Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Sestdiena, 15. augusts

Zenta, Dzelde, Zelda

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:10

Ģēnijs uzvalkā

1. sezona, 8. sērija. 2010. g.

8. sērija Hārvijam jāiztaujā cilvēks, kuru tur aizdomās par naudas piesavināšanos no labdarības organizācijas, kas ceļ mājas bezpajumtniekiem. Vienlaikus cits klients lūdz Hārviju noskaidrot, kāpēc viņa meitai vajadzīgi viltoti dokumenti. Hārvijs šo uzdevumu deleģē Maikam, kuru, uzzinot patiesos iemeslus, sāk plosīt pretrunīgas jūtas.

01:10

Grejas anatomija 10

10. sezona, 6. sērija. 2013. g.

6.sērija Pienācis laiks Mereditai izvēlēties sava pētījuma tēmu, un viņa nolemj turpināt mātes pētījumu. Ričards izmanto savu slimību, lai mācītu Džo kļūt par labāku ārsti. Kristīnai ir interese pievienoties Mereditas pētījumam, taču Meredita joprojām jūtas aizvainota par Kristīnas teikto. Tēvs Aleksam atklāj, ka viņam ir ģimene Floridā.

01:45

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 47. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

47. sērija Samanta un Agnese izseko Roberta automašīnu. Samanta pat ir tik drosmīga, ka parādās pie Roberta mājām. Māris pēc Arvja nodevības ir ļoti norūpējies un mierina savu meitu Mariju. Roberts, baidīdamies no vēl lielākām nepatikšanām, vienojas tikties ar Samantu neitrālākā vietā – kafejnīcā, kur viņu gaida pārsteidzošas ziņas. Pēc tikšanās ar Samantu un negaidītajām ziņām Roberts lūdz padomu pie meistara un padomdevēja visās situācijās – Konstantīna. Bet ar to visas nelaimes nebeidzas – atgriezies mājās, Roberts no Silvestra sagaida vēl vienu jaunumu.

02:10

Svešā seja

1. sezona, 13. sērija. 2017. g.

13. sērija Artis ar savu izturēšanos šokē Šarloti un Klaudiju. Rihards un Maksis mēģina noskaidrot, kas ir pasūtījis slepkavību. Artis nolemj atriebties Rihardam. Klīnikā ierodas izmisis pacients un lūdz glābt viņa dzīvību. Rihards un Artis veic ārkārtas operāciju. Žoržs restorāna ēdienkartē ievieš eksperimentālus ēdienus, kas nepatīk Bruno un Ērikai. Arti sanikno Riharda nežēlīgā izturēšanās pret pacientu. Madara konfliktē ar Džeinu un Maksi. Rihards pieķer Arti aizdomīgā situācijā.

02:35

Sapņotāji

1. sezona, 71. sērija. 2019. g.

71.sērija Sanema aģentūrā tiek pie jauna amata. Viņa tiek paaugstināta par tekstu autori. Ailīnas apvārdotā Derena šīs ziņas nepavisam neuzņem ar prieku. Džans ir ar mieru pagaidām no visiem slēpt to, ka abi ir kļuvuši par pāri. Bet ar vienu noteikumu – divatā viņiem ir jāizturas kā īstam pārim.

03:20

Absolūts skaistums

1. sezona, 93. sērija. 2015. g.

93. sērija Pēc skandāla iecirknī Eliza un Žermanu tiek atbrīvoti. Dinu aizbēg no policijas. Kasandra atzīstas jūtās pret Fabiņu.

04:05

Cauri laikiem

1. sezona, 78. sērija. 2015. g.

78. sērija. Melīsa apņemas glābt laulību ar Felīpi, bet atkal uzsāk strīdus. Anīta satiekas ar Robērtu. Emīlija ir slimnīcā pie tēva. Felīpi un Līvija turpina satikties un baudīt savu mīlestību.

13:00

Hovards un Lina plāno piepildīt savu sen lolotu sapni – viņi ar jahtu apceļos pasauli. Tomēr Hovardam ir pāris noslēpumi, par kuriem Lina neko nenojauš. Tikai pusgadu atpakaļ Hovards uzzinājis, ka viņam ir jau pieaugusi meita, kura dzīvo Ņujorkā, bet sievai to viņš vēl nav izstāstījis. Kad viņš dodas uz Ņujorku, bet aizmirst mājās telefonu, kurā Lina atrod ziņu no meitas, viņai rodas aizdomas, ka Hovardam ir mīļākā. Piedevām Hovardam ir diagnosticēta kāda sirds kaite un steidzami nepieciešama operācija, ko arī viņš slēpj no sievas, un drīz vien pārpratumi ir radījuši neatgriezeniskas sekas – kā to visu vērst par labu?

19:00

Vasara Prāgā

2017. g.

