Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Trešdiena, 15. jūlijs

Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

00:05

Atkārtojums

Dr. Buls 2

2. sezona, 7. sērija. 2017. g.

7.sērija Jauna skolotāja Leisija Adamsa apsūdzēta, ka izlabojusi eksāmenu atbildes. Rezultāti mainīti vairāk kā 800 eksāmeniem, bet pati skolotāja atzīst savu vainu tikai par vienu atbildi vienā eksāmenā. Viņa palīdzējusi problemātiskam studentam, kurš mainījis dzīvi, lai iekļūtu koledžā. Leisijai tiek piedāvāts darījums, taču viņa pieņem Bula padomu – doties uz tiesu. Marisa pieķer Kailu, kurš rakņājas pa viņas personisko, tai skaitā finanšu, informāciju.

01:00

Atkārtojums

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 92. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

92. sērija Cilvēki plāno – Dievs smejas. Martas un Ligitas plānus lidot uz Spāniju sagrauj Margarita, kura pati ar draugu Viesturu atgriezusies Latvijā. Sirsnīgā draudzeņu tikšanās it kā čukst priekšā, ka Margarita no Spānijas atgriezusies ļoti mainījusies, un viņas uzvedībā vērojams dīvains nemiers. Dīvainākais, ka to ierauga arī Ligita, kura Margaritu redz pirmo reizi mūžā. Varbūt tā nemaz nav Margaritas, bet viņas drauga Viestura vaina, ka Martas draudzene tā jūtas? Sirsnīgā Margaritas un Martas sarunā Margo draudzenei piedāvā prātīgu izeju, kā vairs nesaasināt situāciju, – lai daļu no naudas par pārdoto viesnīcu viņa atdod savam bijušajam vīram, taču Marta ir kategoriski pretī.

01:20

Atkārtojums

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 93. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

93. sērija Marta ir ļoti labvēlīga pret Margaritu un aizdod draudzenei lielu naudas summu, lai viņa varētu uzsākt jaunu dzīves posmu Latvijā. Margaritas draugs Viesturs nespēj nomierināties un izrāda Ligitai lielu uzmanību, pat uzmācas viņai. Marija, mēģinādama tikt pie naudas, atgriežas pie sava vecā amata un nozog naudas maku, savukārt pie jaunā Arvja un Māra dzīvokļa durvīm ierodas policisti – vai izdosies slepkavībā apsūdzētajam Mārim no viņiem paslēpties?

01:45

Atkārtojums

Sapņu māja 13

13. sezona, 2. sērija. 2013. g.

02:40

Atkārtojums

Sapņotāji

1. sezona, 48. sērija. 2019. g.

48.sērija Sanema izstāsta Džanam daļu tā, kas noticis viņam aiz muguras. Viņš, sāpināts un nikns, atriebjas gan Sanemai, gan Emrem. Taču viņš nezina, ka brālis turpina viņam melot. Kvartāla lielākā pļāpa Melahata dzird bēdu pārņemtās Sanemas atzīšanos māsai, un baumu karuselis sāk griezties.

03:20

Atkārtojums

Absolūts skaistums

1. sezona, 70. sērija. 2015. g.

70. sērija Leila tiek paaugstināta amatā un klubā satuvinās ar Žonatašu. Fabiņu pieķer Lilī ar Rafaelu. Dinu piezvana Elizai.

04:00

Cauri laikiem

1. sezona, 47. sērija. 2015. g.

47. sērija Vitorija piedāvā Līvijai kļūt par Aleksa skolotāju pēc viņas un Severas aizbraukšanas. Robērtu cenšas apmānīt Anītu un iegūt mazliet laika. Zildu vakariņu laikā izbiedē noklīdušais Bernārdu, kurš ieradies muižā. Vitorija nekavējoties pavēl atrast savu dēlu.

07:00

Atkārtojums

Grejas anatomija 9

9. sezona, 7. sērija. 2012. g.

