Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Trešdiena, 12. augusts

Elvīra, Velga, Rēzija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

00:50

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 40. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

40. sērija Irēna un Baiba apmeklē izcirsto mežu. Viņas beidzot saprot, ka ideja izcirst un pārdot mežu tik lielā platībā varēja rasties tikai Fēliksam Šmakovam. Un Linča tiesa pret Fēliksu ir sākusies! Fēliksam arī ir spēcīgi argumenti, kāpēc viņš izcirtis mežu, taču pat ļoti slīpētais afērists ir bezspēcīgs pret Baibas gudrību un metodēm.

01:10

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 41. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

41. sērija Simona Martai izrāda jauno pirkumu – automašīnu. Olga un Agnese priecājas, ka viņu viltīgais plāns izšķirt Konstantīnu un Ligitu, šķiet, ir izdevies, taču Agnese Olgai paziņo arī kādu ne pārāk priecīgu ziņu – izrādās, ka Konstantīns vēlas šķirties. Baibas, Irēnas un Roberta mājās valda dažādas noskaņas – kādam ir bēdīgi, bet kādam – priecīgi. Kristaps apmeklē Konstantīnu garāžā. Viņam ir vilinošs biznesa piedāvājums, un līdzi viņš ir atnesis leģendāru vācu spirta pudeli. Vai Konstantīns spēs pretoties Kristapa un spirta kārdinājumam? Simona satiekas ar Kristapu un tikai tagad uzzina, kur viņa agrāk viņu ir redzējusi, un kas ir tas slepenais pielūdzējs, kas sūtīja viņai puķes. Konstantīns beidzot atgriežas savās mājās, bet šoreiz ne ar savām kājām.

01:40

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 42. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

42. sērija Simonu kāpņu telpā sagaida Kristaps ar vilinošu piedāvājumu kopā pavakariņot. Vai Simona pieņems Kristapa piedāvājumu? Olga mātišķi rūpējas par Konstantīnu, kurš vēl nav īsti atguvies pēc uzdzīves. Tajā pašā bārā, kur vakariņo Simona un Kristaps, iegriežas arī Marta un Arnis, kardināli izmainot vakara noskaņu. Marta no rīta pamostas Arņa dzīvoklī jaukā noskaņojumā, savukārt Konstantīnu, kas pamazām atgūstas no "komas" stāvokļa, gaida nežēlīgs Olgas sods.

02:00

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 43. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

43. sērija Martas un Arņa sirsnīgo sarunu iztraucē Arņa māsa Samanta, kas negaidīti ierodas mājās, savukārt Olga ar savām metodēm mēģina pāraudzināt Konstantīnu. Martas birojā valda sarunas, kas galīgi nav saistītas ar darbu – visas runā tikai par jauno Simonas draugu Kristapu. Olga beidzot piekāpjas un atlaiž Konstantīnu brīvībā, atdodot garāžas atslēgas, taču ar stingriem nosacījumiem. Kristaps iegriežas Martas birojā, lai satiktu Simonu, bet Marta netīšām šo vizīti sabojā. Ligita ierodas darbā ar priecīgu ziņu – viņa ar grāmatu izdevēju parakstījusi līgumu par viņas pirmās pavārgrāmatas izdošanu.

02:25

Sapņotāji

1. sezona, 69. sērija. 2019. g.

69.sērija Džans sniedz interviju žurnālam, kurā atklāj savas pārdomas par laulību. Pieļautas kļūdas dēļ tiek sajaukti kampaņai nepieciešamie plakāti, tāpēc darbinieki dodas uz Džana māju, lai nakti pavadītu strādājot, taču Mevkibei tas šķiet aizdomīgi, un viņa nolemj rīkoties. Nihats turpina cīnīties ar mājas darbiem.

03:10

Absolūts skaistums

1. sezona, 91. sērija. 2015. g.

91.sērija Eliza nokļūst Kampuklaru policijas iecirknī, un Dinu mēģina izspiest no viņas naudu. Veslijs glābj Montaņu no braucoša auto, tiek smagi savainots un nokļūst slimnīcā ar muguras traumu. Žermanu atklāj Elizai, ka ir viņas tēvs.