Vasara Prāgā

Psiholoģijas doktore Katrīna Gruntmane ieradusies Prāgā, lai jomas speciālistiem prezentētu savu atvainošanās aplikāciju. Lai arī Katrīna pirmo reizi ir Prāgā, ar šo pilsētu saistās visa viņas dzīve – šeit dzīvo viņas meitas Janas tēvs Rihards, kuram gan nav ne jausmas, ka viņam kaut kur pasaulē ir meita. Katrīna tikai nesen Janai atklājusi, ka tas, kuru viņa visu mūžu uzskatījusi par tēvu, patiesībā nav viņas bioloģiskais tēvs. Kopš tās laika Jana ar māti nerunā, un Katrīna pat nenojauš, ka arī Jana ir ieradusies Prāgā, lai satiktu savu īsto tēvu.

22:15

Aiz restēm 2

2. sezona, 10. sērija. 2016. g.

Aiz restēm 2

10.sērija Makarenai tiek dota atļauja pamest cietuma teritoriju uz 24 stundām, lai apmeklētu mātes bēres. Izmeklētājs Kastiljo un Fabio dodas viņu pavadīt. Ieslodzītās tikmēr sāk protestu, un Miranda cenšas saprast tam iemeslu. Izvadījusi māti, Makarena pavada laiku ar brāli un tēvu, bet pēc tam piedāvā Fabio doties izklaidēties. Karims ir sadzinis Makarenai pēdas, un tas izvēršas traģiski.

01:50

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 48. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

48. sērija Genādijs pamostas nevis savās, bet Agneses mājās. Māris un Marija priecājas, ka izdevies atgūt vienu no savām viesnīcām. Māris vēlas šo viesnīcu pēc iespējas ātrāk pārdot, bet Marija ir kategoriski pret. Arnis pie māsas draudzenes Agneses mēģina noskaidrot, ar kādām afērām nodarbojas viņa māsa Samanta un kādus cilvēkus viņa krāpj. Taču sarunas laikā pie Agneses dzīvokļa durvīm pieklauvē Roberts un Baiba. Visi tagad mēģinās noskaidrot, kādā veidā Samanta apkrāpusi godīgo Baibas vīru. Marija pastāsta Keitai, ka viņa atguvusi viesnīcu un viņa to nekādā gadījumā nepārdos, kaut viņas tētis to ļoti vēlas.

02:10

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 49. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

49. sērija Jau no paša rīta Roberta mājās valda rosība, savukārt Arņa un Samantas dzīvoklī valda pavisam citādas noskaņas. Marija sagatavojas apmeklēt viesnīcu, kuru viņa un tētis nesen atguvuši, bet starp viņiem atkal izceļas strīds par viesnīcas pārdošanu. Tētis piekāpjas meitai—viesnīcu viņi nepārdos. Baiba un Roberts sagaida ciemiņus – pie viņiem ierodas Arnis ar Samantu, lai noskaidrotu visu līdz galam.

02:35

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 50. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

50. sērija Ligita pamazām kļūst par TV raidījumu un žurnāla zvaigzni. Arnis turpina noskaidrot, cik vīriešu apkrāpusi viņa māsa Samanta, taču viņam to neizdodas izdarīt bez konfliktiem. Marta sāk apskaust savu māsīcu Ligitu, kura kļūst populāra. Māris atkal ierodas Silvestra kafejnīcā – iemesls ir apburošā bārmene Keita. Samanta savai labākajai draudzenei pārmet par viņas un Genādija nenokārtotajām attiecībām. Keita piezvana vīram, taču uz telefona zvanu atbild Samanta. Arnis atkal plāno doties romantiskā izbraukumā ar Martu, savukārt pie Keitas bārā ierodas Samanta un Agnese, lai noskaidrotu, kurai no viņām Genādijs melo.

03:00

Aiz restēm 2

2. sezona, 10. sērija. 2016. g.

Aiz restēm 2

10.sērija Makarenai tiek dota atļauja pamest cietuma teritoriju uz 24 stundām, lai apmeklētu mātes bēres. Izmeklētājs Kastiljo un Fabio dodas viņu pavadīt. Ieslodzītās tikmēr sāk protestu, un Miranda cenšas saprast tam iemeslu. Izvadījusi māti, Makarena pavada laiku ar brāli un tēvu, bet pēc tam piedāvā Fabio doties izklaidēties. Karims ir sadzinis Makarenai pēdas, un tas izvēršas traģiski.

03:50

Cauri laikiem

1. sezona, 79. sērija. 2015. g.

79. sērija Līvija un Felīpi nolemj, ka vairs nevēlas satikties slepus. Felīpi apņemas runāt ar Melīsu, taču Melīsa paziņo, ka ir stāvoklī. Felīpi netic un pieprasa pārbaudi. Dorotēja mēģina iegūt Līvijas DNS paraugu, lai pārbaudītu, vai viņas aizdomas par pēctecību ir pareizas. Roza un Alīse gatavojas uzņemt savās mājās Bentu.