7.sērija Arizona atgriežas darbā. Ouvens jūtas vainīgs par notikušo aviokatastrofu, kad saprot, ka budžeta dēļ īsi pirms avārijas nomainījis slimnīcas izmantoto aviosabiedrību. Eiprila ir uztraukusies, ka gaida bērnu, tomēr, kad tā izrādās viltus trauksme, viņa ar Džeksonu pašķiras. Kellija un Džeksons turpina meklēt iespējas, kā glābt Dereka roku. Kristīna saprot, ka vēlas atkal būt kopā ar Ouvenu, taču viņš pirmais pasaka savu sakāmo.

08:00

Atkārtojums

Māmiņas 2

2. sezona, 11. sērija. 2015. g.

08:30

Sapņu māja 13

13. sezona, 3. sērija. 2013. g.

09:55

Mani virtuves noslēpumi 7

7. sezona, 43. sērija. 2016. g.

11:10

Privātais šefpavārs Nīls Entonijs

1. sezona, 11. sērija. 2014. g.

Nīls Entonijs ir slavens privātais šefpavārs, kurš dzīvo Keiptaunā, Dienvidāfrikā, taču kopā ar savu komandu viņš apkalpo klientus jebkurā pasaules vietā. Viņi dodas uz cilvēku mājām, lai ienestu tajās restorāna gaisotni un restorāna klases ēdienus. Starp Nīla Entonija klientiem bijušas tādas šovbiznesa zvaigznes kā Madonna, Viktorija Bekhema, Pols Makartnijs, Eltons Džons un Kailija Minoga. Katrā raidījumā Nīls Entonijs gatavo ēdienu kādai Dienvidāfrikas slavenībai un tās draugiem, un skatītājiem ir iespēja kļūt par lieciniekiem gan gatavošanas procesam, gan brīdim, kad ierodas viesi.

11:40

Vasaras garša

2019. g.

Vasaras garša

Gabijas dzīves kaislība ir ēdiens un gatavošana. Viņai ir paveicies strādāt smalkā restorānā, taču darba dienas ir ļoti aizņemtas. Kad priekšnieks paziņo, ka Gabija ir zaudējusi degsmi, bet draugs cerētā bildinājuma vietā paziņo, ka ir ticis pie jauna darba, viņa pamet pagātni aiz sevis un sāk visu no jauna. Māsa iedrošina Gabiju piepildīt savu sen loloto sapni - atvērt savu restorānu. Lielākais Gabijas konkurents ir vietējais restorāns, kuru vada beisbolists un vientuļais tēvs Kalebs. Un šajā konkurencē pamazām uzplauks jūtas..

13:55

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 95. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

95. sērija Konstantīna garāžā ierodas dīvains viesis – automašīnu uz servisu remontēt atved Gena, cilvēks, kurš iesaistīts Bārklija un Ribas slepkavībās. Šo dīvaino viesi slepšus novēro Māris. Irēna sarunājas ar Šmakovu. Roberta mamma nolemj, ka dēlam vajag nopirkt jau uzceltu māju, jo, kamēr dēls to uzcels savām rokām, visi sajuks prātā, savukārt Fēliksam tagad svarīgs ir tikai meža jautājums, viņš grib to steidzami pārdot. Arvis un Māris nolemj viņu ienaidnieku Genu pagaidīt Konstantīna garāžā un, lai visiem būtu mierīgāk, aizsūta Konstantīnu uz mājām.

14:30

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 96. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