04:00

Cauri laikiem

1. sezona, 76. sērija. 2015. g.

76. sērija Melīsa nolēmusi palikt stāvoklī, lai noturētu vīru. Emīlija dodas uz Itāliju pie sava slimā tēva un uztic Līvijai Beraldīni uzņēmuma vadību. Pedru ir spiests lidot uz Riodežaneiro, lai glābtu uzņēmuma filiāli. Bentu tiek arestēts par rasistisku izturēšanos pret Raūlu.

05:00

Svešā seja

1. sezona, 12. sērija. 2017. g.

12. sērija Madara izjautā Rihardu par viņa saistību ar notikušo traģēdiju. Eināram rodas aizdomas, ka viņš tiek izsekots. Artis uzzina nepatīkamus jaunumus. Ērika pārmet Bruno profesionalitātes trūkumu. Artis dodas uz restorānu "Toskāna" atbilžu meklējumos. Džeina izrāda savu nepatiku pret Madaru. Šarlote un Klaudijs pārdzīvo notikušo nelaimi. Bruno ieintriģē Ēriku ar viņa rīcībā esošo informāciju. Madaru pārsteidz Riharda nejūtīgums. Artis, izmisuma dzīts, veic zādzību.

06:05

Lieliskais gadsimts. Kosema

1. sezona, 42. sērija. 2015. g.

Seriāls ir balstīts uz patiesiem notikumiem un vēsta par laiku, kad vara par tā laika pasaules ietekmīgāko impēriju nonāca jaunākā valdnieka Osmaņu impērijas pastāvēšanas laikā – sultāna Ahmeda I – rokās. Sultāns Ahmeds I ir seriālā "Lieliskais gadsimts" iepazītā sultāna Suleimana un sultānes Hirremas dēla Selima mazmazdēls, un nāca pasaulē 24 gadus pēc Sultāna Suleimana nāves. 1603. gadā, pēc tā laika Osmaņu impērijas valdnieka sultāna Mehmeda III negaidītās nāves, pie varas nāk viņa tikai 13 gadus vecais dēls Ahmeds I. Lai arī likumi un pēdējā laika tradīcijas nosaka, ka, lai valdnieks tronī justos drošs un pasargāts, viņam jāatņem dzīvība visiem saviem brāļiem, kuri arī varētu pretendēt uz troni, Ahmeds I lauž šo tradīciju – viņš savam mazajam brālim dāvā dzīvību. Taču kā uz to skatīsies impērijas pavalstnieki, sultāna ģimene un armija? Vai godās jauno valdnieku par viņa cēlsirdību, vai arī uzskatīs to par vājuma izpausmi? Būs visādi – būs, kas mēģinās izmantot sultāna pieredzes trūkumu, lai pārņemtu varu impērijā. Būs sultānam savi uzticami atbalstītāji, kas gatavi atdot par viņu dzīvību. Un būs arī paša ģimenes locekļi, kas kaldinās savus slepenus plānus dažādu iemeslu dēļ – lai ģimene noturētu varu savās rokās, lai nodrošinātu nākotni saviem tuvākajiem vai nokļūtu siltākā vietā paši. Centieni īstenot šos plānus ne vienmēr būs izdevīgi arī Ahmedam un dažkārt apdraudēs viņa dzīvību. Taču seriāla centrā ir mīlestības stāsts – jaunais sultāns neglābjami iemīlēsies brīnumskaistā meitenē, kuru viņš ieraudzīs attēlotu gleznā. Vēloties iekarot mazdēla Ahmeda sirdi, viņa vecmāte sultāne Safije liks šo meiteni atrast un nogādāt pilī. Sultāne gan pati vēl nenojauš, ka šī mazā un it kā nevainīgā dāvana mazdēlam mainīs impērijas vēsturi uz visiem laikiem. Grieķiete Anastasija ar varu tiks atvesta pie sultāna, taču kļūs ne tikai par valdnieka mīļāko sievu, viņa lielāko atbalstu, mierinājumu un padomdevēju sarežģītajā valdīšanas laikā, bet arī par vienu no ietekmīgākajām Osmaņu impērijas sultānēm. Viņa dāvās Ahmedam daudz dēlus un meitas, kļūs par savu dēlu aizstāvēm un organizēs meitām politiski izdevīgas laulības. Viņa gudri un viltīgi lavierēs pa Osmaņu impērijas pils labirintiem, kā arī pasaules politisko skatuvi. Kā vārdā tas būs – lai palīdzētu sultāna dinastijai pēc iespējas drošāk turēties pie varas pār impēriju, vai tomēr tikai pašas labuma dēļ – skatīsimies jaunajā, aizraujošajā un pārsteidzošiem notikumiem bagātajā vēsturiskajā stāstā.

