpi dodas uz policiju, lai panāktu Raūla atbrīvošanu no cietuma.

05:00

Jauniņā 5

5. sezona, 5. sērija. 2015. g.

Džesa meklēja jaunu mitekli un iepazinās ar trīs puišiem – brunču mednieku Šmitu, bārmeni Niku un sportisko Treneri. Šie puiši, protams, nelaida garām iespēju dzīvot kopā ar meiteni, kuras draudzenes ir modeles. Tā sākās kurioziem pilns stāsts par bēdu sagrauztu meiteni un trīs lieliskiem puišiem, kas drīz vien kļuva par īstiem draugiem. Seriāla otrajā sezonā vēl dzīvokļa biedru savstarpējās attiecības uzņems jaunus apgriezienus. Džesa tiek atlaista no skolotājas darba, taču turpina sev raksturīgajā manierē ākstīties un tagad, kad ir brīvs laiks, viņa pievēršas mākslai un gatavo neparastus ēdienus. Turklāt kādā bārā Džesa satiek pilnīgu svešinieku Semu, kuram liekas, ka tas ir viņu slepenais randiņš. Starp viņiem šķiļas dzirkstele un abi uzsāk intīmas attiecības, kas turpinās vairāku vakaru garumā. Savukārt Džesas istabas biedri Šmits un Sisī joprojām uzdzīvo, bet Niks ir sācis rakstīt savu episko mīlas stāstu.

06:00

Lieliskais gadsimts. Kosema

1. sezona, 13. sērija. 2015. g.

Seriāls ir balstīts uz patiesiem notikumiem un vēsta par laiku, kad vara par tā laika pasaules ietekmīgāko impēriju nonāca jaunākā valdnieka Osmaņu impērijas pastāvēšanas laikā – sultāna Ahmeda I – rokās. Sultāns Ahmeds I ir seriālā "Lieliskais gadsimts" iepazītā sultāna Suleimana un sultānes Hirremas dēla Selima mazmazdēls, un nāca pasaulē 24 gadus pēc Sultāna Suleimana nāves. 1603. gadā, pēc tā laika Osmaņu impērijas valdnieka sultāna Mehmeda III negaidītās nāves, pie varas nāk viņa tikai 13 gadus vecais dēls Ahmeds I. Lai arī likumi un pēdējā laika tradīcijas nosaka, ka, lai valdnieks tronī justos drošs un pasargāts, viņam jāatņem dzīvība visiem saviem brāļiem, kuri arī varētu pretendēt uz troni, Ahmeds I lauž šo tradīciju – viņš savam mazajam brālim dāvā dzīvību. Taču kā uz to skatīsies impērijas pavalstnieki, sultāna ģimene un armija? Vai godās jauno valdnieku par viņa cēlsirdību, vai arī uzskatīs to par vājuma izpausmi? Būs visādi – būs, kas mēģinās izmantot sultāna pieredzes trūkumu, lai pārņemtu varu impērijā. Būs sultānam savi uzticami atbalstītāji, kas gatavi atdot par viņu dzīvību. Un būs arī paša ģimenes locekļi, kas kaldinās savus slepenus plānus dažādu iemeslu dēļ – lai ģimene noturētu varu savās rokās, lai nodrošinātu nākotni saviem tuvākajiem vai nokļūtu siltākā vietā paši. Centieni īstenot šos plānus ne vienmēr būs izdevīgi arī Ahmedam un dažkārt apdraudēs viņa dzīvību. Taču seriāla centrā ir mīlestības stāsts – jaunais sultāns neglābjami iemīlēsies brīnumskaistā meitenē, kuru viņš ieraudzīs attēlotu gleznā. Vēloties iekarot mazdēla Ahmeda sirdi, viņa vecmāte sultāne Safije liks šo meiteni atrast un nogādāt pilī. Sultāne gan pati vēl nenojauš, ka šī mazā un it kā nevainīgā dāvana mazdēlam mainīs impērijas vēsturi uz visiem laikiem. Grieķiete Anastasija ar varu tiks atvesta pie sultāna, taču kļūs ne tikai par valdnieka mīļāko sievu, viņa lielāko atbalstu, mierinājumu un padomdevēju sarežģītajā valdīšanas laikā, bet arī par vienu no ietekmīgākajām Osmaņu impērijas sultānēm. Viņa dāvās Ahmedam daudz dēlus un meitas, kļūs par savu dēlu aizstāvēm un organizēs meitām politiski izdevīgas laulības. Viņa gudri un viltīgi lavierēs pa Osmaņu impērijas pils labirintiem, kā arī pasaules politisko skatuvi. Kā vārdā tas būs – lai palīdzētu sultāna dinastijai pēc iespējas drošāk turēties pie varas pār impēriju, vai tomēr tikai pašas labuma dēļ – skatīsimies jaunajā, aizraujošajā un pārsteidzošiem notikumiem bagātajā vēsturiskajā stāstā.