96. sērija Konstantīns savās mājās turpina atturēties no alkohola, pamatīgi izbrīnīdams sievu Olgu, kurai ir aizdomas, ka viņš atturas no alkohola citas sievietes dēļ. Ligita Konstantīnam liek izvēlēties – vai nu šodien vai nekad, un viņam sievai jāpasaka, ka viņi šķiras. Vai Konstantīnam izdosies pārvarēt bailes, un viņš izteiks Olgai šos liktenīgos vārdus? Māris un Arvis automašīnas bagāžniekā iesloga konkurējošās bandas pārstāvi Genu un ved viņu uz mežu, lai nopietni parunātos. Varbūt tagad abiem draugiem, kas nokļuvuši neapskaužamā situācijā, izdosies atrast kādu pavedienu šajā slepkavību un pārpratumu virtenē? Irēna, gribēdama pateikt dēlam iepriecinošu ziņu, apciemo viņu mājās, taču dēls joprojām iegrimis savos arhitektūras risinājumos un pat neklausās mammā. Irēna un Baiba izlemj, ka Roberts ir ļoti noguris, un vislabākais miegs – iedzert miegazāles. Māris un Konstantīns sadraudzējas vēl vairāk, un Māris automehāniķim, kurš apmaldījies starp divām sievietēm, dod padomu, ka nevajag šķirties ar sievu, bet viņam var būt divas sievietes. Vai Konstantīns ņems vērā Māra padomus?

15:00

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 97. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

97. sērija Lai visiem būtu mierīgs prāts, Irēna un Fēlikss Šmakovs atrod Robertam jau uzbūvētu māju ar visām mēbelēm, kaut arī ne Irēnas dēls, ne vedekla neko par to nezina. Konstantīns gatavojas apciemot Ligitu, taču draudzenes mājās viņu gaida liels pārsteigums. Ko automehāniķis tur satiks, un ar ko beigsies šī vizīte Ligitas mājās? Marija bez Arvja un Māra ziņas policijā iesniedz versiju, kas īstenībā nogalināja kriminālās pasaules pārstāvjus Ribu un Bārkliju.

15:30

Absolūts skaistums

1. sezona, 71. sērija. 2015. g.

71. sērija. Eliza baidās, ka patēvs var viņu atrast. Karolīna piedāvā Artūram aizmirst derības, ja viņš pametīs Elizu. Artūrs nepiekrīt. Kaisles mirklī nosauc Karolīnu par Elizu.

16:30

Sapņotāji

1. sezona, 49. sērija. 2019. g.

49.sērija Kvartālā ir izplatījušās baumas, ka Sanemu meklējot kāds mafijas loceklis. Tikmēr aģentūrā ierodas Murats no ERT fonda, Džans uzzina vienu no Emres noslēpumiem, un aģentūra krīt kreditoru, preses un klientu nežēlastībā. Te pēkšņi Sanemu uzrunā Fabri kungs ar kādu negaidītu piedāvājumu.

18:30

Grejas anatomija 9

9. sezona, 8. sērija. 2012. g.

8.sērija Pirmā gada interni strādā savu pirmo 24 stundu maiņu. Alekss un Džo aprūpē pirms laika dzimušu zīdaini, kura māte viņu pamet. Džo atzīstas, ka arī viņu māte ir pametusi līdzīgā veidā. Konkurence starp Kristīnas interniem iziet no rāmjiem un gandrīz noved pie pacienta nāves. Mereditas interne Hetere uzzina, ka Meredita ir stāvoklī. Sietlā ierodas Dereka māsa Liza, lai ziedotu brālim nervu.

19:30

Dr. Buls 2

2. sezona, 8. sērija. 2017. g.

8.sērija Bula ofisā ēdienu piegādā biroja bijušais darbinieks un Keiblas draugs, tagad velokurjers Saimons, kurš savā laikā pazuda, nevienam neko nepaskaidrojot. Keibla nav priecīga par viņa uzrašanos un uzbrūk Saimonam, un pēc pāris stundām viņš izdara pašnāvību. Keibla uzzina, ka Saimons piedalījos jaunu antidepresantu izmēģinājumā, un viņa vecāki gatavojas tiesāties ar zāļu ražotāju. Keibla lūdz Bula palīdzību.

20:30

Māmiņas 2

2. sezona, 13. sērija. 2015. g.