07:05

Grejas anatomija 10

10. sezona, 4. sērija. 2013. g.

4.sērija Mediķi rīko labdarības pasākumu, lai savāktu finansējumu slimnīcai. Pasākums norit labi līdz mirklim, kad kāds no uzņēmējiem gūst smagus ievainojumus. Alekss pamet Džo pasākumā vienu, kad redz slimnīcā ievestu kādu narkomānu, kurš izskatās pēc viņa tēva. Alekss vēlas veikt testu, lai uzzinātu, vai tas patiešām ir viņa tēvs.

08:05

Māmiņas 3

3. sezona, 12. sērija. 2015. g.

12. sērija Draudzenes izraujas meiteņu pasākumā uz vasarnīcu, atstājot savus vīriešus ar bērniem. Bet kad tad bērni ir bijuši šķērslis kārtīgam puiši vakaram?

08:35

Sapņu māja 15

15. sezona, 8. sērija. 2015. g.

11:40

Mīlestība no pirmās dejas

Houpas kaislība ir deja, un viņa strādā par deju skolotāju. Ēriks gatavojas precēties, viņam dejošana īpaši nepadodas, taču viņš gribētu būt gatavs savam pirmajam kāzu valsim. Ēriks sāk apmeklēt deju nodarbības pie Houpas, un drīz vien starp abiem parādās simpātijas. Taču Ēriks ir jau saderinājies ar citu. Par spīti tam, ka abi pretojas šīm jūtām, tās tikai kļūst spēcīgākas. Kāzas tuvojas, un abiem ir jāpieņem sarežģīti lēmumi.

14:00

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 45. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

45 sērija Agnese notic, ka Genādijam pietrūkst naudas, lai nopirktu dzīvokli, tāpēc viņa lūdz savai draudzenei Samantai aizdot naudu. Tiklīdz viņa saņem naudu, viņa to aizdod savas meitas tēvam. Ligita pirmo reizi mūžā sniedz interviju žurnālistei un gatavojas fotosesijai. Genādijs pamatoti saņem pārmetumus no sievas Keitas, jo parādās mājās tikai no rīta. Māris un Arvis atgriežas mājās pēc tikšanās ar potenciālo gleznas pircēju un no rīta sagaida mājās divus viesus ar ļoti negaidītu ziņu.

14:30

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 46. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

46. sērija Māris un Silvestrs vēlreiz satiekas ar Borisu, lai runātu par gleznas pārdošanu. Vai Mārim izdosies pārliecināt Borisu nopirkt šo mākslas darbu? Samanta turpina terorizēt Robertu, zvana viņam, sāk pat izsekot. Marijas, Māra un Arvja mājās beidzot priecīgas noskaņas, bet tās ātri beigsies, kad Marijai piezvanīs viņas draudzene Keita. Māris nonāk neapskaužamā situācijā – viņš tiek nostādīts izvēles priekšā, kuru pusi atbalstīt – savu meitu Mariju vai savu uzticamo draugu Arvi?

15:00

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 47. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

47. sērija Samanta un Agnese izseko Roberta automašīnu. Samanta pat ir tik drosmīga, ka parādās pie Roberta mājām. Māris pēc Arvja nodevības ir ļoti norūpējies un mierina savu meitu Mariju. Roberts, baidīdamies no vēl lielākām nepatikšanām, vienojas tikties ar Samantu neitrālākā vietā – kafejnīcā, kur viņu gaida pārsteidzošas ziņas. Pēc tikšanās ar Samantu un negaidītajām ziņām Roberts lūdz padomu pie meistara un padomdevēja visās situācijās – Konstantīna. Bet ar to visas nelaimes nebeidzas – atgriezies mājās, Roberts no Silvestra sagaida vēl vienu jaunumu.