07:00

Atkārtojums

Grejas anatomija 9

9. sezona, 5. sērija. 2012. g.

5.sērija Meredita mēģina tikt galā ar mātes pienākumiem, kad Derekam ir jāvada lekcijas Bostonā. Ceļā uz darbu Meredita kļūst par liecinieci avārijai un palīdz sievietei, kuras ievainojumi viņai atgādina Leksiju. Kristīna asistē dakterim Tomasam sirds operācijā, kad viņu ķer sirdstrieka. Pēc Tomasa nāves Kristīna pieņem lēmumu atgriezties Sietlā.

08:00

Atkārtojums

Māmiņas 2

2. sezona, 9. sērija. 2015. g.

08:30

Sapņu māja 13

13. sezona, 1. sērija. 2013. g.

09:55

Mani virtuves noslēpumi 7

7. sezona, 41. sērija. 2016. g.

11:10

Privātais šefpavārs Nīls Entonijs

1. sezona, 9. sērija. 2014. g.

Nīls Entonijs ir slavens privātais šefpavārs, kurš dzīvo Keiptaunā, Dienvidāfrikā, taču kopā ar savu komandu viņš apkalpo klientus jebkurā pasaules vietā. Viņi dodas uz cilvēku mājām, lai ienestu tajās restorāna gaisotni un restorāna klases ēdienus. Starp Nīla Entonija klientiem bijušas tādas šovbiznesa zvaigznes kā Madonna, Viktorija Bekhema, Pols Makartnijs, Eltons Džons un Kailija Minoga. Katrā raidījumā Nīls Entonijs gatavo ēdienu kādai Dienvidāfrikas slavenībai un tās draugiem, un skatītājiem ir iespēja kļūt par lieciniekiem gan gatavošanas procesam, gan brīdim, kad ierodas viesi.

11:40

Ceļojumā uz Losandželosu Beatrisei jāpieņem svarīgs lēmums – vai viņai pamest darbu uz kuģa un pievērsties jauniem izaicinājumiem? Viņa ir uzrakstījusi grāmatu, kura ātri kļuvusi par bestselleru, un uz kuģa ir Holivudas producents, kurš vēlas uzņemt filmu pēc viņas grāmatas. Uz kuģa ir arī divi brāļi, kuri nevarētu būt atšķirīgāki – Ralfs un Kristofs. Ralfs pēc sievas nāves dzīvo vientuļu dzīvi, kamēr Kristofs maina draudzenes vienu pēc otras. Arī šoreiz Kristofs ir ieradies kopā ar jaunu draudzeni, Klāru, kura iepatīkas arī Ralfam.

13:55

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 89. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

89. sērija Baiba pēc negaidītajām Irēnas un Fēliksa kāzām, mēģinādama nodrošinādamies, lai viņu ģimene pēc iespējas mazāk ciestu finansiāli, piedāvā Robertam ideju, lai viņš delikāti un diplomātiski iesaka viņa mammai uzrakstīt testamentu. Savukārt Olgas un Konstantīna mājās viss apgriezies kājām gaisā – Konstantīns ar šausmām vēro, kā alkoholismā aizvien dziļāk grimst viņa sieva. Paliekot gandrīz bez naudas ne tikai biznesam, bet arī iztikai, Arvis ar Māri groza galvas, kā pie tās tikt, un Māris, šķiet, rod izeju. Tikai vai viņiem izdosies šo plānu īstenot? Marta, it kā nojauzdama, ka viņai draud lielas nepatikšanas, pierunā savu māsīcu Ligitu, kamēr viss beidzas, braukt kopā ar viņu uz Spāniju pie viņu draudzenes Margaritas.

14:30

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 90. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

90. sērija Baiba nespēj novaldīt dusmas, ka Roberts sabojājis viņas ideju delikāti un diplomātiski pierunāt mammu uzrakstīt testamentu. Arvis ar Māri uz ielas negaidīti ierauga Martu. Atnākot uz tikšanos ar kriminālās pasaules pārstāvi Bārkliju, kuram bija jāatdod Arvim ar Māri krietna naudas summa, viņus Bārklija dzīvoklī sagaida pārsteigums, turklāt ļoti nepatīkams – naudas vietā viņi atrod Bārklija līķi. Abus piemeklē dilemma – vai griezties policijā un visu izstāstīt, vai, neviena nepamanītiem, pamest dzīvokli? Taču tās nav visas nelaimes, kas abus piemeklē – Marta pēc nepatīkamas un bīstamas tikšanās pilsētā ar Māri un Arvi patiešām izdomā nekavējoties pamest Latviju un doties uz Spāniju, bet viņu joprojām aptur Ligitas neizlēmība, ka viņa negrib pamest valsti, neizdzirdot Konstantīna balsi.