21:00

Leila un Dereks ir kolēģi – viņi kopā vada rīta šovu televīzijā. Kadrā viņi izskatās pēc saderīga un teju perfekta pāra, taču aizkadrā nekas nav tik vienkārši. Viņi aizrāda viens otram, pamāca un kaitina viens otru, bieži strīdas un ārpus darba laiku kopā nepavada. Abu dzīves kādu dienu tiek sagrieztas kājām gaisā. Viņu aprūpē nonāk mazulis. Kopā rūpējoties par bērnu, Leila un Dereks iepazīstas labāk, uzzina viens par otru daudz jauna un ir pārsteigti apjaust, ka pat tīri labi patīk viens otram

22:55

Atkārtojums

Dr. Buls 2

2. sezona, 8. sērija. 2017. g.

8.sērija Bula ofisā ēdienu piegādā biroja bijušais darbinieks un Keiblas draugs, tagad velokurjers Saimons, kurš savā laikā pazuda, nevienam neko nepaskaidrojot. Keibla nav priecīga par viņa uzrašanos un uzbrūk Saimonam, un pēc pāris stundām viņš izdara pašnāvību. Keibla uzzina, ka Saimons piedalījos jaunu antidepresantu izmēģinājumā, un viņa vecāki gatavojas tiesāties ar zāļu ražotāju. Keibla lūdz Bula palīdzību.

23:50

Atkārtojums

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 94. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

94. sērija Arvis ierodas kriminālās pasaules pārstāvja Ribas mājās, un viņi abi ar Māri prāto, kā viņiem tagad izvairīties no ļoti sarežģītās situācijas, taču, izdzirdot informāciju, ka tagad noslepkavots arī Riba, draugi nospriež, ka drošākas vietas par Konstantīna garāžu, kur noslēpties, nav. Vai Konstantīns piekritīs izmitināt pie sevis tik kolorītu personību? Margarita nolemj pamest Martas vasarnīcu un izlemj pārcelties uz pilsētu, taču viņa ļoti šaubās par Viesturu – viņš domā ne tikai par to, kā nopelnīt naudu, bet skatās uz citām sievietēm. Māris iekārtojas Konstantīna garāžā, un vīrieši ne tikai filozofē par dzīvi, bet uztic viens otram noslēpumus.

00:15

Atkārtojums

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 95. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

95. sērija Konstantīna garāžā ierodas dīvains viesis – automašīnu uz servisu remontēt atved Gena, cilvēks, kurš iesaistīts Bārklija un Ribas slepkavībās. Šo dīvaino viesi slepšus novēro Māris. Irēna sarunājas ar Šmakovu. Roberta mamma nolemj, ka dēlam vajag nopirkt jau uzceltu māju, jo, kamēr dēls to uzcels savām rokām, visi sajuks prātā, savukārt Fēliksam tagad svarīgs ir tikai meža jautājums, viņš grib to steidzami pārdot. Arvis un Māris nolemj viņu ienaidnieku Genu pagaidīt Konstantīna garāžā un, lai visiem būtu mierīgāk, aizsūta Konstantīnu uz mājām.

00:40

Atkārtojums

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 96. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

96. sērija Konstantīns savās mājās turpina atturēties no alkohola, pamatīgi izbrīnīdams sievu Olgu, kurai ir aizdomas, ka viņš atturas no alkohola citas sievietes dēļ. Ligita Konstantīnam liek izvēlēties – vai nu šodien vai nekad, un viņam sievai jāpasaka, ka viņi šķiras. Vai Konstantīnam izdosies pārvarēt bailes, un viņš izteiks Olgai šos liktenīgos vārdus? Māris un Arvis automašīnas bagāžniekā iesloga konkurējošās bandas pārstāvi Genu un ved viņu uz mežu, lai nopietni parunātos. Varbūt tagad abiem draugiem, kas nokļuvuši neapskaužamā situācijā, izdosies atrast kādu pavedienu šajā slepkavību un pārpratumu virtenē? Irēna, gribēdama pateikt dēlam iepriecinošu ziņu, apciemo viņu mājās, taču dēls joprojām iegrimis savos arhitektūras risinājumos un pat neklausās mammā. Irēna un Baiba izlemj, ka Roberts ir ļoti noguris, un vislabākais miegs – iedzert miegazāles. Māris un Konstantīns sadraudzējas vēl vairāk, un Māris automehāniķim, kurš apmaldījies starp divām sievietēm, dod padomu, ka nevajag šķirties ar sievu, bet viņam var būt divas sievietes. Vai Konstantīns ņems vērā Māra padomus?