15:30

Absolūts skaistums

1. sezona, 92. sērija. 2015. g.

92. sērija. Žermanu atzīstas Elizai, ka ir viņas tēvs, un pēc kautiņa ar Dinu pats nonāk cietumā. Karolīna cer atņemt Elizai uzvaru konkursā un pārņemt Artūra aģentūru. Artūrs cenšas izglābt Elizu.

16:30

Sapņotāji

1. sezona, 70. sērija. 2019. g.

70.sērija Klāt kampaņas prezentācija un Sanemas uzstāšanās, bet viss nenorit tik gludi, kā gribētos, un Sanema nonāk vairākās neveiklās situācijās, kas noved pie visai patīkama iznākuma.

18:30

Grejas anatomija 10

10. sezona, 5. sērija. 2013. g.

5.sērija Aleksa tēvs joprojām ir slimnīcā, un Džo dara visu iespējamo, lai palīdzētu abiem salabt. Meredita un Kristīna apvieno spēkus, lai veiktu sarežģītu operāciju, tomēr sadzīves problēmu dēļ Meredita nepaspēj sagatavoties un nokavē operāciju. Tas noved pie domstarpībām starp Kristīnu un Mereditu, bet vēlāk arī starp Mereditu un Dereku.

19:30

Ģēnijs uzvalkā

1. sezona, 7. sērija. 2010. g.

7. sērija „Pīrsones – Hārdmena” juridiskais birojs ir sapulcējies par godu ikgadējai fiktīvajai tiesai, kurā sacenšas jaunākie asistenti. Maikam jāmērojas spēkiem ar spēcīgāko sāncensi Kailu. Fiktīvās tiesas norises laikā juristiem ir aizliegts noslogot asistentus, taču Hārvijs iesaista Maiku svarīgā prāvā, pats pievērsdamies bijušajai studiju biedrenei.

20:30

Māmiņas 3

3. sezona, 14. sērija. 2015. g.

14. sērija Vikai steidzami jāvērš par labu tas, ko viņa sastrādājusi iepriekšējā dienā. Aņa beidzot saņemas iepazīties ar Viktoru. Roma un Juļa plāno, kā varētu dabūt dēlam braucienu uz nometni Varšavā.

21:00

Lidojot mājās uz Čikāgu, lai tiktos ar ģimeni, bērnības draugi Džošs un Mollija nevainīgi sarunā viltus bildinājumu, tā iepriecinot Džoša mirstošo tēvu. Kad par saderināšanos uzzina abu ģimenes, situācija kļūst nekontrolējama.

23:05

Ģēnijs uzvalkā

1. sezona, 7. sērija. 2010. g.

7. sērija „Pīrsones – Hārdmena” juridiskais birojs ir sapulcējies par godu ikgadējai fiktīvajai tiesai, kurā sacenšas jaunākie asistenti. Maikam jāmērojas spēkiem ar spēcīgāko sāncensi Kailu. Fiktīvās tiesas norises laikā juristiem ir aizliegts noslogot asistentus, taču Hārvijs iesaista Maiku svarīgā prāvā, pats pievērsdamies bijušajai studiju biedrenei.

00:00

Grejas anatomija 10

10. sezona, 5. sērija. 2013. g.

5.sērija Aleksa tēvs joprojām ir slimnīcā, un Džo dara visu iespējamo, lai palīdzētu abiem salabt. Meredita un Kristīna apvieno spēkus, lai veiktu sarežģītu operāciju, tomēr sadzīves problēmu dēļ Meredita nepaspēj sagatavoties un nokavē operāciju. Tas noved pie domstarpībām starp Kristīnu un Mereditu, bet vēlāk arī starp Mereditu un Dereku.