15:00

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 91. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

91. sērija Arvis un Māris no dažiem ziņu portāliem uzzina, ka tieši viņi tiek apsūdzēti Bārklija slepkavībā, jo viņu gājiens pie kriminālās pasaules pārstāvja nofiksēts video kamerās. Marta, uzzinot šos jaunumus, ļoti nopriecājas, savukārt, netīšām šo ziņu, ka tiek vainoti viņas tētis un vīrs, izdzirdējusī Marija visu darbības plānu un iniciatīvu pārņem savās rokās. Marta, nopriecājusies par jaunajām ziņām par nopietnu apsūdzību pret Māri, tik un tā neatsakās no idejas ar Ligitu braukt uz Spāniju pie Margaritas, taču viņas plānu izjauc vasarnīcā ieradušies viesi. Kas gan tie par viesiem?

15:30

Absolūts skaistums

1. sezona, 69. sērija. 2015. g.

69.sērija Kasandra cenšas šantažēt Rafaelu, taču viņš nepakļaujas draudiem. Viņa dodas pie Žermanu un pastāsta par Lilī romānu ar fotogrāfu. Eliza uzzina, ka Leila skūpstījusies ar Žonatašu. Žermanu uzaicina Karolīnu vakariņās un piedāvā uzsākt dēku.

16:30

Sapņotāji

1. sezona, 47. sērija. 2019. g.

47.sērija Pienākusi filmēšana atrakciju parkā. Derenas un Ailīnas sāncensība nav vienīgā, kas notiks uz šī raibā fona. Lai padarītu Džeidžeju greizsirdīgu, Ajana nolemj aiziet uz randiņu ar Muzaferu. Bet Sanema konfrontē Emri, nezinādama, ka turpat blakus sarunu noklausās ļoti nevēlamas ausis...

18:30

Grejas anatomija 9

9. sezona, 6. sērija. 2012. g.

6.sērija Kristīna atgriežas Sietlā, un Ouvens piedāvā viņai darbu. Aviokatastrofā cietušie satiekas ar juristu komandu, lai lemtu par tālākajiem soļiem. Alekss vēlas pirkt Mereditas māju, taču uzstāda virkni ar prasībām. Džo aprūpē pacientu, kurš regulāri viņu apvemj, un saprot, ka viņam varētu būt noteikta nepareiza diagnoze. Kellija jūtas vainīga par Dereka neveiksmīgo rokas operāciju. Džeksons atzīsts Eiprilai savās jūtās.

19:30

Dr. Buls 2

2. sezona, 6. sērija. 2017. g.

6.sērija Bula palīdzību lūdz jauns advokāts, kurš izrādās viņa vidusskolas laiku draudzenes Alisones dēls. Alisone saslimusi ar nieru vēzi, un viņas dēls ir pārliecināts, ka pie tā vainojams vietējais mēbeļu ražotājs un tā izmantotās ķimikālijas. Tā kā pilsētiņā saslimuši vēl vairāki cilvēki Alisones dēls uzņēmies piedzīt no uzņēmuma zaudējumus. Buls pārliecina klientus nepieņemt uzņēmuma piedāvāto vienošanos, bet doties uz tiesu.

20:30

Māmiņas 2

2. sezona, 11. sērija. 2015. g.

21:00

Izvēle

2016. g.

Mīlestība? Atbildība? Nopietnas attiecības, ģimene? Iesīkstējušais vecpuisis Treviss Pārkers uzskata, ka tas viss nav viņam. Viņam ir labs darbs un uzticami draugi. Viņš aizraujās ar medībām, makšķerēšanu un ekstremāliem sporta veidiem un izvairās no nopietnām attiecībām. Tomēr nav vēl dzimis cilvēks, kam būtu izdevies izvairīties no mīlestības….

23:10

Atkārtojums

Dr. Buls 2

2. sezona, 6. sērija. 2017. g.

6.sērija Bula palīdzību lūdz jauns advokāts, kurš izrādās viņa vidusskolas laiku draudzenes Alisones dēls. Alisone saslimusi ar nieru vēzi, un viņas dēls ir pārliecināts, ka pie tā vainojams vietējais mēbeļu ražotājs un tā izmantotās ķimikālijas. Tā kā pilsētiņā saslimuši vēl vairāki cilvēki Alisones dēls uzņēmies piedzīt no uzņēmuma zaudējumus. Buls pārliecina klientus nepieņemt uzņēmuma piedāvāto vienošanos, bet doties uz tiesu.