01:05

Atkārtojums

Viņas melo labāk 6

6. sezona, 97. sērija. 2018. g.

Viņas melo labāk 6

97. sērija Lai visiem būtu mierīgs prāts, Irēna un Fēlikss Šmakovs atrod Robertam jau uzbūvētu māju ar visām mēbelēm, kaut arī ne Irēnas dēls, ne vedekla neko par to nezina. Konstantīns gatavojas apciemot Ligitu, taču draudzenes mājās viņu gaida liels pārsteigums. Ko automehāniķis tur satiks, un ar ko beigsies šī vizīte Ligitas mājās? Marija bez Arvja un Māra ziņas policijā iesniedz versiju, kas īstenībā nogalināja kriminālās pasaules pārstāvjus Ribu un Bārkliju.

01:30

Atkārtojums

Sapņu māja 13

13. sezona, 3. sērija. 2013. g.

02:15

Atkārtojums

Jauniņā 5

5. sezona, 6. sērija. 2015. g.

Džesa meklēja jaunu mitekli un iepazinās ar trīs puišiem – brunču mednieku Šmitu, bārmeni Niku un sportisko Treneri. Šie puiši, protams, nelaida garām iespēju dzīvot kopā ar meiteni, kuras draudzenes ir modeles. Tā sākās kurioziem pilns stāsts par bēdu sagrauztu meiteni un trīs lieliskiem puišiem, kas drīz vien kļuva par īstiem draugiem. Seriāla otrajā sezonā vēl dzīvokļa biedru savstarpējās attiecības uzņems jaunus apgriezienus. Džesa tiek atlaista no skolotājas darba, taču turpina sev raksturīgajā manierē ākstīties un tagad, kad ir brīvs laiks, viņa pievēršas mākslai un gatavo neparastus ēdienus. Turklāt kādā bārā Džesa satiek pilnīgu svešinieku Semu, kuram liekas, ka tas ir viņu slepenais randiņš. Starp viņiem šķiļas dzirkstele un abi uzsāk intīmas attiecības, kas turpinās vairāku vakaru garumā. Savukārt Džesas istabas biedri Šmits un Sisī joprojām uzdzīvo, bet Niks ir sācis rakstīt savu episko mīlas stāstu.

02:35

Atkārtojums

Sapņotāji

1. sezona, 49. sērija. 2019. g.

49.sērija Kvartālā ir izplatījušās baumas, ka Sanemu meklējot kāds mafijas loceklis. Tikmēr aģentūrā ierodas Murats no ERT fonda, Džans uzzina vienu no Emres noslēpumiem, un aģentūra krīt kreditoru, preses un klientu nežēlastībā. Te pēkšņi Sanemu uzrunā Fabri kungs ar kādu negaidītu piedāvājumu.

03:20

Atkārtojums

Absolūts skaistums

1. sezona, 71. sērija. 2015. g.

71. sērija. Eliza baidās, ka patēvs var viņu atrast. Karolīna piedāvā Artūram aizmirst derības, ja viņš pametīs Elizu. Artūrs nepiekrīt. Kaisles mirklī nosauc Karolīnu par Elizu.

04:05

Cauri laikiem

1. sezona, 48. sērija. 2015. g.

48. sērija Muižā pēc Bernārdu parādīšanās valda liels satraukums. Grāfiene nojauš, ka tas tiešām bijis viņš un nolemj atkal likt viņu atrast. Tikmēr Emīlija aizved Bernārdu uz klosteri, kur lūdz padrem Luīšam patvērumu. Robērtu mēģina ar viltu atgūt Anītas labvēlību. Visi gatavojas piknikam.