01:00

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 44. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

44. sērija Māris un Arvis ierodas norunātajā vietā, lai vienotos par dārgās gleznas pārdošanu, savukārt Keita un Marija izbauda dzīvi un nododas sievišķīgiem priekiem. Māri un Arvi viesnīcas vestibilā gaida Silvestrs, un pēc neilga brīža tur ierodas arī potenciālais gleznas pircējs, oligarhs Boriss. Viņš ierodas ne tikai ar apsardzi, bet arī ar mākslas darbu ekspertu. Keita tik ļoti uzticas vīram un pat nenojauš, ka vīram ir divas dažādas dzīves un divas ģimenes. Iesākas sarunas par dārgās gleznas pirkšanu. Samanta pārmet savai draudzenei Agnesei par viņas dzīves uzskatu un īpaši par attieksmi pret bērna tēvu Genādiju.

01:20

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 45. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

45 sērija Agnese notic, ka Genādijam pietrūkst naudas, lai nopirktu dzīvokli, tāpēc viņa lūdz savai draudzenei Samantai aizdot naudu. Tiklīdz viņa saņem naudu, viņa to aizdod savas meitas tēvam. Ligita pirmo reizi mūžā sniedz interviju žurnālistei un gatavojas fotosesijai. Genādijs pamatoti saņem pārmetumus no sievas Keitas, jo parādās mājās tikai no rīta. Māris un Arvis atgriežas mājās pēc tikšanās ar potenciālo gleznas pircēju un no rīta sagaida mājās divus viesus ar ļoti negaidītu ziņu.

01:45

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 46. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

46. sērija Māris un Silvestrs vēlreiz satiekas ar Borisu, lai runātu par gleznas pārdošanu. Vai Mārim izdosies pārliecināt Borisu nopirkt šo mākslas darbu? Samanta turpina terorizēt Robertu, zvana viņam, sāk pat izsekot. Marijas, Māra un Arvja mājās beidzot priecīgas noskaņas, bet tās ātri beigsies, kad Marijai piezvanīs viņas draudzene Keita. Māris nonāk neapskaužamā situācijā – viņš tiek nostādīts izvēles priekšā, kuru pusi atbalstīt – savu meitu Mariju vai savu uzticamo draugu Arvi?

02:10

Svešā seja

1. sezona, 12. sērija. 2017. g.

12. sērija Madara izjautā Rihardu par viņa saistību ar notikušo traģēdiju. Eināram rodas aizdomas, ka viņš tiek izsekots. Artis uzzina nepatīkamus jaunumus. Ērika pārmet Bruno profesionalitātes trūkumu. Artis dodas uz restorānu "Toskāna" atbilžu meklējumos. Džeina izrāda savu nepatiku pret Madaru. Šarlote un Klaudijs pārdzīvo notikušo nelaimi. Bruno ieintriģē Ēriku ar viņa rīcībā esošo informāciju. Madaru pārsteidz Riharda nejūtīgums. Artis, izmisuma dzīts, veic zādzību.

02:40

Sapņotāji

1. sezona, 70. sērija. 2019. g.

70.sērija Klāt kampaņas prezentācija un Sanemas uzstāšanās, bet viss nenorit tik gludi, kā gribētos, un Sanema nonāk vairākās neveiklās situācijās, kas noved pie visai patīkama iznākuma.

03:20

Absolūts skaistums

1. sezona, 92. sērija. 2015. g.

92. sērija. Žermanu atzīstas Elizai, ka ir viņas tēvs, un pēc kautiņa ar Dinu pats nonāk cietumā. Karolīna cer atņemt Elizai uzvaru konkursā un pārņemt Artūra aģentūru. Artūrs cenšas izglābt Elizu.

04:10

Cauri laikiem

1. sezona, 77. sērija. 2015. g.

77. sērija Masimu bildina Rozu, tikmēr meitenes plāno, kā Salomē var iekarot Masimu sirdi. Severa atzīstas Melīsai, ka zina par viņas dēku ar Robērtu. Bernārdu atrod pavedienu par savu pagātni. Emīlija apciemo Albērtu slimnīcā un uzzina ko šokējošu.