00:10

Atkārtojums

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 89. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

89. sērija Baiba pēc negaidītajām Irēnas un Fēliksa kāzām, mēģinādama nodrošinādamies, lai viņu ģimene pēc iespējas mazāk ciestu finansiāli, piedāvā Robertam ideju, lai viņš delikāti un diplomātiski iesaka viņa mammai uzrakstīt testamentu. Savukārt Olgas un Konstantīna mājās viss apgriezies kājām gaisā – Konstantīns ar šausmām vēro, kā alkoholismā aizvien dziļāk grimst viņa sieva. Paliekot gandrīz bez naudas ne tikai biznesam, bet arī iztikai, Arvis ar Māri groza galvas, kā pie tās tikt, un Māris, šķiet, rod izeju. Tikai vai viņiem izdosies šo plānu īstenot? Marta, it kā nojauzdama, ka viņai draud lielas nepatikšanas, pierunā savu māsīcu Ligitu, kamēr viss beidzas, braukt kopā ar viņu uz Spāniju pie viņu draudzenes Margaritas.

00:40

Atkārtojums

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 90. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

90. sērija Baiba nespēj novaldīt dusmas, ka Roberts sabojājis viņas ideju delikāti un diplomātiski pierunāt mammu uzrakstīt testamentu. Arvis ar Māri uz ielas negaidīti ierauga Martu. Atnākot uz tikšanos ar kriminālās pasaules pārstāvi Bārkliju, kuram bija jāatdod Arvim ar Māri krietna naudas summa, viņus Bārklija dzīvoklī sagaida pārsteigums, turklāt ļoti nepatīkams – naudas vietā viņi atrod Bārklija līķi. Abus piemeklē dilemma – vai griezties policijā un visu izstāstīt, vai, neviena nepamanītiem, pamest dzīvokli? Taču tās nav visas nelaimes, kas abus piemeklē – Marta pēc nepatīkamas un bīstamas tikšanās pilsētā ar Māri un Arvi patiešām izdomā nekavējoties pamest Latviju un doties uz Spāniju, bet viņu joprojām aptur Ligitas neizlēmība, ka viņa negrib pamest valsti, neizdzirdot Konstantīna balsi.

01:10

Atkārtojums

Sapņu māja 13

13. sezona, 1. sērija. 2013. g.

02:00

Atkārtojums

Jauniņā 5

5. sezona, 4. sērija. 2015. g.

Džesa meklēja jaunu mitekli un iepazinās ar trīs puišiem – brunču mednieku Šmitu, bārmeni Niku un sportisko Treneri. Šie puiši, protams, nelaida garām iespēju dzīvot kopā ar meiteni, kuras draudzenes ir modeles. Tā sākās kurioziem pilns stāsts par bēdu sagrauztu meiteni un trīs lieliskiem puišiem, kas drīz vien kļuva par īstiem draugiem. Seriāla otrajā sezonā vēl dzīvokļa biedru savstarpējās attiecības uzņems jaunus apgriezienus. Džesa tiek atlaista no skolotājas darba, taču turpina sev raksturīgajā manierē ākstīties un tagad, kad ir brīvs laiks, viņa pievēršas mākslai un gatavo neparastus ēdienus. Turklāt kādā bārā Džesa satiek pilnīgu svešinieku Semu, kuram liekas, ka tas ir viņu slepenais randiņš. Starp viņiem šķiļas dzirkstele un abi uzsāk intīmas attiecības, kas turpinās vairāku vakaru garumā. Savukārt Džesas istabas biedri Šmits un Sisī joprojām uzdzīvo, bet Niks ir sācis rakstīt savu episko mīlas stāstu.

02:20

Atkārtojums

Sapņotāji

1. sezona, 47. sērija. 2019. g.

47.sērija Pienākusi filmēšana atrakciju parkā. Derenas un Ailīnas sāncensība nav vienīgā, kas notiks uz šī raibā fona. Lai padarītu Džeidžeju greizsirdīgu, Ajana nolemj aiziet uz randiņu ar Muzaferu. Bet Sanema konfrontē Emri, nezinādama, ka turpat blakus sarunu noklausās ļoti nevēlamas ausis...

03:05

Atkārtojums

Absolūts skaistums

1. sezona, 69. sērija. 2015. g.

69.sērija Kasandra cenšas šantažēt Rafaelu, taču viņš nepakļaujas draudiem. Viņa dodas pie Žermanu un pastāsta par Lilī romānu ar fotogrāfu. Eliza uzzina, ka Leila skūpstījusies ar Žonatašu. Žermanu uzaicina Karolīnu vakariņās un piedāvā uzsākt dēku.

03:50

Cauri laikiem

1. sezona, 46. sērija. 2015. g.

46. sērija Anīta izstāsta Robērtu, ka gaida viņa bērnu. Robērtu cenšas pasteidzināt precības ar Bianku. Melīsa uzzina noslēpumu par Severu. Pedru iesaistās netīrā darījumā ar Bentu. Līvija vēlas grāfienei izstāstīt par viņas dēlu.